uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 6 marca 2018, 20:18

By inicjatywa miała większy sens chciałbym zaprosić osoby z forum by dołączyły do projektu, potrzeba do 20 osób które będą oceniały czy przyjmujemy zgłaszającego czy nie, stąd propozycja do osób które są w środowisku.

Taka osoba powinna
Orientować się w środowisku.
Mieć 2-3 godziny w miesiącu przy najmniejszym zaangażowaniu, lub więc jeśli chciałby bardziej się angażować.
Posiadać dobrą reputację.
Musi być przynajmniej od 1 roku na forum.

Aktualnie mam dwie osoby już zgłoszone do takiej roli spoza forum i bithub. Dwie następne poprosiły o chwilkę czasu na zastanowienie.
Z forum chciałbym dobrać około 5-7 osób, tak by każde środowisko miało swoich przedstawicieli.

Zapraszam każdego ale część osób oznaczę które wydają się odpowiednie do tego i być może znalazłby czas.
@zbiges @Wymazywanie @pm7 @rav3n_pl @Bit-els @maxi82 @nalesnikld @Lechu @prezes
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: redbog » wtorek, 6 marca 2018, 22:24

@FlyingAtom, Na tej stronie będą tylko ci pozytywnie zweryfikowani?
Bo ja bym miał kilka propozycji do wpisania na czarną listę oczywiście z opisem powiązań i czemu akurat tam trafia osoba/firma/profil. Pewnie taka strona szybko by padła pod naciskiem pozwów :)

Dla tych pozytywnie zweryfikowanych przydały by się też jakieś poziomy zaufania albo coś podobnego. Chodzi o to że np. dać pozytywną opinie dla przekazu wiedzy o krypto jaką dana osoba/firma/profil wnosi ale zarazem negatywną do wchodzenia w interesy/biznesy z nią i przekazania jakiś pieniędzy pod jego zarządzanie. To jest potrzebne bo są profile/osoby które przekazują nawet jakościowe informacje a gdy uzbierają odpowiednią liczbę fanów namawiają na jakieś oszustwo są też zafascynowani entuzjaści którzy raczej nie planują oszustwa ale model prowadzenia ich działalności od razu zapala u mnie żółta lampkę.

Dodatkowo przydała by się informacja od kiedy osoba/firma/profil jest w branży krypto. Wiem że może się zdążyć gdy ktoś nowy wnosi coś bardziej wartościowego od starych wyjadaczy ale mimo wszystko jeśli trafią się osoby/firmy/profile niosące podobna działalność/treść oraz mające pozytywna weryfikacje fanie było by posortować po dacie i wybrać ta która jest dłużej w branży.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 6 marca 2018, 22:43

@edbog
Bardzo merytorycznie napisałeś, pomyślimy o takich punktach które mają odniesienie do wiarygodności, jak np. ilość lat na rynku, jak dojdą osoby to też można będzie zobaczyć ranking od tych osób. Wprowadzić zasadę że np. jak jest ktoś jako oceniający prowadzi stronę www to by nie mógł oceniać innych stron www.
Będziemy też zapewne wprowadzali z czasem jakie reguły mają być by móc się tam znaleźć, na dziś nie przewiduję przyjmowania kogokolwiek kto nie jest w branży 6/12 miesięcy, aktualnie bardziej zaprosiłem do współpracy firmy/osoby/strony/profile które wiem że od długa są branży i mają czyste sumienie.

Zastanawiam czy da się to ująć jakoś prawnie tak by nie ponosić odpowiedzialności by można było zrobić czarną listę, jak projekt ruszy porozmawiam z prawnikiem, jaką i czy jest dostępna jakaś forma w której można by o tym pisać.

To wszystko powoli sobie będzie kwitło, mam jeszcze 2 duże pomysły jak to dalej będzie funkcjonowało ale za wcześnie by o tym mówić.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » środa, 7 marca 2018, 18:28

Nadal szukamy osób chętnych. Jeśli masz pomysły jak powinno wyglądać ocenianie czy inne też chętnie wysłuchamy.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » piątek, 9 marca 2018, 16:49

https://uczciwepraktyki.pl/komunikaty/n ... nsfer-btc/
Może warto się zastanowić nad aktualnymi opłatami za wysyłkę Bitcoin z giełd, najniższe ma giełda @bitmarket24.pl i są 4-5 razy niższe niż na innych polskich giełdach.

https://twitter.com/uczciwepraktyki
https://www.facebook.com/uczciwepraktyki/
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 12 marca 2018, 19:51

Nagraliśmy film.


Pierwsza nasza inicjatywa już ruszyła za 10-14 dni opublikujemy rezultaty i powiemy co to :)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 12 marca 2018, 20:05

FlyingAtom pisze: Zapraszam każdego ale część osób oznaczę które wydają się odpowiednie do tego i być może znalazłby czas.
@zbiges @Wymazywanie @pm7 @rav3n_pl @Bit-els @maxi82 @nalesnikld @Lechu @prezes
Dzięki, ale nie jestem zainteresowany, nie jestem kompetentny i nie chciałbym dźwigać odpowiedzialności wynikającej z uczestnictwa w tym. Poza tym cała idea tego przedsięwzięcia mi się nie podoba. Jej cele bycia rodzajem wiarygodnego osądu nad projektami crypto są absolutnie nierealne, a jedyny prawdziwy cel to wypromowanie Twojej osoby (kantor, bithub, nie wiem co tam jeszcze masz). Nie jest to cel sam w sobie jakiś zły, to normalne i może nawet dobre, że chcesz coś robić w tym kierunku, ale jestem przeciwny czemuś takiemu, bo cel bycia wiarygodnym podmiotem do oceny projektów crypto jest nierealny i bardzo łatwo taki podmiot uwikła się w niesprawiedliwe opinie zarówno negatywne o niezasługujących na nie projektach jak i pozytywne o niekorzystnych dla inwestorów i użytkowników projektów.

Nie porywaj się z motyką na Słońce, nie jesteś w stanie okiełznać i ocenić dobrze tego rynku, a co dopiero tworzyć od tego jakiś aparat. Ryzyko oraz problemy mogą być większe niż się wydaje. Poza tym stop biurokracji, a to chyba idea typu biurokratycznego.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: devega » poniedziałek, 12 marca 2018, 22:56

@Wymazywanie, sama idea oceny projektów w kontekście piramid i innych scamów, jest jak najbardziej słuszna. Pozwoli uchronić (część) naiwnych i wytrąci część amunicji rządzącym, chcącym przykręcić śrubę kryptowalutom.
Pisałem jakiś czas temu o metodzie oracle - kilkudziesiąt osób - autorytetów krypto dokonywałoby oceny, można to zrobic nawet na blockchainie; ale za projektem musiałby stać ktoś mega neutralny pokroju @bitmara...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 13 marca 2018, 00:58

@devega
Do zbudowania czegokolwiek potrzeba człowieka który ma cechy lidera nie neutralność.
Czym większa grupa tym większe tarcia będą wewnątrz, grałeś może kiedyś crusader kings 2 ? - fajnie w tej grze jest to odwzorowane ; )
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 marca 2018, 02:08 przez FlyingAtom, łącznie zmieniany 1 raz.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: devega » wtorek, 13 marca 2018, 02:01

@FlyingAtom, pisałem o neutralności, a nie naturalności :)
A w przypadku tego typu projektów niezależność i bezstronność jest mega ważna. A to, że musi mieć jednocześnie cechy lidera jest chyba oczywiste?
BTW: W Crusader grałem, ale wołałem Europę Universalis. I oczywiście Civilization, począwszy od I części (na 386sx) :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 13 marca 2018, 02:21

@devega
Oczywiście o neutralność mi chodziło. (przejęzyczyłem się)
Nie istnieje coś takiego jak neutralność ; ) - zawsze ktoś ma jakieś interesy, przekonania, wartości, można jedynie próbować dążyć do ideału.
Nie trafisz 2 takich cech u człowieka neutralność i lidera, jedna wyklucza drugą ; ) - moralność i lidera jak najbardziej.
EU dawno już nie grałem z 5-6 lat tamu ostatni raz, ale też swego czasu pogrywałem, w CK2 więcej jest zależności i ciężej to wszystko poskładać. Civ 6 kupiłem ostatnio ale komputer mam za slaby mi i nie poszło... czeka sobie na nowy. Z takich gier na myślenie jeszcze często w capitalizm lab pogrywałem, a w 2002 roku managerowie uczyli się na tej grze jak działa rynek, wtedy się nazwała capitalizm 2. Paradox Interactive większość gier grałem tak samo jak wszelkiego rodzaju gry biznesowe.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: devega » wtorek, 13 marca 2018, 02:31

@FlyingAtom, za bardzo odpływasz w nutę filozoficzną ;)
Chodziło mi o bardziej o lidera - ideowca, niż lidera - biznesmana.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 13 marca 2018, 02:45

devega pisze: @FlyingAtom, za bardzo odpływasz w nutę filozoficzną ;)
Lubię filozofię ; )
Chodziło mi o bardziej o lidera - ideowca, niż lidera - biznesmana.
Nie istnieją takie rzeczy nadal podkreślam ; ) ideowa to była Ambasada ta na kruczej ; d albo Owsiak jest ideowy ; ) ideowa była pomarańczowa rewolucja na Ukrainie przy której łzy mi leciały jak "odzyskiwali kraj dla siebie" ale to było w 2004 wtedy jeszcze nie miałem tak bogatego doświadczenia.
- Tu masz nawet piosenkę dla idei nagrali ;)))))))))
Osoba powinna mieć cechy lidera być moralna, do tego powinno jej się CHCIEĆ inwestować czas w tym środowisku, równie dobrze może sobie gdziekolwiek indziej budować cokolwiek chce i tak to zrobi ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: BitHub.pl » wtorek, 13 marca 2018, 11:42

Na Bithubowym kanale YT pojawił się film opisujący czym jest inicjatywa Uczciwe praktyki

Zapraszamy do oglądania: https://youtu.be/GaWpIMvREEA
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 19 marca 2018, 23:04

Nadal poszukujemy osób z forum które dołączą do projektu.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: zyga123 » wtorek, 20 marca 2018, 11:04

FlyingAtom pisze:Nadal poszukujemy osób z forum które dołączą do projektu.
@FlyingAtom nie kupuje tego co piszesz. uczciwepraktyki.pl to projekt komercyjny. Domena jest kupiona przez firme Flyingatom. Szefem tego projektu jestes ty, osoba ktora spolke prowadzi i jest jej faktycznym wlascicielem. Szukasz ludzi, ktorzy za darmo beda brali na siebie odpowiedzialnosc oceniania firm ze srodowiska. Ludzie, ktorzy maja oceniac, sa kompletnie anonimowi, nie znasz ich nazwisk, ich dorobku, doswiadczenia. Srodowisko nie wie kompletnie nic o ludziach za nikami w internecie a ty chcesz, zeby oni oceniali realnych ludzi, ktorzy buduja jawnie swoje biznesy, pokazauja twarze, nazwiska, dorobek itp? To jakis absurd, jeszcze wiekszy niz Ambasada Bitcoin, za ktora stal Rafal K. (obecnie w areszcie oskarzony o oszustwa). Chwalisz sie, ze masz ogromny zespol pasjonatow, ktorzy za darmo pracuja. Kazdy chcialby miec preznie sie rozwijajaca firme z darmowymi pracownikami, ktorzy wierza w idea. Ale na koniec dnia to twoja firma, twoje udzialy, dywidenda a oni zoastana zaproszenia do Hard Rock Cafe na 2 piwa, rachunek wrzucisz w koszta. Nie sciemniaj, ze robisz cos dla srodowiska, bo obrazasz nas. Robisz dla kasy, masz przy tym dobra zabawe, dobre pieniadze. A opinie o tobie sa skrajne. Ciagle powtarzasz o moralnosci jak mantre, ale ty nie rozumiesz tego slowa. Pomylilo ci sie to z innymi slowami, takimi jak uczciwosc, zaufanie, odpowiedzialnosc. Ostatnio zaczynasz pisac elaboraty i filozofowac, to wplyw blogow takich jak zarobmy.se. Przerobiles zorro, tradera, teraz fascynacja 3r3.
Nie znajdziesz tutaj jeleni do twojego projektu, poniewaz nie rozumiesz po co jest to forum i kto tu pisze. Albo udajesz. Masz ambicje na swoje forum, kadzisz adminowi i moderatorom, udajesz kumpla. A dla mnie to sciema i zbieranie informacji o srodowisku. Pamietasz jak ci zarzucano, ze masz kamery i dyktafony w biurze. Zabezpieczasz sie w kazdy sposob, moze przed skamem a moze rejestrujesz klientow. Ludzie ida do twojej firmy na anonimowe transacje a robia je w budynku, gdzie od wejscia do twojego biura jest 50 kamer. Ty nie szanujesz swoich partnerow i klientow. Tobie nie mozna ufac. Ten caly twoj biznes i otoczka jest ustawiona tylko pod twoj zysk i bezpieczenstwo. Wypaczasz calkowicie idee Bitcoin i decentralizacji. Jestes zagrozeniem dla naszego srodowiska.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 20 marca 2018, 20:49

@zyga123
Stasiu na wykopie już znudziło Ci się trollować ? Tam już brak poklasku na temat twoich psychopatycznych teorii ? Tato leki zabrał ?
Przestań męczyć mnie, prezesa, bitmara, shadowa, na pewno środowisko na tym skorzysta, nic więcej nam nie potrzeba tylko brak psychopatów takich jak Ty.

Dziękuję za podbicie wątku ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: zyga123 » środa, 21 marca 2018, 11:37

@FlyingAtom pieniadze lubia cisze a ty jestes glosny. Srodowisko ma cie dosyc, poniewaz robisz ranking ludzi a teraz chcesz uzywac ludzi do robienia rankingow firm. Nikomu nie jest postrzebny autorytet w rodzaju takiej osoby, ktora nie byla dopuszczana do kanonu a w koncu przyznala sie do grzeszkow w przeszlosci.
FlyingAtom pisze: W sieci dużo można wyszukać na mój temat, nie wiem które konto znalazłeś ale jak wpiszesz nazwę konta w Google to będzie widać dużo rzeczy z mojej poprzedniej branży gier w której byłem 6-7 lat.

- Temat odnośnie mnie był już wałkowany na forum i zostałem prześwietlony wszerz i wzdłuż.
- W załączniku aktualny wyciąg z Krajowego Rejestru Karnego. Wyciągany 21.09.2017 jak wysyłałem papiery by przystąpić do Kanonu.
- Kiedyś coś tam było ale nie mam nic sobie jako człowiek do zarzucenia z tego powodu.
Twoja osobe najlepiej opisuje Szczepan Bentyn, ktory na jednym ze spotkan na after-party powiedzial, ze moglbys zagrac glowna role w serialu Narcos ;-) Nie slyszales tego, bo cie nikt nie zaprasza na spotkania branzowe. Kto meczy @prezes @bitmar @ShadowOfHarbringer Oni maja cie dosyc serdecznie tak ja cale PSB i srodowisko prawnicze zwiazane z projekterm ;-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » środa, 21 marca 2018, 13:44

zyga123 pisze: @FlyingAtom pieniadze lubia cisze a ty jestes glosny. Srodowisko ma cie dosyc, poniewaz robisz ranking ludzi a teraz chcesz uzywac ludzi do robienia rankingow firm. Nikomu nie jest postrzebny autorytet w rodzaju takiej osoby, ktora nie byla dopuszczana do kanonu a w koncu przyznala sie do grzeszkow w przeszlosci.
FlyingAtom pisze: W sieci dużo można wyszukać na mój temat, nie wiem które konto znalazłeś ale jak wpiszesz nazwę konta w Google to będzie widać dużo rzeczy z mojej poprzedniej branży gier w której byłem 6-7 lat.

- Temat odnośnie mnie był już wałkowany na forum i zostałem prześwietlony wszerz i wzdłuż.
- W załączniku aktualny wyciąg z Krajowego Rejestru Karnego. Wyciągany 21.09.2017 jak wysyłałem papiery by przystąpić do Kanonu.
- Kiedyś coś tam było ale nie mam nic sobie jako człowiek do zarzucenia z tego powodu.
Twoja osobe najlepiej opisuje Szczepan Bentyn, ktory na jednym ze spotkan na after-party powiedzial, ze moglbys zagrac glowna role w serialu Narcos ;-) Nie slyszales tego, bo cie nikt nie zaprasza na spotkania branzowe. Kto meczy @prezes @bitmar @ShadowOfHarbringer Oni maja cie dosyc serdecznie tak ja cale PSB i srodowisko prawnicze zwiazane z projekterm ;-)
Stasiu znowu leki Ci zabrali ; ) Poproś tatę niech odda ; )
Ala ma kota, kot ma Alę. Wszyscy to ze środowiska wiedzą że Ty to piszesz i jakimś psychopata jesteś ; ) Gratuluje reputacji, bo ludzie z wykopu już sami pisali do mnie "zobacz znowu ten psychol pisze o Tobie" ; )

@prezes @bitmar @ShadowOfHarbringer, z każdą z tych osób mam super kontakt co widać po relacjach na forum ; ) Po tym zdaniu widać jak wszystko co piszesz jest wytworem Twojej chorej wyobraźni.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: zyga123 » środa, 21 marca 2018, 13:53

FlyingAtom pisze: @prezes @bitmar @ShadowOfHarbringer, z każdą z tych osób mam super kontakt co widać po relacjach na forum ; ) Po tym zdaniu widać jak wszystko co piszesz jest wytworem Twojej chorej wyobraźni.
I znow odpowiedzi typu ludzie widzieli albo slyszaly...@flyingatom musialo cie ruszyc, ze odpisales przed polnoca. Tylko twoje slowa, ze masz relacje wirtualne z @prezes @bitmar @ShadowOfHarbringer ale nie masz kompletnie zadnych relacji z doktorem Piechem, Filipem, Leszkiem, Szczepanem, Julianem z Golema i masa innych, ktorych wymieniasz w rankingu spolecznosci. Nie jestes zapraszny ani mile widziany i to sa fakty. Mozesz zarzucac odstawianie lekow albo inne bzdury, wymyslac i oczerniac ale faktow nie zmienisz. Ty nie istniejesz formalnie w srodowisku Bitcoin.

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość