IOTA - temat ogólny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » wtorek, 13 marca 2018, 17:51

Kryptoislife_ pisze: Iota miałą spory rozgłos i to jej zaszkodziło, bo dorwali się zwykli ludzie, którzy chcieli szybko zarobić, z cardano czy eos tak nie było. Bo tamte coiny skupowali praktycznie tylko duzi gracze, którzy nie myśleli o szybkim zarobku i zobacz jak tamte coiny obecnie wyglądają a jak IOTA.
Kolego nawet niewiesz jak się mylisz. W mojej byłej pracy za moją namową verge, cardano, tron, stellar , iota kupiła z 1/3 pracowników i zaręczam ci że nikt z nich nie jest dużym graczem a większość z nich nigdy wcześniej nawet nie słyszała o kryptowalutach. Inna sprawa że oni kupowali w czasie gdy cena była znacznie niższa od aktualnej więc wciąż są na dużym zysku tym bardziej że wzieli co włożyli blisko ath a zostawili zysk.
Teraz trochę matematyki liczonej na szybko. Od swoich ATH coiny do teraz spadły o mniej więcej.
1 EOS -270%
2 STELLAR -300%
3 TRON -650%
4 CARDANO -570%
5 BITCOIN CASH -400%
6 RIPPLE -400%
7 VERGE -600%
8 IOTA -450%
Przy takiej ilości pomuj wylanych na iote gdzie powiedzmy 20% było prawdziwe powiedziałbym że iota w stosunku do powyższych trzyma się całkiem nieżle. Iota na teraz ma jeden wielki problem którym jest portfel.
Taki bitcoin,etherum,litcoin spadły do około połowy ale to coiny o ugruntowanej pozycji na rynku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » wtorek, 13 marca 2018, 18:57

@ajatoluk, kolejny co odkrył matematykę na nowo.
Cena BcH spadła o 400% mówisz?
Czyli jak zainwestowałem 1000 zł to aktualnie mam 3000 długu? :lol: czy jakoś jeszcze ciekawiej to liczysz?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » wtorek, 13 marca 2018, 19:32

benq pisze: @ajatoluk, kolejny co odkrył matematykę na nowo.
Cena BcH spadła o 400% mówisz?
Czyli jak zainwestowałem 1000 zł to aktualnie mam 3000 długu? :lol: czy jakoś jeszcze ciekawiej to liczysz?

No fakt niezręcznie to napisałem ale każdy powinien wiedzieć o co chodzi. -400% znaczy 4 krotny spadek i tak dalej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » wtorek, 13 marca 2018, 19:41

@ajatoluk, Nie kombinuj jak koń pod górę. -400%, czterokrotnie, tak to nie działa. Procenty to procent, one nie kłamią.
IOTA - ATH na poziomie 5,69$. Obecnie 1,31$.
Czyli -77% i o tyle spadła cena. Nie 400%, nie czterokrotnie :)
Polecam:
http://www.obliczanieprocentow.pl/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » wtorek, 13 marca 2018, 19:59

Kolego jak ci nie pasuje słowo czterokrotnie które jest poprawne to twój problem. Masz coś konkretnego do powiedzenia to powiedz a nie piszesz aby pisać.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Miro » wtorek, 13 marca 2018, 21:24

@Kryptoislife_, no nie bardzo. Jeżeli iota reaguje na spadek btc a już nie bardzo na jego odbicie to coś jest nie tak. Jeżeli nie zareaguje na spadek to wtedy można mówić o niezależności ioty.
@ajatoluk, wiemy o co chodzi ale to nie jest poprawna forma. Nie może spasc czterokrotnie tylko ewentualnie wzrosnac czterokrotnie. Nie mniej jednak iota -77% a btc -55% także różnica jest spora.
Ostatni mocny news dot. Współpracy z VW zrobił pump and dump - zapewne ściągnął kurs btc. Minęło kilka dni i żądni inwestorzy już o tym nie pamiętają. Obawiam się, że jeśli marcowe newsy pojawia się równo z dumpem btc to będzie słabo.
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 marca 2018, 21:28 przez Miro, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: FortiDude » wtorek, 13 marca 2018, 21:27

Alty zareagują na wzrosty btc, gdy ten zacznie powoli zyskiwać, a nie gwałtownie o 1000 USD gdzie po kilku godzinach 1000 w dół.

Jeżeli wskoczy na 10k - 11k to możemy spodziewam się wzrostu. Nie prędzej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » środa, 14 marca 2018, 13:54

ajatoluk pisze:Kolego nawet niewiesz jak się mylisz. W mojej byłej pracy za moją namową verge, cardano, tron, stellar , iota kupiła z 1/3 pracowników i zaręczam ci że nikt z nich nie jest dużym graczem a większość z nich nigdy wcześniej nawet nie słyszała o kryptowalutach. Inna sprawa że oni kupowali w czasie gdy cena była znacznie niższa od aktualnej więc wciąż są na dużym zysku tym bardziej że wzieli co włożyli blisko ath a zostawili zysk.
Teraz trochę matematyki liczonej na szybko. Od swoich ATH coiny do teraz spadły o mniej więcej.
1 EOS -270%
2 STELLAR -300%
3 TRON -650%
4 CARDANO -570%
5 BITCOIN CASH -400%
6 RIPPLE -400%
7 VERGE -600%
8 IOTA -450%

Dodano po 5 minutach 37 sekundach:
Kolego to powiedzi mi dlaczego eos czy cardano są około 10- krotnie droższe niż w listopadzie a iota tylko 3.
To że kilku twoich znajomych kupiło to nie znaczy że reprezentują ogól społęczności, porównaj sobie na google trends cardano do ioty, eosa się nie da bo jest aparat co ma w nazwie czło eos i zawyża to wyniki.
Ja powiem tylko tyle takie działanie mają na celu wyleszczenie słąbych rąk, powiedzcie mi dlaczego pół roku temu większość altów żyła swoim życiem tylko czasami naśladowały btc ale w niewielkim stopniu a teraz cały cap podąża a btc, dlatego bo wciąż są spekulancie na rynku. Tu się wszystko rozchodzi o rozumienie rynku, ja się nie spieszę z kupnem bo muszę zobaczyć pewne sygnały, i muszą się one utrzymać przez kilkanaście godzin jak się pojawią to wtedy wchodzę w iotę, a i jeszcze jedno to, że np btc zacznie rosnąć a iota nie to nie będzie wcale złym sygnałem, jak ktoś nie potrafi zrozumieć dlaczego to już jego problem ale można to wywnioskować z mojego wpisu.
Podpowiem jaki jest najlepszy sygnał z mojej perspektywy, to sygnał kiedy iota spada przez kilkanaście godzien/ dzień/kilka dni a btc rośnie, to znaczy że, to już jest ostatni etap kiedy wszyscy którzy mogli zwątpić już to włsaśnie zrobili, a ja kupuję właśnie dla takich momentów czekałem pawie 3 miesiące na kupno. A cierpliwość mi to wynagrodziła za każdym razem rynek został wyczyszczony, w pewnym momencie zaczną się wzrosty a wy nawet nie będziecie wiedzieli dlaczego, zostaniecie ograni jak małe dzieci.

Dodano po 4 godzinach 2 minutach 28 sekundach:
Właśnie dotknęliśmy dna.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » środa, 14 marca 2018, 13:59

Kryptoislife_ pisze:
Właśnie dotknęliśmy dna.

Dotknęliśmy dolnej linii klina na IOTA/BTC ale co do dna, to pewności niestety nie ma.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » środa, 14 marca 2018, 14:11

GibonGientki pisze:
Kryptoislife_ pisze:
Właśnie dotknęliśmy dna.

Dotknęliśmy dolnej linii klina na IOTA/BTC ale co do dna, to pewności niestety nie ma.
To właśnie robią ludzie, którzy porównują iotę do btc, jak ktoś myśli o longtermie to ma wyjebane na btc tylko spekuła patrzy na btc i jakaś krypto rośnie szybciej niż btc to na nią wskakują i potem mamu ludzi na danej krypto, którzy nic nie ogarniają a jak kurs spada to panikują. Ja już powiedziałem 20 usd w tym roku na spokojnie a mówię to dlatego, że trochę ogarniam te tematy i widzę dobre sygnały.

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
W tym momencie wchodzą tylko ci, którzy wieża w projekt albo widzą pewne sygnały na wykresie, ja akurat wszedłem bo widzę co się dzieje i dotego iota to jedyny alt, który mnie interesuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: mecenas » środa, 14 marca 2018, 14:12

Kryptoislife_ pisze: Ja już powiedziałem 20 usd w tym roku na spokojnie a mówię to dlatego, że trochę ogarniam te tematy i widzę dobre sygnały.
Musisz być bardzo bogaty skoro widzisz to, czego inni nie widzą... :mrgreen:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » środa, 14 marca 2018, 14:31

mecenas pisze:
Kryptoislife_ pisze: Ja już powiedziałem 20 usd w tym roku na spokojnie a mówię to dlatego, że trochę ogarniam te tematy i widzę dobre sygnały.
Musisz być bardzo bogaty skoro widzisz to, czego inni nie widzą... :mrgreen:
Powiem tak zarobiłem 70 krotność inwestycji na iocie od 10 listopada do grudnia ale potem wszystko straciłem na tym spadku do 1.1 ale zainwestowałem resztki oszczędności teraz i będę to odrabiać bo już wiele osiągnąłem i nie mogę teraz odpuścić, nie z tą wiedzą i doświadczeniem jakie nabyłem na tym cyklu ioty, oczywiście na innych krypto też to działa ale widzę, żę nie są na tym etapie co iota. Zresztą pamiętacie te miliardowe wolumeny na iocie na finexie, jaka inna krypto oprócz btc miałą na tej giełdzie taki wolumen ? Ja już kupiłem, longa założyłem i czekam. A wy nie macie mi wierzyć bo i tak to potem zrzumiecie i dokupicie po wyższej cenie ale w bardziej według was "bezpiecznym momencie".
Ostatnio zmieniony środa, 14 marca 2018, 14:36 przez Kryptoislife_, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: mecenas » środa, 14 marca 2018, 14:36

@Kryptoislife_, coś Ci powiem: prezentujesz typową postawę życzeniową, musi rosnąć, bo mam longa.
A po drugie, skąd wiesz, że to nie np. ja Ci te IOTY opchnąłem :?:
Kryptoislife_ pisze: potem zrzumiecie i dokupicie po wyższej cenie ale w bardziej według was "bezpiecznym momencie"
Pilnuj się kolego, bo pycha często kroczy przed upadkiem...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » środa, 14 marca 2018, 14:38

mecenas pisze: @Kryptoislife_, coś Ci powiem: prezentujesz typową postawę życzeniową, musi rosnąć, bo mam longa.
A po drugie, skąd wiesz, że to nie np. ja Ci te IOTY opchnąłem :?:
Kryptoislife_ pisze: potem zrzumiecie i dokupicie po wyższej cenie ale w bardziej według was "bezpiecznym momencie"
Pilnuj się kolego, bo pycha często kroczy przed upadkiem...
Jak już powiedziałem wcześniej, kolego zobaczysz co będzie ja nie muszę nic udowadiać, tylko chciałem to napisać a w najbliższym czasie wspomnisz moje słowa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Canis Lupus » środa, 14 marca 2018, 14:41

@mecenas, najlepiej sobie zapisz słowa proroka (bo jak zapomnisz to się przepowiednia nie wypełni).
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: mecenas » środa, 14 marca 2018, 14:44

@Canis Lupus,
poszedłem nawet krok dalej i dokupiłem IOTy... coby później nie "dokupować po wyższej cenie"!
:mrgreen:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Miro » środa, 14 marca 2018, 15:33

Ja wpakowałem kasę w IOTE tylko taką, którą przejadłbym w niedalekiej przyszłości nawet nie wiem kiedy. Jeżeli pójdzie w górę - super. Jeżeli padnie całkiem - trudno. Raczej tej kasy i tak bym nie odłożył wiec wielkiej straty nie odczuje. Z większym budżetem wszedłbym jedynie w BTC bo wydaje mi się, że tylko on jest w stanie jeszcze się podnieść tylko zrobienie 300% do ATH w nieokreślonej przyszłości z dużym ryzykiem braku zwrotu nie wstrzymuje także wolę chyba wrzucić mniejszą kwotę w IOTE niż sporą w BTC. To jak gra na lewarze - Wolę stracić małą kwotę na dużym ryzysku niż duzą kase na potencjalnie malym ryzyku. A może inaczej - jakie dajecie procentowo szanse na 10$ IOTY do konca 2018r? Ja chyba nie więcej niż 30%...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » środa, 14 marca 2018, 16:49

Dobra, jednak jeszcze za wcześnie, zamknąłem longa i czekam dalej .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: mecenas » środa, 14 marca 2018, 16:51

Kryptoislife_ pisze: Dobra, jednak jeszcze za wcześnie, zamknąłem longa i czekam dalej .
Ja dokupiłem i też czekam dalej... ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » środa, 14 marca 2018, 17:02

Ja też czekam, żeby dokupić :)

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość