OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: RuckenFetard » sobota, 13 stycznia 2018, 15:02

ShadowOfHarbringer pisze: Nom, nie czytałem całego ale do tego momentu doszedłem.
ShadowOfHarbringer pisze: Z wyżej podanych powodów uważam, ze PoS to bullshit absolutny, który nie będzie działać, a wszystkie waluty oparte na nim to wydmuszki.
ShadowOfHarbringer pisze: Ten system nie ma zwyczajnie absolutnie żadnego sensu. Tak jak PoS ogółem.
Brawo za wnikliwość i próbę faktycznej analizy, promuj dalej blockchain a przed wszystkim jedyny prawdziwy bitcoin cash, weś po uwagę że to zostało wymyślone 10 lat temu, czasy i technologia może się zmieniać. W taki emocjonalny sposób piszę zazwyczaj osoba która może dużo stracić na tych zmianach lub ma problem ze zmianą własnych utartych i starych przekonań.
ShadowOfHarbringer pisze: W jaki niby sposób, skoro 100% tokenów rozdano z pomocą captcha i nie ma żadnej kontroli kto je teraz ma ?
ShadowOfHarbringer pisze: Ta waluta jest ewidentnym scamem i będę tak pisał do końca świata i jeden dzień dłużej.
Na tą chwilę nie ma idealnej drogi dystrybucji, mamy do wyboru monopol kopania walut przez Chinczyków lub ryzykowne ICO, w przypadku XRB zostało to rozdane za darmo , dlatego też cena była tak niska długi okres czasu, bo jak człowiek dostanie coś za darmo to traktuje to jak nic nie warty shitcoin, w tym przypadku dużo ludzi może boleć iż można to było kupić za 1 centa .... Gdyby według twojej wersji ktoś najął tysiące azjatów do klikania captchy, to czy ta osoba pozwoliła by na utrzymywanie ceny poniżej 10 centów przez rok czasu ?? , stało się to tylko dlatego bo było to rozdane za darmo i nikt nie chciał podnosić darmowego shitcoina :(, wygrani są tyko Ci, co śledzili wątek na bitcointalku i potrafili zauwarzyć ten projekt i potencjał i gratuluje im tego. Zapewne duża cześć z nich pozbyła się tego za kilka centów i nie zazdroszczę im samopoczucia...
.
ShadowOfHarbringer pisze: Dodatkowo, większość ludzi obecnych w tym temacie uważa że mam rację.
Widzę tu jakiś przerost ego, z kąd masz takie dane ? z kąd wiesz ilu ludzi zgadza się z tobą ? Zapewne masz na myśli te kilka łapek w góre od twojego kółka wzajemnej adoracji.
ShadowOfHarbringer pisze: Dlaczego więc ja mam się zmieniać ? Nie - zmień się Ty, bo naciągasz biednych żuczków na jakieś frajerskie shitcoiny.
Nie zauważyłem aby Wrip bardziej promował XRB niż Ty BCH , to moim zdaniem następne niepotrzebne, niesprawiedliwe i emocjonalne zdanie
Nie wiadomo jak skończy XRB, nikt tu nie twierdzi kup i 3maj, po co takie osobiste wycieczki o naciąganiu?
Chodzi tylko o to że na tle innych projektów XRB nie zasługuje na taki tytuł, bo jest o wiele więcej scamerskich projektów w top 100.
Twoja krucjata przeciwo POS i XRB, bo tak to można już nazwać, to tylko osobisty i emocjonalny atak na coś , co urosło za bardzo i nie jest to standardowym blockchainem , więc musi być scamem!
Ryzyko straty na XRB jest realne, może po drodze wydarzyć się jeszcze wiele rzeczy, ale czy na pewno akurat ten projekt jest najbardziej ryzykowną inwestycją?

Przypomina mi to słuchanie znajomych którzy 10 lat temu myśleli tak samo , robili tak samo, ich przekonania pozostały takie same, nie zmieniło się tylko jedno, są dalej na tym samym mentalnym i finansowym poziome lub nawet gorszym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: Marthu1990 » sobota, 13 stycznia 2018, 15:33

XRB może budzić różne kontrowersje ale to zejście na temat tego że wszystko co jest PoS jest be, złe, scam, shitcoin... to złudne wmawianie sobie że stary, wolny blockchain jest nadal najlepszy i tylko czeka na "swoje drugie życie". Z tego co udało mi się zaobserwować to wielu starszych użytkowników forum opiera się wszystkiemu co nowe, inne i może zagrażać starym projektom. Zamiast się przyjrzeć dokładniej temu co powstaje wolą siać FUD, na wszelki wypadek żeby nikt nowy i nieobeznany w temacie nie zainteresował sie np takim NEO albo Cardano. Warto dodać że nikt nie piętnuje walut które są trochę dalej w rankingu niż w TOP 10. Dopiero jak się wybiją to trzeba je zmieszać z błotem ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 13 stycznia 2018, 21:18

RuckenFetard pisze:Brawo za wnikliwość i próbę faktycznej analizy,
Nie ma tutaj miejsca ani czasu na aż tak wnikliwą analizę.

Co to, kółko akademickie albo lista mailingowa developerów ?

Widzisz, problem jest w tym, że ja już kiedyś 10 lat temu na pewnym forum robiłem takie wnikliwe analizy. Pisałem referaty po 10 stron A4 udowadniając że mam rację.

I co z tego wyniknęło ? Całe "g...". Kompletna strata czasu.

Podstawowa zasady dyskusji w internecie: NIGDY nie przekonasz za pomocą ŻADNYCH argumentów swojego bezpośredniego oponenta. NIGDY. Jak dyskutuje na Internecie od 1999 tak nigdy nie widziałem takiego przypadku. Ani w swoich dyskusjach, ani u innych.

Ludzie mają po prostu jakieś ciężkie zatwardzenie i nie potrafią zaakceptować że mogą się mylić i przyznać się do tego publicznie. Nikt nigdy nie pisze "a to myliłem się, sorry".

Nie będę siedział tutaj 7 dni i produkował matematycznych reguł, wczytywał się we Whitepaper i dyskutował z tobą merytorycznie poświęcając całe swoje życie osobiste na to.

Ja już to przerobiłem wieki temu. Totalna strata czasu. Teraz mam ciekawsze zajęcia. Generalnie mam życie poza Bitcoinem i poza tym forum. Nie oczekuj, że będę tutaj siedział i odpisywał Ci na każdy argument.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: Tyson » wtorek, 20 lutego 2018, 19:58

Odświeżam temat jednocześnie dołączam do grona sceptyków NANO
Przyznaję na wstępie, że kupiłem dosyć sporo, oczywiście aktualnie jestem ze sporą stratą. Nie pierwszy i ostatni raz zapewne ale tak jak trzymałem dziesiątki walut trzymając się zasady "nie sprzedawaj ze stratą", tak w tym przypadku mam przed oczami czasem wizję że to NANO kiedyś rypnie bezpowrotnie.
Jestem jak najbardziej za pozostawieniem tytułu wątku z ostrzeżeniem "Uwaga SCAM"
Ja zaryzykowałem ale mimo atrakcyjnej ceny nikomu bym tej inwestycji na chwilę obecną nie polecił.
Cena z dnia na dzień drastycznie spada mimo odmiennej tendencji rynku, może więksi gracze wiedzą więcej ....

Co najbardziej mnie niepokoi w tej kryptowalucie?
NANO nie ma słabych stron

najszybsza, darmowa, energooszczędna, z najlepszą skalowalnością itd...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: mecenas » wtorek, 20 lutego 2018, 20:05

@Tyson, czytałem dziś whitepaper i muszę przyznać, że waluta jest ciekawa i nawet działa.
Zgodnie z zasadą, że jak krew się leje to kupować, zaczerpnąłem łyżeczką ode dna do kolekcji i do testów. Cena to 90% siły spekulacyjne, tylko 10% zależy od technologii waluty. Dlatego jak spekulanty dają to ja biorę.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: wrip » sobota, 14 kwietnia 2018, 23:04

wrip pisze: @ShadowOfHarbringer czekam nadal, bo jak na razie to tytuł wątku jest wciąż pustosłowiem.

W ramach oczekiwania na wypowiedź shadowa (nie chcę popędzać, każdy ma prawo być zabieganym a i sam shadow zgłaszał, że nie działają mu powiadomienia, więc jest na razie usprawiedliwiony) wołam pierwsze 2 osoby, które przeznaczyły najwięcej głosów popierających shadowa w pierwszym poście by uargumentowały dlaczego uważają, że: Raiblocks to jawny scam i skok na kasę gorszy niż Ripple?
Na początek zawołam - ponieważ oboje dali po 5 punktów reputacji za post shadowa.
Tu jest screen


W kolejnych dniach będę prosił kolejne osoby plusujące tamten post o stosowną argumentację :)

Pozdr.
Zapomniałem totalnie o tym poście :)
Ale pytanie nadal jest postawione, a wyżej wymienieni panowie się nie wypowiedzieli, więc może się wypowiedzą.
Zawołam jeszcze raz, bo nie wiem czy zadziała w cytowaniu więc:
Hop, hop!
@maxi82 @Wymazywanie :D
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 15 kwietnia 2018, 08:50

To takie ostatnie ataki na NANO z Reddit / twitter,
"No ale przecież to SCAM! Bitgrail tego dowodzi!, twórcy na swojej stronie informowali że na tej giełdzie można wymieniać XRB, NA PEWNO zrobili to celowo! to jest dowód przecie! "

Nadal brak faktów na które ciągle czekamy. Naprawdę poznam i czekam na racjonalną dyskusję, która pozwolą mi zmienić zdanie " i nie stracić pieniędzy. Byłbym wdzięczny za takie argumenty.
Jeśli ktoś uważa że NANO nie ma prawa działać proszę pisać, do tej pory padały argumenty w stylu "to nie ma prawa działać" oraz jest to scam ponieważ było rozdystrybuowane za darmo poprzez captche! co jest rzekomym oszustwem i manipulacją.
Przykro mi, ale to nie jest dla mnie wystarczający argument.
Skoro jak na razie nikomu nie udało się przeprowadzić ataku na stabilność,to jak na razie NANO zdaje się działać, XRB przeszło także pierwsze wydajnościowe stres testy, Być może wyjdzie jakiś techniczny problem z NANO i waluta upadnie, ale ja na razie ja nie widzę mocnych kontr argumentów.
Wspomnie o tym jeszcze raz, w moim interesie jest aby poznać negatywne argumenty na temat XRB, więc jak ktoś coś ma to proszę walić, będę bardzo wdzięczny za otwarcie oczu.

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: Mosteque » niedziela, 15 kwietnia 2018, 08:58

Przede wszystkim była już mowa na portalach branżowych, w jak durny sposób działała giełda BitGrail.
O ile kojarzę, Ivan on Tec wyjaśniał to w jednej ze swoich audycji. I na którymś Śniadaniu z Bitcoinem rozmawiał też o tym Szczepan z Lechem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: wrip » niedziela, 15 kwietnia 2018, 10:58

@RuckenFetard, @Mosteque, ten temat nie odnosi się w ogóle to afery bitgraila bo powstał wcześniej, więc nie ma co mieszać dwóch spraw.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: Mosteque » niedziela, 15 kwietnia 2018, 11:00

A, to przepraszam.
Choć tytuł wątku to sugerują zmienić. Bo brzmi jak oświadczenie, a nie opinia jego autora.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: wrip » niedziela, 15 kwietnia 2018, 11:03

@Mosteque, o zmianie nazwy tematu prosiłem moda i admina w tym wątku, ale nie było odzewu.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 15 kwietnia 2018, 11:39

wrip pisze: @RuckenFetard, @Mosteque, ten temat nie odnosi się w ogóle to afery bitgraila bo powstał wcześniej, więc nie ma co mieszać dwóch spraw.
CHodziło mi tylko o to iż po tych kilku miesiącach od powyższych oskarżeń nie wydarzyło się nic złego z XRB a wręcz przeciwnie, nie było żadnego scamu, jedyna rzecz która się wydarzyła to bitgrail i teraz ta rzecz jest głównym argumentem przeciwników XRB, dlatego się do tego odniosłem.
Walczymy tutaj o pewną ideą, w świecie crypto ponad 90% coninów wygląda na czysty scam i nikt tu nie robi żadnych ostrzeżeń tam gdzie być powinny!
W tym przypadku tak nie było, chodziło tylko o to iż jest to coś nowego, coś co nie jest oryginalnym blockchainem i dlatego nie ma prawa działać.

@ShadowOfHarbringer wyszedłbyś przed szereg i powiedział coś w swoim stylu ," BCH i tak zdominuje Swiat a ten wasz NANO w sumie nie jest taki straszny :) " Wszyscy się rozejdą do swoich wątków i nastanie pokój w tym temacie :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: jaitylkoja » niedziela, 15 kwietnia 2018, 13:46

wrip pisze: @Mosteque, o zmianie nazwy tematu prosiłem moda i admina w tym wątku, ale nie było odzewu.
przecież i tak mieliśmy od tego czasu rebranding :)

Zarówno moderatorzy, jak i admin czy Shadow i inni plusujący, nigdy nie będą w stanie przyznać się do błędu pochopnej oceny. Tak niestety działają dwa mechanizmy psychologiczne: mechanizm autorytetu (Shadow ma taki autorytet) i mechanizm zaangażowania (gdy ktoś już raz coś zrobi, praktycznie niemożliwym jest wycofanie się z tej decyzji bez utraty wewnętrznej spójności). Albo to przemilczą, albo będą dalej brnąć w tę ocenę, wymyślając coraz dziwaczniejsze argumenty, jak np. zły sposób dystrybucji czy filozoficzny aspekty zdobywania dóbr i bogactwa tylko przez fizyczną i namacalną pracę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: mecenas » niedziela, 15 kwietnia 2018, 13:53

jaitylkoja pisze: zły sposób dystrybucji czy filozoficzny aspekty zdobywania dóbr i bogactwa tylko przez fizyczną i namacalną pracę.
Zawsze można jeszcze kraść, palić i rabować...:mrgreen:

NANO jest całkiem w dechę jako technologia, są jednak zarzuty, że może nie działać prawidłowo przy niespójnej strukturze sieci, podczas różnych problemów z internetem... niestety nie pamiętam źródła.
Gdyby możliwości NANO wykorzystać do nano płatności jako druga warstwa na jakimś solidnym blockchainie, to mógłby powstać całkiem fajny tandem.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: wrip » niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:01

mecenas pisze: są jednak zarzuty, że może nie działać prawidłowo przy niespójnej strukturze sieci, podczas różnych problemów z internetem... niestety nie pamiętam źródła.
Żaden coin nie będzie dobrze działał jeśli będzie miał masowe niespójności w strukturze danych podczas masowych problemów z internetem. Na to nie ma rady w zdecentralizowanym systemie, jeśli większość sieci się rypie to klops, następują wtedy przeróżne cuda w tym forki. Nano nie jest tu wyjątkiem.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: mecenas » niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:17

@wrip, nie chodzi tu o armagedon sieciowy a pewne słabe punkty NANO. Nie chce mi się szukać artykułu, łebski gość wskazał pewne obawy związane z NANO. Mniejsza z tym.
Mi się NANO podoba jako umowny token realizujący jakiś zakres usług finansowych, małych szybkich płatności, napiwków itp... coś lepszego od LN.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: adam1226 » niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:41

Wobec każdego z coinow pojawiaja się krytyczne artykuly - z wątpliwościami nie do rozwiania, jeśli dobrze nie wglebimy sie w projekt.
Niestety samodzielna ocena jest trudna bez glebokiej wiedzy technicznej :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: wrip » niedziela, 15 kwietnia 2018, 23:14

mecenas pisze: Mi się NANO podoba jako umowny token
?
Umowny token to my mamy na forum jako napiwki.
Nano to zwyczajna kryptowaluta, a ty bardzo starasz się tego coina zdewaluować nie podając żadnego szczególnego argumentu.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 00:10

@wrip, Tzn. o co chodzi? Mam się tłumaczyć czemu dałem jakiemuś postowi sprzed kilku miesięcy, którego kompletnie nie pamiętam, plusa? A mogę przyjść z mamą lub adwokatem na przesłuchanie?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: wrip » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 08:58

@Wymazywanie, pierwsze wywołanie było 12 stycznia, więc kilka dni po dokonaniu przez ciebie oceny posta. Wtedy nie odpowiedziałeś. Możesz odpowiedzieć teraz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości