OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:27

Ludźmi małej wiary jesteśmy. od 2.40 s
100€ das w przyszłości! :mrgreen:
W ogóle cały filmik koniecznie.
Goście na siłę próbują resztki kasy z rynku ściągnąć nim cena spadnie do 1 centa za 100 albo i 1000 dasów

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:40

Bit-els pisze: Ludźmi małej wiary jesteśmy. od 2.40 s
100€ das w przyszłości!
Nie dałem rady skończyć, to już przestało być śmieszne, czysty obłęd.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:49

Bit-els pisze: Ludźmi małej wiary jesteśmy. od 2.40 s
A można to w końcu kupić normalnie i wypłacić na własny wallet?

Dodano po 28 sekundach:
Bo w sumie to wygląda to na pionierski security token.

Dodano po 7 minutach 48 sekundach:
redbog pisze: Są tu jacyś kozacy co zamierza spekulować na dasgównie? Pytam osób świadomych czym rzeczywiście ten projekt jest.
Początkowo jak weszło to na giełdę chciałem czyhać z jakimiś tysiakiem na zakupy w czasie paniki dascoinowców ale po krótkim przemyśleniu zrezygnowałem bo jeszcze giełda mnie okradnie, może im o to właśnie chodzi jeśli ta giełda rzeczywiście jest ich.
No właśnie chciałbym na tym pospekulować, ale gdzie ja mam to trzymać? Na giełdzie?

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Mosteque » niedziela, 3 czerwca 2018, 13:52

@amneziahaze, Chyba trzeba mieć walidator, czy jakoś tak.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 14:02

redbog pisze: mógłby ich edukować co to piramida finansowa i jak takie nowoczesne piramidy rozpoznawać na wczesnym etapie, ale żeby to robić najpierw trzeba samemu to poukładać w głowie.
Ale skąd mieć pewność i od kogo w zasadzie? Bitclub to piramida też i nawet się z tym nie kryją, a ma kopalnie gdzieś tam w Norwegii i nie zbankrutowali? Tak, celowo powtarzam to zapytanie, bo jak widać działają na wielu płaszczyznach i przede wszystkim wiążą projekty, jednocześnie je promując. W krypto przy takiej konkurencji promowanie akurat nie wygląda na typowy błąd janusza.

Dodano po 8 minutach 57 sekundach:
KryptoBanita pisze: Miało kosztować 0,2k kosztuje 2k. To jak z tym NIC co miało być po tyle, a jest po tyle!
Z samego tytułu wynika: Naciągacze -> to nie jest przestępstwo!
prezes pisze: Przypomniała mi się jedna rzecz. Jakiś czas temu pewien naganiacz YouTubowy mówił żeby kupować dasoicny po 15 centów bo jest to super cena i super okazja, drugiej takiej już nie będzie, a teraz inny naganiacz mówi żeby sprzedawać po cenie dwa razy niższej i kupować nowe licencje, bo znowu ten sam tekst, że jest to super okazja i kolejnej takiej nie będzie :mrgreen: Obydwoje Panowie brali kalkulatory w dłoń i pokazywali jak to oni potrafią liczyć
A co jak będzie wart 1$ za jakiś czas? Przecież sam fundament polega na promowaniu tego czegoś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: janku66 » niedziela, 3 czerwca 2018, 14:19

RuckenFetard pisze:
Nie dałem rady skończyć, to już przestało być śmieszne, czysty obłęd.
Nie włączaj tych filmików, a będą Cię bez końca bawić jak mnie :p Wasze komentarze filmów mi zupełnie wystarczą na tym etapie :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 14:21

Czym to się różni od celebryty Bitcoina, który aktualnie robi wywiady yt i pobiera 50.000pln na inwestycje w mining PL, albo kolesia sprzedającego książki o krypto, kursy o sprzedażach na Allegro, uczący technik trejdingowych? Każdy z nich nie pokazuje swoich osiągnięć, tylko o nich opowiadają, dowodów brak. I wszystko znajdziesz na YT, w wielu przypadkach są pozytywnie oceniani, choć na forach są podobne wątpliwości i narzekania. Kwestia skali. Czym to się różni od mlm netleaders?

Mógłby ktoś rzeczowo odpowiedzieć? Czy skoro Ci kolesie robią niemalże to samo zatem dlaczego jedni są uznani naganiaczami, a inni nie? Przecież każdy z nich na końcu swej drogi myśli tylko o kapuście, tak jak my tutaj by na przykład powiększyć depox2, tylko z tą różnicą, że anonimowo i to też podejrzewam nie wszyscy.

Kiedyś problemem było wrzucenie teledysku z mtv na yt, teraz ytba masz na żywo 24/7 jak się uprzesz. To dziwne jest, że sposoby na zarabianie się zmieniają? Nie jest to prawnie zabronione, poza ostrzeżeniami KNF'u.
2tejszy pisze: Jak chcesz się tym bawić to jesteś zmuszony nabyć ich sprzętowy portfel, lub trzymać dasy na tych podejrzanych bazarach, gdzie ja bym nie przelał nawet jednego satoshi.
CZYLI istnieje wallet, ale trzeba go nabyć, bo kodu nie wypuścili, a po prostu to chcą maksymalnie sprzedać, zgadza się wszystko?

Nie zrozumcie mnie źle. Po prostu widać wyraźnie, że tego jest więcej, i na różnych forach są ostrzeżenia i dobrze, jednak co widać nawet na naganianiu w tych czasach da się zarabiać. Zresztą ile jest przykładów ludzi co "dobrze szkolą"(płacą im za to) w AT, mimo to na giełdzie wypadają zupełnie blado.
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 czerwca 2018, 14:41 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 85
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: 2tejszy » niedziela, 3 czerwca 2018, 14:25

@amneziahaze Z tego co mówią naganiacze wynika, że podaż dasa znacząco się zwiększa, a popytu nie widać. Jak chcesz się tym bawić to jesteś zmuszony nabyć ich sprzętowy portfel, lub trzymać dasy na tych podejrzanych bazarach, gdzie ja bym nie przelał nawet jednego satoshi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » niedziela, 3 czerwca 2018, 14:58

@amneziahaze,
Musisz mieć walidejtor. Koszt 79euro plus przesyłka. Na taką kopię ledgera nano s z software pod dascoin(który jest owiany sekretem) musisz czekać 3-5 tygodni.
Btw. Jestem ciekaw jak skończy się ta szalona promocja w biciu cykli. Podaż będzie okrutna. Popyt jaki jest każdy widzi.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » niedziela, 3 czerwca 2018, 15:10

Przynajmniej mamy zabawę z tego tu na forum, a i kolega Pyreczka ocalił swoją kasę dzięki temu wątkowi.
Ale.... w latach 2009-2012 mądre głowy z mainstreamu miały taki sam polew z bitcoina jak my z dasa.
Niektórzy, jak Roubini, wciąż mają. Choć on bardziej się już wścieka niż śmieje.
Z tym że oni wówczas racji nie mieli, a my mamy :mrgreen:

Dodano po 40 sekundach:
Bo... my po prostu rację mamy zawsze
;-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » niedziela, 3 czerwca 2018, 16:00

Czyli wszyscy jesteśmy Shadow'ami? :D :lol:
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » niedziela, 3 czerwca 2018, 17:34

amneziahaze pisze:
redbog pisze: mógłby ich edukować co to piramida finansowa i jak takie nowoczesne piramidy rozpoznawać na wczesnym etapie, ale żeby to robić najpierw trzeba samemu to poukładać w głowie.
Ale skąd mieć pewność i od kogo w zasadzie? Bitclub to piramida też i nawet się z tym nie kryją, a ma kopalnie gdzieś tam w Norwegii i nie zbankrutowali? Tak, celowo powtarzam to zapytanie, bo jak widać działają na wielu płaszczyznach i przede wszystkim wiążą projekty, jednocześnie je promując. W krypto przy takiej konkurencji promowanie akurat nie wygląda na typowy błąd janusza.
Najszybciej nowoczesne piramidy rozpoznaje się poprzez aspekt psychologiczny. Musisz zaznajomić się z pojęciami sekta ekonomiczna, psychomanipulacja (potocznie: pranie mózgu), duplikacja-w piramidach chodzi o bezkrytyczne naśladowanie swojego guru, stawanie się takim samym jak on.
Drugim sposobem na rozpoznanie piramidy lub jakiegoś innego rodzaju manipulacji jest prześwietlenie środowiska i ich historii. Często znajdują się jakieś powiązania/uczestnictwo w mlm itp.
Kolejnym sposobem jest aspekt ekonomiczny często są obiecywane zbyt duże i zbyt pewne zyski ale twardy ekonomiczny dowód ma się dopiero po upadku i to nie zawsze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 17:43

@redbog, zatem kim jest guru paciorka albo żuka?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » niedziela, 3 czerwca 2018, 17:59

@amneziahaze, Paciorka widziałem chyba tylko jeden film i nie śledziłem jego poczynań. Natomiast żuczek prawdopodobnie nie ma wypranego mózgu to on jest jednym z guru który wcelowuje się w target młodych gniewnych kozaków i ich łowi do piramid. Ma natomiast nad sobą organizatorów piramidy nie wiem jak wygląda umowa miedzi nimi czy ma jakąś dole od całości przedsięwzięcia/może jest współorganizatorem czy jest wolnym strzelcem i raz pracuje dla jednej piramidy później sobie wybiera inną.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:02

@amneziahaze, Mathias

Od 50 s. ale w sumie można od początku
:shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:03

@redbog, z tego co wiem to inwestuje i promuje to w co inwestuje. Więc to guru mlm? Naprawdę?

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 10 marca 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Oczko93 » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:07

Nieoficjalna lista naganiaczy:

Drogi użytkowniku. Jeżeli chcesz chronić swój kapitał przed potencjalnym naganiaczem, to zapoznaj się z lista poniższą. Jest ona zrobiona w chwilę, więc mogło mi umknąć wiele nazw do ich kanałów na youtube. Jeżeli poniższa lista nie podwyższa Ci ciśnienia, to znaczy iż twój kapitał jest prawdopodobnie chroniony przez twoje szare komórki - wówczas nie masz o co się martwić. Natomiast jeżeli ktoś z poniższych osób potencjalnie gwarantował Ci zysk z licencji, płatnych grup sygnałowych, revserów etc - to właśnie straciłeś swój kapitał. Udanego wieczoru życzy - Elitarna Jednostka Specjalna Do Zwalczania Naganiaczy.

Damian Żukiewicz
Bartek Żukiewicz
Crypto Master
Jaca Chadza Paciorek
Dominik Barzyk
Grzegorz Furman
Marcin Okonski
Kamil Szulc
Krzysztof Andrzejak
Daniel Przybylski
Kasia Drzewiecka
Radek Drzewiecki
Mariusz Pelczarski
Karol Soldin
Marcin Mikołajczak
Rafał Kujawa
Marketing Online
Startuj po Milion
m_marka
Michał Sołtysek
Lucas Mikuc
Thomas Pawlak
Lukasz Janecki
Patryk Sadowski
Krystian Lejowski
Mateusz Majerski
Krystian Lejowski
Dawid Oczkowski
Magdalena Monika
Adrian Garbowski
Marek Szymura
Monika Mirga
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 czerwca 2018, 18:13 przez Oczko93, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:10

Oczko93 pisze: Matuesz Szaton
Naprawdę? Z tego co wiem to ten młody chłopak sobie trejduje i nagrywa filmy, czy nie jest to przesada? Mathias gania ze spluwą, chwali się swoimi inwestycjami? Naprawdę oni wszyscy biorą udział w masowym naciąganiu naiwnych ludzi, tj. zorganizowana grupa przestępcza naganiaczy?

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 10 marca 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Oczko93 » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:13

amneziahaze pisze:
Oczko93 pisze: Matuesz Szaton
Naprawdę? Z tego co wiem to ten młody chłopak sobie trejduje i nagrywa filmy, czy nie jest to przesada? Mathias gania ze spluwą, chwali się swoimi inwestycjami? Naprawdę oni wszyscy biorą udział w masowym naciąganiu naiwnych ludzi, tj. zorganizowana grupa przestępcza naganiaczy?
Fakt edytuje. Długo się zastanawiałem nad nim. Jak bym kiedyś coś podejrzanego zauważył u niego. Już powiadamiam moich eskpertów, aby usunęli go z listy naganiaczy interpolu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:20

@Oczko93, Bartek chwalił się ostatnio, że kupiłby merca za 8kafli, no ale on woli reinwestować. To nie jest nawet moje 5% na inwestycje także tego, sorry ale jaka jest ta definicja nagonki na naganiaczy. Czy na pewno musimy wyratowywać na każdym kroku frajerów? Może lepiej zostawić ich samym sobie, niech polegną, niech zajmie się tym prokuratura, choć w zasadzie nic z tym nie zrobią, bo ten system opiera się o skalowalność, tj. im więcej osób przyciągniesz albo wypromujesz dany produkt, nawet wirtualny, tym więcej wówczas zyskasz. Nikt z nich się z tym nie kryje przecież. Dzisiejsza technologia umożliwia tego typu działanie, zaś projekt będzie tak długo zarabiać, póki będzie popyt, w tym przypadku ludzie zainteresowani projektem, niezależnie od modelu biznesowego.

Facebook w zasadzie wyrósł z przypadku, po latach dopiero zaczął się spieniężać, od zainteresowania/udziału ludzi. A jak było z Amazonem? Wiele lat deficytowy projekt. A teraz? Większość dawno by wyszła z takiego projektu, w tym sam właściciel.
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 czerwca 2018, 18:22 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości