Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: janku66 » sobota, 7 kwietnia 2018, 01:30

prezes pisze:
Nie ma cudów, jest tylko dobry marketing
Masz wciąż siłę to tłumaczyć?
Zostaw w samopas upartych. Wołasz przez megafon "nie wchodzić", a cielątka dalej idą przed siebie.

Prezes, chyba szkoda na to energii.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: Jeff » sobota, 7 kwietnia 2018, 03:44

to jest zwykle naganianie i naciaganie w dodatku przez osobe ktora nie umie przyjmowac do siebie konstruktywnej krytyki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: ergorg » sobota, 7 kwietnia 2018, 09:02

:lol: :lol: :lol:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » sobota, 7 kwietnia 2018, 10:10

@prezes, z chęcią ci odpowiem, bo to twój jedyny post który ma jakiś sens w moim temacie.
za tobą przyszła rzesza wiernych ci lizusów, którzy będą ci plusować posty a ty im, więc muszę dać wam pożywkę ;) taka tam kolaboracja.


Jako ochronę przed sygnałem który nie wybije (bo takie też się zdarzają), polecam dywersyfikację kapitału.
Od 2-6% kapitału, w zależności od tego co kto lubi.
Przy "pewniejszych" coinach, piszę o tym, że można wrzucić więcej.

Tak więc, mając 10 000 zł - inwestując 4%, co daje 400 zł w sygnał który zarobi 30%, jesteś do przodu 120 zł, a nie 3000.
Przypomnę jednak, że TG1 które wybijają dość szybko, rzadko kiedy dają 30% zysku. Jest to osiągalne na wyższych targetach.
Byłbyś niepoważnym inwestorem, inwestując all in w jeden sygnał na ponad 60 w miesiącu.

Nie widzę tutaj żadnych cudów ani ulepszania marketingu, Wciąż widzę fakty (które przedstawiam), a Ty wciąż doszukujesz się oszustwa.
Pozwolę sobie to porównać to walki jak z PIS który jest co raz bliżej prawdy. Co raz bliżej.. Już niedaleko. Naprawdę.
to jest zwykle naganianie i naciaganie w dodatku przez osobe ktora nie umie przyjmowac do siebie konstruktywnej krytyki
daj sobie siana, wieszczu.
temat jest ofertą, jak każda inna. nikogo nie naganiam ani nie naciągam.


"There are two types of people in crypto:

Those who are taking risks, building things and contributing to expanding this revolution
And those who seek to tear down, scamming and spreading FUD and shilling for govt intervention in our markets."

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: prezes » sobota, 7 kwietnia 2018, 11:32

Są dwa rodzaje ludzi w świecie krypto: jedni którzy mają jaja, znają się i potrafią zarabić na tradingu na tym trudnym i bardzo ryzykownym rynku i drudzy, którzy nie mają jaj, nie znają się i nie potrafią zarabiać na tradingu ale za to mają niesamowity dar manipulacji i są rewelacyjnymi sprzedawcami i zarabiają na naiwnych, którzy płacą im za opowiadanie bajek i sprzedawanie marzeń.

Każdy ma wybór, którą drogą pójdzie.
Ostatnio zmieniony sobota, 7 kwietnia 2018, 11:34 przez prezes, łącznie zmieniany 2 razy.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: amneziahaze » sobota, 7 kwietnia 2018, 11:32

hassejo pisze: daj sobie siana, wieszczu.
temat jest ofertą, jak każda inna. nikogo nie naganiam ani nie naciągam.
Mi to nie przeszkadza, świat potrzebuje i trejderów, i Januszy. Rynek krypto jest niestety ułomny, składa się w dużej części z Januszy, których należy wyleszczyć. Wolę wyleszczać na giełdzie, zaś sygnały to bezpieczna przystań dla twórcy sygnałów i nikogo poza tym.

Ciężej zarobić dużo na giełdzie, łatwiej sprzedawać wątpliwe szkolenia. Zawsze tak było, zawsze tak będzie, a Ty @hassejo mógłbyś się nieco ogarnąć, bo jest dobrze dopóki nie popełnisz większego błędu, zaś popełniłeś go wiele już razy, ludzie w końcu się połapią albo zaczną rzucać negatywami w Twoją stronę, to wyniknie samo z siebie, no chyba że jesteś zajebistym trejderem/analitykiem wówczas ten twór ma rację bytu, tylko po co skoro możesz zarabiać samemu bez szkoleń. Za duże ryzyko czy może nie jesteś pewien swoich prognoz? Na jedno wychodzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: prezes » sobota, 7 kwietnia 2018, 11:42

Zapomniałem o trzeciej grupie, Janusze biznesu, którzy są jak dzieci we mgle i tylko szukają kogoś kto im wskaże drogę i powie co mają robić, a najlepiej jak roztoczy jeszcze wizję milionów na koncie, pasywnego zarobku, czyli mało pracy a dużo kasy. Ich jest niestety najwięcej, pewno gdzieś 90 %, dlatego cała rzesza naciągaczy ma na kim zarabiać. Takie są realia. Można na chwilę się zatrzymać i zastanowić się do której grupy się przynależy i jeżeli uznamy że nam to odpowiada to nie ma co zmieniać ale jeżeli nie, to może warto zmienić branże albo przejść do innej grupy.

Żeby 10 % mogło dobrze zarobić te 90 % musi stracić, tu na naprawdę nie ma cudów.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: amneziahaze » sobota, 7 kwietnia 2018, 12:04

@prezes, tak przy okazji i serio, bo obserwuje dość sporo FX, tam są podobne problemy, tylko że janusze tam to janusze, a nie na przykład gimbaza, tak czy owak pomimo że masz ciekawe filmy na yt to mam wątpliwości czy warto się nimi dzielić szerszej grupie odbiorców. Do podobnych wniosków dochodzę tutaj na przykład dzieląc się nawet głupimi analizami kursu. Raz że czas, dwa że ludzie i tak mają gdzieś to czy Ci na nich zależy, czy nie, oni po prostu chcą wyciągać hajs z giełd, ale sama analiza to zawsze jest za mało, a teoretycznie to najlepiej byłoby może zostawić ich samych sobie i wspierać, współpracować tylko między osobami naprawdę pasjonującymi się trejdingiem. Piszę o tym, bo niby jest scena trejderska, ale jeżeli się bardziej wgłębić, to prawdziwy underground nazywa oficjalną scenę trejderską celebrytami trejdingu wrzucanymi do tego samego worka co szkoleniowcy i coś jest na rzeczy. I teraz pytanie, która grupa robi największe wyniki i postęp na trejdingu.

Zresztą już dziś YT czy FB to raczej narzędzia do:
a) zdobywania wpływów,
b) reklamowania siebie i swojej działalności,
co za tym idzie w dalszej perspektywie zawsze następuje decyzja, albo gość się nie sprawdza, albo pobiera profity z tejże działalności, bo mimo wszystko do tego każdy taki rodzaj działalności doprowadza lub nie, zależnie od popularności. I pytanie czy na pewno to jest potrzebne, skoro zakładamy że ktoś taki radzi sobie na samych rynkach, tj. zarabia tylko i wyłącznie na nich. TJS też działa na rzecz trejderów, ale ilość pomówień i nieporozumień(reklamy brokerów, w tym hft, zarzuty o IB) jest niemała i z powietrza się nie bierze, mimo szczerych chęci twórców.

W ostatnim filmie mówisz o kryzysie światowym. Ja myślę, że to może być silniejsza korekta, i tak w koło macieju, ostatecznie i tak wychodzi że odbieram to jako paradoks logiczny gdzie ze spokojnej obserwacji rynku, nagle zaczynam się zastanawiać czy może być jednak inaczej, i pojawia się zafiksowanie. Ten schemat to w mojej opinii kolejna kula u nogi, jeżeli tym bardziej robisz to za darmo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: ergorg » sobota, 7 kwietnia 2018, 12:18

Panowie, rozwiązanie jest proste, żeby zakończyć spór. Hassejo mógłby któremuś użytkownikowi z elity udostępnić za darmo przez miesiąc dostęp do grupy tg i ocenić na ile ta grupa jest sensowna. :P

Co do samego liczenia %, jak sam pisałeś @hassejo, zalecasz wchodzenie w dany alt małym % kapitału. Nie wiem jak obecnie liczysz % zarobku w ciągu miesiąca. Ale powienieneś liczyć:

x+0.05*kapitał (x - % zarobek na danym alcie)

Jeśli przyjmiemy, że gramy 5% kapitału na jednego alta, i potem wszystkie zyski zsumować.



Co do koncepcji płatnych grup sygnałów. Mam trochę odmienne zdanie i trzeba kilka warunków spełnić aby to było sensowne.

- nie może to być grupa pump&dump (granie na takich coinach)
- osoba która kupuje sygnały posiada spory kapitał
- nie ma za dużo czasu

Do czego zmierzam, załóżmy, że mam 100k$. Chcę zainwestować w krypto, ale nie mam czasu patrzeć 24/h na wykresy bo mam pracę, rodzinę etc. Nie jest łatwo śledzić 30-60 wykresów i analizować je, kiedy ma się inne obowiązki. W tym momencie dostaje sygnały wejść na dane alty. (opcja z smsami świetna) I to też trzeba robić z głową, bo zanim wejdę warto też poczytać samemu czy to w ogóle ma sens, chyba, że dana firma od sygnału robi to za nas. (a my np mniej więcej projekt już znamy wcześniej)

Przy sporym kapitale lepiej wchodzić w więcej altów szczególnie, że rynek jest płytki i nieraz ścianka 1BTC może stać cały dzień.

Był na forum rating coinów, który dał zarobić dużo w czasie hossy, od paru miesięcy niestety nie ma znaczenia jaki MC ma dany coin. Większość z tych małych projektów leci jak i top100.

Jeśli ktoś ma czas za mnie śledzić te wszystkie coiny i dawać znać kiedy warto wejść bo ja nie mam tyle czasu, uważam, że można taką pracę wynagrodzić. (do tego sprawdza nadchodzące eventy, informuje o FUDach)

Chcę zaznaczyć, że piszę ogólnikowo, nie wiem jak wygląda sytuacja w grupie sygnałowej cryptopanel.pl.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: benq » sobota, 7 kwietnia 2018, 12:18

A moim zdaniem, jeżeli jesteś w czymś naprawdę dobry, jest to pewnego rodzaju twoja pasja/hobby, dzielenie sie tym sprawia ci radość.
Jeżeli jest to specyficzny rodzaj wiedzy, np. dietetyka, możesz jednocześnie na tym zarabiać i pomagać ludziom. Nie zarobisz samemu jedząc zdrowo, ale fajnie mieć satysfakcję z pomocy komuś przy jednoczesnym zarobku.
Jednak giełda, czy ogólnie szeroko pojęte zarabianie pieniędzy to inna para kaloszy.
Jeśli jesteś wytrawnym doświadczonym traderem, albo masz cały zespół świetnych rynkowych analityków, po co się zniżać do zbierania sum rzędu paru stów zamiast po prostu zarabiać na swojej strategii?
Natomiast jeżeli zarabiasz na tym co robisz, a dodatkow dzielisz się swoją wiedzą za darmo (nie mówię tu o pokazywaniu wyciągów z konta i portfolio inwestycyjnego) ale prezentowaniu ogólnej filozofii i sposobu gry, to szacun za to.
@amneziahaze, dlatego nie zgadzam się, że nie warto się dzielić swoją wiedzą, wielu jednak może to odpowiednio ukierunkować - nie mam tu na myśli - „kup teraz a sprzedaj jutro o 13:30”

@hassejo, sam napisałeś, że masz 50 klientów. Nie wiem jaka jest cena dostępu do grupy, ale łatwo policzyć, że przy 100zł od łebka wyciągasz 5000, przy 200zł 10 000zł, 500zł - 25,000zł. Bardzo ładna wypłata, możesz tak naprawdę niczego nie inwestować na giełdzie, tylko teoretyzować. Absolutnie nie sugeruę, że jesteś oszustem. Po prostu ciężko mi zrozumieć motywację do zarabiania na sygnałach, zamiast po prostu z nich korzystania, jeśli są tak skuteczne. Jeśli...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: amneziahaze » sobota, 7 kwietnia 2018, 12:44

ergorg pisze: Do czego zmierzam, załóżmy, że mam 100k$.
Przy 350tys. pln bez problemu uzyskasz dochód pasywny aż do emerytury. Raczej wątpię, by osoba posiadająca taki kapitał lub większy posiłkowałaby się grą z sygnałów, zakładam nawet że ludzie z takim kapitałem dobrze sobie zdają sprawę z ryzyka w inwestowaniu, gry na giełdzie i tym samym lewara jaki stosują. Z osób, które popłynęły w 2017 przez hack na giełdzie rekordzista stracił oficjalnie około 500tys. pln. Tak na logikę, to przy takim kapitale raz nie idę na niepewne grupy, dwa nie gram na niepewnych rynkach(krypto-alty), trzy rozsądnie jest inwestować w bezpieczniejsze aktywa, a tych jest multum, zależnie od zasobności portfela. Nawet teraz aktualnie mam wątpliwości co do tego czy warto trzymać 10% na giełdzie krypto albo u mało popularnego brokera, no bo po co, bo mały spred, bo większa zmienność, co za tym idzie wyższa stopa zwrotu? Nie wiem. Z każdym poziomem, z mojej prywatnej perspektywy, raczej odchodzę od niepewnych, zajmujących czas przedsięwzięć, raczej mnie ciągnie do stabilniejszych, bardziej pewnych acz mniej zmiennych/kontrowersyjnych, nazwijmy to, inwestycji - zgodnie z zasadą "ciężko przyszło, łatwo nie pójdzie" czy jakoś tak.

Dodano po 9 minutach 13 sekundach:
ergorg pisze: Jeśli ktoś ma czas za mnie śledzić te wszystkie coiny i dawać znać kiedy warto wejść bo ja nie mam tyle czasu, uważam, że można taką pracę wynagrodzić. (do tego sprawdza nadchodzące eventy, informuje o FUDach)
Nie wiem czy grałeś kiedykolwiek wyższym kapitałem, tj. przewyższającym, wyróżniającym się na tle reszty co za tym idzie kształtującym płynność na giełdzie danego alta, na przykład jakiegoś bardziej niszowego, to przecież widać wówczas wyraźnie, że samemu jesteś w stanie kreowac pośrednio dany kurs danej giełdy, w sensie w jakim celu nie masz czasu na coś co może przynieść Ci całkiem niezły profit z samej spekuły dniowej na giełdzie. Tak się nad tym zastanawiam, bo to wygląda tak jakby oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze i umiejętności komuś kto prawdopodobnie nie jest w stanie tego zrobić od Ciebie lepiej.

To nie jest naprawianie kranu czy malowanie ścian, gdzie można to zlecić byle Mietkowi, bo Ty robisz coś znacznie bardziej odpowiedzialnego. Trochę mi się to kupy nie trzyma, ale może ktoś bardziej doświadczony się wypowie, jeżeli są jakieś obiekcję do tego co myślę i napisałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: prezes » sobota, 7 kwietnia 2018, 12:45

amneziahaze pisze: mam wątpliwości czy warto się nimi dzielić szerszej grupie odbiorców
Osobiście uważam że nie ma filantropów, jak coś robisz to dlatego że masz w tym jakiś interes, nie ważne jaki czy kasę czy jakieś inne profity. Dzielenie się z ludźmi moimi przemyśleniami daje mi bardzo wiele, największym bonusem jest to, że o wiele trudniej jest mi się wtedy samemu oszukać, po pierwsze bo obejrzało i wysłuchało to tysiące osób a po drugie bo jest to nagrane i można później sprawdzić.

Kolejna sprawa to feedback jaki dostaję od ludzi to pozwala mi się rozwijać i powiększać moje umiejętności.

Kolejna rzecz to kwestia charakteru i to jacy jesteśmy i jakie mamy schematy, ja akurat jak coś wymyślę to lubię się tym dzielić z innymi i nie mam problemu że ktoś kopiuje moje pomysły, jestem nawet z tego zadowolony bo to oznacza, że ma to sens. Mnie może nie uda się czegoś wykorzystać bo zabraknie mi kilku klocków układanki ale może komuś innemu się uda, a może później ktoś się podzieli ze mną czymś o czym ja nie wiem, to akurat traktuję jako bonus a nie cel sam w sobie.

Ja jestem fanem efektu ubocznego nie robię czegoś np. dla kasy tylko dlatego że lubię to robić i sprawia mi to przyjemność, a kasa jest efektem ubocznym który pokazuje mi tylko że to co robię faktycznie ma sens. Inni skupiają się np. na kasie ale nie lubią robić tego co robią ale robią to bo muszą za coś żyć. Każdy musi wybrać swoją drogę jaka mu odpowiada, mnie odpowiada taka jaką wybrałem ale zdaje sobie sprawę że większości nie będzie to pasowało.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: amneziahaze » sobota, 7 kwietnia 2018, 12:52

benq pisze: A moim zdaniem, jeżeli jesteś w czymś naprawdę dobry, jest to pewnego rodzaju twoja pasja/hobby, dzielenie sie tym sprawia ci radość.
Jeżeli jest to specyficzny rodzaj wiedzy, np. dietetyka, możesz jednocześnie na tym zarabiać i pomagać ludziom. Nie zarobisz samemu jedząc zdrowo, ale fajnie mieć satysfakcję z pomocy komuś przy jednoczesnym zarobku.
Fakt, i do tego zmierzam, choć ów pomoc w dobie e-learning tym bardziej za free jest dla mnie co najmniej wątpliwa, ponieważ Twoja "pomoc" niekoniecznie może okazać się pomocą, a popularyzowaniem danej gałęzi tylko i wyłącznie, a co za tym idzie - przyciąganie nowego narybku na rynek, a co dalej za tym idzie, ostateczny profit rekinów i krupierów(brokerzy), w konsekwencji masz Morawieckiego na głowie i rzeszę biednych poszkodowanych ludzi, którym trzeba pomagać do nieskończoności I... REGULACJE, AFERY, POMÓWIENIA, ZARZUTY, etc. itd. Ludzie i tak potrzebują siana, pytanie tak naprawdę kto potrzebuje ich bardziej? Bo moim zdaniem tylko i wyłącznie ludzie z góry niewinni/bezbronni/poszkodowani przez los, a nie jacyś pseudo trejderzy czy felietoniści. Tak uważam, wiem że podejmuję ciężki temat, jednak trejding charytatywny z fxcuffs dał mi sporo do myślenia i przyznam się, że taki mam najbliższy cel i to według mnie jest jedyna zdrowa inicjatywa w tym popapranym środowisku ogółem. Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: ergorg » sobota, 7 kwietnia 2018, 13:00

amneziahaze pisze: Nie wiem czy grałeś kiedykolwiek wyższym kapitałem, tj. przewyższającym, wyróżniającym się na tle reszty co za tym idzie kształtującym płynność na giełdzie danego alta, na przykład jakiegoś bardziej niszowego, to przecież widać wówczas wyraźnie, że samemu jesteś w stanie kreowac pośrednio dany kurs danej giełdy, w sensie w jakim celu nie masz czasu na coś co może przynieść Ci całkiem niezły profit z samej spekuły dniowej na giełdzie.
Powiem Ci, że bałbym się grać większym kapitałem na takim alcie, bo znając życie zaraz znalazłby się ktoś większy z doświadczeniem kto by mnie wyleszczył.

Pisałem ogólnie o dużym kapitale, ale wchodzić w większe ilości altów małym jego %. W ETH wchodziłem przy niecałych 300$ gdzie był sygnał na wybicie do 800$ albo i więcej (październik-listopad), czekałem na to wybicie jakoś kilka tygodni. Wchodząc w większą ilość altów - któryś zawsze wybije wcześniej, któryś później. Z resztą co ja będę tłumaczyć, sam wiesz jak jest.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:02

Pierdu pierdu. Zostawiając cały lament który utworzył się w wątku, chciałbym odświeżyć temat.
Cztery ostatnie rezultaty.

Obrazek
Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: CryptoPanel » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 18:38

Cześć!
Kolejne dwie wrzutki - wątek będzie kontynuowany i prowadzony z tego profilu, ze względu na to że więcej osób dołączyło do twórców, oraz nawiązaliśmy współpracę z osobą która bardzo ładnie ogarnia ICO, na co niestety nam już czasu brakło :)

Obrazek
Obrazek

Dodatkowo co warto wspomnieć - jesteśmy na końcówce programowania nowego wyglądu sygnałów.
W chwili obecnej najwięcej czasu zabiera nam integracja wykresów TradinView aby każdy mógł mieć podgląd na żywo.
W Maju z pewnością będziemy mieli uruchomione już powiadomienia PUSH oraz SMS. W 2018 jest również plan na aplikację mobilną.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: CryptoPanel » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:17

Przypomnę wszystkim nowym jak i obecnym użytkownikom, że zgodnie z regulaminem a dokładniej paragraf 3, ustęp 2 ;
Obrazek

Przykład użytkownika, który jeszcze nie rozpoczął korzystania z usług, a został już wydalony z grupy :
Obrazek

Informujemy w osobnym poście, aby uniknąć nieporozumień w przyszłości.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: CryptoPanel » sobota, 5 maja 2018, 10:10

Cześć!
Majówka minęła rodacy, czas wracać do pracy :!:

1. Z nowości tym razem jeśli chodzi o zmiany w CryptoPanel :
- Działające powiadomienia o osiągnięciu targetu, dodaniu sygnału lub komentarza za pomocą maila
- Tłumaczenie ENG dla klientów zagranicznych będzie gotowe 10/05/18

2. Jeśli chodzi o wyniki, zrobiliśmy podsumowanie Marca :
✔️PODSUMOWANIE MARCA (nie kwietnia )✔️
*Wysłaliśmy 37 sygnałów
*Z czego 31 sygnałów osiągnęło swoje targety - trzy sygnały aktywowane przez SL - pozostałe trzy nie osiągnęły ceny zakupowej
*Sprawdzalność na poziomie ponad 83%

Maksymalny zysk blisko 2000% -> Czyli to co możecie zaobserwować gdzieś indziej jako reklamę.
Realny zysk jaki realizują klienci (TG1,2,3) dał około 400% zarobku.
Powyższe wyliczenie bazuje tylko na TG1,2,3 oraz zdywersyfikowanemu kapitałowi około 3-4% na jeden sygnał.

3. Półroczna promocja
Za 14 dni, mija dokładnie pół roku odkąd budujemy z Wami naszą społeczność.
Dlatego też mamy dla Was specjalną ofertę na dostęp - tak abyście mogli zacząć zarabiać przez kolejne miesiące razem z nami.
W chwili obecnej łącznie posiadamy 51 użytkowników - z czego nasz obecny limit wynosi 60 użytkowników.

:arrow: Dostęp 30 dni : 319 zł zamiast 349 zł
:arrow: Dostęp 90 dni : 779 zł zamiast 859 zł
:arrow: Dostęp 180 dni : 1319 zł zamiast 1499 zł
Ceny promocyjne obowiązują do 18/Maja/2018 oraz rozliczane są w kryptowalutach.

4. Likwidacja grupy na dźwigni
Niestety nie mamy wystarczająco dużo czasu na analizowanie coinów na BitMex dlatego też grupa na dźwigni została zlikwidowana po upłynięciu czasu subskrypcji ostatniego z użytkowników.

Szczegóły znajdziecie na stronie http://cryptopanel.pl

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: CryptoPanel » czwartek, 10 maja 2018, 09:04

Usprawniliśmy powiadomienia mail.
W połowie maja wprowadzimy dla chętnych powiadomienia SMS.

Wygląd powiadomień :
Obrazek
Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: CryptoPanel » poniedziałek, 9 lipca 2018, 21:57

Cześć i czołem!
CryptoPanel still alive!
Dodatkowo, co raz więcej darmowych wrzutek, na naszym darmowym kanale Telegram : https://t.me/cryptopanel

Stay tuned ;)

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości