IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: hedowiec » piątek, 9 marca 2018, 01:59

nie mam pojęcią, przeważnie co dwa dni coś tweetowali

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » piątek, 9 marca 2018, 08:19

juz pala glupa bo pewnie zadna z ich zapowiedzi nie zostanie w marcu zrealizowana, jak zwykle...

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: jarczyn » piątek, 9 marca 2018, 20:15

kirucha2 pisze:juz pala glupa bo pewnie zadna z ich zapowiedzi nie zostanie w marcu zrealizowana, jak zwykle...
Nie rozumiem.A co teraz dadza takie newsy? Dopuki BTC leci w dol to nawet papiez reklamujacy IOTE nie pomoze.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: hedowiec » sobota, 10 marca 2018, 01:23

na twecie iota currency cos tam się dzieje...

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » sobota, 10 marca 2018, 01:41

@kirucha2, mówisz i masz:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 10 marca 2018, 07:36

Tu nie chodzi o to czy to podniesie cenę czy nie ja chce po prostu wiedzieć czy jest jakiś postęp bo terminy są notorycznie przesuwane a w marcu miało się wydarzyć parę rzeczy a tu cisza od ponad tygodnia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 10 marca 2018, 19:13

termitek12 pisze: btc leci w dol to co maja oglaszac? i po co? "oglasza" sie gdy sie to oplaca. chlopaki maja siedziec nad projektem pol roku aby nie zakasic? time is money!
Naprawdę czymś takim tłumaczysz sobie prawie 4 miesięczne opóźnienie przy wydawaniu portfela ?
Właściwie to i tak nie wiadomo czy teraz wyjdzie.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: hedowiec » poniedziałek, 12 marca 2018, 14:51

Napisałem do nich tweta

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » wtorek, 13 marca 2018, 07:21

Mamy dno, daję sobie rękę uciąć, że nie spadniemy już poniżej 1.2 usd i w tym roku kolejny szczyt jakoś przy 25usd ale to tylko moje zdanie ;)
Dużo będzie zależało od q, jak będzie to coś naprawdę przełomowego to nawet powyżej 40usd jest do zrobienia i faktycznie, ci co pisali, że nic nie ogłaszają bo czekają na właściwy moment to mają rację, całą noc ogarniałem w jakim kierunku podąża ogólnie całe krypto i wszystko złożyło się w logiczną całość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » wtorek, 13 marca 2018, 08:15

@Kryptoislife_, wszystko jest możliwe, ale jak dajesz sobie rękę uciąć, to prędzej czy później bez niej zostaniesz ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » wtorek, 13 marca 2018, 08:37

Kryptoislife_ pisze:Mamy dno, daję sobie rękę uciąć, że nie spadniemy już poniżej 1.1 usd i w tym roku kolejny szczyt jakoś przy 25usd ale to tylko moje zdanie ;)
Dużo będzie zależało od q, jak będzie to coś naprawdę przełomowego to nawet powyżej 40usd jest do zrobienia i faktycznie, ci co pisali, że nic nie ogłaszają bo czekają na właściwy moment to mają rację, całą noc ogarniałem w jakim kierunku podąża ogólnie całe krypto i wszystko złożyło się w logiczną całość.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Miro » wtorek, 13 marca 2018, 09:41

Kryptoislife_ pisze: nie spadniemy już poniżej 1.2 usd i w tym roku kolejny szczyt jakoś przy 25usd
witam, obserwowałem wiele czasu forum, ponieważ jestem załadowany w IOTE i BTC ale przy tej wypowiedzi postanowiłem się zarejestrować :) Wierzę w ten projekt i mam nadzieje, że uda się na nim troche zarobić ale ten tekst mnie rozwalił. IOTA leci aktualnie coraz niżej i nie reaguje na odbicia BTC - to bardzo źle wróży ale wystarczy mały news, aby zrobić pompke do 2$ ale... 25$? Gdyby IOTA była po 25$ to marketcap przeskakuje całą konkurencję btc i wskakuje na 2 miejsce - to jest niemożliwe niestety z mojej perspektywy (Chyba, że reszta przeskoczy jeszcze wyżej co w tym roku jest raczej nie możliwe :)

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 13 marca 2018, 10:07

ale nagania, nie dajcie sie zwiesc!!! nie ma mowy o zadnych sczczytach , nie bedzie zadnego przelomowego Q, oni nawet portfela nie potrafia zrobic

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Miro » wtorek, 13 marca 2018, 10:23

Myśle, że powrót do 5-6$ jest jak najbardziej możliwy w tym roku ale czy więcej - ciężko powiedzieć.
@kirucha2, Popatrz na LISKa - oni dokładnie tak samo naganiają, obiecują ale potrafili dobić do 35$ czystą spekulajcją, bez finalnego produktu. Jeżeli oni to zrobili to IOTA może jak najbardziej podnieśc się z kolan ale dwucyfrówki w $ nie przewiduje.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gorzki8412 » wtorek, 13 marca 2018, 13:59

Ja stawiam na dołek w okolicy 0.60 - 0.62 $ jak BTC spadnie do 4000$. Niżej nie zejdzie. Tam robię zakupy! To tylko moje zdanie. Nie jestem traderem!

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Miro » wtorek, 13 marca 2018, 15:11

W marcu mamy zapowiedziany szereg newsów od IOTA wiec jeżeli BTC nie spadnie na łeb to IOTA powinna ładnie podskoczyć. Jeżeli jednak spełni się scenariusz @gorzki8412 to IOTA sie juz chyba nie podniesie z takiego pułapu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » wtorek, 13 marca 2018, 15:26

@Miro, to są kryptowaluty, tu nie ma takiego poziomu, z którego nie da się podniesć. Btc tracił juz ponad 90% wartości, po czym przychodziły nowe ATH.
Nawet spadek IOTY do 0,1$ nie oznacza końca świata ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » wtorek, 13 marca 2018, 16:03

Miro pisze:
Kryptoislife_ pisze: nie spadniemy już poniżej 1.2 usd i w tym roku kolejny szczyt jakoś przy 25usd
witam, obserwowałem wiele czasu forum, ponieważ jestem załadowany w IOTE i BTC ale przy tej wypowiedzi postanowiłem się zarejestrować :) Wierzę w ten projekt i mam nadzieje, że uda się na nim troche zarobić ale ten tekst mnie rozwalił. IOTA leci aktualnie coraz niżej i nie reaguje na odbicia BTC - to bardzo źle wróży ale wystarczy mały news, aby zrobić pompke do 2$ ale... 25$? Gdyby IOTA była po 25$ to marketcap przeskakuje całą konkurencję btc i wskakuje na 2 miejsce - to jest niemożliwe niestety z mojej perspektywy (Chyba, że reszta przeskoczy jeszcze wyżej co w tym roku jest raczej nie możliwe :)
Wręcz przecwnie to wróży bardzo dobrze, jak przestanie reagować na btc to znaczy, że wszyscy spekulancie się wyprzedali i bedzie można lecieć dalej.

Dodano po 4 minutach 39 sekundach:
Miro pisze:
Kryptoislife_ pisze: nie spadniemy już poniżej 1.2 usd i w tym roku kolejny szczyt jakoś przy 25usd
witam, obserwowałem wiele czasu forum, ponieważ jestem załadowany w IOTE i BTC ale przy tej wypowiedzi postanowiłem się zarejestrować :) Wierzę w ten projekt i mam nadzieje, że uda się na nim troche zarobić ale ten tekst mnie rozwalił. IOTA leci aktualnie coraz niżej i nie reaguje na odbicia BTC - to bardzo źle wróży ale wystarczy mały news, aby zrobić pompke do 2$ ale... 25$? Gdyby IOTA była po 25$ to marketcap przeskakuje całą konkurencję btc i wskakuje na 2 miejsce - to jest niemożliwe niestety z mojej perspektywy (Chyba, że reszta przeskoczy jeszcze wyżej co w tym roku jest raczej nie możliwe :)
Jeżeli iota byłaby po 25usc za coina to byłaby na 3 miejscu za eth obecnie ale należy uwzględnić to, że inne alty też w tym momencie wyskoczą w górę. Iota miałą spory rozgłos i to jej zaszkodziło, bo dorwali się zwykli ludzie, którzy chcieli szybko zarobić, z cardano czy eos tak nie było. Bo tamte coiny skupowali praktycznie tylko duzi gracze, którzy nie myśleli o szybkim zarobku i zobacz jak tamte coiny obecnie wyglądają a jak IOTA.
Jak się zaczną kolejne wzrosty to zobaczymy to mam nadzieję, że będzie mniejszy rozgłos i mniej spekulantów zwróci na nią uwagę.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gorzki8412 » wtorek, 13 marca 2018, 16:37

Ja tam cały czas widzę że Iota właśnie reaguje z BTC. Chciałbym się mylić ale prawdopodobnym jest ze jak BTC zaliczy 4 koła to Iota poleci za nim. Oj chciałbym się mylić. ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » wtorek, 13 marca 2018, 16:46

Jeśli BTC poleci, to IOTA poleci jeszcze bardziej. Myślałem, że to raczej oczywiste już? Jeśli BTC odbije, to i IOTA odbije, ale dużo później. Na razie to jest na poziomie wejścia na BF, ale prognozy są optymistyczne. Jak ktoś wytrzymał do tych poziomów, to już nic innego niż trzymać dalej mu nie zostało.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości