CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:09

CryptoGalaxy to pierwsza mobilna apliakcja - gra wydana przez Zeepin na blockchainie neo.

W CryptoGalaxy będziemy zarządzać planetami wydobywając GALA, która jest walutą pozwalającą na zakup kolejnych planet.
GALA jest wydobywana z naszej planety lub innych , również po sprzedaży wciąż pewien % GALA trafia na nasze konto.
Planety będą róznić się statystykami osiagając zróznicowane ceny. Będzie można zarobić, a nadwyżkę Gali sprzedać na giełdzie.
Z czym się wam to kojarzy?:)

Tak, ale to będzie to dużo bardziej rozbudowany projekt, niż Cryptokitties.
Na starcie będzie zaledwie 2000 planet, nawet jesli nie masz GALA na zakup pierwszej planety, to możesz założyc konto i zacząć wydobywać ją z czyjeś planety:)
Poprzez założenie kontra rozumiemy podpięcie neon walletu pod konto gry. Gra jest stworzona przez twórców Zeepina(zpt).
Waluta Zpt pozwoli na ulepszanie planety i robota wydobywającego GALA z planety. W przyszłości zostaną dodane płatności w neo i nowe funkcjonalności, to dopiero początek!

Gra rusza 23.04.18 - do ściągnięcia na IOS/androida.
Oficjalny lanuch jutro w Seulu na konfenecji Zeepina.

Tu dowiesz się więcej o Gali:

https://cryptogalaxy.one/#/
telegram:https://t.me/CryptoGalaxyOne

Nie wiesz co to Zeepin, to odwiedź wątek @ergorg o zeepinie:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=125&t=28055

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » niedziela, 22 kwietnia 2018, 15:35

Będę grał w grę. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » niedziela, 22 kwietnia 2018, 16:47

Jak się zarejestrować i jak ta apka się nazywa?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:07

@mrokoos
Gra nazywa się cryptogalaxy. Będzie jutro do sciągnięcia na IOS lub androida

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:14

Ok, dzięki :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:23

Najświeższe info o galaxy prosto z telegrama od twórców z zeepina:

Oficjalna premiera jutro między 19 a 21 czasu koreańskiego. Premiera będzie transmitowana przez znanego kitajskiego youtubera, które dobrze wszyscy znamy ze streamów, prawda? :P
Oglądajmy wszyscy razem kitajskie znaczki wypowiadane na głos przez Spunky Hwang!!!;)

Premiera gry między godziną 10 a 12 w naszej strefie czasowej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 01:00

Słabo znam sie na Neo, jak zaczac grac, musze miec coina Gala czy Zeepin ?? Da się to robić przez Nano Ledgera podłączonego do tego walleta neo czy musiałbym miec zainstalowany wallet specjalnie do grania ?
Ile kosztuje kupienie 1 planety jak ma być ich tylko 2000 na starcie? reszta bedzie odkrywana w czasie gry przez exploacje kosmosu ?
I to w końcu start na Testnecie czy to juz bedzie prawdziwa gra ? Chodzi mi o to ze jak bede grał długo lub wydam dużo coinow na zakup planet to to skasują bo jest na testnecie i to strace czy to juz działająca gra ?

Niestety hodowla kotów mi się nie udała ale zdobywanie planet i stawianie kopaln to moze byc fajne , musze zagrac omg !!!

Dajcie jakiś poradnik dla osoby startującej taki w prostym języku co i jak po kolei zrobić.

Dodano po 18 minutach 57 sekundach:
wyczytałem na tej stronce o grze te Step1-4 i tam pisało żeby na Kukoinie kupic Zeepin tokena i go miec na wallecie Neo to sie pojawi mi na nim taka sama ilosc Gala ?? jak to zrobic zeby sie pojawiły te Gala i jak je w ogole wysłać z walleta z kompa na komórkę ? Znaczy w grze moje konto bedzie miało też adres wiec jak wysle z walleta z komputera to Gala to mi sie po prostu pojawi jako transakcja na moim koncie gry w komorce i na saldzie bedą te Gala i bede mogl wtedy kupić planete własną ? Bezsensu kopać jako górnik na czyjejś planecie ale bedzie tylko 2000 na starcie, potem pewnibe komu sie uda odkryc nową to jak juz miał1 to moze drugą sprzedac i ceny planet beda spadały pewnie, a da sie znalesc planete jak się nie ma kupionej żadnej własnej w ogole to mozliwe ?

Dodano po 8 minutach 9 sekundach:
żeby sie to tylko nie okazało kupą jak te koty.
Bo niby kazda planeta ma byc unikalna ale od czego bedzie zalezała wartośc planet w takim razie, na zdjeciu planety widziałem opis Minerals: i tylko 3 minerały występujące oznaczone kolorami czerwony, zielony, niebieski i jakieś cyferki przy nich w tym jedna 236 więc to nie moze być % skład planety więc co to jest ? i planeta kopie w nieskonczonosc czy mozna ją zużyć czyli wykopać wszystkie minerały ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 01:16

Zanim zaczniesz wymieniać kotki na planetki to pomyśl o KAS :shock: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 kwietnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK/Dania
Napiwki: ELA ENRuUrveLmmHXNudnxX2rxdtHMX8Nf4

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: CryptoSephiroth » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 11:24

Świetnie jest widzieć pierwsze gry na krypto. Na pewno spróbuję

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 15:32

@CryptoSephiroth, to zdecydowanie nie jest pierwsza gra na krypto ;) Na samym tylko https://bitcrystals.com/ jest kilka pozycji wartych uwagii

A co do Galaxy to niestety stanęło mi pobieranie na 3.3mb i nie chce za nic iść dalej :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 17:52

Ktoś już zainstalował apkę i może się podzielić jakimś mini tutorialkiem jak to wygląda od środka? :)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 18:33

Nie chce mi pobrać apki ktoś coś wie?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 18:54 przez mrokoos, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: kirucha2 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 18:43

...

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:50

Skąd mam wziąć invite code?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:53

mi się udało pobrać... musicie próbować do skutku. Też czekam na invite code :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:54

adam1226 pisze: mi się udało pobrać... musicie próbować do skutku. Też czekam na invite code :D
wiesz może jak go zdobyć?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:37

wtf co tu sie dzieje...:D
chcecie apke lub kody

Prowadzę skup GALA

10usd za 10000GALA

skupię każdą ilość

koniec ogłoszenia.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:50 przez mediabooker, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:38

Nie pobrałem bo spałem, ale to nie jest zwykły kod osoby polecającej żeby robot kopał szybciej ? przynajmniej taki baner lata na ich stronce "dig Gala faster"
Niestety nie mam zainstalowanego walleta do Neo i dziś nie pogram. nie mam też Gala coinow zrobionych z tych Zeepin coinow.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:45

Rumcajs pisze: Nie pobrałem bo spałem, ale to nie jest zwykły kod osoby polecającej żeby robot kopał szybciej ? przynajmniej taki baner lata na ich stronce "dig Gala faster"
Niestety nie mam zainstalowanego walleta do Neo i dziś nie pogram. nie mam też Gala coinow zrobionych z tych Zeepin coinow.

bez tego kodu nie można się zarejestrować masz może jakiś?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: sud » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:48

@mrokoos
Ja właśnie zainstalowałem i mam kodzik, to łap: https://cryptogalaxy.one/#/invite/29eS1K22kq . Niestety gierka trochę niezoptymalizowana na moim tablecie, ale jakoś działa.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości