Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Regulamin forum
1. Podanie ceny oferowanego towaru jest obowiązkowe !
2. Ogłoszenia żółtodziobów muszą zawierać możliwość wystawienia towaru na serwisach aukcyjnych typu allegro które zabezpieczają kupującego.
3. Ogłoszenia oferujące zakup towarów przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
4. Podanie czasu dostawy jest obowiązkowe.
5. Żółtodzioby nie mogą oferować "udziałów", "preorderów" i "zamówień grupowych"
Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » sobota, 14 kwietnia 2018, 22:07

Witam.
Chciałbym zaoferować Wam bot'a pod giełdę Binance. Program jest mojego autorstwa i cały czas udoskonalany.
Dokładny opis programu do pobrania poniżej.

Poniżej kilka screen'ów:
Cała "zabawa" odbywa się na zakładce "gra na giełdzie". Poza ustawieniami "kup taniej" i "sprzedaj drożej" program ma możliwość automatycznego zwiększenia "rozrzutu ceny" zależnie od aktualnego trendu (sam potrafi określić trend).
Obrazek

Zakładka "market i wykres" - mamy ostatnie transakcje, aktualne oferty oraz w pełni konfigurowalny wykres. Te poziome linie na wykresie pokazują aktualnie ustawione zlecenia zakupu i sprzedaży przez naszego bot'a.
Obrazek

Z rzeczy najciekawszych:
Na bieżąco generowany jest plik w formacie *.csv ze wszystkimi naszymi transakcjami z przeliczeniem na PLN (po kursie aktualnym dla chwili transakcji) - wystarczy otworzyć w arkuszu kalkulacyjnym i mamy problem zliczania transakcji i dla celów podatkowych załatwiony :D
Obrazek

Zakładka o której nie trzeba nic pisać:
Obrazek

Program prowadzi pełne statystyki (zapisywane na bieżąco więc nie znikają po zamknięciu programu):
Obrazek

Obrazek

Aby nie było nieporozumień i domysłów ewentualnych zainteresowanych, w programie nie ma możliwości wpłat i wypłat. Dla własnego spokoju ducha najlepiej użyć klucza który umożliwia tylko "trading" (z zablokowaną opcją wpłat i wypłat).


A teraz "konkrety":
- po zakupie otrzymujesz bot'a pod jeden klucz Api.
- DARMOWE aktualizacje programu przez cały czas dopóki projekt będzie rozwijany
- istnieje możliwość dowolnego dopasowania programu pod konkretne potrzeby kupującego

KOSZT - 700zł lub równowartość w prawie dowolnej kryptowalucie.

Oczywiście udostępniam wersję trial aby każdy mógł się zapoznać z możliwościami programu.

Jeśli chcesz otrzymać wersję trial lub potrzebujesz więcej informacji zapraszam do kontaktu przez priv, email: sokon(at)sokon.pl lub GG: 65438839


Instrukcja obsługi w wersji PDF: ApiBinance_Instrukcja.pdf


Jeśli nie masz jeszcze konta na Binance możesz utworzyć je za pomocą reflink'u: https://www.binance.com/pl/register?ref=28276059
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 marca 2020, 10:19 przez Sokon, łącznie zmieniany 12 razy.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: altar » niedziela, 15 kwietnia 2018, 12:36

Przewidujesz może wersję demo programu ?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 15 kwietnia 2018, 12:54

Witam.
Myślałem nad tym ale nie wymyśliłem jakie ograniczenia miała by mieć wersja demo. Więc odpowiadając na Twoje pytanie - niestety nie.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: redlumek » niedziela, 15 kwietnia 2018, 13:05

Ograniczenia - to np trial działa parę dni.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 15 kwietnia 2018, 13:58

Z trial'em jest ten kłopot, że jest tak prosty do ominięcia iż każde dziecko trial'a może używać do końca życia :)

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: redlumek » niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:40

Jak rozumiem bot jest pod jeden klucz API i jest on kompilowany razem z programem jako zmienna? To można dopisać aby od jakiejś tam daty kasował ten klucz. Date można brać z API giełdy aby nikt nie zmieniał czasu w komputerze.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 15 kwietnia 2018, 15:05

Oczywiście gdybym planował wersję demo to najprawdopodobniej w ten sposób by działała. Jednak nadal uważam, że z każdego triala można bez problemu zrobić "pełną" wersję - pewnie dlatego, że jestem programistą...
Według mnie jedyny "słuszny" sposób na demo to kompilacja bez wszystkich funkcji...
redlumek pisze: Jak rozumiem bot jest pod jeden klucz API i jest on kompilowany razem z programem jako zmienna?
Mam jedną ważną uwagę i sprostowanie. W kodzie kompilowane jest TYLKO 5 znaków z klucza. Absolutnie nie mam zamiaru od nikogo dostawać całego klucza Api.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: redlumek » niedziela, 15 kwietnia 2018, 15:14

Cenna uwaga z tym kluczem API.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 15 kwietnia 2018, 15:35

redlumek pisze: Cenna uwaga z tym kluczem API.
Aby nie było na tym polu (bezpieczeństwo przede wszystkim) żadnych nieścisłości opiszę jak jest przechowywany klucz:
5 pierwszych znaków klucza i "sekret'a" jest zaszyte w kodzie programu w postaci zaszyfrowanej - więc bez możliwości ich odczytania przez niepowołane osoby. Reszta klucza wpisanego przez użytkownika w pliku konfiguracyjnym również w postaci zaszyfrowanej. Nawet jeśli komuś uda się "podejrzeć" jakoś część klucza i sekret'a wpisanego przez użytkownika to nie ma najmniejszej szansy z nich zrobić użytku. Jedyny sposób to metoda siłowa "bruteforce" i odpytywanie Api Binance testując ogrom możliwych kombinacji w celu odgadnięcia pierwszych znaków klucza i sekreta, co nie ma prawa się udać ponieważ Api Binance ma limit zapytań i po większej ilości blokuje IP lub klucz api.
Więc jeśli chodzi o możliwość "wycieku" pary klucz/sekret - nie ma takiej możliwości.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Britheyettor33 » niedziela, 15 kwietnia 2018, 19:33

Pomyśl nad tym trialem, bardzo dobra opcja aby się przekonać jak program działa.
Może weryfikacja klucza i daty z Twoim server-side, po sieci zaszyfowany pakiet przy starcie i obfuskacja kodu.
Jeżeli przewidujesz obejście tego, to też przewiduj podmianę części klucza API przy aktualnej wersji.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 15 kwietnia 2018, 23:04

Przy tym rozwiązaniu widzę inny problem - połączenie z moim serwerem.
Jako, że chodzi o pieniądze (bot obraca pieniędzmi użytkownika) by uniknąć wszelkich domysłów i podejrzeń chcę uniknąć takich rzeczy. Bot łączy się tylko i wyłącznie z serwerem Binance oraz CoinMarketCap (co każdy użytkownik może bez problemu sprawdzić) i tak MUSI zostać. Jakby było jakikolwiek połączenie do innego serwera były by domysły co tam też może sobie "lecieć" poza sprawdzaniem daty i klucza....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4785
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: prap0n » niedziela, 15 kwietnia 2018, 23:13

Sokon pisze: Przy tym rozwiązaniu widzę inny problem - połączenie z moim serwerem.
Jako, że chodzi o pieniądze (bot obraca pieniędzmi użytkownika) by uniknąć wszelkich domysłów i podejrzeń chcę uniknąć takich rzeczy. Bot łączy się tylko i wyłącznie z serwerem Binance oraz CoinMarketCap (co każdy użytkownik może bez problemu sprawdzić) i tak MUSI zostać. Jakby było jakikolwiek połączenie do innego serwera były by domysły co tam też może sobie "lecieć" poza sprawdzaniem daty i klucza....
Ci ktorzy podejmuja sie korzystania z bota raczej o tym wiedza. Ustawia klucz bez uprawnien na wyplacanie i tyle.

Bot i tak pewnie bedzie dzialal na serwerze a nie na komputerze uzytkownika.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » niedziela, 15 kwietnia 2018, 23:43

Oczywiście, że na komputerze użytkownika to jest aplikacja desktopowa.
prap0n pisze: Ustawia klucz bez uprawnien na wyplacanie i tyle.
Nie chodzi mi o ewentualne wypłacanie środków- to już było wyjaśnione kilka postów wyżej, ale mógłby ktoś pomyśleć, że na mój serwer leci np stan konta, obrót itp, itd...

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Britheyettor33 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 03:33

A może:
1. W procesie kompilacji szyfrujesz API key + UID
2. Aplikacja wysyła do serwera nieszyfrowany API key
3. Server-side zwraca zaszyfrowany pakiet z API key + UID (prawidłowy jeśli nie mineło x dni)
3. Jeżeli po odszyfrowaniu pakietu UID się zgadza - user może korzystać

Problem podejrzeń odpada - widać wszystko co wysyłane na snifferze.
API key - mam na myśli oczywiście kilka pierwszych znaków, jak wspomniałeś wyżej.

Mógłby to być nawet trial za symboliczną opłatą.

Oczywiście, można się upierać przy skrajnościach np. że serwer może wysłać komendę sell X, ale nie popadajmy w paranoję.
Bardzo szanuję podejście, i chociaż kasa może przy wysokim wkładzie nie jest duża to jednak przydała by się opcja testu.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 09:30

Jako, że zainteresowanie bot'em jest zdecydowanie większe niż się spodziewałem popracuję nad wersją demonstracyjną - do końca tygodnia powinienem się wyrobić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 6 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: NuMeRoUnO » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:55

Jak skończysz to ja z chęcią wypróbuje, Jakim kapitałem trzeba dysponować tak żeby to miało ręce i nogi ?

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:15

NuMeRoUnO pisze: Jakim kapitałem trzeba dysponować tak żeby to miało ręce i nogi ?
To zależy jaki duży masz apetyt :)
A tak na poważnie - zależy jaką strategią chcesz grać:
- transakcje rzadsze ale bardziej zyskowne %, kapitał nie musi być duży - 100, 200 zł w zupełności starczy (oczywiście nie licz wtedy na miliony...)
- transakcje mniej oprocentowane ale dużo częstsze kapitał jest potrzebny większy.

Osobiście jestem zdecydowanym zwolennikiem drugiej opcji - lepiej 100x dziennie zarobić 10gr niż 2x po 3zł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: benq » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:19

@Sokon, 100 zł na binance? To może być problematyczne, bo minimna wartość jednej transakcjito 0,002 btc. Nawet w przypadku 200 czy 300 zł może to powodować sytuacje, kiedy zlecenie zostanie zrealizowane w 20/30/40% a zakupionej części waluty nie będzie się dało sprzedać. To niestety minus binance. @NuMeRoUnO, moim zdaniem 100/200$ to minimum, żeby to miło sens (ale to tylko moje zdanie) :)

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: Sokon » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:31

benq pisze: @Sokon, 100 zł na binance? To może być problematyczne, bo minimna wartość jednej transakcjito 0,002 btc.
To zależy w jakiej parze grasz - ja gram cały czas Zcash do BTC i minimalna kwota zlecenia to 0.001BTC czyli niecałe 30zł.
Mając 100zł możesz mieć równocześnie otwarte 3 zlecenia... Wiem, że "szału nie ma" ale da się ;) Wiadomo, że wtedy to tylko zabawa...

Ja mam bot'a ustawionego tak, żeby środków wystarczyło na równoczesne otwarcie 30 zleceń co 0.3%.
W ten sposób mam "obstawione" wahanie ceny w zakresie 10%. Jak sobie cena w tym zakresie tylko drgnie o 0.3% to dochodzi do transakcji - "grosiki" ale bardzo często. A ziarnko do ziarnka i .....

Tak to mniej-więcej wygląda - te czerwone linie to otwarte zlecenia (część się nie mieści na wykresie)
Obrazek

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedam BOT'a do Binance (projekt własny)

Postautor: altar » środa, 18 kwietnia 2018, 18:32

@sokon I ile można na takich małych wahaniach wygenerować % w przeciągu miesiąca ?

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości