Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Kluka » środa, 14 lutego 2018, 09:28

Zostawcie tego wyrwigrosza nie ma sobie nim co du** zawracać ;) z reszta 95% altów albo i więcej to takie samo bagno. Jestem pewien ze taki lisk z biegiem czasu skończy jak bitconnect, smutne to bo na lambo kordeka składają się głównie Polacy. Ale nie o tym temat...
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 14 lutego 2018, 14:38

Bit-els pisze:Cały biznes Żukiewicza jest oparty o tę kopalnię.
Przepraszam, ale nie jestem w temacie za bardzo.

Kto to jest Żukiewicz i dlaczego powinienem go znać ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » środa, 14 lutego 2018, 14:40

ShadowOfHarbringer pisze: Kto to jest Żukiewicz i dlaczego powinienem go znać ?
Nie powinieneś. Nie chciałbyś zapewne. :mrgreen:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: OlafCrypto » środa, 14 lutego 2018, 14:45

Żukiewicz to naganiacz na futurenet i dascoina - on chyba jako jedyny zarabia na tym scamie nieźle bo frajerów nie brakuje:)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Macbak2 » środa, 14 lutego 2018, 15:17

Edbog, ani ja ani Pancer nie promujemy bitclub network, więc nie wiem czemu tak się rzucasz z tymi minusami. To było pisane w kontekście pozytywnych informacji dla Bitcoin Cash, że kolejna firma zdecydowała się na ten sposób płatności, także zluzuj i pozostali.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » środa, 14 lutego 2018, 15:22

@ShadowOfHarbringer, i przez kancelarię straszy ludzi pozwami. Nawet tu na naszym forum

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 14 lutego 2018, 18:01

Bit-els pisze:@ShadowOfHarbringer, i przez kancelarię straszy ludzi pozwami. Nawet tu na naszym forum
Pfff, kogucik.

"Kozak w necie, pizda w świecie" czy jak to szło.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » środa, 14 lutego 2018, 20:07

ShadowOfHarbringer pisze: Przepraszam, ale nie jestem w temacie za bardzo.

Kto to jest Żukiewicz i dlaczego powinienem go znać ?
To mnie rozbawiłeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale znać powinieneś... Trzeba wiedzieć komu w gębę napluć :!:

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: hedowiec » piątek, 16 lutego 2018, 15:55

Ładnie nam skoczył BCH, najpierw w środku nocy, teraz again powyżej 5tys...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 16 lutego 2018, 18:32

hedowiec pisze:Ładnie nam skoczył BCH, najpierw w środku nocy, teraz again powyżej 5tys...
Dużym newsem będzie gdy Amazon, Steam lub Allegro zacznie przyjmować płatności w BCH. W ciągu 8 lat siedzenia w Bitcoinie chyba najciekawszą rzeczą, której się nauczyłem jest właśnie to: Cena ma trzeciorzędne znaczenie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: GameCash » piątek, 16 lutego 2018, 19:02

Co sie stało że BCH tak urósł ? I co sie stało że taki spadek prowizji na BTC core ? bo juz widziałem pożniej 1 dolara czyli spadek 55 razy prowizji w ciagu msc? Co sie dzieje ? Walka sie zaczeła na dobre bo bch płatność sms i nfc a bitcoin ln i spadek prowizji 55 krotny ?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 16 lutego 2018, 19:49

GameCash pisze:Co sie stało że BCH tak urósł ? I co sie stało że taki spadek prowizji na BTC core ? bo juz widziałem pożniej 1 dolara czyli spadek 55 razy prowizji w ciagu msc? Co sie dzieje ? Walka sie zaczeła na dobre bo bch płatność sms i nfc a bitcoin ln i spadek prowizji 55 krotny ?
Nie, w ogóle nie urósł.

Zauważ, że jego cena w stosunku do BTC wynosi 0,15. Przy premierze wynosiła 0,13-0,15, w krótkich porywach do 0,18. BCH przez ostatnie pół roku balansuje w granicach 0,10 BTC - 0,15 BTC.

Obudźcie mnie jak BCH przekroczy 0,25 BTC (Kurs BCH/BTC > 0,25). To będzie jakaś wiadomość mająca jakiekolwiek znaczenie. Teraz nic się nie dzieje.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: benq » piątek, 16 lutego 2018, 20:48

@ShadowOfHarbringer
A nie jest tak, że dopóki zależność wszystkich walut względem BTC(tfu ;) core) jest na obecnym poziomie (spadek core o 50% - wszystko inne leci na łeb), to zależność ceny BCH/BTC ma małe znaczenie?

Tak jak wyżej napisałeś, powszechność, akceptacja i realne zastosowanie - to by coś nowego wniosło.
Natomiast wzrost ceny na fali wzrostowej całego rynku (bez znaczenia czy przy stosunku BCH/BTC 0,15 czy 0,20) niczego nie zmienia?

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: GameCash » piątek, 16 lutego 2018, 22:07

ShadowOfHarbringer pisze:
GameCash pisze:Co sie stało że BCH tak urósł ? I co sie stało że taki spadek prowizji na BTC core ? bo juz widziałem pożniej 1 dolara czyli spadek 55 razy prowizji w ciagu msc? Co sie dzieje ? Walka sie zaczeła na dobre bo bch płatność sms i nfc a bitcoin ln i spadek prowizji 55 krotny ?
Nie, w ogóle nie urósł.

Zauważ, że jego cena w stosunku do BTC wynosi 0,15. Przy premierze wynosiła 0,13-0,15, w krótkich porywach do 0,18. BCH przez ostatnie pół roku balansuje w granicach 0,10 BTC - 0,15 BTC.

Obudźcie mnie jak BCH przekroczy 0,25 BTC (Kurs BCH/BTC > 0,25). To będzie jakaś wiadomość mająca jakiekolwiek znaczenie. Teraz nic się nie dzieje.
To w koncu jestes za BCH czy btc? Gubie sie powoli w tym wszystkim co bardziej wspiera idee pierwotnego btc

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 16 lutego 2018, 22:14

benq pisze:Tak jak wyżej napisałeś, powszechność, akceptacja i realne zastosowanie - to by coś nowego wniosło.
Napisałem jakiekolwiek znaczenie. Czytaj ze zrozumieniem.

Cena też ma znaczenie, ale tak jak napisałem - trzeciorzędne.

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
GameCash pisze:To w koncu jestes za BCH czy btc? Gubie sie powoli w tym wszystkim co bardziej wspiera idee pierwotnego btc
W dobie fejsbooka i Snapchata już chyba nikt nie potrafi w ogóle czytać co się pisze ze zrozumieniem.

Przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz i powiedz mi gdzie widzisz sprzeczność. Bo ja żadnej nie widzę i na pewno żadnej nie napisałem.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: benq » sobota, 17 lutego 2018, 06:59

ShadowOfHarbringer pisze:
Napisałem jakiekolwiek znaczenie. Czytaj ze zrozumieniem.

Cena też ma znaczenie, ale tak jak napisałem - trzeciorzędne.
Czytam, ale zastanawiam się dlaczego akurat ty twierdzisz, że cena ma choćby trzeciorzędne znaczenie.
Cena ma znaczenie, ale dla spekulantów. Jeśli chodzi o realne, powszechne zastosowanie nie widzę różnicy czy będę płacił za kawę 1 BCH, czy 0,0001 BCH, liczy się sposób. W zasadzie spadek cen do bardziej 'realnych' poziomów i brak pump&dumpów mógłby wpłynąć pozytywnie na ten rynek - oczywiście TYLKO dla entuzjastów, nie spekulantów.
Lepiej by było, gdyby zamiast 10kk nowych graczy giełdowych przybyło 10k osób używających BCH np w transakcjach biznesowych czy też prywatnych. A ciągłe wzrosty i ATH niestety przyciągają przedstawicieli głównie tej pierwszej grupy.
Ja wiem, dev też musi jeść, ale jednak ktoś musi ciągnąć tę ideę ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » sobota, 17 lutego 2018, 10:29

benq pisze:Lepiej by było, gdyby zamiast 10kk nowych graczy giełdowych przybyło 10k osób używających BCH np w transakcjach biznesowych czy też prywatnych.
Kiedy wydaleś jakieś krypto w sklepie? Najlepiej zacząć od siebie, zamiast czekać na kogoś :)

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Kamien » sobota, 17 lutego 2018, 10:42

Jakby więcej sklepów oferowało płatność w krypto oraz same krypto były stabilne to korzystał bym z nich do zakupów w internecie

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » sobota, 17 lutego 2018, 11:00

W ustalaniu hierarchii ważności spraw (wg mnie) najważniejsza jest popularyzacja Bitcoina. Pamiętajcie że o upowszechnieniu Bitcoina (BCH) zadecydują nie jednostki, tysiące, biegłych informatycznie a rzesze ludzi którzy będą mieli choć tylko portfel BCH na smartfonie (który też jeszcze nie jest powszechny). Każde z Was może podarować trzem, pięciu, bliskim, przyjaciołom, znajomym 1 czy 0,5 mBCh na błyskawicznie założony portfel na komórce. Sklepy akceptujące Bitcoina to przyszłość a stabilność wzrostów przyjdzie sama :-). Spekulanci dzisiaj bardziej szkodzą upowszechnieniu :-(.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: benq » sobota, 17 lutego 2018, 11:13

@zdch, własnie w tym problem, ilość podmiotów na rynku oferująca płatność kryptowalutami jest marginalna. Nie chodzi tu o to, żebym ja na siłę szukał produktu/usługi, za który mogę zapłacić krypto, chodzi raczej o to, żeby usługodawców było więcej. A obecnie jedyny rynek jaki się naprawdę mocno i szybko rozwija to giełdy i kantory.

@ikswodnal, właśnie o to chodzi, zdarzyło mi się podarować komuś symbolicznego tipa w BCH czy lisku, ale 90% z tych osób od razu myśli tylko o tym, żeby to sprzedać albo ile zarobi jak to potrzyma i sprzeda.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości