Antminer - Odprawa celna

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: probothc » poniedziałek, 5 marca 2018, 16:42

Jak wygenerować ticket bo mam problem z znacznikiem CE. I bitmain chce zrobić tak ze wyśle do nich i na nowy adres w innym kraju jak wygenerować taki ticket abym nie miał problemów potem? Jeszcze raz z agencji leci do bitmain z bitmain na nowy adres w Austrii

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: mtatcher » wtorek, 6 marca 2018, 02:46

krystian pisze: Pan Tadeusz Hoffa, firma Hofpol z Poznania (skład celny w Agrobex).
Najtaniej i najpewniej. Na grupie dyskusyjnej na facebooku kilkadziesiąt osób się może pod tym podpisać.

Raz w tygodniu odprawiaja koparki w Niemczech.
Opłaty niezależne od ilości koparek. Ja za 4 koparki zapłaciłem 1000zł + opłaty celne.
Trzeba jedynie zadzwonić wcześniej i dopytać czy ma czas.
Na PM mogę podać kontakt.

Omijajcie firmy typu: pomoc.celna@gmail.com, korzystają na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie.
Ja nie robiłem przez nich jeszcze, ale kolega robił. Jemu wyszło 1600 zł w sumie od koparki. Opłat min. za transport do niemiec jest na własną kieszeń.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Misiałke » wtorek, 6 marca 2018, 23:14

Czy mógłbym prosić o aktualny numer do Pana Tadeusz Hoffa "Hofpol" . Posiada ktoś ? Jak poszło oclenie u tego Pana ? Pozdrawiam !

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: winetou » środa, 7 marca 2018, 11:28

Sprawdź PW

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Matt919 » środa, 7 marca 2018, 12:02

Mieszkam w UK i zamowilem pierwsza koparke od pangolina do PL bo tam chce (chcialem) stworzyc farme i placic podatki. Jednak trafilo mi sie to co wam wszystkim i nie zamierzam bawic sie z ta banda d.... Ktora podniosla mi wystarczajaco cisnienie I bede placil podatki w UK. Czy ktos zamawial whatsminery tam? Moze byc trudniej niz z antkami. Dam znac co bedzie w moim przypadku bo nie zamierzam czekac miesaca albo dwoch czy stracic towar.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: stef » środa, 7 marca 2018, 15:59

Czy mogę prosić o kontakt do Pana Tadeusza z Hofpol?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » piątek, 9 marca 2018, 16:11

Coś dla zwolenników teorii spiskowych - podobno ktoś z "przyjaciół królika" ma duża farmę na państwowym pradzie i postanowił wytępić konkurencję.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale patrzac na bezsensownośc całej sytuacji i spore straty finansowe dla budżetu trudno sie doszukać racjonalnych przesłanek tej akcji blokowania Bitmaina.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » piątek, 9 marca 2018, 16:29

k2crypto pisze: Coś dla zwolenników teorii spiskowych - podobno ktoś z "przyjaciół królika" ma duża farmę na państwowym pradzie i postanowił wytępić konkurencję.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale patrzac na bezsensownośc całej sytuacji i spore straty finansowe dla budżetu trudno sie doszukać racjonalnych przesłanek tej akcji blokowania Bitmaina.
kto to jest królik? Donald czy Kaczyński?

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » piątek, 9 marca 2018, 17:44

k2crypto pisze: Coś dla zwolenników teorii spiskowych - podobno ktoś z "przyjaciół królika" ma duża farmę na państwowym pradzie i postanowił wytępić konkurencję.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale patrzac na bezsensownośc całej sytuacji i spore straty finansowe dla budżetu trudno sie doszukać racjonalnych przesłanek tej akcji blokowania Bitmaina.
Ale jaką konkurencje? Konkurencje to on ma w Chinach. Totalnie bez sensu. To, że w PL nie powstaną kopalnie nie zmniejszy ani trudności ani nagrody za blok. Chyba, że handluje antkami to co innego.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » piątek, 9 marca 2018, 18:39

krystian pisze: kto to jest królik? Donald czy Kaczyński?
A kto może zlecić takie akcje w Polsce?

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
didaho pisze: Ale jaką konkurencje? Konkurencje to on ma w Chinach. Totalnie bez sensu. To, że w PL nie powstaną kopalnie nie zmniejszy ani trudności ani nagrody za blok. Chyba, że handluje antkami to co innego.
Cała akcja jest totalnie bez sensu bo przecież każdy z nas i tak odprawił co miał odprawić i scigamy kolejne i też odprawimy.
Stratny jest budżet no i nasze kieszenie bo mamy dodatkowe koszty i straciliśmy najlepszy czas np. na A3.

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » piątek, 9 marca 2018, 18:52

k2crypto pisze:
krystian pisze: kto to jest królik? Donald czy Kaczyński?
A kto może zlecić takie akcje w Polsce?

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
didaho pisze: Ale jaką konkurencje? Konkurencje to on ma w Chinach. Totalnie bez sensu. To, że w PL nie powstaną kopalnie nie zmniejszy ani trudności ani nagrody za blok. Chyba, że handluje antkami to co innego.
Cała akcja jest totalnie bez sensu bo przecież każdy z nas i tak odprawił co miał odprawić i scigamy kolejne i też odprawimy.
Stratny jest budżet no i nasze kieszenie bo mamy dodatkowe koszty i straciliśmy najlepszy czas np. na A3.

IMO Państwo będzie chciało mieć monopol na kopanie i "emisje" czy kontrole bitcoina w Polsce. Więc nie chodzi o konkurencje na poziomie biznesu tylko, żeby ludzie mieli utrudniony dostęp do btc. Najpierw uwalą giełdy, potem kopalnie i będziesz mógł kupić tylko na panstwowej gieldzie gdzie beda bitki z panstwowej kopalni sprzedawane. Tak ja to widze. Chodzi tylko o kontrole i inwigilacje.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » piątek, 9 marca 2018, 20:08

didaho pisze: IMO Państwo będzie chciało mieć monopol na kopanie i "emisje" czy kontrole bitcoina w Polsce. Więc nie chodzi o konkurencje na poziomie biznesu tylko, żeby ludzie mieli utrudniony dostęp do btc. Najpierw uwalą giełdy, potem kopalnie i będziesz mógł kupić tylko na panstwowej gieldzie gdzie beda bitki z panstwowej kopalni sprzedawane. Tak ja to widze. Chodzi tylko o kontrole i inwigilacje.
Jaja sobie robisz?
A kto mi zabroni/upilnuje żebym nie kupił gdziekolwiek na sieci?

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » sobota, 10 marca 2018, 10:06

k2crypto pisze:
didaho pisze: IMO Państwo będzie chciało mieć monopol na kopanie i "emisje" czy kontrole bitcoina w Polsce. Więc nie chodzi o konkurencje na poziomie biznesu tylko, żeby ludzie mieli utrudniony dostęp do btc. Najpierw uwalą giełdy, potem kopalnie i będziesz mógł kupić tylko na panstwowej gieldzie gdzie beda bitki z panstwowej kopalni sprzedawane. Tak ja to widze. Chodzi tylko o kontrole i inwigilacje.
Jaja sobie robisz?
A kto mi zabroni/upilnuje żebym nie kupił gdziekolwiek na sieci?
Takie same jaja jak to co napisałeś wyżej o konkurencji bo ktoś z rządu kopie.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Martin » sobota, 10 marca 2018, 15:05

Mam prośbę, która już się pojawiała: Kontakt do pana Tadeusza z Hofpolu. Z góry dziękuję!

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: szymon1051 » poniedziałek, 12 marca 2018, 16:46

Moje antminer s9 przeszły odprawę celną bez problemu. Nie robiło jej agencja celna dhl tylko inna ale nie przez pomoc.celna@gmail.com .

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: samtron122 » wtorek, 13 marca 2018, 14:13

pomoc.celna@gmail.com, 517 758 008 - załatwili sprawę, od wczoraj sprzęt u mnie w domu - polecam, koszt 1500zł

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Matt919 » środa, 14 marca 2018, 19:12

Heh, koparka doszla do UK po paru dniach, bez zadnego pie****, nic nie placilem. Bezmyslni celnicy w PL albo oplaceni przez zyda.

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: szymon1051 » środa, 14 marca 2018, 20:31

Matt919 pisze: Heh, koparka doszla do UK po paru dniach, bez zadnego pie****, nic nie placilem. Bezmyslni celnicy w PL albo oplaceni przez zyda.
Jak nic nie płaciłeś w UK nie ma vatu czy cła na takie urządzenia?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Usias » czwartek, 15 marca 2018, 10:27

hej. Mam 2x S9 - oczwiście straszne przeprawy z celnikami. Zajęło mi 35 dni odzyskanie koparek.
myślę o zakupie 2x cośtakiego => https://pangolinminer.com/?ref=Konik

Macie jakieś doświadczenia z cłem ?

//męczyłem się z cłem na DHL więc mogę komuś podpowiedzieć => priv

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: winetou » czwartek, 15 marca 2018, 10:44

A ja mam pytanie do osób, które odprawiały przez UK, czy jest jakiś sposób na to, żeby odprawić w UK (adres wysyłkowy) z jednoczesną fakturą na firmę w Polsce? Chodzi mi o to czy po pierwsze bitmain wystawi fakture na zupełnie inne dane niż te do wysyłki, a po drugie jak będzie wyglądała kwestia rozliczenia VAT'u w takiej sytuacji?

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości