Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 13 marca 2018, 13:39

Ileż to razy ludki wskazywali mi złą drogę :)
Ktoś jedzie na ślepo w podróż swojego życia? Może powinien wcześniej poczytać jakąś mapę...
Jak Ci większość każe skoczyć z mostu to skoczysz hahahaaaaa

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 13 marca 2018, 13:55

KryptoBanita pisze: Ileż to razy ludki wskazywali mi złą drogę :)
Ktoś jedzie na ślepo w podróż swojego życia? Może powinien wcześniej poczytać jakąś mapę...
Jak Ci większość każe skoczyć z mostu to skoczysz hahahaaaaa
Skoczę nie skoczę . Niemniej mam tyle wstydu ,że nie zaśmieję się w twarz człowieka ,którego sam nieświadomie wydymałem co więcej nie nazwę go łatwowiernym Januszem . Jak już pisałem to takie polskie śmiać się z czyjegoś nieszczęścia , do którego sami mu drogę wskazaliśmy .

Społeczność ... HA HA HA

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 13 marca 2018, 15:35

Skoro jest taki płacz, kasowanie profili, to znaczy, że czas kupować :mrgreen:
https://www.tradingview.com/chart/BCHUS ... -the-moon/

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 13 marca 2018, 16:01

Kupuj i wrzuć screen byku żebyś potem jak @monio kupujący po 2300$ nie ściemniał ,że masz najdroższe po 3stówki :P

Za miesiąc na progu 850$ Ci przypomnę po ile miałeś .

Tylko załadowany leszczyk taką jazdą reaguje na posty o spadkach jak Ty i ziutek @monio
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 marca 2018, 16:15 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 13 marca 2018, 16:14

chuaw123 pisze: Chętnie pośmieję się z drugiego Janusza naganiacza za miesiąc czasu
Przecież ty już towarzyszu konto kasujesz... To jak się chcesz śmiać za miesiąc?
chuaw123 pisze: już poprosiłem moda o skasowanie profilu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 13 marca 2018, 16:24

chuaw123 pisze: załadowany leszczyk
chuaw123 pisze: To BUC
chuaw123 pisze: TY KLAUNIE
Kto tu stresowo reaguje :mrgreen:
Powinieneś jeszcze zamieścić jakieś zdjęcie... Np tonący Tytanic :lol:

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 13 marca 2018, 16:29

Moja reakcja nie jest na posty o spadku . Ale na śmianie się i wyzywanie gości ,którzy piszą o spadkach .

Na same posty o spadkach reagują tacy jak Ty synku . Była cisza w temacie , 1 post o spadkach i wyskoczyłeś z kumplem jak iskierka z ogniska . Palić niszczyć wszystko co o spadku .

Kupiłeś już czy naganiasz ,żeby do końca roku wyjść na zero ?

A teraz abyś się poczuł jeszcze milej to zerknij na posty np. z 22.01 kiedy kurs był po 1800$ a ja wyraźnie mimo wiaderka minusów pisałem do ilu warto czekać . Gdyby taki wujek dobra rada jak Ty podpowiadał podobnie to teraz nie miałbyś się z czego śmiać przez łzy zapakowany pod kołnież :P

Minusiki potwierdzają jak boli Cię spadek BCH i pisanie o kolejnych korektach :mrgreen: A ja się cieszę podwójnie po karma wraca i naganiacze kończą z monetkami tak jak ich ofiary .

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Macbak2 » wtorek, 13 marca 2018, 21:32

Zaczynacie się zachowywać jak do niedawna ludzie z forum Liska. Słuchajcie, nikt Wam nie broni pisać o spadkach, ale jak piszecie o nich to argumentujcie to. Jak wstawiacie jakieś analizy, wykresy, przemyślenia czy informacje, to są to wartościowe posty. Natomiast gdy spamujecie ciągle, że będą spadki i podajecie coraz to niższe kwoty, niczym nie uzasadniając, to się nie dziwcie, że ktoś Was minusuje i zgłasza.

Nie spamować, argumentować i oto cała recepta, by nam się dobrze gadało :)

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » środa, 14 marca 2018, 01:03

@chuaw123, gdzie napisałem ze wyjdzie?

Napisałem powinien wyjsć oraz ze warto obserwować sytuacje. Widzisz różnice miedzy tym a „bitcoin cash urośnie za trzy dni kupujcie ludzie!”? Jeżeli nie to nie mamy o czym dyskutować

Druga sprawa ze każdy ma swój rozum i nawet jak ktoś by pisał ze urośnie tyle i tyle to powinien sam weryfikować swoje decyzje, a nie wylewać żale i frustracje na forum jak niedojrzały dzieciak. Słabo ci poszła ta inwestycja w bch widze? :D

Dodano po 2 minutach 7 sekundach:
Trzecia sprawa, wyjście z trojkata nie oznacza wzrostu. Dołem wyjsć nie moze geniuszu?

Czwarta sprawa, sam cytujesz ze napisałem „być może”. Wiec nie wciskaj kitu ze ktokolwiek tu naganiał. Dałem swoje sygnały ze sytuacja godna obserwacji, co nie znaczy wejścia. Choć dla mnie bardziej prawdopodobna była pompa, No ale bitcoin sie posypał a z nim cały rynek

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » środa, 14 marca 2018, 07:59

powtórzę dla człowieka z podstawówki ( potwierdza to stawianie znaku zapytania po zdaniu twierdzącym - ""Słabo ci poszła ta inwestycja w bch widze?"" ) :
" Moja reakcja nie jest na posty o spadku . Ale na śmianie się i wyzywanie gości ,którzy piszą o spadkach . "

Leję na to co wskazywałeś bo ja wskazywałem i robiłem coś innego dostając 5minusów na każdy post. Mówiłem i czekałem na spadek do 800$ więc sry ale to chyba jednak Ty źle inwestowałeś .
Wkur.. Mnie jedynie ,że jedziesz od chciwych Januszy człowiekowi ,który Cię słuchał . Powinieneś mieć choć kroplę honoru żeby w takiej sytuacji zamknąć jadaczkę . Gdybyś go ostrzegał a nie naganiał to jeszcze zrozumiałbym Twój hejt na to ,że ew. źle kupił i pyta co z kursem .

Zachowujesz się jak bankster wciskający kredyt we frankach a potem szydzący z tego co go wziął

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » środa, 14 marca 2018, 15:12

@chuaw123, nie naganiam na kupno (chyba ze Dash, ale zapraszam do wątku o Dash). Każdy ma własny rozum. Tak jak ty lejesz na to co ja wskazywałem to ja rownież leje na to co wskazywałeś ty. Minusy dostałeś ty nie ja, wiec forum zdecydowało. Wielu tu było naganiaczy. Juz ich nie ma. Nikt nie każe ci mnie słuchać. Po prostu śmieszne jest płakanie w stylu „miało uruść, a spat!” Dziękujemy za robienie za adwokata i pozdrowienia!

chuaw123 pisze:
To jest mniej więcej podejście Pana @Miso20 do @GameCash i jego pytania czemu tutaj się wskazuje błędne progi zakupów BCH i co dalej z projektem i kursem waluty.

Kto jest głupszy? Ślepiec czy ten kto za nim podąża? :twisted:

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » środa, 14 marca 2018, 15:28

Nie wycinaj kawałka wypowiedzi ,który zmienia sens .
Jeśli ktoś pyta o drogę do centrum to :
Ktoś nie wie ale wskazuje kierunek zupełnie inny niż cel podróży
Gość jedzie tam gdzie nie trzeba wraca i pyta czemu Mnie w h.. robisz ?
To BUC zamiast przeprosić i powiedzieć sorry nie wiedziałem ale wskazałem tam bo tak mi się wydawało mówi Janusz jesteś i jedziesz gdzie Ci pokażą matole chociaż tam nikt nie jeździ haha

To jest mniej więcej podejście Pana @Miso20 do @GameCash i jego pytania czemu tutaj się wskazuje błędne progi zakupów BCH i co dalej z projektem i kursem waluty .
Odnieś się do całości albo w ogóle . Powtórzę , nie interesuje Mnie kto jest głupi , mądry , po ile kupił i czy wdupił . BUCem nazywam i będę nazywał takiego krętacza co wrabia ludzi świadomie lub nie a potem się z tego śmieje im w twarz . !

Gdybyś człowieka ,który Ci i Tobie podobnym zawierzył nie jechał w poście to bym słowa nie napisał .
To nie jest pierwszy raz jak ta społeczność nabija się z człowieka ,którego sami wdupili .

Piszę to dlatego ,żeby następnym razem nikt BUCa nie posłuchał albo przynajmniej się zastanowił 100 razy .

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Bit-els » środa, 14 marca 2018, 15:35

od teraz każdy post nie na temat, z jakimiś osobistymi wycieczkami będzie usuwany

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: redlumek » środa, 14 marca 2018, 18:29

coś się dzieje z kursem? na Coinbase ktoś wykupił wszystko do kursu 5700zł
chociaż patrzę na inne giełdy - a tam nic się nie dzieje.
chyba ktoś bota testuje i coś spieprzył :)

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » środa, 14 marca 2018, 18:56

Ktoś się chyba zagalopował. Kluczowe progi nie były przebijane i wydaje Mi się ,że w okresie tydzień dwa będzie dalszy dól. Pesymistycznie ustawiłem się ok 720$ . Rynek krypto w tym roku nie zachęca więc może się uda.
liczę na późniejszą odsprzedaż ok 900$. Zobaczymy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kluka » piątek, 16 marca 2018, 12:29

Zlot gimbazy widze, przynajmniej tak to wyglada. Swoja droga dobrze ze likwiduja ;) dzieci nie beda myslec ze juz sa niewiadomo jak dorosli bo ida do nowej szkoly. Te 2 lata wiecej w podstawowce dobrze im zrobi. Ale nie o tym temat, tak jak kolega @Macbak2 napisal mi tez takie posty kojarza sie z forum liska (pewnie mniej jak kilka procent pamieta kordekowe crypti i to skad wzial sie lisk czyli crypti 2.0 jak dla mnie. I szkoda mi rodakow ze tak chetnie sponsoruja kordekowe lambo. Ale dalej nie o tym temat...) Chcialem napisac ze zal mnie ogarnia jak pisza smieszne zolte ludziki o tym czy BCH bedzie po 800$ czy 1200$ i ze byl po 2000$. No i co z tego ja pytam?! To ma drugorzedne znaczenie, liczy sie idea, ze Twoje pieniadze naleza do Ciebie, ze zaden bank ani nikt nie ma nad nimi wladzy ze mozna je wyslac rownie szybko jak maila na 2gi koniec swiaa za kilka groszy, ze nie ma mozliwosci dodrukowania ich wg widzimisie kogos kto siedzi wysoko. To jest prawdziwa rewolucja. A wy sie przejmujecie czy jest po 800 czy 2000... Ale zeby wszystkie te rzeczy byly spelnione tranzakcje musza byc 100% on chain a wiec w porownaniu BTC-BCH tylko BCH spelnia wszystkie wymogi. Kiedy ludzie w koncu to zrozumieja i docenia? Odnosnie ceny- beda akceptacje i rozpowszechnienie i nie bedzie ograniczen typu zapychanie sieci i bezsensownych limitow bloku zwezajacych gardlo przepustowosci to bedzie i cena. Ale to sie nie stanie w tydzien, w miesiac czy 3- jezeli tak sie zacznie dziac to znaczy ze mamy lokalna banke i nalezy liczyc sie z korekta- tak bylo w grudniu ale wiekszosc tego jakos pojac nie moze. Za kilka lat jak wrocicie do tych postow na forum to bedziecie z sentymentem patrzec jaka to byla okazja do kupna nie wazne czy po 800 czy 2000$. Tyle ode mnie
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ekonokomik » czwartek, 22 marca 2018, 01:57

W odniesieniu do tego co napisał @Kluka, powiem, że kupiłem przed chwilą trochę BCH, nie z myślą o dt czy mid, ale kierując się tylko i wyłącznie potencjałem tej waluty w long i ostatnimi newsami. Jeśli się nie mylę, ostatni raz zrobiłem coś takiego wiosną 2013 z ltc :D
Więcej powiem: zamierzam założyć sobie portfel i przelać tam te BCH z giełdy, żeby mnie nie kusiła bieżąca spekulacja.
Kto mnie zna na forum dłużej, ten wie, że dla mnie to prawdziwa rewolucja.

BTW. Można gdzieś wygenerować paperwallet do BCH?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Bit-els » czwartek, 22 marca 2018, 07:47

cashaddress.org

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kluka » czwartek, 22 marca 2018, 09:29

Cieszę się @ekonomik. To czekamy jeszcze na @Wymazywanie @bitmar i i kilku innych ;) Polska, jak historia pokazuje, to dobry kraj na rewolucje w słusznych sprawach, mam nadzieje ze tak będzie i tym razem. Nie chodzi mi o ladowanie się kapitałem 100% tylko nawet o kupienie jakichś drobnych i zamawianie z to przysłowiowej pizzy na pyszne.pl. Na ta chwile pozostaje kwestia podatku dochodowego ale badzmy poważni, i bez przesady bo tego nie znoszę. Kto o zdrowych zmysłach będzie się rozliczał z zakupu pizzy za 20 czy 30zl... Pozatym kupując ta Pizzę tez w pewnym stopniu (oczywiście mikroskopijny pojedynczym zdarzeniem o małej wartości) napędzamy gospodarkę, 1/4 w Vat trafia do koryta, człowiek musi ta pizzę zrobić wiec ma zatrudnienie i ułamek pensji z tego. Mam nadzieje ze rządzący pójdą w końcu po rozum do głowy i zdejmą kajdany, to wyjdzie kraju tylko na dobre. Chętnie wrócę wtedy z emigracji. Pewnie nie ja jeden. A mozliwe ze i wielu z tego powodu nie wyjedzie. Pozatym nie chce być jakimś naganiaczem. I nie pisze tego wszystkiego bo się zapakowałem, w tym momencie mam stosunkowo mało BCH- niecałe 20% mojego portfela. Szczerze to wolałbym na tym nic nie zarobić jezeli świat miałby się stać dzieki walucie oparartej na idei Satoshiego lepszym.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: akos » czwartek, 22 marca 2018, 11:39

ekonokomik pisze:W odniesieniu do tego co napisał @Kluka, powiem, że kupiłem przed chwilą trochę BCH, nie z myślą o dt czy mid, ale kierując się tylko i wyłącznie potencjałem tej waluty w long i ostatnimi newsami.
Przecieram oczy ze zdumienia i odruchowo sprawdzam czy nie przespałem tygodnia i mamy 1 kwietnia ;) A co z rządowo-bankowymi masonami zwierającymi szeregi, spodziewanym zmasowanym ataku i wychodzeniem z rynku krypto? Jestem pozytywnie zaskoczony, niemniej jednak momentu na zakup chyba nie wybrałeś idealnie, choć jeśli to ma być na dłuższe trzymanie, to w sumie nie ma większego znaczenia:

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 21 kwietnia 2018, 00:55 przez akos, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości