Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 13 maja 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: Lokales » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:17

Mam tę samą sytuację co przedmówca - NevBit nie wypłaca BTC - 2,5h godziny status WYPŁATY "przetwarzana". Za to WPŁATA trwała 10 - 15 minut. To wszystko dziś.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 7 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: NevBit » niedziela, 17 grudnia 2017, 14:44

Wszystkie wypłaty są realizowane, poprawnie. Niestety obecnie sieć jest zapchana i My nie mamy wpływu na szybkość zatwierdzania transakcji w sieci.
Obecnie jest ok 100 tyś transakcji, które czekają w sieci Bitcoin.
https://blockchain.info/pl/charts/mempool-count

Dodano po 4 minutach 47 sekundach:
@nahuatl informacja o weryfikacji była wysłana w ciągu 4 godzin.

Przypominamy, że w przypadku giełdy Nevbit.com weryfikacja nie jest konieczna aby zacząć handel na naszej platformie.
Weryfikacja dotyczy osób, które przekroczą określone limity. W takim przypadku Biuro Obsługi Klienta powiadomi wcześniej o tym fakcie.
Nevbit Bitcoin Litecoin
Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 13 maja 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: Lokales » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:03

Wypłata już poszła. Wiem, że sieć jest zapchana, jednak wpłata poszła szybko, a wypłata już nie. Wydaje mi się, że status "przetwarzana" oznacza, że zlecenie wypłaty nie opuściło Waszego serwera. Jeśli się mylę, proszę o poprawienie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 7 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: NevBit » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:19

Tak, zgadza się status "przetwarzana" oznacz, że system Nevbit przygotowuje wypłatę.
Nevbit Bitcoin Litecoin
Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: morslan » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:31

Gielda NevBit, to wiejski sklep, ktory nie przyjmuje platnosci ani wyplat ponizej 10zl.

Mam ponizej 10zl i nie moge ani wyplacic ani kupic waluty.

Jestem zmuszony doplacac zeby wyplacic, jest to poprostu zalosne ludzie....

Doplacilem pare zl i okazalo sie ze prowizja z wyplaty 11zl to 1,70, wiec nadal nie moge wyplacic.

Musze znowu doplacic... faceplam

Nigdzie informacji ze taka az prowizja przy wyplacie.

W 21 wieku, era latania w kosmos i na marsa, takie cyrki to poprostu dno dna studzienki kanalizacyjnej.

To ma byc nowy srodek platnosci, lepszy i szybszy niz banki a wy mieszacie ta idee z blotem takimi zabiegami zalosnymi.

To jest poprostu zalosne, zycze rychlego upadku, godzine stracilem, wasz support nie istnieje, wezcie te 11zl i przekazcie je na jakis kurs myslenia logicznego.

Naprawde takie limity stawiaja was na rowni z wiejskim sklepem i burakiem wlascicielem, co kloci sie ze moze przyjmowac platnosci karta powyzej 10zl

Jestescie burakami i choc zgodnie z umowa z bankiem mozecie takie przelewy minimalne ustalac, to nie zmienia faktu ze jest to zabieg zalosny i ponizej krytyki.

Chetnie poslucham tlumaczenia, dlaczego tak jest, ale domyslam sie, ze jestescie burakowatymi zlotowami i odpowiedz bedzie adekwatna.

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: WitoldC » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:25

@morslan, według https://www.nevbit.com/op%C5%82aty-i-limity opłata powinna być 2 PLN :)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: morslan » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:00

gratulacje 2zl nie 1 70, o to tu chodzilo, o glupie 30gr...
specjalnie sprawdziles regulamin, bo nie korzystasz z serwisu i wbiles tu do tematu zeby pokazac ze nie 1 70 tylko 2zl
jestem pod wrazeniem marnowania czasu

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: morslan » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:20

widze smiecimy dalej, zaraz to ktos usunie, nikogo nie interesuje co lubisz, czlowieku to nie temat co lubi witold

zasmiecasz bezwstydnie i trolujesz dalej o 30gr,
napisales 2zl napisalem ok , gratulacje 2zl nie 1 70.... jpr...le
a ty piszesz co lubisz... nie masz z kim pogadac, ewidentnie... przykro mi ale zasmiecasz przy okazji forum

zeby ten post nie byl kompletnie bezsensu, napisze ze gadalem z kims z nevbit i powiedzieli ze te minimalne kwoty sie zmniejsza do bodazje 2zl, czyli chyba przyznali sie do bledu ktory od poczatku wprowadzili, miejmy nadzieje ze wprowadza to szybko, bo to sytuacja glupia, ponizej 10zl nie, ponizej 0.01 ltc nie, prowizje ltc to grosze, po co takie limity...
i tak mam 0.9 ltc chce sprzedac, nie moge, mam 11zl chce wyplacic nie moge...

no szlag jasny...

biednemu wiatr w oczy, i ch w pupe wiem, ale to mnie wkur*ilo...

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: WitoldC » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:28

Nie chodzi mi o 30gr tylko że nie sprawdziłeś, a potem pretensje. Gdyby nie główne zdanie
morslan pisze: Nigdzie informacji ze taka az prowizja przy wyplacie
To prawdopodobnie bym nie sprawdził. Czyli możesz mieć pretensje tylko do samego siebie.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: jacek1973 » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:31

morslan pisze:widze smiecimy dalej, zaraz to ktos usunie, nikogo nie interesuje co lubisz, czlowieku to nie temat co lubi witold

zasmiecasz bezwstydnie i trolujesz dalej o 30gr,
napisales 2zl napisalem ok , gratulacje 2zl nie 1 70.... jpr...le
a ty piszesz co lubisz... nie masz z kim pogadac, ewidentnie... przykro mi ale zasmiecasz przy okazji forum

zeby ten post nie byl kompletnie bezsensu, napisze ze gadalem z kims z nevbit i powiedzieli ze te minimalne kwoty sie zmniejsza do bodazje 2zl, czyli chyba przyznali sie do bledu ktory od poczatku wprowadzili, miejmy nadzieje ze wprowadza to szybko, bo to sytuacja glupia, ponizej 10zl nie, ponizej 0.01 ltc nie, prowizje ltc to grosze, po co takie limity...
i tak mam 0.9 ltc chce sprzedac, nie moge, mam 11zl chce wyplacic nie moge...

no szlag jasny...

biednemu wiatr w oczy, i ch w pupe wiem, ale to mnie wkur*ilo...
Niestety giełdy z dużo większymi obrotami strzyga kilka razy więcej za każdą operacje. Te nasze to naprawdę śmieszne prowizję za grę. Za wypłatę np. Btc zapłacisz min 25usd niezależnie od kwoty.50 USD od przelewu USDt . W pl liczą jedynie 2zl za przelew to skromna opłata za utrzymanie obslugi. Wielkie giełdy blokują małe transakcje i rejestracje bo takie właśnie transakcje zapychają serwis i generują koszty. Wiejski sklep przy operacji karta ma koszty np. 1zl od 10zl . Jeśli mało zarabia to jasne że ustawia limit. Postaw się po stronie przedsiębiorstwa i ich kosztów a dowiesz się dlaczego twoje 10 zł jest problemem.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 7 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: NevBit » środa, 10 stycznia 2018, 11:21

Witam.

Faktycznie minimalna kwota wypłaty w systemie to 10 PLN a prowizja za wypłatę to 2 PLN niezależna od kwoty wypłaty.
Ale w sytuacji gdy ktoś chce wypłacić mniejsze kwotę realizujemy to przez Operatora.
Nie ma problemu aby wypłacić mniejsze kwoty tylko należy powiadomić o tym Dział Obsługi Klienta.

Zawsze w przypadku nie jasności czy problemów zachęcamy napisać do Nas do Działu Obsługi Klienta info@nevbit.com
Szanujemy każdego klienta bez względu na to ile ma środków na naszym koncie.
Nevbit Bitcoin Litecoin
Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Rozmowny
Posty: 62
Rejestracja: 7 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: Gambi » środa, 10 stycznia 2018, 11:35

Mi nawet zrobili wypłatę expresowa jak poprosiłem support. Dopłaciłem do prowizji czyli razem 5 PLN ale kasa była w 15 min.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: bitociner » czwartek, 17 maja 2018, 08:59

Ostrzegam przed NevBit! Wykonałem przelew w PLN na NevBit, natomiast środki nie pojawiły się na moim koncie. NevBit mimo wielokrotnych obietnic, że sprawę wyjaśni, nie zaksięgował środków.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: WiesławL » czwartek, 17 maja 2018, 13:06

Ja również ostrzegam, od tygodnia przelew gdzieś wisi, z nevbit zero kontaktu, odpowiedzieli zdawkowo na jednego mejla i cisza. Zero odpowiedzi z formularza kontaktowego, z facebooka, brak możliwości kontaktu telefonicznego. Totalna ignorancja klienta.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: FortiDude » czwartek, 17 maja 2018, 13:09

@WiesławL, @bitociner, dziwnym trafem dwie osoby, zarejestrowane dzisiaj z tym samym problem.

ta... :)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: WiesławL » czwartek, 17 maja 2018, 13:12

Mój tel 608291876 możesz zadzwonic do mnie i drugiejnosoby i zweryfikować czy to jedna osoba. Zalożyłem konto po tym jak zobaczylem ze nievtylko mnie tak traktują. Nie ma czadu na zabawy i zakladanie kont.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: WiesławL » czwartek, 17 maja 2018, 13:15

FortiDude pisze: @WiesławL, @bitociner, dziwnym trafem dwie osoby, zarejestrowane dzisiaj z tym samym problem.

ta... :)
Proponuje też nie podważać moje wiarygodności , bo napiętnowanie takich praktyk jest w interesie wszystkich.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 7 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: NevBit » piątek, 18 maja 2018, 23:41

@WiesławL niestety faktem jest, że księgowanie wpłaty było opóźnione.
Niestety nie była to naszą winą, jak wszyscy wiedzą, obecnie banki robią wszystko aby utrudnić nam funkcjonowanie.
My staramy się aby problemy nie przenosiły się na naszych klientów ale nie zawsze się nam to udaje.

Możemy tylko jeszcze dodać, że oczywiście środki user Wiesław ma na swoim koncie.
Nevbit Bitcoin Litecoin
Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: Kamel » sobota, 19 maja 2018, 00:10

Teraz wszystkie giełdy mają problemy, zmieniają konta bankowe a niektóre już wyniosły się z Polski.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nevbit.com Giełda BTC/PLN, LTC/PLN

Postautor: WiesławL » sobota, 19 maja 2018, 00:26

NevBit pisze: @WiesławL niestety faktem jest, że księgowanie wpłaty było opóźnione.
Niestety nie była to naszą winą, jak wszyscy wiedzą, obecnie banki robią wszystko aby utrudnić nam funkcjonowanie.
My staramy się aby problemy nie przenosiły się na naszych klientów ale nie zawsze się nam to udaje.

Możemy tylko jeszcze dodać, że oczywiście środki user Wiesław ma na swoim koncie.

Potwierdzam, pieniądze zostały zaksięgowane. Rozumiem problemy z bankami jednak pojąć nie mogę, kompletnego braku komunikacji z biurem obsługi klienta. Oczekiwałem tylko mejla wyjaśniającego.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości