Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Regulamin forum
1. Początkujący nie mogą oferować "udziałów" i "preorderów"
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedaż sygnałów / analiz - TELEGRAM

Postautor: prezes » piątek, 16 lutego 2018, 09:43

@hassejo, widzę że zmieniłeś gatki a pozytywnych opinii jak nie było tak nie ma nadal.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedaż sygnałów / analiz - TELEGRAM

Postautor: hassejo » piątek, 16 lutego 2018, 09:57

@prezes, widzę że zajrzałeś do słownika po moim prysznicu ;)
nie martwi mnie brak pozytywnych opinii na forum aczkolwiek cieszy mnie brak negatywnych opinii.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedaż sygnałów / analiz - TELEGRAM

Postautor: prezes » piątek, 16 lutego 2018, 11:03

hassejo pisze: @prezes, widzę że zajrzałeś do słownika po moim prysznicu
A Ty do garderoby :mrgreen:
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedaż sygnałów / analiz - TELEGRAM

Postautor: hassejo » poniedziałek, 19 lutego 2018, 21:59

to the top.
przypominam, że jest również dostępna grupa z sygnałami na dźwignię.
Operujemy tutaj : https://www.bitmex.com/

Dla każdego użyszkodnika z forum, który zdecyduje się podzielić szczerą opinią na forum, coś wymyślim żeby to zrekompensować :)
Spoiler:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedaż sygnałów / analiz - TELEGRAM

Postautor: hassejo » poniedziałek, 26 lutego 2018, 21:50

Maksymalnie do 15/Marca/2018 będzie uruchomiony portal, w którym będzie można się zalogować i każdy będzie miał dostęp do sygnałów.
Dystrybucja sygnałów za pomocą Telegramu wciąż będzie prowadzona, z tego względu że nie każdy ma ochotę co chwile logować się na serwis.

Tak więc idziemy do przodu :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzedaż sygnałów / analiz - TELEGRAM

Postautor: hassejo » niedziela, 4 marca 2018, 19:06

KORE - BTC, darmowy sygnał który osiągnął Target 2, dając 63% zysku.
Jednak można dostać coś za darmo :)

Obrazek

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 10 marca 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Grupa sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: Oczko93 » sobota, 10 marca 2018, 13:23

Chciałbym dołączyć na początek do darmowej grupy, aczkolwiek ona nie chodzi, gdy chcę dołączyć. Czy coś źle robię ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Grupa sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » sobota, 10 marca 2018, 14:35

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Jesteśmy w trakcie zmiany nazwy i tworzeniem nowego portalu.

Oto nowy link z nową nazwą : https://t.me/cryptopanel

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » wtorek, 13 marca 2018, 21:40

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowa strona startuje już jutro.
Choć jak znam życie, pewnie na official launching nie będzie wszystko gotowe :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » środa, 14 marca 2018, 20:43

Nowa strona już działa.
Na dniach uruchomione zostaną podstrony (regulamin/podsumowania<-- najważniejsze/i tak dalej i tak dalej).

Płatności można już realizować w jednej z wielu kryptowalut.
Feedback mile widziany.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » środa, 21 marca 2018, 14:10

Update efektów przy ostatnim ciężkim czasie dla altów :

Obrazek
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » piątek, 30 marca 2018, 12:46

fly to the top.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: dawinet » piątek, 6 kwietnia 2018, 11:04

miałem wykupiony dostep do grupy na luty do polowy marca i niestety myslałem ze jakoś to lepiej wygląda jezeli chodzi o jakość tych sygnałow dostęp puki co sie nie zwrócił bo wiadomo wszystko leci w dół a jesli leci w dół to moim zdaniem nie warto jest korzystać z tego typu grup botów czy innych pomocy bo to i tak nic nie da. A jak są wzrosty takie już konkretne to równie dobrze samemu można coś znaleźć aczkolwiek jeżeli są wzrosty to na pewno z grupą łatwiej, ale niestety jak już pisałem przy obecnej sytuacji nic nie pomoże i nie warto płacić az takich kwot za grupy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: prezes » piątek, 6 kwietnia 2018, 12:19

dawinet pisze: miałem wykupiony dostep do grupy na luty do polowy marca i niestety myslałem ze jakoś to lepiej wygląda jezeli chodzi o jakość tych sygnałow dostęp puki co sie nie zwrócił bo wiadomo wszystko leci w dół
To wcale nie przeszkadza reklamującym tego typu grupy pokazywać że w zeszłym miesiącu zarobili kilkadziesiąt % :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sobota, 7 kwietnia 2018, 00:57 przez prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 12:21

@dawinet, dzięki za szczerą opinię :)
Tak jak pisałem na pierwszych stronach, w ramach podziękowania za szczery feedback, dostaniesz od nas 5 darmowych dni dostępu.
Odezwij się do mnie na Telegramie.
Chociaż obawiam się, że może to być post konkurencji, ponieważ żadnemu z naszych subskrybentów nie skończył się abonament w połowie marca :roll:

Pozwolę sobie jednak sprostować jedną rzecz, że pomimo spadków wielu coinów, w tym czasie podawaliśmy tylko i wyłącznie typy które mogły dać mniejszy procentowo zysk, jednak pewniejszy.
Również było w tamtym czasie zalecenie aby sprzedawać większość na TG1, bo sytuacja nie jest stabilna.
Jednak zdaję sobie sprawę, że taka sytuacja którą wyżej opisałeś mogła się u Ciebie zdarzyć.

Pozwolę sobie również wrzucić mały update prac które wdrożyliśmy na naszym portalu CryptoPanel v1.0 :
- Komentarze na CryptoPanel.pl do każdego z sygnałów
- Kolorowanie Targetów w momencie osiągnięcia ich ceny (kolor pozostaje, pomimo ewentualnych późniejszych spadków)
- Podsumowania tygodniowe sygnałów, obecnie pracujemy nad miesięcznym


Tak na chwile obecną wygląda przykładowy sygnał na portalu :
Obrazek

W planach :
- System poleceń przy rejestracji (każdy polecony oraz polecający dostaną dodatkowe dni abonamentu)
- Import analiz TradingView do każdego z sygnałów
- Powiadomienia SMS o targetach (będzie możliwość wykupienia takiej opcji w kwocie 10 zł, doliczając do abonamentu)
- Powiadomienia PUSH
-----------------------------------
@prezes - nie mamy nic do ukrycia, Ty wciąż tylko psioczysz i generujesz spam w moim temacie.
@Bit-els, @rav3n_pl @GetBitCoin_pl - bardzo proszę o usunięcie postów prezesa z tego tematu, ponieważ nie wnoszą one nic konstruktywnego ani nie są na temat.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: Jeff » piątek, 6 kwietnia 2018, 14:32

forum wlasnie sluzy do wymiany pogladow

@prezes, ma jak najbardziej prawo do dzielenia sie tutaj swoimi pogladami

przyklad @dawinet, jest jedynym w tym temacie podsumowaniem doswiadczen kogos kto kozystal z Twoich sygnalow

i jak widzisz nie jest pozytywny

osobiscie jestem fanem kazdego malego biznesu i zycze Ci powodzenia

pozdrawiam

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: dawinet » piątek, 6 kwietnia 2018, 17:14

A jednak mi się skonczył w drugiej połowie marca został mi przedłużony parę dni za ogolny brak sygnałów :)
wracając do grupy, wcale nie chce nikogo obrażać i nie robię nic na złość społoeczność ogólnie pozytywna ale ogólnie przy spadkach nie jest wcale tak efektywna jak podajesz te procenty jednak są sporo zawyżone wiekszość sygnałow jeżeli już coś wpadło to konczyła na targetach 1 a jeżeli juz udało się zdobyć target 3 to chyba nikt go nie zamknął. Sygnałow było sporo nie mogę powiedzieć że nie ale w moim przypadku akurat w te które ja zainwestowałem od lutego niestety zaden nie osiągnął targetu do dziś. Po prostu liczyłem na coś takiego lepszego a niestety każdy obiecuje złote góry, screeny z pięknymi zielonymi procentami, a prawda niestety jest trochę inna mniej kolorowa i po prostu przekonuję się na własnej skórze że w tym momencie nie warto inwestować w zadne grupy sygnałowe facebookowe automaty i inne tego typu rzeczy bo niestety ale nikt nie jest czarodziejem i z gów... bata nie ulepi :D

Ogólnie ceny sporo za wysokie moim zdaniem oczywiscie jak za takie usługi bo sztuką jest coś ugrać przy trudnym rynku tak jak teraz na przykład. Bo jeśli widzimy ze wszystko zacznie iść do góry to nie oszukujmy się i samemu bez problemu można coś ugrać :)

pozdr

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: redlumek » piątek, 6 kwietnia 2018, 17:44

Jak dla mnie takie grupy są dla ludzi co chcą zacząć. Co jeszcze nie, za bardzo wiedzą o co chodzi i ma to ich powstrzymać od bezsensownych inwestycji. Ja np jak dostaje sygnał to zaczynam od czytania o danej walucie. Potem podejmuje decyzje czy w nią inwestować I ile. Powoli zdobywam doświadczenie i wiedzę o rynku.
Prezes pisząc że te wiadomości są ogólnodostępne ma rację. Tylko nie każdy ma tyle czas (I doświadczenia) aby szukać newsów, je wszystkie czytać, a potem wyciągać odpowiednie wnioski. Mi ta grupa się podoba.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: hassejo » piątek, 6 kwietnia 2018, 18:04

Jeff pisze: @prezes, ma jak najbardziej prawo do dzielenia sie tutaj swoimi pogladami
To nie jest temat o poglądach, tylko temat z propozycją współpracy.
Póki prezes nie ma nic sensownego do napisania, mógłby się powstrzymać od bezsensownych i bezpodstawnych ocen.

dawinet pisze: A jednak mi się skonczył w drugiej połowie marca został mi przedłużony parę dni za ogolny brak sygnałów
wracając do grupy, wcale nie chce nikogo obrażać i nie robię nic na złość społoeczność ogólnie pozytywna ale ogólnie przy spadkach nie jest wcale tak efektywna jak podajesz te procenty jednak są sporo zawyżone wiekszość sygnałow jeżeli już coś wpadło to konczyła na targetach 1 a jeżeli juz udało się zdobyć target 3 to chyba nikt go nie zamknął. Sygnałow było sporo nie mogę powiedzieć że nie ale w moim przypadku akurat w te które ja zainwestowałem od lutego niestety zaden nie osiągnął targetu do dziś.
pozdr
Ah, faktycznie.
Już kojarzę Ciebie :)
Faktycznie abonament Ci się skończył później, ponieważ dostałeś przedłużenie za brak sygnałów, który był spowodowany moimi personalnymi problemami.
Efektywność w procentach którą podaję, ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jako jedna z nielicznych społeczności, podliczamy REALNE zyski. Tak więc tutaj wydaje mi się że nie można mieć nic do zarzucenia.
Faktycznie, przy obecnym rynku spadkowym, większość sygnałów zamykana jest na TG1, zaś przy walutach które proponuję kupić tanio na long, nie można mieć o to pretensji.
Odezwij się do mnie na Telegramie, dodam Cię na 5 dni w ramach wysłania feedbacku.

redlumek pisze: Jak dla mnie takie grupy są dla ludzi co chcą zacząć. Co jeszcze nie, za bardzo wiedzą o co chodzi i ma to ich powstrzymać od bezsensownych inwestycji. Ja np jak dostaje sygnał to zaczynam od czytania o danej walucie. Potem podejmuje decyzje czy w nią inwestować I ile. Powoli zdobywam doświadczenie i wiedzę o rynku.
Prezes pisząc że te wiadomości są ogólnodostępne ma rację. Tylko nie każdy ma tyle czas (I doświadczenia) aby szukać newsów, je wszystkie czytać, a potem wyciągać odpowiednie wnioski. Mi ta grupa się podoba.
Dziękuję, redlumek to kolejny użytkownik grupy, który abonament na 6 miesięcy wygrał w konkursie na Facebook'u.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptopanel.pl - Społeczność sygnalizacyjna dla altów / BTC - TELEGRAM

Postautor: prezes » sobota, 7 kwietnia 2018, 01:12

Ja tylko zadam pytanie retoryczne, po co ktoś kto jest w stanie zarabiać 30 % miesięcznie (procent mocno zaniżony z prezentowanych wyników) sprzedaje abonament za 300 zł miesięcznie, skoro inwestując tylko 10 000 zł, biorąc pod uwagę procent składany, po 10 latach zarobiłby 471 196 777 453 672 448 zł i byłby już dawno najbogatszym człowiekiem na Ziemi?

Nie ma cudów, jest tylko dobry marketing.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „Usługi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość