Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » sobota, 17 lutego 2018, 18:47

InwestorZNorwegii pisze: Dokładnie, zgadzam się z wpisem Pana blink.
Ja kupiłem za 35gr i trzymam do dziś to jakieś 35tys %? :) , i nie mam zamiaru sprzedawać Panowie szybciej jak w grudniu po południu .
Jak to mówią jak zarabiać to miliony ,szampany mnie akurat nie interesują bo wolę coś konkretniejszego i mniej steresujacego.
Żeby nie było że spamuje itp, ja to widzę tak ,nasz lisek kochany będzie pompowany dziś w nocy na ponad wcześniejsze ATH, coś w granicach 200zl ,ja się przyznam że 1/3 swoich liskow sprzedam, ale tylko dlatego żeby kupić w razie spadków ,bo na 100% nie wiadomo jak cena się zachowa po konfie, ale nas na konferencji może team liska zaskoczyc bo z tego co doslyszalem to mają jakiś bonusik za wcześniejszy nie wypał :)

Ps. To tak na zachętę do swojego inwestowania na przyszlosc.
Znam osoby, które trzymają liski od pierwszego wejscia tokena na giełdę ,i nie sprzedają szybciej jak pod koniec tego roku,może i zarobiliby więcej jakby grali na spadki ale po co ten stres?
No to masz juz 100 mln złotych min to po co wiecej ? :D Chyba ze to bull shit z tymi 35k % . Przyjmijmy grałeś bardzo ostrożnie to za te 10k kupiłeś 1000% to masz 100k razy 10 1mln razy 3.5 to masz 3.5mln z 10k xd przyjamniej juz jestes milioner . Ja nie oszukuje na lisku marne 1500% ale lepsze te 100k niz nic . Ale wiekszosc osob tutaj chwali sie ze zarobila miliony a gowno a nie xd

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » sobota, 17 lutego 2018, 19:08

No i znowu ktos sie wyprzedaje. Dzizas. Tak dobrze zarlo i pewno zdechnie. Obawiam sie, ze ktos liczy teraz na jakis panic sell i obkupienie sie sporo nizej. Eh. Cala nadzieja w Azjatach. Niechaj pompuja ile fabryka dala.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » sobota, 17 lutego 2018, 19:16

GameCash pisze:
InwestorZNorwegii pisze: Dokładnie, zgadzam się z wpisem Pana blink.
Ja kupiłem za 35gr i trzymam do dziś to jakieś 35tys %? :) , i nie mam zamiaru sprzedawać Panowie szybciej jak w grudniu po południu .
Jak to mówią jak zarabiać to miliony ,szampany mnie akurat nie interesują bo wolę coś konkretniejszego i mniej steresujacego.
Żeby nie było że spamuje itp, ja to widzę tak ,nasz lisek kochany będzie pompowany dziś w nocy na ponad wcześniejsze ATH, coś w granicach 200zl ,ja się przyznam że 1/3 swoich liskow sprzedam, ale tylko dlatego żeby kupić w razie spadków ,bo na 100% nie wiadomo jak cena się zachowa po konfie, ale nas na konferencji może team liska zaskoczyc bo z tego co doslyszalem to mają jakiś bonusik za wcześniejszy nie wypał :)

Ps. To tak na zachętę do swojego inwestowania na przyszlosc.
Znam osoby, które trzymają liski od pierwszego wejscia tokena na giełdę ,i nie sprzedają szybciej jak pod koniec tego roku,może i zarobiliby więcej jakby grali na spadki ale po co ten stres?
No to masz juz 100 mln złotych min to po co wiecej ? :D Chyba ze to bull shit z tymi 35k % . Przyjmijmy grałeś bardzo ostrożnie to za te 10k kupiłeś 1000% to masz 100k razy 10 1mln razy 3.5 to masz 3.5mln z 10k xd przyjamniej juz jestes milioner . Ja nie oszukuje na lisku marne 1500% ale lepsze te 100k niz nic . Ale wiekszosc osob tutaj chwali sie ze zarobila miliony a gowno a nie xd
Coś Tobie ta matematyka nie wychodzi,to samo z prognozą na Liska.
0.35gr za 1liska ,pomnożyć przez 35k% to masz 122zl za jednego a więc jak możesz pisać o 100k milionach jak nie wiesz ile kupiłem? ,można tylko policzyć wzrost jednego :), powiedzmy jak zakupiłem za 10tys zł lisków gdzie jeden kosztowal 35gr to ile mam w tej chwili kasy? To masz zadanie domowe.
Przepraszam za spam ale nie wytrzymałem nerwowo:(
Patrząc na wykres liska jak i btc ,to można się spodziewać ładnych wzrostów :), myślę że dziś w nocy Korea zaatakuje i pocisnie ładnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vhalior » sobota, 17 lutego 2018, 19:18

pionty pisze:No i znowu ktos sie wyprzedaje. Dzizas. Tak dobrze zarlo i pewno zdechnie. Obawiam sie, ze ktos liczy teraz na jakis panic sell i obkupienie sie sporo nizej. Eh. Cala nadzieja w Azjatach. Niechaj pompuja ile fabryka dala.
BTC poleciał to i pociągnął za sobą liska. :shock:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 17 lutego 2018, 19:19

Widzę na forum mamy chyba maxa 14 aktywnych i 105 gości. Zapewne wszyscy czekają aż ktoś im napisze co się stało :D bo miało być tak pięknie, każdy miał zostać milionerem po konferencji a tu taka niespodzianka.
Powiem tak, to jest okazja do zakupu dla tych którzy myśleli że im pociąg odjechał i kolejny raz spóźnili się z zakupem. Specjalnie dla nich lokomotywa zawróciła o jedną stację i czeka... :mrgreen: Ci co kupili za grosze nie pogniewają się jak kurs się trochę cofnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » sobota, 17 lutego 2018, 19:20

Vhalior pisze:
pionty pisze:No i znowu ktos sie wyprzedaje. Dzizas. Tak dobrze zarlo i pewno zdechnie. Obawiam sie, ze ktos liczy teraz na jakis panic sell i obkupienie sie sporo nizej. Eh. Cala nadzieja w Azjatach. Niechaj pompuja ile fabryka dala.
BTC poleciał to i pociągnął za sobą liska. :shock:
Mocno nieprawda. Ktoś wyrzucił 2 x 40k LSK na polo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 17 lutego 2018, 19:23

@Jazda, no wiadomo jak ktos kupowal za x<10 zl to ma zero stresu bo jest i tak zarobiony... :mrgreen: niestety osobiscie nie jestem tym szczesciarzem co kupil liski za 10k w marcu.. wylogowal sie i zapomnial...a szkoda wystarczylo kliknac kupno i nie ogladac wykresu wstecz (stagnacji).

Co do zrzutow to mysle ze celowe wywolanie paniki w celu ostatecznego obkupienia sie przed wydarzeniem wtorkowym.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 marca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: barteknowacki » sobota, 17 lutego 2018, 19:24

Oshel pisze:
Vhalior pisze:
pionty pisze:No i znowu ktos sie wyprzedaje. Dzizas. Tak dobrze zarlo i pewno zdechnie. Obawiam sie, ze ktos liczy teraz na jakis panic sell i obkupienie sie sporo nizej. Eh. Cala nadzieja w Azjatach. Niechaj pompuja ile fabryka dala.
BTC poleciał to i pociągnął za sobą liska. :shock:
Mocno nieprawda. Ktoś wyrzucił 2 x 40k LSK na polo.
Pytanie poniżej poziomu - w jaki sposób się takie informacje wyczaja? Jest jakiś ogólny orderbook czy trzeba patrzeć po każdej giełdzie gdzie, co i jak? :?:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » sobota, 17 lutego 2018, 19:45

@up
Ja patrze na tradingview.com na polo. Nie za bardzo rozumiem co oznacza "calculated by TadingView" przy wykresie LSK/USD, ale generalnie wykres daje radę. Może ma ktoś jakieś lepsze wynalazki do przeglądania?

Btw., apropos zrzutu- biorąc pod uwagę RSI 1h i 4h coś takiego musiało się zdarzyć. Podejrzewam krótką konsolidację i dalej do góry.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: arturroo123 » sobota, 17 lutego 2018, 20:01

a ja myślę ......że dla cierpliwych będzie nagroda :lol:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 17 lutego 2018, 21:18

arturroo123 pisze: a ja myślę ......że dla cierpliwych będzie nagroda :lol:
Zalezy. Lisk ma to do siebie ze odbija sie od linii kanalu wzrostowego, pozostajac w tym ze kanale, jesli znow to samo mamy, to bym obstawial spadek do okolic 200ksato.
Niestety rebrand nie pomoze patrzac na at. Choc regula moze sie niespelnic. Mnie lisek wiecej nie przechytrzy za duzo razy dalem sie nabrac

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 17 lutego 2018, 21:20

Jazda pisze: A widział kolega panic sell na polo i zjazd do 0.0030 ?
Co ma jeden zwykły sell na Lisk do kilkumiesięcznej strategii i trendu na BTC połączony z sytuacją na całym marketcap?

To co piszę to obserwacja z mojego punktu widzenia.

Nie jestem godzinnym traderem. Takie kichnięcia nie są czymś co powodują u mnie grypę.
Mam swoją strategię na Lisk, a ocena z mojego postu to raczej aktualizacja kursu, a nie ustalanie celu podróży.

Po obserwacji całości sytuacji, na BTC, marketcap, trendu LSK, ostatnich newsów i nadchodzących wydarzeń tak oceniam obecną cenę i jej prognozę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » sobota, 17 lutego 2018, 21:26

Mnie też nie przechytrzy bo trzymam minimum do grudnia a o cenie 200 sato zapomnij, chyba Ci się coś w głowie pomyrdało :D
Po konferencji cena może spadnąć lub co bardziej prawdopodobne pójść w górę. ALE najważniejsze że i tak będzie niższa niż pod koniec 2018 roku gry projekt będzie ukończony. Więc po co się stresować? Lepiej zostawić i niech czeka - stres szkodzi zdrowiu ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mediabooker » sobota, 17 lutego 2018, 21:47

@SidLeniwwiec
Nie wiesz, czy będzie niższa, czy wyższa. To co piszesz jest formą subtlenego naganiania. Z Twoich postów wyziera taka subtelna sugestia : "kup a nie pożałujesz". Pisząc, że " ALE najważniejsze, że i tak nie będzie niższa pod koniec 2018.." uprawiasz manipulacje. Robisz w to lepszy i ciekawszy sposób niż Twój odpowiednik z wątku btc wizardking76. Proponuję porzucić niczym nieuzasadnioną pewność, co do WZROSTÓW.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 21:54 przez mediabooker, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: grzecho2020 » sobota, 17 lutego 2018, 21:51

Doradźcie początkującemu, wchodzić przy tych 110 zł czy spodziewacie sie jeszcze dzisiaj jakichś spadków? Czy to może początek tych przepowiadanych spadków przed konferencją?

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 17 lutego 2018, 22:02

W tym cały panującym od tygodnia optymizmie nie bierzecie pod uwagę jednej ważnej rzeczy. Nadal jesteśmy w silnym trendzie spadkowym na BTC, jeżeli jego kurs odbije się od linii trendu w okolicach 11.500 usd (na tą chwilę), to może zaliczyć spadek nawet do 4k$. To zmieni ceny wszystkich walut, a LSK do 8$. Po takim spadku do końca 2018 możemy nie zobaczyć obecnych poziomów na wielu krypto.
To tylko teoria, ale bardzo możliwa. Jeżeli BTC zbliży się do 11.500 doradzał bym sprzedać połowę walut i poczekać na przebicie linii trendu spadkowego i test od góry. To tylko moja opinia, proszę samemu podejmować decyzje.
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 22:05 przez Sztanca, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vhalior » sobota, 17 lutego 2018, 22:03

grzecho2020 pisze: Doradźcie początkującemu, wchodzić przy tych 110 zł czy spodziewacie sie jeszcze dzisiaj jakichś spadków?
Nikt Ci nie da jednoznacznej odpowiedzi bo nikt nie jest wróżką. Są ludzie którzy kupowali za grosze i do tej pory trzymają wierząc, że zarobią jeszcze więcej. Są też tacy, którzy kupowali dzisiaj na górce i albo się wyłamią, albo będą czekać aż im się to opłaci. Sam najlepiej wiesz czy chcesz grać długo czy krótko i czy możesz sobie pozwolić na to, aby zaryzykować. Jeśli liczysz na szybki zysk w ciągu jednej nocy to moim zdaniem nie warto, bo cena liska jest wciąż w dużym stopniu zależna od ceny bitcoina. Pamiętaj, że nawet jeśli kupisz i będziesz na minusie, to nie stracisz dopóki nie sprzedasz.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » sobota, 17 lutego 2018, 22:07

Zgadzam sie w 100%. Dlatego najlepiej byloby, zeby BTC zaczekal z atakiem na ta LT do wtorku :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » sobota, 17 lutego 2018, 22:17

Iiiii kolejna bombka na POLO. tym razem 30k~, ktoś dzisiaj, i to całkiem gruby, realizuje zysk.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: marcinex06 » sobota, 17 lutego 2018, 22:21

bomba to była na bitbay przed chwilą, promocja 1LSK jedyne 99.99,- :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości