1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 18:36

JacekW_BB pisze: https://cyfrowaekonomia.pl/podsumowanie-psb/
Mówiłem wam ze wystarczy wejść na fb lub poszukać info w Google.
Właśnie o takie coś chodzi tylko z uwzględnieniem kasy. Co ile komu i za co.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 18:37

edbog pisze:@devega, Też tego się niespodziewaniem, aż screena zrobiłem.
Nie musiałeś robić screena, nie będę się tego wypierał.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 18:39

edbog pisze:
JacekW_BB pisze: https://cyfrowaekonomia.pl/podsumowanie-psb/
Mówiłem wam ze wystarczy wejść na fb lub poszukać info w Google.
Właśnie o takie coś chodzi tylko z uwzględnieniem kasy. Co ile komu i za co.
Nie jestem w PSB od takich kwestii.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: devega » sobota, 17 lutego 2018, 18:40

JacekW_BB pisze: Nie jestem w PSB od takich kwestii.
Być może gdybyś to napisał wcześniej połowa tej dyskusji nie miałaby miejsca... ponownie sugeruję uspokojenie emocji i poczekanie na info od PSB.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 18:41 przez devega, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redbog » sobota, 17 lutego 2018, 18:41

JacekW_BB pisze: Nie jestem w PSB od takich kwestii.
W takim razie kto jest? Czy gdzieś jest taki raport? Jeśli nie ma to czy powstanie?

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » sobota, 17 lutego 2018, 18:42

Myśle, że większa cześć tej dyskusji nie miałaby miejsca, gdyby nie spiskowe widzenie świata niektórych na forum.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 18:53

JacekW_BB pisze:Myśle, że większa cześć tej dyskusji nie miałaby miejsca, gdyby nie spiskowe widzenie świata niektórych na forum.
Myślę, że jesteś wyjątkowo bezczelną i manipulatywną osobą.

A prośbę o datki to powinieneś zacząć od pełnego sprawozdania finansowego.

Nie chcę, żeby osoby takie jak Ty reprezentowały moje poglądy w biznesie czy w rządzie. Po twoim zachowaniu widzę, że jesteście zepsuci.

Nie zapominając jeszcze o tym, że promujecie fałszywą wersję Bitcoina.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: mecenas » sobota, 17 lutego 2018, 19:09

ShadowOfHarbringer pisze: jesteście zepsuci
ShadowOfHarbringer pisze: promujecie fałszywą wersję Bitcoina
Z dwojga wychodzi, że promują zepsutą wersję Bitcoina. :mrgreen:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 marca 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: Felipeo » sobota, 17 lutego 2018, 22:08

Jak widać po powyższych postach, po mimo ciężkich czasów wymagających jeszcze bardziej wspólnego działania.
Pajacowanie na PFB jak zawsze trzyma wysoki poziom, bardzo często jest on niestety wyższy niż poziom zawartej tu meteorytyki.
To zawsze było głównym powodem dla którego mój profil i aktywność na PFB wygląda tak a nie inaczej.

Podział naszego środowiska w początkowej fazie jego powstawania, wyklarował się po pierwszych spotkaniach w 2013 roku, mi. w Krakowie organizowanym przez sami wiecie kogo. Wtedy widać było, że będą przede wszystkim ludzie z imienia i nazwiska oraz anonimy. Działający, próbujący działać oraz krzykacze. Tak jak i widać to obecnie.

Każdy ma sposób na działanie i prowadzenie edukacji, lecz porównywanie osobistych spotkań z ZBP, KNF, GIF, UOKIK, KIR czy MC, MR, MF aby poprzez dialog zyskać jak najwięcej dla community i rozwoju biznesu opartego na krypto w Polsce do YouTube jest z 1 strony zabawne z 2 strony przerażające... @prezes przecież jesteś biznesmenem i masz swoje lata więc dziwie się, że pokazujesz stanowisko jak byś nie wiedział jak w Polsce załatwia się sprawy takiej wagi - wspólnie i osobiście. Przypomnę przykład naszego wspólnego działania w odpowiedni sposób (tak wspólnego, nie tylko samego PSB) - https://www.gov.pl/cyfryzacja/strumien- ... ty-cyfrowe

Mucha, twoje wypociny w tym miejscy są na tyle zabawne, że jak nie masz tyle czasu aby porządnie sklecić zdanie to jakoś nie jesteś tak elokwentny... co wielokrotnie wykazałaś przy naszych wspólnych rozmowach - szczególnie osobistych.
Twoje "argumenty" mogłyby cokolwiek wnosić jeszcze w 2016 roku, kiedy jak wspomniałeś "nie braliśmy pieniędzy" więc nie było możliwości działać tak jak teraz. Obecnie te same i non stop powtarzane przez Ciebie "argumenty" patrząc na nasze działanie są śmieszne.
Twoje obiekcje do Stowarzyszenia nie przeszkadzają Ci co jakiś czas jednak próbować ponownie nawiązać współprace np. wsp. Kanonu...
A no i cały czas czekamy na Twoją pierwszą wypowiedź video, na pewno będzie fascynująca... :)

Przejdę teraz do nie wątpliwej gwiazdy PFB - @ShadowOfHarbringer ,jak zwykle popisałeś się, trzeba mieć tupet, dużo wolego czasu i pewną "reputację" do stracenia, żeby bez wiedzy o NGO wyrzucać o scam'ach, sprawozdaniach finansowych, urzędach skarbowych i to na forum... :lol:
Polecam poczytać o NGO szczególnie różnicach między stowarzyszaniem a fundacją oraz "jednostce prowadząca uproszoną ewidencję"...
Dodatkowo tak jak wspomniałem (oraz Mucha) nie braliśmy żadnych środków od kogokolwiek do 6.2017 wiec "sprawozdania" do tej pory zamykają się w jednym znaku - "0" (wszelkie koszty pokrywałem ze środków własnych) Przykładem są jakiekolwiek wpłaty dotacji na udostępniony adres - w dalszym ciągu na nim są. Sprawozdanie z roku 2017 oczywiście będzie udostępnione.

Kończąc ten temat, bo to strata czasu na tłumaczenie niektórym tutaj jak funkcjonuje świat poza forum.
1% podatku obecnie i tak musi być gdzieś oddany i nikt nie każe nikomu dawać na PSB zamiast na dzieci (na które też PSB zbierało środki https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=96&t=25327 )
Ten "1%" to jest przykład kolejnej małej akcji PSB dotyczącej popularyzacji. Nie liczymy, że będzie to ogromna ilość środków ale jest to kolejna opcja wspomagania którą dajemy chętnym.
Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek obiekcje do mnie lub/i wykonywanej przez PSB działalności zapraszam na rozmowę (najczęściej jestem dostępny w Warszawie) - nie mam zamiaru więcej odpisywać i tłumaczyć tutaj rzeczy oczywistych i do odnalezienia w Google (wpisywanie o scam'ach i straszenie US nazywam po imieniu - pajacowanie) PSB istnieje od 2013 roku a to dłużej niż niektórzy obecni w branży "eksperci" czy np Mucha :P i spokojnie można znaleźć wszystkie info o naszej działalności. Jako sekretarz PSB @JacekW_BB odpowie na wasze pytania - ale nie oczekujcie, że będzie szukał za was w Google i to jeszcze na czas... on naprawdę dobrze i dużo pracuje.

Dla mnie EOT

Na koniec dodam, że brak personalnego udzielania się przy edukacji szczególnie w obecnej sytuacji w Polsce to największy problem, bo naganiacze w necie tylko czekają na młodych naiwnych. A tacy lecą do UOKIK i KNF - takie problemy nam teraz najmniej pomagają (bo to my chodzimy na spotkania z nimi) I o ile niektórzy angażują się coraz bardziej to w dalszym ciągu brakuje nam do działania przede wszystkim ludzi, bardziej niż środków.

PS. Wspominany przez Jacka event będzie ogłoszony niebawem, jednak już teraz piszę - organizatorem jest PSB i jako NGO nie ma zamiaru na nim zarabiać, tylko zebrać od sponsorów na koszty organizacji (jeśli znowu ktoś będzie wspominał o evencie w kwestii zbiórek czy finansów PSB).

PS2. Sprawą Bitcurexa zajmował się Lechu z bardzo prostej przyczyny ma "skórę w grze" więc naturalnie działał w sprawie i niema powodów cokolwiek opóźniać czy nie dzielić się informacjami - jeśli macie pytania to nie krępujcie się tylko piszcie do niego lub do nas przez @JacekW_BB .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: KryptoBanita » sobota, 17 lutego 2018, 22:15

Repki mi się skończyły - mam całe "tsy" i jutro Ci " - przywale" @Felipeo
Cień więcej zrobił dla BTC dumając na klopie, niż Wy ogłaszając "Co to nie WY"!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 lutego 2018, 22:32

Felipeo pisze:Przejdę teraz do nie wątpliwej gwiazdy PFB - @ShadowOfHarbringer ,jak zwykle popisałeś się, trzeba mieć tupet, dużo wolego czasu i pewną "reputację" do stracenia, żeby bez wiedzy o NGO wyrzucać o scam'ach, sprawozdaniach finansowych, urzędach skarbowych i to na forum... :lol:
Polecam poczytać o NGO szczególnie różnicach między stowarzyszaniem a fundacją oraz "jednostce prowadząca uproszoną ewidencję"...
Dodatkowo tak jak wspomniałem (oraz Mucha) nie braliśmy żadnych środków od kogokolwiek do 6.2017 wiec "sprawozdania" do tej pory zamykają się w jednym znaku - "0" (wszelkie koszty pokrywałem ze środków własnych) Przykładem są jakiekolwiek wpłaty dotacji na udostępniony adres - w dalszym ciągu na nim są. Sprawozdanie z roku 2017 oczywiście będzie udostępnione.
Od tego posta należało zacząć cały temat.

Ja nie wiem co to jest PSB, nie znam tam nikogo i nie wiem na czym polega profil Waszej działalności.

Należało się przynajmniej minimalne wyjaśnienie.

W świecie Bitcoina scamy są popularne jak chleb z masłem i keczupem, więc to Wy macie obowiązek wytłumaczenia się w jaki sposób wydawane są pieniądze i trzeba było to zrobić od razu. Każdy, kto będzie do Was wpłacał pieniądze oczekuje wiedzy w jaki sposób będą one spożytkowane.

Niestety nie mam już punktów reputacji, bo zaplusowałbym.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: 1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 18 lutego 2018, 01:03

Co tu się odjaniepawla?
Z prostej prośby o wsparcie JEDYNEJ obecnie instytucji w kraju która ma kontaktu i możliwości aby w JAKIKOLWIEK sposób dotrzeć do knagi zrobiło się co? Zbiorowisko bezsensownych oskarżeń?
Kto nie brał nigdy udziału w jakichkolwiek spotkaniach w politykami na poziomie sejmu nawet niech nie zabiera głosu. Tam 90% rozmów i ustaleń jest POZA kamerami.
To, że PSB "nic nie robi" wynika po prostu z oporu jaki stawia aparat jako całość.
Wszyscy wiemy, jak się skończyło działanie MC które "coś chciało zrobić". A kto pomagał MC? Ludzie z PSB właśnie.

A wołanie przez shadowa Kartelu Skarbowego to już szczyt bezczelności.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 18 lutego 2018, 07:01

rav3n_pl pisze:A wołanie przez shadowa Kartelu Skarbowego to już szczyt bezczelności.
1. Nikogo nie wołam. Jak już pisałem nie składam donosów i nigdy nie składałem na nikogo.
2. Oczywiście (jak zwykle) przesadziłem - co mam w zwyczaju, ale z drugiej strony pan @JacekW_BB ma taką manierę tłumaczenia się, że gdybym był sędzią i byłby podejrzany o morderstwo, z automatu dostałby 25 lat.

Tego człowieka @JacekW_BB lepiej niech to stowarzyszenie trzyma 1000 metrów od public relations.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » niedziela, 18 lutego 2018, 07:38

ShadowOfHarbringer pisze:
rav3n_pl pisze:A wołanie przez shadowa Kartelu Skarbowego to już szczyt bezczelności.
1. Nikogo nie wołam. Jak już pisałem nie składam donosów i nigdy nie składałem na nikogo.
2. Oczywiście (jak zwykle) przesadziłem - co mam w zwyczaju, ale z drugiej strony pan @JacekW_BB ma taką manierę tłumaczenia się, że gdybym był sędzią i byłby podejrzany o morderstwo, z automatu dostałby 25 lat.

Tego człowieka @JacekW_BB lepiej niech to stowarzyszenie trzyma 1000 metrów od public relations.
Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie moje posty - odpowiedziałem Ci na pytania o działalność PSB, podałem linki do pewnych informacji, a ty w odpowiedzi zacząłeś oskarżać mnie i PSB o scam... Następnym razem ochłoń i pomysł nim coś napiszesz...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: prezes » niedziela, 18 lutego 2018, 07:51

Felipeo pisze: Każdy ma sposób na działanie i prowadzenie edukacji, lecz porównywanie osobistych spotkań z ZBP, KNF, GIF, UOKIK, KIR czy MC, MR, MF aby poprzez dialog zyskać jak najwięcej dla community i rozwoju biznesu opartego na krypto w Polsce do YouTube jest z 1 strony zabawne z 2 strony przerażające...
Przerażający i zabawny to jest wynik tych rozmów:
https://uwazajnakryptowaluty.pl/

i tego w jakim klimacie jesteśmy teraz, rządzący uważają że kryptowaluty najlepiej byłoby zbanować. Nie wiem jak byłoby gdyby nie było tych kontaktów, może lepiej, a może gorzej. Liczą się czyny a nie słowa. Nadal podtrzymuję to że YouTuberzy mają większy wpływ na rządzących niż stowarzyszenie, zresztą zostali wynajęci przez rządzących do ostrzegania przed kryptowalytami:
https://www.wykop.pl/link/4166199/nbp-w ... ptowaluty/

Moglibyście nauczyć się skutecznego działania od TradingJam
http://uwazajnawaluty.pl/

Felipeo pisze: dziwie się, że pokazujesz stanowisko jak byś nie wiedział jak w Polsce załatwia się sprawy takiej wagi - wspólnie i osobiście.
Dlatego że wiem to nie rozwijam tematu. Większość idzie w politykę z pobudek ekonomicznych i jeżeli chcesz coś załatwić to musisz zapłacić niekoniecznie w gotówce, jest wiele form akceptowanych przez rządzących. Większość rozmów z urzędnikami to jest nic niewnoszące bicie piany, im wyżej postawiony urzędnik tym gorzej, więcej gadania a mniej robienia.

Mógłbym rozwinąć temat jeszcze bardziej ale nie chce nikogo pogrążać, bo chyba każdy widzi w którym kierunku idziemy jeżeli chodzi rządzących i kryptowaluty w Polsce. Brak możliwości sensownego i jasnego opodatkowania zysków z kryptowalut, brak możliwości sprowadzenia koparek do kraju, brak rozwiązania największego przekrętu na giełdzie Bitcurex itd. itp. ...

Napisz konkrety co zrobiło stowarzyszenie i jakie mamy pozytywne efekty tego, bo tak to Twój post jest tylko biciem piany, tak bardzo uwielbianym przez polityków, nie idź tą drogą.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 18 lutego 2018, 08:44

JacekW_BB pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
rav3n_pl pisze:A wołanie przez shadowa Kartelu Skarbowego to już szczyt bezczelności.
1. Nikogo nie wołam. Jak już pisałem nie składam donosów i nigdy nie składałem na nikogo.
2. Oczywiście (jak zwykle) przesadziłem - co mam w zwyczaju, ale z drugiej strony pan @JacekW_BB ma taką manierę tłumaczenia się, że gdybym był sędzią i byłby podejrzany o morderstwo, z automatu dostałby 25 lat.

Tego człowieka @JacekW_BB lepiej niech to stowarzyszenie trzyma 1000 metrów od public relations.
Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie moje posty - odpowiedziałem Ci na pytania o działalność PSB, podałem linki do pewnych informacji, a ty w odpowiedzi zacząłeś oskarżać mnie i PSB o scam... Następnym razem ochłoń i pomysł nim coś napiszesz...
Sorry, ale czytalem Twoje posty 3 razy i dalej wyglądają jak posty pisane przez scammera.

Dobra rada: Jeżeli scammerem nie jesteś (co niekoniecznie musi być prawdą), to trzymaj się z daleka od rozmów z publiką.

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
prezes pisze:Mógłbym rozwinąć temat jeszcze bardziej ale nie chce nikogo pogrążać, bo chyba każdy widzi w którym kierunku idziemy jeżeli chodzi rządzących i kryptowaluty w Polsce. Brak możliwości sensownego i jasnego opodatkowania zysków z kryptowalut, brak możliwości sprowadzenia koparek do kraju, brak rozwiązania największego przekrętu na giełdzie Bitcurex itd. itp. ...

Napisz konkrety co zrobiło stowarzyszenie i jakie mamy pozytywne efekty tego, bo tak to Twój post jest tylko biciem piany, tak bardzo uwielbianym przez polityków, nie idź tą drogą.
No dokładnie.

4 lata działalności tego śmiesznego "stowarzyszenia" i efekty są takie, że Morawiecki chce albo całkowicie zakazać crypto, albo wprowadzić ostre regulacje.

Albo podajcie konkrety, albo wyjazd z żebraniem o pieniądze na tym forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » niedziela, 18 lutego 2018, 08:54

Ponownie technika zdartej płyty - my podajemy konkrety, linki do źródeł, a ty Shadow nadal o nie pytasz... Jeśli oczekiwałeś ze np. podamy z którymi politykami czy urzędnikami się spotykamy (z imienia i nazwiska), to nie masz pojęcia o tym jak działa sie na tym polu.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: redlumek » niedziela, 18 lutego 2018, 09:10

Czy psb jest współzałożycielem dPLN czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa?

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: JacekW_BB » niedziela, 18 lutego 2018, 09:18

redlumek pisze:Czy psb jest współzałożycielem dPLN czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa?
Nad dPLN pracuje Krzysztof Piech, który jest członkiem PSB. Nie jest to stricte projekt PSB.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

1% podatku na cel popularyzacji bitcoina w Polsce

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 18 lutego 2018, 09:56

JacekW_BB pisze:Ponownie technika zdartej płyty - my podajemy konkrety, linki do źródeł, a ty Shadow nadal o nie pytasz...
Nie widzę żadnych konkretów a już na pewno nie widzę efektów Waszej pracy.

Może jakieś linki do projektów ustaw, które udało Wam się przepchnąć do sejmu ?

Albo linki do decyzji rządu, które byłyby po linii zwolenników kryptowalut ?

Coś Ci powiem - jestem jednym z najaktywniejszych polskich użytkowników kryptowalut i interesuję się co się dzieje w tym biznesie. Przez 4 lata o waszym pfff "stowarzyszeniu" usłyszałem 2 razy - raz w okolicach 2013 lub 2014, gdy zostało założone i drugi raz, gdy żebrzecie o pieniądze.

Skoro nie potraficie stworzyć nic medialnego, ani żadnych widocznych efektów Waszych działań, to chyba takie stowarzyszenie należy rozwiązać, bo nie służy ono efektom tylko stowarzyszaniu się dla stowarzyszania.
JacekW_BB pisze:Jeśli oczekiwałeś ze np. podamy z którymi politykami czy urzędnikami się spotykamy (z imienia i nazwiska), to nie masz pojęcia o tym jak działa sie na tym polu.
Czyli chcesz powiedzieć, że nie ma i nie będzie żadnego sposobu na rozliczenie Was z Waszej pracy, bo taka jest "specyfika" tego rodzaju działań ?

I call bullshit.

Obrazek

Dodano po 2 minutach 33 sekundach:
JacekW_BB pisze:
redlumek pisze:Czy psb jest współzałożycielem dPLN czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa?
Nad dPLN pracuje Krzysztof Piech, który jest członkiem PSB. Nie jest to stricte projekt PSB.
Czyli jeden z Waszych członków już założył projekt, który spłonął na samym starcie i rząd całkowicie od niego się odciął.

Wnioski niech wszyscy wyciągną sobie sami.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości