Revolut a wsparcie Bitcoina

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » piątek, 2 marca 2018, 11:31

GregoryMc pisze: Ważna informacja dla zainteresowanych wypłatami Euro na konto Revolut w systemie SEPA. Abucoins niestety już nie umożliwia dokonywania takich wypłat.

"Bank Millennium od dnia 20.02 nie umożliwia wypłat środków na rachunki należące do platformy Revoult. Fundusze zostały zwrócone na Twoje konto Abucoins"

Wielka szkoda gdyż bardzo się już polubiłem z Waszą usługą - ale teraz muszę poszukać innej giełdy. Moim zdaniem powinniście również informować swoich klientów że przestajecie obsługiwać wybrane usługi/banki.

Ps. Jest jakiś konkretny powód braku wsparcia platformy Revoult? Czy przestaliście wspierać jeszcze jakieś inne platformy?
@snajp
Nie jest to odpowiedź na Twoje pytanie, ale jak widać jakieś problemy banki robią...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[Revolut] karta płatnicza za darmo

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 2 marca 2018, 12:17

KryptoBanita pisze:@ShadowOfHarbringer
Zaczekaj moment :)
Te przewalutowania nie są takie głupie jak ktoś się kręci tu i tam.
Są głupie lub nie są głupie, nie ma to nic do rzeczy.

Ten topic jest w złym dziale.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: KryptoBanita » środa, 7 marca 2018, 11:27

Przyszła karta - kliknąłem aktywuj kartę - trzeba było sfotografować "dokument" i zrobić sobie zdjęcie.
Obecnie 100zł świeci mi się na czerwono - osiągnięto limit (?!), a w ogóle nie korzystałem :roll:
Poniżej komunikat - weryfikacja w toku.
Ile trwa taka weryfikacja?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 7 marca 2018, 12:31

Guilty pisze:
mwm pisze: @Guilty jak tam sytuacja z krypto? Jakieś możliwość prócz inwestycji? Przelewy w BTC?
niestety, zakup tyko via revolut i sprzedaż via revolut. Możesz też transfer krypto zrobić ale tyko do osób z Revolutem. IMHO to nie jest zakup tylko jakiś zapis w ich systemie wirtualnych krypto.
Cały ten serwis mi śmierdzi.

Czyli właściwie to w tym żałosnym serwisie nie trzymane są nawet żadne kryptowaluty, tylko jakieś ich zupełnie wirtualne reprezentacje. Nawet nie wiadomo czy mają 100% pokrycie rezerw...

Żałosne. To nie jest nawet serwis kryptowalutowy tylko pseudobankowy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: wrip » środa, 7 marca 2018, 12:50

Ja w ogóle nie wiem skąd tyle hypu na tego revoluta, co to ma wspólnego z krypto? Jakieś wirtualne tokeny się kupuje. W ogóle to może być wałek, bo jeśli oni nie posiadają odpowiedniego zabezpieczenia w krypto to jeśli:
1. Kupię z salda karty wirtualne 1 btc po kursie 10 000 usd.
2. Kurs wzrośnie do 20 000 usd.
3. Sprzedam 1 btc.
W takim przypadku skąd revolut weźmie te dodatkowe 10 000 usd? Będzie dokładał z własnej kieszeni? Co to jakieś zakłady bukmacherskie są? A jeśli mają pokrycie to dlaczego nie chcą umożliwić wypłaty tych BTC nawet z drakońskimi fee, ale zawsze by to było cokolwiek realnego. To będzie taka sama wydmuszka jak usdt, obietnica pokrycia.
Szemrane to.

A poza tym, społeczność krypto powinna dążyć do akceptacji krypto, a nie kart płatniczych :D jakaś paranoja.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: Connemara » wtorek, 26 czerwca 2018, 09:12

Samej karty używam już pół roku, sprawdza się rewelacyjnie jeśli chodzi o płatności zagraniczne i błyskawiczne przewalutowania bez prowizji i spreadów. Jeśli chodzi o krypto, to faktycznie na chwilę obecną jest to tylko wydmuszka, bo nie da się przelać na swój portfel. Ale biorąc pod uwagę ekspansję ich możliwości (Revoluta) i dodawanie co chwilę nowych funkcjonalności, nie zdziwiłbym się, gdyby za czas jakiś można było wymienić sobie kasę na krypto a następnie przelać "do siebie".

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 11:23

wrip pisze:Ja w ogóle nie wiem skąd tyle hypu na tego revoluta,
A to bardzo proste akurat.

Revolut jest odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin(Cash)a.

Bitcoin(Cash) oraz niektóre inne kryptowaluty właśnie zlikwidowały potrzebę istnienia systemu bankowego i walut FIAT.

System walczy, co widzimy każdego dnia w prezentowanych "alternatywach" oraz propagandzie, cenzurze oraz atakach trollów.
wrip pisze:co to ma wspólnego z krypto?
Pytanie jakie chciałeś zadać to chyba "dlaczego tyle osób związanych z krypto promuje revoluta i rozmawia o nim" ?

Odpowiedź jest taka sama jak powyżej: Revolut został stworzony przez banki, aby zastąpić kryptowaluty i obronić się przed ich nieuchronną dominacją.

No i jak widać, w jakimś stopniu to działa.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: edgardo » wtorek, 26 czerwca 2018, 11:39

ShadowOfHarbringer pisze:
Revolut jest odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin(Cash)a.
Revolut nie może być odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin Cash z jednej prostej przyczyny: powstał dwa lata wcześniej niż BCH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: wrip » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:01

@edgardo, nieprawda, po prostu BCH wcześniej nazywało się BTC :)
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:27

edgardo pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
Revolut jest odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin(Cash)a.
Revolut nie może być odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin Cash z jednej prostej przyczyny: powstał dwa lata wcześniej niż BCH.
Przykro mi, ale nie masz pojęcia o temacie.

BCH powstał w 2009 roku.

Do roku 2017.07 BTC oraz BCH były jednym łańcuchem. Po 2017.07 rozgałęziły się.

Rozgałęzienie BCH reprezentuje oryginalną wizję Satoshiego Nakamoto - wizję Bitcoina jako codziennej waluty używanej do zakupów w sklepach.
Rozgałęzienie BTC reprezentuje... Właściwie to nikt już chyba nie wie do końca co ono obecnie reprezentuje. Narracja się zmienia co 3-6 miesięcy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: koparki » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:35

+1 dla kolegi , za prostowanie historii Bitcoina.
Jednak kolega manipuluje nazwami, pierwotna nazwa była btc a potem odnoga Satoshiego została nazwana BCH. Nazwa BTC została przewłaszczona przez odnogę core. Trudno to wytłumaczyć mainstreamowi , z czasem będzie coraz mniej osób które pamietają jak było.
---

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 26 czerwca 2018, 13:12

ShadowOfHarbringer pisze: Revolut jest odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin(Cash)a.

Revolut został stworzony przez banki, aby zastąpić kryptowaluty i obronić się przed ich nieuchronną dominacją

Obrazek

@ShadowOfHarbringer" Chętnie wysłucham na ten temat coś więcej, bo bardzo interesujące tezy wysuwasz. Rozwiń temat, zamiast mnie minusować :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 czerwca 2018, 13:39 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:02

koparki pisze:+1 dla kolegi , za prostowanie historii Bitcoina.
Jednak kolega manipuluje nazwami, pierwotna nazwa była btc a potem odnoga Satoshiego została nazwana BCH. Nazwa BTC została przewłaszczona przez odnogę core. Trudno to wytłumaczyć mainstreamowi , z czasem będzie coraz mniej osób które pamietają jak było.
Nie próbuję manipulować nazwami, może zwyczajnie byłem zbyt mało precyzyjny.

Do 2017.07 "BTC" oraz "BCH" nazywały się "BTC".

Myślałem, że to oczywiste i nie muszę tego tłumaczyć. Nie jest to celową manipulacją. A ponieważ ZTCW manipulacja z definicji musi być celowa, to nie jest to żadną manipulacją.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:02

RuckenFetard pisze:@ShadowOfHarbringer" Chętnie wysłucham na ten temat coś więcej, bo bardzo interesujące tezy wysuwasz. Rozwiń temat, zamiast mnie minusować :)
To znaczy co dokładnie chcesz wiedzieć ?

Wszystko co napisałem wyżej jest technicznie poprawne.

Bitcoin Cash powstał w 2009 roku.
Bitcoin Cash jest Bitcoinem (ideologicznie).
Do Sierpnia 2017 roku, Bitcoin Core oraz Bitcoin Cash były jednością i nazywały się zwyczajnie "Bitcoin".

Obecnie samozwańcza grupa developerów, sponsorowana przez VISA, Bilderberg Group, AXA oraz DCG ukradła symbol i nazwę "Bitcoin" umieszczając pod nią coś co "Bitcoinem" nie jest. Obecnie główny łańcuch Bitcoina jest jawnie kierunkowany na zostanie jakimś "cyfrowym złotem" lub "warstwą rozliczeniową", co jest w 100% sprzeczne z oryginalnymi założeniami projektu. Masz to nawet w nazwie whitepaperu zapisane jak byk:

"Bitcoin: System Elektronicznej Gotówki Peer-To-Peer", Satoshi Nakamoto, 2009.

Coś pominąłem ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:31

RuckenFetard pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Revolut jest odpowiedzią systemu bankowego na Bitcoin(Cash)a.

Revolut został stworzony przez banki, aby zastąpić kryptowaluty i obronić się przed ich nieuchronną dominacją
ShadowOfHarbringer pisze:
RuckenFetard pisze:@ShadowOfHarbringer" Chętnie wysłucham na ten temat coś więcej, bo bardzo interesujące tezy wysuwasz. Rozwiń temat, zamiast mnie minusować :)
To znaczy co dokładnie chcesz wiedzieć ?

Wszystko co napisałem wyżej jest technicznie poprawne.

Bitcoin Cash powstał w 2009 roku.
Bitcoin Cash jest Bitcoinem (ideologicznie).
Do Sierpnia 2017 roku, Bitcoin Core oraz Bitcoin Cash były jednością i nazywały się zwyczajnie "Bitcoin".

Obecnie samozwańcza grupa developerów, sponsorowana przez VISA, Bilderberg Group, AXA oraz DCG ukradła symbol i nazwę "Bitcoin" umieszczając pod nią coś co "Bitcoinem" nie jest. Obecnie główny łańcuch Bitcoina jest jawnie kierunkowany na zostanie jakimś "cyfrowym złotem" lub "warstwą rozliczeniową", co jest w 100% sprzeczne z oryginalnymi założeniami projektu. Masz to nawet w nazwie whitepaperu zapisane jak byk:

"Bitcoin: System Elektronicznej Gotówki Peer-To-Peer", Satoshi Nakamoto, 2009.

Coś pominąłem ?


Jeszcze raz dziękuje za minusy :)
Pominąłeś w zasadzie wszystko , tak jak zwykle, właśnie dlatego mało kto już próbuje z tobą dyskutować, to po prostu nie ma sensu a ty dalej chyba wierzysz że to dlatego iż jesteś "wygadany" :)

Prosiłem abyś odniósł się z jakimiś faktami do powyższych tez, ale jak zwykle robisz "kopiuj i wklej" tych samych informacji które mają się nijak do tego co napisałeś.
Napisz dlaczego twierdzisz iż cały system bankowy boi się tylko i wyłącznie BCH oraz dlaczego twierdzisz że Revolut powstał aby walczyć z BCH , podaj dowód na to iż Revolut to są tylko banki a nie po prostu konkurencja dla paypala lub banków, bo tym tokiem myślenia można by stwierdzić iż paypal to bankserka i został stworzony aby zniszczyć kryptowalty, ptfuu sorry, aby zniszczyć jedyną i prawdziwą kryptowalutę , czyli Bitcoin CASH!

Podaj jakiekolwiek fakty! Ale i tak wiem że wkleisz jakiś mało znaczący fakt, następnie oprzesz na nim swoją całą teorię i staniesz za tym murem! Był już taki jeden od brzozy.
Tak wiem , Revolut założył koleś z City banku, były pracownik , dla Ciebie to już jest pewnie dowód iż to banki!! spisek i atak na BCH , tak właśnie rozumuje twój Świat @ShadowOfHarbringe


Nie chcę kolejnych twoich domysłów i teorii spiskowych, ale wiem że faktów nie dostanę, wiem że nie będę więcej marnował czasu na odpowiadanie, bo Ty nawet nie czytasz uważnie niczego i nikogo, kto pisze niezgodne z twoimi fanatycznymi wierzeniami, ahh tak wiem, że zawsze masz rację, Panie @ShadowOfHarbringe zejdź w końcu na ziemie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 czerwca 2018, 15:46 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:42

RuckenFetard pisze:Jeszcze raz dziękuje za minusy :)
Pominąłeś w zasadzie wszystko , tak jak zwykle, właśnie dlatego mało kto już próbuje z tobą dyskutować, to po prostu nie ma sensu a ty dalej chyba wierzysz że to dlatego iż jesteś "wygadany" :)

Prosiłem abyś odniósł się z jakimiś faktami do powyższych tez, ale jak zwykle robisz "kopiuj i wklej" tych samych informacji które mają się nijak do tego co napisałeś.
I powiedz - co mi da że odniosę się z jeszcze bardziej szczegółowymi faktami do tych tez, skoro i tak nic do Ciebie (ani do Was ogółem) nie dotrze ?

Mam tutaj znowu zmarnować 3 godziny na pisanie i szukanie źródeł ?

W jakim konkretnie celu ?

Z całym szacunkiem - Twoim (I Waszym) problemem nie jest to, że nie otrzymujecie argumentów. Zaobserwowałem to już od jakiegoś czasu. Ludzie wykłócają się i nie chcą przyjąć do wiadomości oczywistej prawdy nie dlatego, że moje argumenty są niewystarczające. Problemem jest to, że konstrukcję swojej osoby zbudowaliście w oparciu o kłamstwo i nieprawdziwą informację.

Nastawienie Was wszystkich - wątpiących lub popierających "obóz zła" osób - nie jest możliwe, ponieważ argumenty których musiałbym użyć rozbijają konstrukcję Waszego Ja - Waszego Ego - i przez to nigdy nie chcecie przyznać mi racji, uciekając w hipokryzję, głupie argumenty, memy i psychologiczną projekcję.

Gdyby ludzie nie byli zbudowani w ten sposób, Bitcoin Core już by nie istniał a Bitcoin Cash byłby obowiązującym Bitcoinem. Niestety są.

Wiesz co, zostawię sobie ten post w zakładce przeglądarki, jeżeli później znajdę czas to rozbiję go na kawałeczki i odpowiem ci na każdy najdrobniejszy argument, wraz ze źródłami i linkami.

Tylko co z tego ? I tak do Ciebie nie dotrze.

Problem tutaj jest psychologiczny, a nie merytoryczny.

Walka między Bitcoinem(Cashem) a Banksterką to jest walka między merytorycznymi argumentami, mądrością i logiką a ludzką psychologią i ludzkimi słabościami. Myślę, że z 30 lat zajmie zanim do "zwykłych ludzi" dotrze cokolwiek. Musi się chyba zmienić pokolenie.

To prawie (a może nie prawie) jak walka dobra ze złem. Wolności z totalitaryzmem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: Connemara » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:49

Revolut jest odpowiedzią paru osób na dominację banków, spready i prowizje. Podwalinami pod powstanie Revoluta były właśnie odruchy anty-bankowe, więc...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:53

Connemara pisze:Revolut jest odpowiedzią paru osób na dominację banków, spready i prowizje. Podwalinami pod powstanie Revoluta były właśnie odruchy anty-bankowe, więc...
Wszystko co mówisz jest niemożliwe.

Revolut działa w połączeniu z systemem bankowym, podlega ograniczeniom AML/KYC i żeby założyć konto w Revolucie trzeba podać dane osobowe.

Wszystko to przechodzi przez systemy bankowe i systemy rządowe. Nie ma możliwości ucieczki.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: Connemara » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:54

ShadowOfHarbringer pisze: Wszystko co mówisz jest niemożliwe.
OK.

PS. większość dużych/poważnych giełd krypto również podlega pod KYC/AML.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Revolut a wsparcie Bitcoina

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 26 czerwca 2018, 16:06

Connemara pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Wszystko co mówisz jest niemożliwe.
OK.
Nie "OK" tylko się chwilę zastanów.

- Czy zakładając revoluta podajesz dane osobowe ?
- Czy możesz złożyć revoluta na nieprawdziwe dane ?
- Czy wymagana jest weryfikacja ?
- Czy revolut działa poza systemem bankowym czy z jego użyciem ? Czy wybierane z bankomatu pieniądze idą przez system bankowy ? Czy płatność w sklepie pomija system bankowy czy go używa?
- Gdyby banki nie pozwalały na korzystanie z revoluta w swoich systemach bankomatowych i płatniczych, czy byłoby możliwe z niego korzystanie ?

Wystarczy 15 minut myślenia żeby samemu do wszystkiego dojść. Problem jest taki, że nikomu się k!@#$% nie chce myśleć.

Banki kontrolują wszystko, włącznie z revolutem. Revolut to tylko kolejna mutacja systemu bankowego. Dlatego powstał Bitcoin - żeby ten cały smród zlikwidować.

Dodano po 5 minutach 8 sekundach:
Connemara pisze:PS. większość dużych/poważnych giełd krypto również podlega pod KYC/AML.
Nie ma to żadnego znaczenia.

Kryptowaluty powstały po to aby takie giełdy nie były w ogóle potrzebne.

I gdy Bitcoin(Cashem) będziesz płacił w sklepie, giełdy staną się zbędne dla większości osób.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arcymistrz1990, shinya56 i 11 gości