Spam w najbardziej popularnych działach

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 12 marca 2018, 07:16

Dziendobry :) Po uspokojeniu sie doszedłem do wniosku że taki temat sie przyda, przynajmniej mojej osobie

Sam zacząłem przygode z krypto jakiś czas temu, przez cały ten okres poświecałem mnóstwo swojego czasu na nauke analizy technicznej, fundamentalnej, analizy nastroju rynku, różnorakich sposobów na spekulacje. Godzinami ślęczałem przed wykresem na giełdzie, bądź tradingview rysując dosłownie wszystko co by pomogło mi ocenić sytuacje na rynku. Dzieliłem sie także swoimi analizami z ludźmi na forum, nie bedę kłamać wiadomo niektóre nie sprawdziły sie, ale były też takie które sprawdziły sie w 100% a nawet pomogłem paru osobom zarobić dając cynk na dobre wejście, ale były to konkretne analizy podparte róznymi wskaźnikami.

I tutaj zmierzam do sedna sprawy ( nie wiem czy można używać wulgaryzmów, ale inaczej już nie potrafie, jak nie można to proszę admina to wstawienie gwiazdek zamiast usuwać temat)

Wkurwia mnie fakt że w temacie spekulacji jakiegokolwiek coina ( chociaż głównie chodzi mi o temat BTC) występuje od grudnia wysyp nowych użytkowników, którzy nabijają w temacie posty, czasem po 40-50 dziennie (NA ŁEBKA) przy dużych wahaniach ceny, które nie wnoszą TOTALNIE NIC do tematu, nie są przydatne nawet w najmniejszym stopniu, nie mają jakichkolwiek podstaw. Dla przykładu

Mamy byczą flagę na BTC, jeśli wyjdzie dołem to (przykładowo) 8k nie wytrzyma...bo co, bo taki masz kaprys? Czy może twój kapitał jest tak ogromny że jak Ci SL puści to wszyscy spultają sie w gacie?

Albo posty typu "Ja mam aski ustawione na 6800" po czym następuje odbicie na BTC i w dosłownie 10 minut ktoś zmienia zdanie przy cenie 8300 i wrzuca drugiego nic nie wnoszącego do tematu posta " Zaczynam skupować"

Chłopie, albo masz aski ustawione na 6800 i czekasz na realizacje, albo przy każdej minutowej świeczce masz huśtawke nastroju jak kobieta bez czekolady podczas okresu...
Gdy zwracam uwagę takiej osobie używając jednego posta, który w sumie jest jedynym postem w tym dniu to ktoś mi go usuwa (chuj że chłop nabił 50 postów i nikt tego nie kontroluje)

Jeszcze posty typu "Jak myślicie odbije czy nie odbije?" "będzię wystrzał czy nie będzie" "jaką cene przewidujecie za tryliard lat"
TOTALNY ŚMIETNIK

Człowiek wiadomo też chce zobaczyć jak kombinują inni, to wchodzi w temat i liczy że szybko luknie, zdobędzie jakieś konkretne informacje, i wyjdzie.
Ale NIE, bo najpierw musze przewinać 20 stron niepotrzebnych z dupy wyciągnietych wniosków ludzi którzy pewnie nawet nie grają bo są niepełnoletni, lub po prostu trollują, piszą byle co żeby nabić posty, co by za rok udawać pro gamera, szanowanego użytkownika, z dużym wkładem w forum (no bo przecież najebał 1000 postów, to musi być rozeznany w temacie)
Syf kiła i mogiła, nie wiem kto tu jest modem, albo w temacie BTC, ale czemu ludzie tego nie czyścicie.
Spekulacja na temat kursu BTC powoli zamienia sie w drugi temat LISKA
Jak we wrzesniu czy listopadzie człowiek wszedł do tematu, to był wypełniony samymi konkretnymi analizami podpartymi AT bądź kreatywnością ludzi.
Teraz jak wchodzisz w temat to na 20 stron trafi sie jedna perełka w której ktoś poświecił swój czas i wrzucił swoją analize podpartą czymkolwiek racjonalnym, reszta to totalny spam którego już nikt nawet nie usuwa...
Nie mam zamiaru wymieniać nicków bo to niegrzeczne, ale liczę na to że któryś z modów wkońcu to zauważy i spróbuje razem z resztą wymyśleć na to sposób, wiem że dużo ludzi podziela moje zdanie
Jeszcze niedawno można było szybko zobrazować sobie sytuacje na tym forum w tematach spekulacji, zobaczyć analizy paru wyjadaczy i innych poważnie zaangażowanych w rynek graczy, porównać ze swoją, wyciągnąć wnioski.
Dziś trzeba wejść, przejrzeć 30 stronny śmietnik, doszukać sie jednego posta i zmarnować swój cenny czas.
Dużo dobrych graczy powoli zanika w temacie (nie wiem czemu) nie chce oceniać, ale to też możliwe że przez właśnie taki spam odechciało im sie marnować czas na wrzucanie swoich analiz, bo przecież i tak PRO GAMERZY w ciągu godziny zaspamują dany post ośmioma stronami wypełnionymi swoimi dziecinnymi przemyśleniami wyssanymi z palca (lub z piersi matki).
I na koniec, PÓKI pisze sie przez ó z kreską k!@#$%...
Dziekuje za uwage, jeśli komukolwiek zechciało sie to przeczytać ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 marca 2018, 13:18 przez Zeyt, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Canis Lupus » poniedziałek, 12 marca 2018, 07:43

@Zeyt, jeśli denerwują Cię czyjeś posty skorzystaj z opcji dodaj wroga.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 12 marca 2018, 08:50

@Zeyt, te wątki są również ciężkie w moderacji, sam nie siedzę na forum 24h na dobę a wchodzę dwa trzy razy dziennie. Jak widzę te 50 postów o których piszesz to nie ma sensu ich usuwać bo albo ktoś się odnosi do postów które można by usunąć albo po prostu powstało już 5 stron innych postów.
Jest stworzony wątek dla zaawansowanych na temat BTC ale nie chcecie z niego skorzystać ponieważ niektórzy początkujący potrafią pisać naprawdę konkretne posty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: hassejo » poniedziałek, 12 marca 2018, 09:31

@GetBitCoin_pl,
Dział dla zaawansowanych nie żyje.
Z kolei w dziale rozważania ekonomiczne -> Dyskusja na temat kursu BTC, użytkownicy z rangą początkujący nie mają dostępu do pisania/zakładania wątków :)

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: nariensi » poniedziałek, 12 marca 2018, 10:33

@Zeyt
"I na koniec, PÓKI pisze sie przez ó z kreską k!@#$%..." - co racja, to racja.
A "przy dużych wachaniach ceny" jak się pisze? :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 12 marca 2018, 11:06

GetBitCoin_pl pisze: ponieważ niektórzy początkujący potrafią pisać naprawdę konkretne posty.
Wyłapać i wsadzić do starej grypsery :mrgreen:

PS
Ja już wolę jak się kłóci "stare dobre małżeństwo" ;)
Teraz i tak jest w miarę spokój, ale jak krypta będzie szła w górę... Znów przybiegną nowe tabuny "ekspertów"...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: ergorg » poniedziałek, 12 marca 2018, 11:58

KryptoBanita pisze:
Ja już wolę jak się kłóci "stare dobre małżeństwo"
Ciekawe o kogo Ci chodzi. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: wrip » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:10

GetBitCoin_pl pisze: niektórzy początkujący potrafią pisać naprawdę konkretne posty.
To dlaczego nie przyznawać tym początkującym praw zaawansowanych? Zawsze to można cofnąć jak się ktoś nie będzie umiał zachowywać, od tego są przecież minusy, by cofać rangę a nie tylko do banowania. A widzę, że przyznawanie statusu zaawansowanego jest bardzo uznaniowe przez moderatorów. Nawet nie wiadomo czym się oni kierują :D Bo zaawansowany ale w czym, w trandingu? Nie każdy tu jest tylko dla spekulacji.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:32

@wrip, takie uprawnienia my tylko Bitmar

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: wrip » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:35

@GetBitCoin_pl, i w tym problem.
Trzeba ustalić, że po iluś postach każdy użytkownik automatycznie jest wpisywany na listę oczekujących na akceptację do grona zaawansowanych, wtedy moderatorzy by te kandydatury rozpatrywali. Bo aktualny system jest do bani.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:04

@wrip, pewnie warto byłoby to zmienić, ale nie jesteście bez winy. Macie bardzo dobrze działające narzędzie w postaci systemu reputacji. Widzisz post bez sensu daj mu minusa, ty dasz, ktoś inny da, w końcu chłopak się ogarnie i przestanie spamować bo wszyscy go będą minusować, spróbuj ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:24

Tylko że jak takiego gościa sie zminusuje, to marnuje sie plusa którego móglby dostać ktoś kto na to zasłużył. To raz, a dwa zazwyczaj taka osoba potem sie czai tylko żeby wrzucić Tobie minusa za najmniejszą pierdołke..
Ciesze sie ze temat sie rozwinął, przynajmniej mam teraz spojrzenie na to z innej perspektywy.
@GetBitCoin_pl rozumiem że jest was mało i że też macie swoje prywatne życie, dlatego nikogo nie obwiniam ;)
Chciałbym po prostu żebyśmy wspólnie znaleźli jakieś wyjście z tej sytuacji, dlatego założyłem ten temat
Do chłopaków od "wahań" ^^ wstyd mi za ten błąd, moge sie tłumaczyć że po nocce i człowiek zmęczony, ale w sumie po co ^^
Macie racje :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:53

Zeyt pisze: Albo posty typu "Ja mam aski ustawione na 6800" po czym następuje odbicie na BTC i w dosłownie 10 minut ktoś zmienia zdanie przy cenie 8300 i wrzuca drugiego nic nie wnoszącego do tematu posta " Zaczynam skupować"
Ależ to są super cenne informacje. :)
Jeśli ktoś jest dość regularnie omylny przy ważnych ruchach, stanowi źródło informacji.

Spam, który opisujesz w tym wątku jest czasem przydatny jako wyraz emocji rynku.
Umieć odpowiednio to czytać daje (jak dla mnie) często więcej niż skupianie się na najbardziej rzeczowych postach z analizą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Harey » poniedziałek, 12 marca 2018, 14:06

Wymazywanie pisze: Jeśli ktoś jest dość regularnie omylny przy ważnych ruchach, stanowi źródło informacji.
Dobre! :)
Przypomniał mi się dowcip, jak japoński dziennikarz tłumaczy polskiemu "Wiesz, Japonia i Polska to są bardzo podobne kraje...." Polak słucha uważnie, ale oczy ma coraz większe a Japończyk kontynuuje: "Rzekłbym nawet -takie same, tylko w Polsce jest wszystko odwrotnie"

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 12 marca 2018, 15:54

No i mamy 30 minutowa świeczkę w dół, i co się dzieje, już 10 postów nabite typu
" No to na tyle wzrostów"
" Myślicie że odbije jeszcze "
" Jak godzinową zamknie się w ten sposób to 8k nie wytrzyma"
Zminusowalem faceta to drugi żółtek ktorego posty też nic nie wnoszą mu dal plusa, i moje punkty reputacji poszły na marne xd

Ehh dramat xd

Edit: @maxi82 dziękuję za zaangażowanie

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: cheburashka » środa, 14 marca 2018, 12:08

@Zeyt, jest to dział "Przedszkole". Jeśli oczekujesz tylko postów wysoko merytorycznych, rozumnym byłoby nie zaglądać do działu o takiej nazwie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » środa, 14 marca 2018, 12:38

@cheburashka ,nie oczekuje postów wysoko merytorycznych ;) Chodzi bardziej o to żeby dany post, czyjaś opinia, analiza, była podparta argumentami.
Sam równie dobrze mógłbym napisać że jutro bitcoin bedzie warty złotówke. I tyle, ale co to wnosi do wątku? Czy jest to w jakikolwiek sposób przydatne, no według mnie nie bardzo.
Jeśli ktoś napisałby że jutro bitcoin bedzie wart złotówke, bo wyczytał w jakimś tabloidzie że tak będzie, i poda np źródło, albo chociaż będzie pamiętać mniej wiecej skąd taką informacje uzyskał, to już to jest post który w żaden sposób mi nie przeszkadza.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: FortiDude » środa, 14 marca 2018, 13:18

No i była by to twoja opinia, że będzie wart 1zł. Argument "tak uważam, intuicja mi podpowiada" jest wystarczający.

Rysowanie wykresów, lini, eliotów itp. sprawdza sie na danych historycznych. BTC pokazuje, że przewidywanie przyszłych ruchów, nawet na 5-10 minut w przód jest totalnie bezsensu.

Jedynie linie wsparcia działają - porostu efekty psychologiczny na graczach, którzy mają jakieś pojęcie.

Szczerze mówiąc to twoje "pretensje" są bezpodstawne. Dział przedszkole, temat "DYSKUSJA na temat KURSU" z dopiskiem "DLA POCZĄTKUJĄCYCH" (caps celowo aby ukazać istotne słowa) a ty czepiasz się gdy ktoś opisuje swoje przemyślenia i ruchy. Jasne - często nic nie wnoszące ale co z tego? Dyskusja to dyskusja, prawda?

Dodano po 20 minutach 9 sekundach:
Nie zależy mi na minusach czy plusach, możesz ich dawać dowoli.

Napisałem wyżej co uważaj, uargumentowałem to moim zdaniem bardzo dobrze, a że moderator jedno a ludzie drugie to nie moja wina. To świadczy jedynie o ignorancji.

Ty również czepiasz się, że nowe osoby na forum piszą, udzielają się, przekazują swoje myśli.

Przeszkadza Ci to, że ktoś chce sobie po prostu na luzie pogadać o kursie - bez języka technicznego, analizowania czy spinania się.

Tamten wątek to jedyny gdzie toczy się dyskusja, jedyny gdzie coś się dzieje ciekawego. Nowe osoby będą się tam udzielać i będę i ja.

Daj mi jeszcze kilka minusów - wylej swoją frustracje :) @Zeyt

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: Zeyt » środa, 14 marca 2018, 13:20

@FortiDude, pisałem że nie oczekuje analizy technicznej, języka technicznego....oczekuje najzwyklejszej w świecie argumentacji... widać że jesteś niedojrzały, nie mam zamiaru dłużej z Tobą polemizować

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spam w najbardziej popularnych działach

Postautor: FortiDude » środa, 14 marca 2018, 13:27

@Zeyt ale jakiej argumentacji? Temat dotyczy dyskusji, ja Ci tu odpowiadam grzecznie i staram się pokazać co sądzą ludzie, a ty próbujesz ich zmienić i jeszcze wywalasz frustracje na mnie :)

I to ja jestem nie dojrzały? Próbujesz jedynie pokazać swoją "wyższość" poprzez wystawienie mi 5 minusów na jeden post - to jest dojrzałe twoim zdaniem?

Poważnie?

Nawet nie będę do nikogo pisał w tej sprawie (chociaż uważam, że 4 minusy powinny być cofnięte) bo i po prostu to wisi - ja tutaj jestem aby sobie rozmawiać, a nie zbierać punktacje niczym lajki na facebook - jak już pisałem - za stary jestem na to.

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
edit:

w zasadzie to każdy minus powinien zostać cofnięty. Za brak zgodności z twoją opinią to jest żałosne :)

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości