Antminer - Odprawa celna

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » piątek, 23 lutego 2018, 22:49

mtatcher pisze:
TagMazze2018 pisze: UWAGA UWAGA UWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGA

"Jeśli macie problem z koparami to piszcie do pomoc.celna@gmail.com lub dzwoncie 517 758 008, mi pomogli."

-Czy to nie jest jakaś ściema że ten sprzęt zniknie bo gościu go nie dostarczy ?
-Ilu z was korzystało z tego ?

Uwaga to firma Pana Tomasz P, który generalnie w mojej opinii nie ma za dobrej opinii w internecie, ja bym unikał.
http://megakatowice.nf.pl/firma/net-lin ... C30E9F2A00
http://www.praca-podkarpackie.pl/wyszuk ... 42755.html
https://www.money.pl/rejestr-firm/nip/6 ... wy/41-500/

Raczej bym nie liczył na pomoc tylko na utratę pieniędzy.
Pozdrawiam
ja korzystalem z ich uslug, odebralem sprzet i nie mialem zadnych problemow. Z jednej str zadajesz pytania czy to nie sciema, a z drugiej piszesz ze to sciema. skoro nie jestes pewny to moze poczekaj z uprzedzeniami na odpowiedz, tymbardziej ze ludzie pisza powyzej ze uzyskali pomoc.
Potwierdzam, że to żadna ściema, odprawa błyskawiczna, sprzęt już u mnie i kopie, cena rozsadna.
Z marcowa dostawa nie będę juz nic kombinował ze zmiana adresu tylko puszczam przez nich - finansowo wyjdzie na to samo co wysyłka do UK i potem transport do nas.

A swoja droga ciekawe , że zawsze z jakiejś dziury wyłaża tacy "życzliwi inaczej".

Loq
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Loq » niedziela, 25 lutego 2018, 15:19

Ktoś wie jak sytuacja wygląda w przypadku przesyłki do UK? Kwestia odpraw, cła itp? Chodzi o możliwość dalszego przerzutu do PL

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: jcala » niedziela, 25 lutego 2018, 17:13

TagMazze2018 pisze: UWAGA UWAGA UWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGA

"Jeśli macie problem z koparami to piszcie do pomoc.celna@gmail.com lub dzwoncie 517 758 008, mi pomogli."

-Czy to nie jest jakaś ściema że ten sprzęt zniknie bo gościu go nie dostarczy ?
-Ilu z was korzystało z tego ?

Uwaga to firma Pana Tomasz P, który generalnie w mojej opinii nie ma za dobrej opinii w internecie, ja bym unikał.
http://megakatowice.nf.pl/firma/net-lin ... C30E9F2A00
http://www.praca-podkarpackie.pl/wyszuk ... 42755.html
https://www.money.pl/rejestr-firm/nip/6 ... wy/41-500/

Raczej bym nie liczył na pomoc tylko na utratę pieniędzy.
Pozdrawiam
pierdoly piszesz, ja w piatek odebralem swoje antminery, 0 problemu i zadnej sciemy, fajnie sprawnie i szybko. btw jestes uzytkownikiem ktory ma tylko jednego posta wlasnie w tym dziale, czyzbys reprezentowal konkurencje?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: paputek » niedziela, 25 lutego 2018, 17:31

Witam
Poczytałem trochę forum i widzę że są sposoby na odprawę koparek w pl. Moje mają przyjść w marcu. Proszę mi powiedzieć jak długo trwa odprawa przez pomoc celną ponieważ "szybko" niewiele mi mówi. Dzwoniłem do nich dziś rano ale nikt nie odebrał, pewnie dlatego że jest niedziela.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: darko » poniedziałek, 26 lutego 2018, 13:09

Loq pisze: Ktoś wie jak sytuacja wygląda w przypadku przesyłki do UK? Kwestia odpraw, cła itp? Chodzi o możliwość dalszego przerzutu do PL
w UK zdaje sie przechodzą, ale wlasnie nie wiem jak to finansowo wyjdzie, ile bedzie kosztowala odprawa celna w UK i ile transport do PL? Do tego jeszcze dolicz czas, bo kazdy dzien zwloki to tez strata, koparki mogly by juz na siebie zarabiac. Ja osatnie maszyny jakie zamawialem to jeszcze w pazdzierniku mi przyszly wiec nie mialem problemow z celna. Teraz ida mi kolejne na marzec i prawdopodobnie skorzystam pomocy celnej. Jezeli mozesz to oblicz koszty calkowity odprawy przez UK oraz czas jaki jest potrzebny zeby to zalatwic.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » wtorek, 27 lutego 2018, 07:46

paputek pisze: Witam
Poczytałem trochę forum i widzę że są sposoby na odprawę koparek w pl. Moje mają przyjść w marcu. Proszę mi powiedzieć jak długo trwa odprawa przez pomoc celną ponieważ "szybko" niewiele mi mówi. Dzwoniłem do nich dziś rano ale nikt nie odebrał, pewnie dlatego że jest niedziela.
W moim przypadku jeden dzień od momentu otrzymania przesyłki z DHL.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: Daryl » środa, 28 lutego 2018, 09:09

jcala pisze:
TagMazze2018 pisze: UWAGA UWAGA UWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGA

"Jeśli macie problem z koparami to piszcie do pomoc.celna@gmail.com lub dzwoncie 517 758 008, mi pomogli."

-Czy to nie jest jakaś ściema że ten sprzęt zniknie bo gościu go nie dostarczy ?
-Ilu z was korzystało z tego ?

Uwaga to firma Pana Tomasz P, który generalnie w mojej opinii nie ma za dobrej opinii w internecie, ja bym unikał.
http://megakatowice.nf.pl/firma/net-lin ... C30E9F2A00
http://www.praca-podkarpackie.pl/wyszuk ... 42755.html
https://www.money.pl/rejestr-firm/nip/6 ... wy/41-500/

Raczej bym nie liczył na pomoc tylko na utratę pieniędzy.
Pozdrawiam
pierdoly piszesz, ja w piatek odebralem swoje antminery, 0 problemu i zadnej sciemy, fajnie sprawnie i szybko. btw jestes uzytkownikiem ktory ma tylko jednego posta wlasnie w tym dziale, czyzbys reprezentowal konkurencje?


Witam,

@jacla jeśli mogę Cię spytać jaki jest koszt odprawy celnej za pomocą pomoc.celna@gmail.com??
Czy oni naliczają koszt odprawy od sztuki??

Chciałem zamówieć jedną lub dwie sztuki od bitmaina.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: popeofcrypto » środa, 28 lutego 2018, 13:45

Moj znajomy za pomoc przy jednej koparce zaplacil 1500zl + oplaty celne w sumie jakies 3300zl. Moge pomoc przy odprawie Antminerow dac wskazowki jak to zrobic za duzo mniejsza kase :) Jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac na maila kukus@protonmail.com

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: jcala » środa, 28 lutego 2018, 18:47

Daryl pisze:
jcala pisze:
TagMazze2018 pisze: UWAGA UWAGA UWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA UWAGA

"Jeśli macie problem z koparami to piszcie do pomoc.celna@gmail.com lub dzwoncie 517 758 008, mi pomogli."

-Czy to nie jest jakaś ściema że ten sprzęt zniknie bo gościu go nie dostarczy ?
-Ilu z was korzystało z tego ?

Uwaga to firma Pana Tomasz P, który generalnie w mojej opinii nie ma za dobrej opinii w internecie, ja bym unikał.
http://megakatowice.nf.pl/firma/net-lin ... C30E9F2A00
http://www.praca-podkarpackie.pl/wyszuk ... 42755.html
https://www.money.pl/rejestr-firm/nip/6 ... wy/41-500/

Raczej bym nie liczył na pomoc tylko na utratę pieniędzy.
Pozdrawiam
pierdoly piszesz, ja w piatek odebralem swoje antminery, 0 problemu i zadnej sciemy, fajnie sprawnie i szybko. btw jestes uzytkownikiem ktory ma tylko jednego posta wlasnie w tym dziale, czyzbys reprezentowal konkurencje?


Witam,

@jacla jeśli mogę Cię spytać jaki jest koszt odprawy celnej za pomocą pomoc.celna@gmail.com??
Czy oni naliczają koszt odprawy od sztuki??

Chciałem zamówieć jedną lub dwie sztuki od bitmaina.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

ja placilem 1500 zl od sztuki przy odbiorze, za wieksza ilosc jest nizsza cena. moze to nie jest tanio ale wszystkim oni sie zajmuja, ja tylko przyjechalem po odbior.

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
popeofcrypto pisze: Moj znajomy za pomoc przy jednej koparce zaplacil 1500zl + oplaty celne w sumie jakies 3300zl. Moge pomoc przy odprawie Antminerow dac wskazowki jak to zrobic za duzo mniejsza kase :) Jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac na maila kukus@protonmail.com
wiesz, wskazowki a zalatwienie odprawy to 2 rozne rzeczy, ja wskazowki tez moge dac i to za darmo, ale nie daje gwarancji ze sie uda, poza tym to wtedy trzeba wszystko na wlasna reke zalatwiac a jak sobie spaprasz temat to pozniej jest kicha

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » środa, 28 lutego 2018, 19:15

Pan Tadeusz Hoffa, firma Hofpol z Poznania (skład celny w Agrobex).
Najtaniej i najpewniej. Na grupie dyskusyjnej na facebooku kilkadziesiąt osób się może pod tym podpisać.

Raz w tygodniu odprawiaja koparki w Niemczech.
Opłaty niezależne od ilości koparek. Ja za 4 koparki zapłaciłem 1000zł + opłaty celne.
Trzeba jedynie zadzwonić wcześniej i dopytać czy ma czas.
Na PM mogę podać kontakt.

Omijajcie firmy typu: pomoc.celna@gmail.com, korzystają na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: winetou » środa, 28 lutego 2018, 21:41

krystian pisze:Pan Tadeusz Hoffa, firma Hofpol z Poznania (skład celny w Agrobex).
Najtaniej i najpewniej. Na grupie dyskusyjnej na facebooku kilkadziesiąt osób się może pod tym podpisać.

Raz w tygodniu odprawiaja koparki w Niemczech.
Opłaty niezależne od ilości koparek. Ja za 4 koparki zapłaciłem 1000zł + opłaty celne.
Trzeba jedynie zadzwonić wcześniej i dopytać czy ma czas.
Na PM mogę podać kontakt.

Omijajcie firmy typu: pomoc.celna@gmail.com, korzystają na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » czwartek, 1 marca 2018, 15:54

krystian pisze: Pan Tadeusz Hoffa, firma Hofpol z Poznania (skład celny w Agrobex).
Najtaniej i najpewniej. Na grupie dyskusyjnej na facebooku kilkadziesiąt osób się może pod tym podpisać.

Raz w tygodniu odprawiaja koparki w Niemczech.
Opłaty niezależne od ilości koparek. Ja za 4 koparki zapłaciłem 1000zł + opłaty celne.
Trzeba jedynie zadzwonić wcześniej i dopytać czy ma czas.
Na PM mogę podać kontakt.

Omijajcie firmy typu: pomoc.celna@gmail.com, korzystają na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie.
Rozumiem, że ten 1000 zł to wpłaciłeś na Centrum Zdrowia Dziecka i nikt nie "skorzystał na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie" ?

Przestańcie ludziom wodę z mózgu robić, bo przecież każda firma, która nam pomaga robi to za kasę, a nie charytatywnie.
Jak nie pasuje to przecież nie ma przymusu - można wziąć tranzytówkę na siebie i samemu załatwić wszystko w Czechach, Słowacji czy RFN - ktoś niedawno opisał dokładnie cały proces na forum. Nic specjalnie skomplikowanego, wystarczy mieć czas - co prawda i tak będą koszty bo trzeba pojechać tu i tam i jeszcze byc w stanie wypełnić papiery i dogadać się, a to też trochę "drenuje nasze kieszenie" :)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: winetou » czwartek, 1 marca 2018, 16:23

k2crypto pisze:
krystian pisze: Pan Tadeusz Hoffa, firma Hofpol z Poznania (skład celny w Agrobex).
Najtaniej i najpewniej. Na grupie dyskusyjnej na facebooku kilkadziesiąt osób się może pod tym podpisać.

Raz w tygodniu odprawiaja koparki w Niemczech.
Opłaty niezależne od ilości koparek. Ja za 4 koparki zapłaciłem 1000zł + opłaty celne.
Trzeba jedynie zadzwonić wcześniej i dopytać czy ma czas.
Na PM mogę podać kontakt.

Omijajcie firmy typu: pomoc.celna@gmail.com, korzystają na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie.
Rozumiem, że ten 1000 zł to wpłaciłeś na Centrum Zdrowia Dziecka i nikt nie "skorzystał na obecnej sytuacji, drenując nasze kieszenie" ?

Przestańcie ludziom wodę z mózgu robić, bo przecież każda firma, która nam pomaga robi to za kasę, a nie charytatywnie.
Jak nie pasuje to przecież nie ma przymusu - można wziąć tranzytówkę na siebie i samemu załatwić wszystko w Czechach, Słowacji czy RFN - ktoś niedawno opisał dokładnie cały proces na forum. Nic specjalnie skomplikowanego, wystarczy mieć czas - co prawda i tak będą koszty bo trzeba pojechać tu i tam i jeszcze byc w stanie wypełnić papiery i dogadać się, a to też trochę "drenuje nasze kieszenie" :)
Jeżeli naprawdę nie dostrzegasz różnicy między 1500 zł za koparkę a 1000 zł za 4 koparki to gratuluję - korzystaj z pomocy celnej i wspieraj Pana, który jest uczciwym przedsiębiorcą z dobroci serca wspierającym kopaczy i pomagającym im niemal po kosztach tylko z minimalnym zyskiem na utrzymanie 5-tki dzieci.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: k2crypto » czwartek, 1 marca 2018, 16:46

winetou pisze: Jeżeli naprawdę nie dostrzegasz różnicy między 1500 zł za koparkę a 1000 zł za 4 koparki to gratuluję - korzystaj z pomocy celnej i wspieraj Pana, który jest uczciwym przedsiębiorcą z dobroci serca wspierającym kopaczy i pomagającym im niemal po kosztach tylko z minimalnym zyskiem na utrzymanie 5-tki dzieci.
Ja zapłaciłem 500zł i uważam, że to uczciwa cena. Płaci się za przesyłkę, nie za ilość sztuk w paczce bo papiery sa na przesyłkę, a nie na sztuki.
Nie znam sytuacji rodzinnej ani tego ani tamtego Pana i szczerze mówiąc nic mnie ona nie obchodzi - to tylko biznes. Żaden z nich nie jest mi ani bliski ani szczególnie daleki.
Ale nie pasuje trochę ubliżać i insynuować komuś tylko dlatego, że ktoś inny ma taniej (o ile tak jest). To w końcu wolny rynek i sam ustala ceny. Nikt nikomu nie każe kupować drożej.
Firma Hoff była pierwszym miejscem gdzie szukałem pomocy i usłyszałem, że się nic nie da zrobić więc zamiast tłumaczyć spedytorowi, że się da i co należy zrobić skorzystałem z usług innego, który wiedział co i jak.
A cała sytuacja wymuszona jest nie przez tego czy tamtego Pana ale przez nasz ukochany, jedyny właściwy Rząd.
Więc proponuję zachować niesmak i pretensje na czas wyborów bo tam będą właściwi adresaci.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: winetou » czwartek, 1 marca 2018, 18:07

Również uważam, że 500 zł to uczciwa cena i że uczciwe jest podejście na zasadzie opłaty za paczkę a nie liczbę sztuk. Cena 1000 zł również jest uczciwa, zakładając, że trzeba załatwiać formalności za granicą no i przede wszystkim wiedzieć jak to zrobić, a za wiedzę się płaci. Natomiast wspomniane przez kogoś wcześniej 1500 zł za sztukę uważam już za złodziejstwo i wykorzystywanie sytuacji - oczywiście jest wolny rynek i nikt nikogo nie zmusza to skorzystania z usługi za takie pieniądze, jednak warto, żeby forumowicze znali alternatywę. Ja załatwiam właśnie drugą dostawę przez Hofpol i jest to jedyne miejsce gdzie nigdy nie usłyszałem, że się czegoś nie da (dlatego jestem zdziwiony, że Ty tak usłyszałeś) a cena jest rozsądna. Natomiast jeżeli chodzi o całą sytuację w 100% zgadzam się z Tobą, że ostatnim idiotyzmem jest doprowadzenie do sytuacji, w której ludzie którzy świadomie podejmują ryzyko inwestycyjne zostawiają niemałe kwoty VAT'u u naszych tak bardzo przez ten rząd nielubianych sąsiadów zamiast u siebie w kraju. Ktoś zwyczajnie przedobrzył i ta zła unia znowu mu numer wywinęła. Całe szczęście, że póki co ciągle w niej jesteśmy.

Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: obniski » czwartek, 1 marca 2018, 20:10

Na ORLENIE też jest drogo a ciagle tam jezdzimy. Każdy ma swoją cenę albo korzystacie albo szukacie taniej. Po co te dywagacje i złośliwość na temat "wyzysku". Kupic w dołku sprzedać na górce - ktoś się nie zgadza ?

Fajnie jak każdy napiszę gdzie i za ile i czy jest zadowolony.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » czwartek, 1 marca 2018, 20:24

k2crypto pisze:
winetou pisze: Jeżeli naprawdę nie dostrzegasz różnicy między 1500 zł za koparkę a 1000 zł za 4 koparki to gratuluję - korzystaj z pomocy celnej i wspieraj Pana, który jest uczciwym przedsiębiorcą z dobroci serca wspierającym kopaczy i pomagającym im niemal po kosztach tylko z minimalnym zyskiem na utrzymanie 5-tki dzieci.
Ja zapłaciłem 500zł i uważam, że to uczciwa cena. Płaci się za przesyłkę, nie za ilość sztuk w paczce bo papiery sa na przesyłkę, a nie na sztuki.
Nie znam sytuacji rodzinnej ani tego ani tamtego Pana i szczerze mówiąc nic mnie ona nie obchodzi - to tylko biznes. Żaden z nich nie jest mi ani bliski ani szczególnie daleki.
Ale nie pasuje trochę ubliżać i insynuować komuś tylko dlatego, że ktoś inny ma taniej (o ile tak jest). To w końcu wolny rynek i sam ustala ceny. Nikt nikomu nie każe kupować drożej.
Firma Hoff była pierwszym miejscem gdzie szukałem pomocy i usłyszałem, że się nic nie da zrobić więc zamiast tłumaczyć spedytorowi, że się da i co należy zrobić skorzystałem z usług innego, który wiedział co i jak.
A cała sytuacja wymuszona jest nie przez tego czy tamtego Pana ale przez nasz ukochany, jedyny właściwy Rząd.
Więc proponuję zachować niesmak i pretensje na czas wyborów bo tam będą właściwi adresaci.
Gdy w Poznaniu zarządali RoHS Tadeusz przez kilka dni był w lekkim dołku, bo miał na magazynie kilkaset antków, a kolejne miały przyjechać. Jeśli wtedy zadzwoniłeś, możliwe że mógł tak powiedzieć, ale po tygodniu sprawdził kierunek "niemiecki" i obecnie tamtędy cli antki.

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » piątek, 2 marca 2018, 19:19

Dokładnie. Hofpol bierze niecałe 500zł za formalnosci celne i jesli chcesz zeby zawiezli ci do niemiec i doprawili to 150Euro dodatkowo. Mozesz tez sam zawiezc do niemiec ale troche znajomosc niemieckiego by sie przydala. Ogolnie agencja polska w niemczech eurocustoms24 razem z Tadziem robi dobrą robotę a sam Tadeusz spoko chłop, 27 lat siedzi w branży celnej wiec pewnie nie takie kwiatki odprawiał.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: krystian » piątek, 2 marca 2018, 19:54

didaho pisze: Dokładnie. Hofpol bierze niecałe 500zł za formalnosci celne i jesli chcesz zeby zawiezli ci do niemiec i doprawili to 150Euro dodatkowo. Mozesz tez sam zawiezc do niemiec ale troche znajomosc niemieckiego by sie przydala. Ogolnie agencja polska w niemczech eurocustoms24 razem z Tadziem robi dobrą robotę a sam Tadeusz spoko chłop, 27 lat siedzi w branży celnej wiec pewnie nie takie kwiatki odprawiał.
Najważniejsze, że nie zostawia człowieka samego jak inne agencje. Nie bedę wymieniał nazw:)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: paputek » poniedziałek, 5 marca 2018, 13:19

krystian pisze:
didaho pisze: Dokładnie. Hofpol bierze niecałe 500zł za formalnosci celne i jesli chcesz zeby zawiezli ci do niemiec i doprawili to 150Euro dodatkowo. Mozesz tez sam zawiezc do niemiec ale troche znajomosc niemieckiego by sie przydala. Ogolnie agencja polska w niemczech eurocustoms24 razem z Tadziem robi dobrą robotę a sam Tadeusz spoko chłop, 27 lat siedzi w branży celnej wiec pewnie nie takie kwiatki odprawiał.
Najważniejsze, że nie zostawia człowieka samego jak inne agencje. Nie bedę wymieniał nazw:)
jestem po odprawie ktora zrobilem przez pomoc celna. wszystko przechodzi, dodam ze nikt mnie na lodzie nie zostawil a platne bylo przy odbiorze

Wróć do „Kwestie prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości