swap.ly - kantor BTC/PLN/EUR

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: WitoldC » piątek, 9 marca 2018, 15:50

ShadowOfHarbringer pisze: Może Ci wymienię, bo widzę że słabo tutaj z tym:
Ja płacąc w kryptowalucie nie myślę o tym do czego została stworzona, co autor chciał żeby było itp...
Po prostu płacę.
Niestety te rozmowy nie mają większego sensu ponieważ Ty opowiadasz co będzie,mogło by być...
ja o tym co tu i teraz.
Chyba zrobiliśmy offtop ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 9 marca 2018, 15:52

WitoldC pisze:Chyba zrobiliśmy offtop ;)
No, nie ma sensu tego ciągnąć.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » piątek, 9 marca 2018, 16:04

@InPay, Wydaje mi się ale czy wcześniej inpay nie był zarejestrowaną spółką w UK a teraz jest w PL? tak z ciekawości pytam.

Dodano po 9 minutach 8 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: Jak tam panowie z @InPay, przygotowujecie już syndyk masy upadłościowej, czy jeszcze dajecie radę ?
No tak ale pamiętaj że bitpay to aktualnie tylko procesor płatności a jak sam pisałeś KORZYSTAŁEŚ z InPay w inny sposób a mianowicie płacąc za towary\usługi wykonując przelew bankowy za ich pomocą. Tego nie oferuje bitpay i nie sądzę aby miał zamiar udostępniać taką funkcję.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0.002 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: InPay » piątek, 23 marca 2018, 17:05

ShadowOfHarbringer pisze:
WitoldC pisze:Chyba zrobiliśmy offtop ;)
No, nie ma sensu tego ciągnąć.
Specjalnie dla Shadow'a wprowadziliśmy BCC
https://beta.inpay.pl/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: mecenas » piątek, 23 marca 2018, 17:26

InPay pisze: Specjalnie dla Shadow'a wprowadziliśmy BCC
Lepiej późno, niż później.
Właśnie miałem sprzedawać Wasze akcje, ale teraz odpuszczę, dam jeszcze szansę... ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 23 marca 2018, 18:04

InPay pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
WitoldC pisze:Chyba zrobiliśmy offtop ;)
No, nie ma sensu tego ciągnąć.
Specjalnie dla Shadow'a wprowadziliśmy BCC
https://beta.inpay.pl/
No nie, piekło zamarzło.

Szanuję ludzi, którzy potrafią przyznać się do błędu i zmienić swoje postępowanie wobec argumentów.

Przy najbliższej okazji macie u mnie litr dobrej wódki, ewentualnie jakieś fajne Whisky - kto co lubi.

Może pojawię się na jakimś zlocie jak już obecny kryzys się skończy i Bitcoin Cash zawładnie światem :)
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: mecenas » piątek, 23 marca 2018, 18:33

ShadowOfHarbringer pisze: Szanuję ludzi, którzy potrafią przyznać się do błędu i zmienić swoje postępowanie wobec argumentów.
Obawiam się, że płatności BCH zostały wprowadzone tylko po to, aby umożliwić użytkownikom pozbycie się bitcoin casha... Uzasadniam to tym, co zostało powiedziane na śniadanku #19. :mrgreen:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 23 marca 2018, 19:29

mecenas pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Szanuję ludzi, którzy potrafią przyznać się do błędu i zmienić swoje postępowanie wobec argumentów.
Obawiam się, że płatności BCH zostały wprowadzone tylko po to, aby umożliwić użytkownikom pozbycie się bitcoin casha... Uzasadniam to tym, co zostało powiedziane na śniadanku #19. :mrgreen:
Wiesz co, każda wymówka jest dobra.

Teraz będą mogli się wymigać w stylu "przewidzieliśmy to z wyprzedzeniem i byliśmy na to przygotowani" w momencie jak już BTC pierdolnie i BCH go zastąpi.\

Nikt nie lubi być tym, którego wyśmiewają jak się do końca upierał przy swoim chociaż nie miał racji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: InPay » wtorek, 27 marca 2018, 14:02

ShadowOfHarbringer pisze: Nikt nie lubi być tym, którego wyśmiewają jak się do końca upierał przy swoim chociaż nie miał racji.
Moja osobista opinia o BCH/BCC jest następująca:
- z punktu widzenia relacji z resztą świata jest to rozdrabnianie się na drobne vide bitcoin.com promuje BCC
- z drugiej strony zawsze silna konkurencja jest z pożytkiem dla rynku, więc w praktyce pojawienie się BCC dało dodatkowego kopa developerom m.in. Lightning
- nie powinno być sytuacji, że największym wrogiem entuzjasty BTC jest inny entuzjasta BTC, bo to by było ironiczne, mamy większą rybę do usmażenia
- wprowadzenie BCC to decyzja biznesowa i low hanging fruit i jeżeli będziecie z tego powodu zadowoleni to jest to win win

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 27 marca 2018, 16:46

InPay pisze:- wprowadzenie BCC to decyzja biznesowa i low hanging fruit i jeżeli będziecie z tego powodu zadowoleni to jest to win win
Jak to mówią, "racjonalna decyzja biznesowa jest racjonalna".
InPay pisze:- nie powinno być sytuacji, że największym wrogiem entuzjasty BTC jest inny entuzjasta BTC, bo to by było ironiczne, mamy większą rybę do usmażenia
Niestety nie bardzo widać tutaj u Was zrozumienie sytuacji.

Wrogiem zwolenników Bitcoin Casha nie są inni zwolennicy BTC czy BCH. Naturalnym wrogiem zwolenników BCH są wrogowie wolności słowa, zwolennicy cenzury, zwolennicy systemów totalitarnych, zwolennicy centralnej bankowej kontroli oraz inni, którzy popierają powyższych.

Historia ostatnich 3 lat oraz praktyk jakie dopuszczał się zespół developerski Bitcoin Core jest dokładnie znana, nie ma sensu tego wałkować. Każdy musi sobie indywidualnie wybrać po której stronie stoi.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Wymazywanie » środa, 28 marca 2018, 00:53

ShadowOfHarbringer pisze: Każdy musi sobie indywidualnie wybrać po której stronie stoi.
Nie musi.

Mogę używać BTC i BCH kiedy chcę. Obu. Kiedy mi jaki odpowiada.
Mogę widzieć wady i zalety jednego i drugiego.
Żaden nie musi wygrać, bo ta walka nie istnieje, jest tylko Twoim spojrzeniem na sprawę.

Na marginesie, postrzeganie wszystkiego przez pryzmat wojny czy konfliktu to np. podstawa marksizmu, który wewnętrzną sprzeczność bytu wziął sobie z oszołomstwa heglizmu (biały to nie biały ale biały + czarny jako nie-biały). Do czego doprowadziły takie koncepcje pokazał dobrze XX wiek...

I BTC i BCH będą istniały dalej tak jak teraz i jeden drugiemu nie wadzi. Walka czy wojna między nimi jest IMO raczej w głowach nadmiernie emocjonalnie przywiązanych sympatyków. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 28 marca 2018, 07:41

Wymazywanie pisze:Mogę używać BTC i BCH kiedy chcę. Obu. Kiedy mi jaki odpowiada.
Mogę widzieć wady i zalety jednego i drugiego.
A co jeżeli nie ma żadnych zalet ?

Co jeżeli wybierając BTC przyczyniasz się do rozwoju patologii, cenzury, totalitaryzmu?
Wymazywanie pisze:Żaden nie musi wygrać, bo ta walka nie istnieje, jest tylko Twoim spojrzeniem na sprawę.
Na obecnym etapie walka między BTC a BCH jest efektywnie jak
- Walka między kontrolą, a wolnością.
- Walka między demokracją a totalitaryzmem
- Cenzurą i wolnością słowa
- Dobrem i złem

Moim zdaniem nie ma takiego scenariusza na dłuższą metę, w którym i BTC i BCH przetrwa. Jesteśmy w trakcie przedłużającego się "upgrade sieci", które zostało spowolnione przez wrogie przejęcie głównych kanałów komunikacji przez bankierów z użyciem totalitarnych praktyk.

BTC i BCH to to samo, za wyjątkiem że jedno z nich reprezentuje totalitaryzm, cenzurę, kontrolę i patologię, a drugie reprezentuje wolność, otwartość i szczytne ideały Satoshiego Nakamoto.

There can be only one.
Wymazywanie pisze:Na marginesie, postrzeganie wszystkiego przez pryzmat wojny czy konfliktu to np. podstawa marksizmu, który wewnętrzną sprzeczność bytu wziął sobie z oszołomstwa heglizmu
Nie czytałem Marksa więc o tym nie wiem, swoją filozofię tworzę na bieżąco na podstawie otaczającego mnie świata.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale u podstaw marksizmu leży centralne kontrola tego, co, komu, gdzie i ile się należy. Bitcoin(Cash) jest przeciwieństwem marksizmu, gdybym popierał marksizm, to logicznie rzecz biorąc nie mógłbym popierać Bitcoina. Marksizm prowadzi wprost do totalitaryzmu i jest zaprzeczeniem Bitcoina.

Twój tok rozumowania jest irracjonalny.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: WitoldC » środa, 28 marca 2018, 08:20

Jak dużo czasu trwało BTC stać się tym "złym" a jak długo "istnieje" BCH. Może po prostu to jest ludzka natura ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 28 marca 2018, 09:21

WitoldC pisze:Jak dużo czasu trwało BTC stać się tym "złym" a jak długo "istnieje" BCH. Może po prostu to jest ludzka natura ;)
Chyba Twój pierwszy post od dłuższego czasu w którym napisałeś coś mądrego.

Ludzka natura jest jaka jest, dlatego Satoshi wynalazł PoW oraz hard-fork.

Gdy jedna gałąź zgnije i zepsuje się, odgałęziasz się na nową i problem solved.

Myślę że sytuacja taka jak teraz powtórzy się jeszcze w przyszłości.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Wymazywanie » środa, 28 marca 2018, 18:30

ShadowOfHarbringer pisze: Co jeżeli wybierając BTC przyczyniasz się do rozwoju patologii, cenzury, totalitaryzmu?
Nie chcę Cię obrażać, ale jeśli faktycznie uważasz, że używanie BTC to wspieranie patologii, cenzury czy totalitaryzmu, no to jest chore i nieadekwatne przyczynowo-skutkowo przejście. Jeśli wyciągasz tak dalekie "łańcuchy", no to w ten sposób możesz dojść do rzeczy typu, że chodzić do kościoła to wyraz poparcia do nazizmu, no bo przecież papież to głowa KK, a w czasie II WŚ można zarzucić KK, że nie zrobił za wiele a być może nawet w pewnym sensie Hitlerowi... itd. itd.

Używanie BTC nie jest ślepym poparciem dla deweloperów i rozwoju BTC.
Samo przejście od BTC do totalitaryzmu już jest bardzo wątpliwe logicznie, a używanie BTC jako wyraz poparcia dla rzeczy, które wymieniłeś?

CHORE.
ShadowOfHarbringer pisze: Na obecnym etapie walka między BTC a BCH jest efektywnie jak
- Walka między kontrolą, a wolnością.
- Walka między demokracją a totalitaryzmem
- Cenzurą i wolnością słowa
- Dobrem i złem
No i ponownie odlatujesz mocno.
Urojona walka między BTC a BCH jako wyraz walki dobra ze złem.
Zachowujesz się jakbyś miał manię na tym punkcie i w temacie BTC i BCH widział jakąś magiczną ekstrapolację odwiecznej walki dobra ze złem.

Utwierdzasz mnie tylko (i to bardziej niż myślałem), że sprawa BTC i jego fork BCH jest niestety dla niektórych ludzi obszarem tematycznym już nie tylko kultu czy sekty ale nawet objawów jednostki chorobowej (psychicznej).

Widzieć BTC i BCH jako walkę dobra ze złem to prawdopodobnie dla specjalisty od psychiki dość popularny motyw. U jednego przybierze formę relacji z sąsiadami, spraw z pracy, wyrzucanie śmieci, cokolwiek.

Nie mówię, że jesteś chory psychicznie, bo nie jestem lekarzem, ale szczerze, uważam, że już samo widzenie BTC i BCH jako walki jest już nadużyciem, a jako walki dobra ze złem, to już brzmi "choro" w psychiatrycznym sensie i jest angażowaniem niepotrzebnych emocji do nieadekwatnego tematu.

To jest "zero-jedynkowanie" problemu, lokowanie negatywnych emocji w jednym członie a pozytywnych w drugim a na końcu wrzucenie to na kalkę absolutnych i metafizycznych kategorii - walka dobra ze złem itd.

To jest groźne i szkodliwe. Pamiętaj, że ta walka rozgrywa się w Twojej głowie, inaczej odlecisz za bardzo i ciężko będzie wrócić. :roll:

Co mnie nieco zawiodło, że wystarczy zrobić forka BTC, dać mu blok 8mb a osoba technicznie jeśli chodzi o crypto biegła, popada w skrajny entuzjazm i optymizm i bach klapki na oczy, mamy zdefiniowane "dobro". Podobnie w skrajny negatywizm idziesz jeśli chodzi o BTC. Tylko, że świat jest najczęściej szary, jakaś jego mała część jest czarna lub biała. I ani BTC ani BCH nie są do końca czarne czy białe.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
56
Napiwki za post: 0.0001 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: InPay » środa, 28 marca 2018, 18:44

Niestety pozostałe giełdy się widzę nie chwalą, a szkoda, ale każda w ostatnim czasie w tym również my otrzymaliśmy wezwanie do wydania całej bazy danych transakcji, kont i adresów BTC. Jest to działanie zgodnie z planem zatwierdzonym na najwyższym szczeblu w kraju. Uważam, że powinniście wiedzieć.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: redlumek » środa, 28 marca 2018, 18:52

Tylko adresów btc czy altow tez?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » środa, 28 marca 2018, 18:59

@redlumek, A od kiedy oni altami obracają? od miesiąca i to w wersji beta ltc\bch.

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
@InPay, Dużo ich nie ma tych aktywnych Polskich "giełd", ale dobrze wiedzieć niech jeszcze od bitcurexa wezmą bazę.

Tak z ciekawości wcześniej byliście spółką o ile się nie mylę w UK teraz PL czy to ma jakieś znaczenie? jeśli chodzi o wydanie przez was danych?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 28 marca 2018, 19:10

Wymazywanie pisze:Nie chcę Cię obrażać, ale jeśli faktycznie uważasz, że używanie BTC to wspieranie patologii, cenzury czy totalitaryzmu, no to jest chore i nieadekwatne przyczynowo-skutkowo przejście.
(...)
No i ponownie odlatujesz mocno.
Wiesz co, wydaje mi się że różnice światopoglądowe między naszymi osobami są tak głębokie, że sięgają naszego jestestwa i konstruktu psychologiczno-socjologicznego, więc obawiam się że nie będę Ci w stanie wytłumaczyć dlaczego tak uważam, tak samo jak roślinożerca nie jest w stanie wytłumaczyć mięsożercy jak to jest jeść trawę ze smakiem.

Jesteśmy zwyczajnie zbyt różni, nie ma sensu chyba dyskutować na takie tematy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: prezes » środa, 28 marca 2018, 19:16

InPay pisze: otrzymaliśmy wezwanie do wydania całej bazy danych transakcji, kont i adresów BTC.
Możesz rozwinąć myśl:
1. Od kogo otrzymaliście wezwanie ?
2. Co dokładnie macie przekazać (całą bazą czyli wszystkie dane osobowe o użytkownikach, ich transakcjach oraz stanach kont pln i kryptowalut) ?
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości