Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 9 marca 2018, 12:39

Projekt się dynamicznie rozwija, wprowadzają update'y, nowi partnerzy, nowe pola współpracy, marketing na coraz wyższym poziomie itp., itd,... a cena spada cały czas. Zaczynam tracić wiarę w ten projekt, nie potrafi się obronić przed manipulacjami kursem, nie potrafi się obronić przed spadkiem BTC. Osobiście się nabrałem na GAME'a. Nie zamierzam sprzedawać dla zasady, ale nic już tam więcej nie włożę.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » piątek, 9 marca 2018, 12:45

JohnnyFontane pisze: Projekt się dynamicznie rozwija, wprowadzają update'y, nowi partnerzy, nowe pola współpracy, marketing na coraz wyższym poziomie itp., itd,... a cena spada cały czas. Zaczynam tracić wiarę w ten projekt, nie potrafi się obronić przed manipulacjami kursem, nie potrafi się obronić przed spadkiem BTC. Osobiście się nabrałem na GAME'a. Nie zamierzam sprzedawać dla zasady, ale nic już tam więcej nie włożę.
Jak BTC spada w taki sposób to praktycznie każda krypto ciągnie za nim. Od kilku dni nie działają portfele na większości giełd przez wprowadzenie updateów, dlatego też zainteresowanie maleje. Wszystko zależy od BTC i tego czy ludzie wrócą gdy już poprawki zostaną wprowadzone.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 9 marca 2018, 13:30

Zobaczymy, coś się ruszyło minimalnie na giełdach, chociaż na BB akurat game jeszcze teoretycznie powinien spaść do ceny jaką zanotowały inne giełdy.

Szkoda ogólnie, bo ja uwierzyłem, że GAME ma sens i przyszłość, no bo z założenia miał mieć praktyczne zastosowanie, nie tylko "giełdowe" jak większość krypto.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 9 marca 2018, 13:51

Ja natomiast uważam że jeśli dalej BTC się będzie tak zachowywał jak obecnie to niektóre projekty, te słabsze mogą upaść dość blisko i wśród nich może być Game.

Zbyt mało pokazali, sam fakt jak cena mocno Game poleciała sprawia że ja już w niego złotówki nie zainwestuje bo moim zdaniem to słaby projekt

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 9 marca 2018, 14:09

No, ale nie jesteś tu ewenementem, wszyscy udzielający się w tym temacie stracili wiarę i nie mają zamiaru dopłacać do tej krypto. Wiadomo jakaś cząstka nadziei jest, bo o ile wszelkie spece od wykresów i wydarzeń mówią jedno to później sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej, może i tutaj kiedyś game pozytywnie zaskoczy.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 9 marca 2018, 14:20

JohnnyFontane pisze: Zobaczymy, coś się ruszyło minimalnie na giełdach, chociaż na BB akurat game jeszcze teoretycznie powinien spaść do ceny jaką zanotowały inne giełdy.

Szkoda ogólnie, bo ja uwierzyłem, że GAME ma sens i przyszłość, no bo z założenia miał mieć praktyczne zastosowanie, nie tylko "giełdowe" jak większość krypto.
No własnie, ja myślałem i nadal myśle tak samo. Praktyczne zastosowanie. Póki co jednak wychodzi że marketing i mamienie ludzi że będzie coś miało praktyczne zastosowanie jest ważniejsze niż samo zastosowanie. Taki Augur np droższy niż nasze GC a jakie zastosowanie ? Jakieś badania statystyczne o ile się nie mylę. Utopia a jednak wartosciowy coin. Złożę się że nikt nigdy nie wykorzysta tego coina do badań. GC będzie wykorzystywane, moze w znikomym stopniu ale jednak. No nic trzymam nadal.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 9 marca 2018, 15:12

Trzymać zawsze możesz pytanie tylko czy Ci się to opłaci. Jak widzę obecną cenę Game to wątpię w to że kiedyś jeszcze urośnie chociażby do tych 15 zł marnych

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » piątek, 9 marca 2018, 15:29

inwestor2018 pisze: Trzymać zawsze możesz pytanie tylko czy Ci się to opłaci. Jak widzę obecną cenę Game to wątpię w to że kiedyś jeszcze urośnie chociażby do tych 15 zł marnych
:D widzę że trochę wystraszony jesteś, zachowujesz się dokładnie jak wszyscy amatorzy którzy grają na giełdzie tylko i wyłącznie emocjami niczym więcej, jak coś rośnie to kupują- "bo będzie dalej rosło" jak coś spada to sprzedają- "bo będzie dalej spadać". Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna i w 90% sytuacji kiedy coś pokaźnie urosło bardziej prawdopodobne jest to że będzie spadać, a kiedy coś pokaźnie spadło dużo bardziej prawdopodobne że urośnie. Ja tam w game wierze, mam obecnie 1500 game, jak spadnie do poniżej 5PLN na pewno dokupię drugie tyle. Tak mi się wydaje że to celowe działanie żeby inwestorzy podobni do ciebie po prostu odsprzedali za bezcen i potem odkupili drożej :D Trochę nie logiczne podejście patrząc na wykres ceny GameCredits chociażby w rocznym okresie czasu.

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » piątek, 9 marca 2018, 16:02

Trzymam i nie ruszam. Zgadzam sie z przedmówcą.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kartonikpl » piątek, 9 marca 2018, 16:52

Nie sprzedawac! Kisić na wallet core

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 9 marca 2018, 16:56

Odkupić już napewno nie odkupie ponieważ nie wierzę już w ten projekt. Nie mają oni w mojej ocenie zbyt dużo do zaoferowania. Zawsze możecie sobie spadki tłumaczyć tym że to korekta, że przecież odbije. Ja jednak wolę inne krypto które są bardziej przyszłościowe aniżeli Game który chyba najlepszy okres ma już za sobą moim zdaniem.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 9 marca 2018, 17:27

Odbije na 100%. Akurat takie alty jak game, lisk, dash, litecoin, iota na pewno odbiją. Aczkolwiek każdy spodziewał się wiele więcej po game.

Pewnie zmienisz zdanie i ocenisz projekt, że jest mega przyszłościowy zaraz po tym jak game przekroczy 3$

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafles » piątek, 9 marca 2018, 17:59

Patrząc na wykres to w grudniu była jedna z większych pomp po 400-500 proc. :roll: , a dla niektórych walut nawet 1500% patrząc na IV kwartał 2017. A że game był świeży i wystartował "to the moon" to pewnie każdy pomyślał (w tym ja :) ooo jak tanio! 7 zł i za chwilę ooo 15zł trzeba szybko kupować bo leci pionowo i za chwilę będzie 200zł! Zamiast zaznajomić się z walutą zagrały emocje. A patrząc już na grudzień to zbyt szybko to wszystko rosło, można się było spodziewać adekwatnie takiej masywnej "korekty", ale psychika podpowiadała "a dlaczego niby korekta jak krypto rośnie i rośnie do usranej..." a wystarczyło inwestycja do października albo po prostu przeczekać... :) Dlatego fajnie robi się analizy na historii gdzie na żywo nikt z małych inwestującyxh rybek nie spodziewa się ważniejszych eventów gospodarczych wpływających na cenę i kiedy one nastąpią.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: blackraijin » piątek, 9 marca 2018, 18:23

Bardzo się cieszę czytając posty takich osób jak inwestor2018. Ja na takich spadkach odkupię od nich te przecenione game. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » piątek, 9 marca 2018, 18:51

Zadajcie sobie jedno pytanie:
Ilu z was kupiło game TYLKO dlatego, że jest na Bitbayu?
Czy mając gotówkę na Bittrexie / Poloniexie z prawie 300 różnych coinów wybralibyście akurat ten projekt?
Pod względem obrotu na Bittrexie game jest poza pierwszą setką.
Na Polo też w połowie stawki.
Czy jest aż tak bardzo rewolucyjny i innowacyjny? Nie, po prostu był łatwo dostępny, do tego niska cena za sztukę - fajnie mieć kilkadziesiąt/kilkaset/kilka tysięcy monet zamiast 0,005.

Nie zmienia to faktu, że jeśli ktoś ogólnie wierzy w rynek krypto, to może coś wyciągnąć również z game.
Polecam włączyć sobie wykres dzienny/tygodniowy i narysować poziomą linie po dołkach z 18.07.17 i 15.09.17.
Ładnie wtedy widać, że przekroczenie 1,20$ pozwoliło game na dalsze wystrzały i poniżej tego pułapu już NIGDY nie spadliśmy. Aktualne 1,65$ jest wciąż daleko do w/w linii. Jak dla mnie, zaczyna się dobry czas na zakupy, wchodzenie po 10% co 0,1 $. Stop loss - w okolicach 1,15. Dla ostrożnych 1,20. Dla odważnych 1$ - ale tutaj trzeba bardzo uważać na długie knoty w dół, w przypadku jakichś złych wydarzeń na BTC, które mogą nas ostro wytrzepać przed rajdem w górę.
Dopiero dłuższy pobyt poniżej 1,20$ (nie liczy się chwilowy flash crash, tylko co najmniej 1D) oznaczałby dla mnie grubsze problemy.

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » piątek, 9 marca 2018, 19:52

Ja nie sprzedaje i trzymam. Daje czas dla zespołu na działanie. Czekam do lipca. Jeśli zaczną ogłaszać ciekawostki to i ludzie na innych giełdach zaczną kupować game a i w koncu nowe giełdy będą chciały game na liście a nie po 1000 BTC za przyjęcie.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » piątek, 9 marca 2018, 20:43

Nie wiem czy nie za wcześnie aby to napisać, ale chyba wchodzimy w trend boczny. Giełda BB.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafles » piątek, 9 marca 2018, 20:47

A oto dlaczego od wczoraj zjechało wszystko w dół... Np Litecoin miał krechę w dół ot tak o 100zł

https://m.pl.investing.com/news/cryptoc ... ami-163095

Muszę chyba częściej zerkać na powyższy serwis, tam te analizy techniczne nawet pokrywają się potem z wykresem...

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lisk-2207 » piątek, 9 marca 2018, 21:43

Ja osobiscie wczoraj kupilem po 6,93 , 6,82 i sprzedałem dzis na stracie za 6,25 i myślę że dobrze zrobiłem patrząc na kurs. Tydzień temu mielismy cene ponad 8 zł wiec jeżeli BTC odbije w najblizszych dniach to można ugrać 30% więc trzeba być czujnym ;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » sobota, 10 marca 2018, 06:11

benq napisał coś z czym zgadzam się w 100%

Większość ludzi kupiła Game nie dlatego że wierzy w ten projekt, pewnie wielu ludzi nawet nie wie co on ma oferować a dlatego że był tani i przede wszystkim dlatego że był dostępny na naszej polskiej giełdzie BitBay. Uważam osobiście że jest dużo dużo lepszych projektów od Game które obecnie są nawet tańsze od niego. Problem jest taki że nie są one dostępne na Polskiej giełdzie a jak widać dla niektórych to był kluczowy punkt

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości