Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » sobota, 17 lutego 2018, 22:21

Co za kawal skurkobanca. Caly moj misterny plan w pizdu wyladowal. Teraz to juz nie wierze w nic przed konferencja. 50/50 z kursem po wtorku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » sobota, 17 lutego 2018, 22:22

Na Polo wjechało 30k LKS o 21:13- na BB zrzut był o 21:14 :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 17 lutego 2018, 22:24

vjankuv pisze: Moja obserwacja patrząc na wykres dniowy.

Od trzech dni wzrost z solidnego podłoża, pięć dni huśtawki w trendzie bocznym przerwało poprzedzające je wzrosty.
Z psychologicznego punktu widzenia ostatnie trzy dni wzrostów sprawiają wrażenie odizolowanych.
Przy takim tempie jaki mamy obecnie historia lubiła mieć pięć dni wzrostów.
Przy pompach wzrosty były krótsze w czasie, ale o wiele większy wzrost. Obecnie, jeśli wzrost będzie kontynuowany, upatrywałbym podobieństwa do 16-20 grudzień. Dawałoby nam to kolejne dwa dni wzrostów w przedziały powyżej ostatniego ATH, 150-160zl.
Ale to bardzo luźna ocena, która przedstawia raczej moje nastawienie niż strategię.
Odniosłem się do tych zdań, czyli pięciu dni wzrostu...
"Czy nie zbyt optymistycznie się zrobiło ? A widział kolega panic sell na polo i zjazd do 0.0030 ? Oczywiście kurs zdołał się dźwignąć. Ale czy to nie śmierdzi pułapką ? Oby to był "wypadek przy pracy" bo jeśli nie to znów będzie rozczarowanie."

Oczywiście także jako luźna ocena niż strategia :)
vjankuv pisze: Nie jestem godzinnym traderem. Takie kichnięcia nie są czymś co powodują u mnie grypę.
Mam swoją strategię na Lisk, a ocena z mojego postu to raczej aktualizacja kursu, a nie ustalanie celu podróży.
Jeśli natomiast zjazd kursu w kilka godzin (odniosę się do BB) z 119 do 99 czyli o 20 zł to dla Ciebie kichniecie, to gratuluje oceny rynku. Bo dla mnie to spora kasa i był bym bardzo zadowolony gdybym złapał taki szybki zysk w jeden dzień na LSK.
Oczywiście dla mnie to dużo dla innych pierdnięcie :) "Po obserwacji całości sytuacji, na BTC, marketcap, trendu LSK, ostatnich newsów i nadchodzących wydarzeń tak oceniam obecną cenę i jej prognozę"- ja także i raczej pięciu dni wzrostu nie uświadczymy i przedziałów 150-160.

Choć obym się mylił to być może więcej ludzi zarobi :) Oczywiście sytuacja z BTC na tą chwilę sprzyja nam i to bardzo. Lecz zawsze piszę co jest zbyt oczywiste jest mało realne do spełnienia

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: vindmarin » sobota, 17 lutego 2018, 22:39

jazda, a to nie jest przypadkiem tak, że tyle samo zarobi co straci? Przynajmniej kwotowo :D
Jak to mówią - gra o sumie zerowej...

mis
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mis » sobota, 17 lutego 2018, 22:41

Oshel pisze:Iiiii kolejna bombka na POLO. tym razem 30k~, ktoś dzisiaj, i to całkiem gruby, realizuje zysk.
O jakim POLO mówisz ? gdzie to można zobaczyć ??

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: vindmarin » sobota, 17 lutego 2018, 22:42


Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 17 lutego 2018, 22:48

mis pisze:
Oshel pisze:Iiiii kolejna bombka na POLO. tym razem 30k~, ktoś dzisiaj, i to całkiem gruby, realizuje zysk.
O jakim POLO mówisz ? gdzie to można zobaczyć ??
https://poloniex.com/exchange/#btc_lsk

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » sobota, 17 lutego 2018, 22:48

Tego to nawet chyba Azjaci nie podniosa. Mam nadzieje, ze to nie Kordek sie wyprzedal :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » sobota, 17 lutego 2018, 22:49

Poloniex @mis
Wczoraj was ostrzegałem że ludzie zaczną realizować zyski przed konferencją to zostałem zbesztany że jak to ja tak moge lsk hejtować.
Kolejna sprawa to zachowania ludzi, jest MEGA hurrrrrra optymistycznie że MUSI rosnąć, na wielu kanałach, nowi sie pojawiają i pytają czy to dobry moment na inwestycje (bez urazy @grzecho2020). Mi sie to kojarzy z grudniowymi humorami.
Miejcie ręke na pulsie i postawcie stop-lossy.
Na koniec dorzuce obrazek jak wygląda aktualnie sytuacja, ile osób sprzedaje (czerwone) a ile kupuje (niebieskie)


Obrazek

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 17 lutego 2018, 23:00

Generalnie jak na tak mocny trend wzrostowy i zbliżającą się konferencje to zrzuty są stosunkowo nie wielkie. W sume to narazie niewiele się dzieje. Nogi na stół i hold.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » sobota, 17 lutego 2018, 23:05

@reaktywa- nawet jesli nowi przychodza, to powinna byc pompa jeszcze. Ten zrzut jest jednak co najmniej o 24h za wczesnie. I tak wlasnie sobie gralem. Ze jutro dopiero to peknie.
Nie sadze zebysmy to odbudowali przed konferencja.

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » sobota, 17 lutego 2018, 23:17

Obrazek

Mieliśmy nieudane testowanie lokalnego szczytu. Dodatkowo wyszliśmy dołem z kanału wzrostowego ale zatrzymaliśmy się na linii wsparcia po szczytach z 10 i 12 lutego gdzie dodatkowo znajdował się fibo 0.382. Na razie nie panikowałbym jakoś specjalnie. Pisałem ostatnio, że potestujemy lokalny szczyt a przy dobrych wiatrach i wolumenie ath. Radzę obserwować ze spokojem, emocje raczej nie pomagają przy ,,zabawie'' z krypto :lol:

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 17 lutego 2018, 23:18

A tak przy okazji czy ktoś z kręcących kołka i wiecznie grających na krótko wziął pod uwagę jaki jest dochod z liska dzięki głosowaniu na delegatów. Trzymając spokojnie i nic nie robiąc zyski sa naprawde sensowne. Wiem to bo widze zakladke z przelewami przychodzącymi na nano lisk.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 17 lutego 2018, 23:19

pionty pisze: Ten zrzut jest jednak co najmniej o 24h za wczesnie. I tak wlasnie sobie gralem. Ze jutro dopiero to peknie. Nie sadze zebysmy to odbudowali przed konferencja.
Zrzut był we właściwym momencie, kto zrobił go pierwszy - wygrał, następni już takiej ceny nie dostaną. Koleś wyczuł moment, sprawdził jak dużo jest na kupnie ustawionych i puścił na Polo batona 13 lutego (ok 100tys lsk). Poczekał kilka dni, aż nazbiera się zleceń na kupnie i dziś wrzucił następnego batona w rynek (o ile to ten sam). Sprzedał po dobrej cenie, graty dla gościa. Do konferencji cena już może nie wrócić na 35$, bo kolejni będą robić zrzuty, mali i duzi.

Według mnie nowe ATH możliwe dopiero po konferencji o ile będą same pozytywy i, to bardzo ważne, BTC nie będzie tańszy niż dziś :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 17 lutego 2018, 23:23

Jazda pisze: Lecz zawsze piszę co jest zbyt oczywiste jest mało realne do spełnienia
Zatem, wystarczy zagrać przeciw temu co oczywiste, czyż nie?
Mój scenariusz, nie uważam za oczywisty, a po prostu za subiektywny i prawdopodobny.

Oczywiste jest to, co na yt słychać, pump and dump w okolicach dwudziestego, a później... Albo góra albo dół :p Zależnie od przebiegu relaunchu.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 17 lutego 2018, 23:37

Relanch powinien być sukcesem, mieli 3 miesiące by się przygotować ponownie. Wielu będzie sprzedawać tuż przed konferencją i to może być dobry moment na zakup. Patrząc na wykres LSK/USD dobry moment na wejście jest właśnie .... teraz:
Obrazek

Dodano po 8 minutach 59 sekundach:
Właśnie w tej chwili kolejny zrzut na Polo zbił na moment cenę do 0.0026... lecimy niżej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » sobota, 17 lutego 2018, 23:37

Poleciało kolejne 20k. Aczkolwiek śmieszne jest to, że zostało to zrobione w momencie kiedy BTC atakuje znowu 11k. Jest mocne wybicie na BTC co uratowało LSK od mocnej reakcji.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: EZEZ » sobota, 17 lutego 2018, 23:41

fon1222 pisze: A tak przy okazji czy ktoś z kręcących kołka i wiecznie grających na krótko wziął pod uwagę jaki jest dochod z liska dzięki głosowaniu na delegatów. Trzymając spokojnie i nic nie robiąc zyski sa naprawde sensowne. Wiem to bo widze zakladke z przelewami przychodzącymi na nano lisk.
ok +1% co miesiąc to jest dużo ? policz sobie bo ja liczyłem i mniej więcej tyle wychodzi

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » sobota, 17 lutego 2018, 23:50

@Sztanca,
w.g mnie patrzenie na wykres lsk/usd nie ma sensu bo żadna giełda większa nie oferuje wymiany lsk/usd(t). Co innego bcc/neo/eth itp. Lsk/usd to wykres dwóch zmiennych(no trzech ale dolar nie lata góra dół jak krypto :D) a im ich więcej tym większa szansa, że się wtopi. Lepiej jest obserwować btc/usd i lsk/btc oddzielnie mając lepszy obraz sytuacji.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 17 lutego 2018, 23:55

dybik08 pisze: @Sztanca, w.g mnie patrzenie na wykres lsk/usd nie ma sensu
w/g mnie ma sens, wiele osób nawet na Bittrex, Polo czy innych giełdach sprawdza po ile tak naprawdę kupują tego Liska w USD. Jest to wygodne, lepiej tak niż sprawdzać po ile jest BTC i przeliczać.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości