W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: pk456 » piątek, 2 marca 2018, 19:11

artoor pisze: Dużo łatwiej jest przecież inwestować w PL, w każdej chwili możesz sprawdzić co się dzieje a nawet zadzwonić do kogoś z ekipy. Praktycznie zerowe ryzyko scamu.
W zasadzie tak samo jak z Amber Gold... Nie narodowość (bariera językowa lub jej brak) i nie możliwość telefonowania, emailowania, rozmów na czacie, fanpage itd. przesądza o bezpieczeństwie inwestycji.
Jest mi zupełnie obojętne czy oszuka mnie Polak czy Eskimos.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 49
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: artoor » piątek, 2 marca 2018, 19:40

@pk456, no tak trudno się nie zgodzić. Ale i tak dalej twierdzę, że nasze ICo sa niedoceniane,

Dodano po 12 minutach 48 sekundach:
Zmiana tematu, wszedłem dzisiaj w Savedroid.com - ktoś probował? Projekt ma branie, zostały tylko jeszcze 6dni.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: beckett13 » poniedziałek, 12 marca 2018, 10:18

Witajcie,
Ostatnio "wpadł mi w ręcę" projekt polskiego zespołu - Crypton Venture Capital OU(spółka założona w Estonii). Model biznesowy wygląda na ciekawy, tworzą fundusz typu Venture, który zebranymi podczas ICO środkami będzie inwestował w projekty z sektora FinTech/Blockchain. W kadrze mają doświadczonych inwestorów - myślę, że może to być coś ciekawego...Jak sądzicie?
http://crypton.vc
~bckt13

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: benq » poniedziałek, 12 marca 2018, 10:23

@beckett13, znaczy że oni tworzą po prostu fundusz inwestycyjny? To po co im do tego własna moneta ? (poza celem oczywistym - zebranie kasy)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Zetsu » wtorek, 13 marca 2018, 09:59

Zbliża się ICO obiecująco zapowiadającego się projektu polskiego teamu - Nebula Network. Byli obecni na ReaktorX Demo Night w Warszawie gdzie otrzymali nagrodę publiczności. Przysłuchując się pitchowi stwierdziłem że to naprawdę innowacyjny projekt w świecie kryptowalut. Nebula Network to zdecentralizowana chmura danych. Co ich wyróżnia to własny blockchain i mechanizm emisyjny połączony z dystrybucją zasobów chmury. Nebula posiada mechanizm stabilizacji kursu który ma ukształtować się na poziomie 5$. Jak myślicie czy tego typu rozwiązania to przyszłość rynku kryptowalut?

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Frezu » piątek, 23 marca 2018, 20:24

mechanizm stabilizacji kursu - poważnie ?

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: cryptolowca » piątek, 23 marca 2018, 23:33

Wanchain na giełdzie !! Stało się a to dopiero początek. 12x zysk w 1 dniu przy takim rynku. Coraz bliżej miliona xD
Niedowiarków zapraszam na yt : Cryptołowca

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » sobota, 24 marca 2018, 10:52

Faktycznie niezła pompa. Jak ktoś się nie załapał na ICO, to chyba lepiej poczekać na korektę niż kupować teraz na tym szalonym hajpie. Już nie wchodząc w szczegóły techniczne projektu, tak szybki wzrost na takim rynku nie jest zdrowy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: mediabooker » sobota, 24 marca 2018, 12:59

Tak. Będzie jak z zil lub ela, bedzie do kupienia za x 5. Chyba, że btc powędruje po nowe ATH;)
Kupię, bo to świetny projekt, choć na rynek amerkański i dla zachodniego konsumenta. W Chinach nie wrózę mu wielkich sukcesów jeśli chodzi o partnerstwa i inwestycje.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: wijtek » niedziela, 25 marca 2018, 16:19

Ziomeczki a co myslicie o inwestycji w Nauticus? W icobench jest wysoka ocena.
https://icobench.com/ico/nauticus

Co sadzicie? Ktos cos inwestowal grosza w to?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 49
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: artoor » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:08

Zeby nie było a nie mówiłem...przegapicie i co? Pre ICO już działa.
https://t.me/OfficialArcadiaICO

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » wtorek, 3 kwietnia 2018, 18:51

Ja chyba wejdę w Luckbox - licencjonowana platforma esportowa z zakładami, streamingiem gier, czatem, itp. z systemem dwóch tokenów. Whitelista otwarta jeszcze przez 20 godzin, limit na osobę $1250, cena 1LCK $0.0687. Nie mam jeszcze nic gamingowego w portfolio.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: PawelJanek » wtorek, 8 maja 2018, 12:40

Od niedawna zacząłem się interesować ICO, jak na razie od stycznia dwa ICO trafne z dość dużym profitem. Obecnie zastanawiam się nad: https://synth.network/ - coś podobnego do LISKa, a jak pamiętam z ICO był duży zysk. Dodatkowo mają udostępnić narzędzie SDK dla deweloporów szybciej od samego Liska, bo juz w lipcu. Ktoś ma jakieś opinie?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: majka_25 » piątek, 18 maja 2018, 23:34

Interesuje sie inwestycjami w ICO projekty a coraz bardziej mnie przekonuja stratupy ktore rozwiazuja problemy XXI-wieku - ochrona srodowiska albo bezpiecznosci w sieci. Z tymi zwiazany z ochrona srodowiska mam problem gdyz nie znalazlam niczego interesujacego, z kolei te zwiazane z online security sa bardziej dostepna. Jak dla mnie najlepsza firma okazala sie Peer Mountain. SUper zespol,najlepsi doradcy, CEO Jed Grant, pomysl i nowe technologie oraz fakt ze nasze dane beda bezpieczne. Polecam odwiedzic ich strone. www.peermountain.com

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » piątek, 18 maja 2018, 23:56

@majka_25,

bo z projektów z ochrony środowiska nie ma kasy, zwykle takie projekty licza na wsparcia rządowe/UE i różne dofinansowania czy ulgi, czasami to zwykłe fundacje co zbierają kasę. Łączenie do tego technologi blockchain to takie dodawanie nowinek technicznych na siłe.
Zobacz temat Sun Contract https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24781 tam da się kupować prąd taniej płacąc tokenami SNC, narazie tylko na Słoveni ale też i sprzedawać nadwyżki wyprodukowanego przez siebie "zielonego" prądu czyli ze źródeł odnawialnych nie w oparciu o ropę lub węgiel, np. z paneli słonecznych.
Nie wiem czy o to CI chodziło czy tylko żeby zareklamować ICO jakies z Peer Mountain. Zwykłych ludzi interesuje bardziej właśnie technologia już prędzej właśnie bezpieczeństwa w sieci takich ico jest co najmniej kilka, mało kto zakłada że technologia blockchain rozwiąze problemy zwązane z ochroną środowiska bo w sumie jak ? to raczej problemy międzynarodowe np związane z limitem emisji CO2 na kraj lub krajowe problemy lokalne aby przesuwać balans energi z brudnej (ropa, węgiel) na odnawialną.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » piątek, 25 maja 2018, 10:30

Jak ktoś jest zainteresowany Sentinel Protocol a nie wpisał się na whitelistę, to mam cap 10 ETH na public sale i na pewno go nie wykorzystam. Zainteresowanie projektem jest spore, pre-sale się wyprzedał w ciągu sekund.

https://sentinelprotocol.io/
https://icodrops.com/sentinel-protocol/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: adam1226 » piątek, 25 maja 2018, 19:12

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: adam1226 » środa, 6 czerwca 2018, 10:04

Jeśli ktoś zamierza inwestować większe pieniądze w ICO, to radzę dobrze przejrzeć smartcontracty, żeby nie było takich przypadków jak tu:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=498039#p498039
Australijska firma straciła 6,6mln przez backdoora w kodzie tokena (Soar)
czyli ICO emituje sobie token, a potem po jakimś czasie okazuje się że mogą sobie go z powrotem zabrać :shock:
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwietnia 2018
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Denisek » środa, 6 czerwca 2018, 10:56

Wielkimi krokami zbliża się ICO naszego rodzimego projektu zdecentralizowanej chmury danych Nebula Network. Co ciekawe mechanizm emisyjny będzie połączony z dystrybucją zasobów co daje stabilnosc kursu i niezależność od BTC. Ciekawy projekt..

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: cryptovigi » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 23:03

Przy aktualnych nastrojach na rynku naprawdę ciężko coś wybrać szczególnie jeżeli za projektem stoi tylko obietnica czegoś wybitnie technicznego choć oczywiście niesamowicie niesamowitego.....
Myślę sobie że jakimś rozwiązaniem może być wejście w ico bardziej powiązane z towarami/produkcją niż totalnie wirtualny projekt. Nie zapewnią one raczej zysków na poziomie tysięcy procent ale oferują potencjalnie większe bezpieczeństwo.
Ostatnio trafiłem na dwa takie projekty z których oba dają gwarantowaną opcję odkupu wyemitowanych tokenów po cenach w jednym przypadku od 50% do 100% wyższych a w drugim z szansą na zysk bliski 400%

www.hpq.io - ci kolesie działają w branży kwarcu wysokiej czystości (solary, światłowody etc.) 50 - 100% zysku

www.weedo-world.com - ci z kolei korzystają z legalizacji marihuany w niektórych stanach i wciąż rosnącej popularności tzw. marihuany medycznej (a dodatkowo chcą to powiązać z małą kopalnią krypto - ta część biznesu nie jest wg mnie konieczna w tym biznesie) ale też gwarantują odkup po cenie rynkowej co aktualnie daje ok. 400%

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości