LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: error_17 » wtorek, 13 lutego 2018, 17:54

A gdzie jest napisane że czytam forum od 90zł? Daruj sobie zbędną gadkę bo asem zauważylem że Ty jesteś. Lubię sobie poprzeglądać co tu się pisze i tyle. Jest wiele mądrych osób tutaj ale Ty jesteś wśród nich mistrzem wszystkowiedzącym i Panem który nie przyznał by się do błędu. Szkoda czasu. Piszę prostym slangiem bo po Twoich wypowiedziach widze że go dobrze rozumiesz. Mój ostatni post na szczęście ale dalej bede czytał mistrza "trejdu" haha i miał ubaw.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Saxha1993 » wtorek, 13 lutego 2018, 18:05

Przejdzie na Prv :) I tam sobie to wyjasnijcie .

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: mariodario » wtorek, 13 lutego 2018, 18:25

Wystarczy ze error_17 i jazda wrzuca screena z BitBaya z historia tranzakcji (mozecie zamazac ilosc sztuk aby nikt nie komentowal jakimi sumami obracacie i bedzie wiadomo bez rzucania sobie do gardel czy jeden i drugi mowi prawde - jeden z zakupie po 6,20 a drugi o super wyczuciu rynku i duzych zarobkch na dt.) Naprawde jak macie sobie tak skakac do gardel to robcie to w PW a nie w ogolnodostepnej dyskusji.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 lutego 2018, 18:37 przez mariodario, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » wtorek, 13 lutego 2018, 18:34

@mariodario, właśnie zbudowałeś najdłuższe zdanie jakie widziałem od przynajmniej kilku dni.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Przecinek
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kropka
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alfabet_polski
mariodario pisze: wzoca
mariodario pisze: zucania
mariodario pisze: Naprawde
.
.
.
Z ostatnim... Masz zagadkę, byś się upewnił jedynie ;)

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: mariodario » wtorek, 13 lutego 2018, 18:38

Przepraszam. Juz dlugi czas nie mieszkam w Polsce, wiem ze nie usprawiedliwia mnie to od pisania bez bledow. Przepraszam jeszcze raz. Najwieksze "byki" poprawilem.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: matwiktor1 » wtorek, 13 lutego 2018, 18:41

Czemu jest taka stagnacja na BitBay ? Zaraz usnę normalnie ...

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Tarantulino » wtorek, 13 lutego 2018, 18:45

Może coś bedzie w tym roku z tego Liska, sygnały docierają o rzekomym skoku ale na razie nic ciekawego sie nie dzieje

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: matwiktor1 » wtorek, 13 lutego 2018, 18:49

Tarantulino pisze: Może coś bedzie w tym roku z tego Liska, sygnały docierają o rzekomym skoku ale na razie nic ciekawego sie nie dzieje
Wydaje się, że sytuacja dotyczy wszystkich krypto ... Rano nie było tego tak widać ale teraz dokładnie widzę, że stabilizują się zostając prawie w tym samym miejscu jakby wszyscy oczekiwali jakiejś potwierdzającej informacji. Coś musi być na rzeczy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Jazda » wtorek, 13 lutego 2018, 18:51

matwiktor1 pisze: Czemu jest taka stagnacja na BitBay ? Zaraz usnę normalnie ...
Przez cały dzień mamy boczniaka, brak sporych wychyleń kursu powoduje spadek ilości traderów grających "kółka". Oni często robią pokaźny wolumen obrotu. Przy niepewnym rynku BTC nastała cisza i oczekiwanie w którym kierunku uda się rynek.
Osobiście teraz sam nic nie robię z LSK, czekam i obserwuje.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: matwiktor1 » wtorek, 13 lutego 2018, 19:02

Ciekawostka : widząc dzisiaj na BitBay co chwilę transakcje na kupno 0,025 LSK a za chwilę na sprzedaż 0,025 LSK nie wytrzymałem i napisałem na czacie supportu BB czy zwrócili na to uwagę ponieważ powtarza się to notorycznie i tym samym wygląda to jakby automat/bot puszczał non stop oferty aby stabilizować rynek. Pani najpierw zapytała o mój login i przeglądarkę z jakiej korzystam ...

Zadałem pytanie co to ma do rzeczy ?
Odpisała : tak już jest i może powodować to niewłaściwa przeglądarka lub pliki cookie ...
Wychodzi na to, że lista ostatnich transakcji i ich wartości uzależniona jest ku... od przeglądarki oraz ciasteczek. Więc gratuluję Pani Paulinie inteligentnej odpowiedzi.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: MateoMateo » wtorek, 13 lutego 2018, 19:05

BB ma teraz inne problemy :D

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: PERU89 » wtorek, 13 lutego 2018, 19:14

MateoMateo pisze: BB ma teraz inne problemy :D
Jakie?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Jazda » wtorek, 13 lutego 2018, 19:18

Spoiler:
PERU89 pisze:
MateoMateo pisze: BB ma teraz inne problemy :D
Jakie?
KNF :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: arturroo123 » wtorek, 13 lutego 2018, 19:51

na świeczkach minutowych...to zabawa taka że szok , widać wyraźnie że boty się gotują ...złotówa w dół złotówa w górę .....można by równie dobrze to zamknąć a za godzinę będzie to samo...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Jazda » wtorek, 13 lutego 2018, 21:00

Wygląda dość byczo, i chyba zapowiada się wyjście z tego pozomu górą.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Kyluu » wtorek, 13 lutego 2018, 21:37

Ten Action to dość ciekawa sprawa, też odebrałem już ten 1k coinow, a wracając do LSK to mam nadzieję że sprawdzą się moje prognozy i dzień lub w trakcie rebrandingu cena poszybuje ostro w górę, trzymam kciuki a wszystko na to wskazuje że tak będzie, zaladowany jestem po brzegi więc czekam cierpliwie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: arturroo123 » wtorek, 13 lutego 2018, 21:55

no nie wiem ...na razie sinusoida jak prądu zmiennego...krew w piach, a myślałem że jeszcze coś zakupię tak na dołkach

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: inwestor2018 » środa, 14 lutego 2018, 07:23

O której jest dzisiaj konferencja Tethera ? Dzisiaj kończą się kontrakty, ciekawy jestem jak wpłynie to na cenę BTC no i Liska

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » środa, 14 lutego 2018, 10:24

error_17 pisze: Panie Jazda czytam Twoje posty od dłuższego czasu i aż musiałem konto założyć żeby odpowiedzieć. Normalnie taki szpec jesteś i przewidujesz a juz zyski zrealizowałeś na 80zł za liska. Ale zawsze najwięcej do powiedzenia co się stanie. Nie przewidzisz najbliższej godziny w kryptowalutach a tu taka gadka co się stanie z liskiem. Może masz rację że tak będzie ale sam pocichu liczysz że przebije ath. Takze bez obrazy ale skończ juz pie...olic :lol: :lol: pozdro i bez spin :D
Trochę pokory, nie wyśmiewaj nikogo za realizowanie zysków.
Ja ostatnie liski sprzedałem po 71 zł - z puli kilkuset kupowanych najpierw po 6, później po 20 zł. Sprzedawane w zakreach od 40-71 zł.
Ja patrzę z perspektywy - zarobiłem 1000% na liskach.
Każdy patrząc teraz na wykres może ocenić - frajer, przecież mógł sprzedać za 140.
Nikt jednak nie wie, jak się sytuacja dalej potoczy, analiza wsteczna wykresu jest tysiąckrotnie łatwiejsza niż prognozowanie. Szansa trafienia w sam dołek na zakup i sam szczyt na górce jest marginalna.
Trader to ktoś, kto ci dokładnie wytłumaczy co poszło nie tak na wykresie i dlaczego nie zarobił ;)

Co do braku obiektywności - BIAS był jest i będzie. problem polega na tym, jak napisał Wymazywanie, czy najpierw masz swoją strategię i pod nią grasz, czy najpierw wykonujesz jakieś ruchy a potem szukasz do nich strategii i potwierdzenia.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maly_ZE » środa, 14 lutego 2018, 11:10

Druga część głosowania na krypto dla bitindia, lisek wypadł z pierwszejdzie 5 póki co.
https://bitindia.co/vote.html

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości