Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: maky » czwartek, 1 lutego 2018, 17:12

Patrycja97x pisze: @Bitmar, Jeżeli to banka, to twoim zdaniem gdzie dokladnie jestesmy? I ile jeszcze mozemy spasc?
Będziemy długo i powoli opadać. Poziomy, które osiągniemy nie będą szokiem w danym momencie ale byłyby teraz. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: emesso1 » czwartek, 1 lutego 2018, 18:12

Patrycja97x pisze:@Bitmar, Jeżeli to banka, to twoim zdaniem gdzie dokladnie jestesmy? I ile jeszcze mozemy spasc?
Obstawiam dolek gdzies w okolicach 200-300$ w okolicach 6 miechow, bedzie powtorka z rozrywki, konta spiochy sie wlasnie obudzily i zaczely sypac, zwieksza sie freefloat i obecny stan nie jest mozliwy do utrzymania, tak czy siak to juz schylek btc, udzial btc w rynku krypto ciagle spada, juz jest ponizej 30%, wiec nie ludzilbym sie ze w perspektywie kilku lat btc odrobi i znajdzie sie na obecnych poziomach, nowe krypto przejma role btc, moze eth moze inny syf ale obstawiam ze na pewno nie bedzie to btc, kosmiczne czasy transakcji i oplaty jak w średniowieczu bankowym

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Bitmar » czwartek, 1 lutego 2018, 18:19

Patrycja97x pisze: I ile jeszcze mozemy spasc?
Gdybym miał taką wiedzę, to stałbym się bogatym człowiekiem :) Odpowiem tak, nie będę zdziwiony jak spadnie i do 4000$. Zdziwię się dopiero jak spadnie poniżej 1000$. Nie będę też zdziwiony, jak wyjdziemy z korekty i zaliczymy nowe ATH. Na Bitcoina nie ma mocnych ;)
Wymazywanie pisze: Warto dodać "jak również i tracą".
No pewnie, że tracą. Śmiali się już z braci Winklevoss, śmiali się z Tima Drapera jak kupił kilkadziesiąt tysięcy BTC po chyba 600$ a cena spadła do 200 czy coś takiego. Bogaci mogą sobie pozwolić na spadek wartości BTC i nie robi on na nich większego wrażenia, szczególnie jak grają długoterminowo. Stać ich na to, dalej mają z czego żyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 1 lutego 2018, 18:48

Bitmar pisze:Stać ich na to, dalej mają z czego żyć.
I właśnie dlatego ta gierka będzie trwać, wody nie zabraknie, pokarmu też, ryby będą miały cały czas dobrze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 1 lutego 2018, 18:53

emesso1 pisze: Obstawiam dolek gdzies w okolicach 200-300$ w okolicach 6 miechow
Żarcik czy poważnie? Technicznie-wykresowo sądzę, że popyt w cenach 3-cyfrowych w ciągu nie tyle 6 miesięcy ale 1-2 lat były tak potężny, że raczej na pewno tam nie zejdziemy. Poniżej 3-4k byłoby ciężko a Ty 200-300$ hehe niezły trolling.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Patryk99 » piątek, 2 lutego 2018, 09:05

Panowie, jak to wszystko wyglądało w 2017-01 ?, gdzieś widziałem wykres dla BTC to była szybka korekta i góra, tutaj już dosyć długo chyba to trwa. Bez Paniki niby, ale dziś wszystko na hitbtc na czerwono mam .. i tylko obserwuję jak hajsy odpływają..

Zastanawiam się, czy to może być dobra pora na zakupy - nie btc, jakichś małych.. czy może jednak jeszcze będzie leciało i leciało :)...
Ostatnio zmieniony piątek, 2 lutego 2018, 09:06 przez Patryk99, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Canis Lupus » piątek, 2 lutego 2018, 09:06

@Patryk99, w zaistniałej sytuacji lepiej obserwować wykres 2013 a nie 2017
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 10:23

Przedwczoraj na Tradingview napisałem że będzie zjazd w okolice 8000-8300$ a dziś napisałem że wg.mojej oceny to nie koniec. Na tym poziomie może być jakieś tam odbicie i dalsze rejony to okolice 6000$.
A tak poza tym uważam że całe to krypto stworzono po to aby skutecznie ukrywać pieniądze z przestępstw i lewe dochody odkąd państwa wzięły się za tzw" raje podatkowe".
Następnym coinem któremu wieszczą sukces większy niż Bitcoin to Zcash, który umożliwia całkowitą anonimowość. Idealny instrument do ukrywania "lewizny".
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... in/0kyg7k9
No i na koniec, dla teoretyków :D którzy bajdurzą o rzekomej "deflacyjności" Bitcoina która ma gwarantować jego wartość.
To nie jest żadna gwarancja :D , czego przykładem : 1.obecny zjazd 2.Kreowane są kolejne kryptowaluty które wpływają na kapitalizację innych walut. Rynek nie jest z gumy a pieniądz przepływa.
Deflacyjnośc Bitcoina gwarantowała by jego wartość jedynie przy założeniu że kapitalizacja Bitcoina rośnie, a przynajmniej nie spada .

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: emesso1 » piątek, 2 lutego 2018, 10:36

Wymazywanie pisze:
emesso1 pisze: Obstawiam dolek gdzies w okolicach 200-300$ w okolicach 6 miechow
Żarcik czy poważnie? Technicznie-wykresowo sądzę, że popyt w cenach 3-cyfrowych w ciągu nie tyle 6 miesięcy ale 1-2 lat były tak potężny, że raczej na pewno tam nie zejdziemy. Poniżej 3-4k byłoby ciężko a Ty 200-300$ hehe niezły trolling.
Czas pokaze kto ma racje, wchodza bany na calym swiecie, wchodza podatki i regulacje na poważnie, w zadnym innym momencie w historii btc ulica nie byla tak ubrana w hiper spekulacyjny papier co spoteguje spadki, kapital spekulacyjny ktory jest ograniczony przechodzi na inne krypto syfy, wycena poszczegolnych krypto to pochodna ilosci zywej gotówki w obiegu przeznaczonej do spekulacji a ktora to jest skonczona, caly wzrost ostatnich 3 miechow zrobiła ulica nagoniona na wzrosty, pojedyncze osoba ma grosiaki ale jak pomnozysz to przez pol swiata ktory widzi tylko wzrosty to recepta na sukces, w 90% przypadkowa ulica, bez jakiejkolwiek doswiadczenia gieldowego, wzrosty do takich poziomow byly mozliwe dzieki niskiemu ff, free float btc rosnie, zebrano 90% btc z rynku, teraz te konta spiochy sypia, im wyzszy ff tym ciezszy walor i grawitacja przyciaga, za 6 miechow eth wyprzedzi btc pod katem obrotu i pewnie ma szanse na przejecie pałeczki, czysta matematyka, statystyka i psychologia tlumu bez wchodzenia w durne ideologie...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 11:12

emesso1 pisze: za 6 miechow eth wyprzedzi btc pod katem obrotu
Z punktu widzenia tradingu BTC ma za długi czas realizacji transakcji z powodu niewydajnej sieci. ETH z kolei nie ma ograniczenia ilościowego i można tego wytworzyć "skolko ugodno" jak każdą walutę fiat. Wieszczą że kolejnym hitem będzie Zcash ( na pewno wśród mafii i świata przestępczego) bowiem umożliwia całkowitą anonimowość ,idealny do ukrywania lewych dochodów
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... in/0kyg7k9
emesso1 pisze: kapital spekulacyjny ktory jest ograniczony przechodzi na inne krypto syfy, wycena poszczegolnych krypto to pochodna ilosci zywej gotówki w obiegu przeznaczonej do spekulacji a ktora to jest skonczona,
Zgadzam się i piszę o tym od dawna. Adwokaci BTC zachwalają że sam fakt iż jest ograniczona ilość BTC jest gwarancją wartości i nośnikiem bogactwa-było by to prawdą przy założeniu że kapitalizacja BTC nie spada. Nie zauważają przy tym że równocześnie ilość nowych krypto walut rośnie i stają się konkurencją dla BTC zmniejszając jego kapitalizację a tym samym wartość. Co widać np. teraz jak BTC spada bo pieniądze odpływają gdzie indziej.Rynek nie jest z gumy.
Jak każdy instrument finansowy krypto jest podatne na spekulację i zobaczymy który to coin w najbliższej przyszłości będzie wypromowany na kolejną bańkę :D
I jeszcze jedno- obserwuję na Tradingview "cryptoTalk" forum te same leszcze i tych samych naganiaczy co na StockTwitts przy spółkach biotech czy innych pump&dump. Te same teksty i schematy :D Z czego wnioskuję że gros spekuły przeniosła się z rynku akcji i forex na krypto.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » piątek, 2 lutego 2018, 12:24

Pix pisze:
Z punktu widzenia tradingu BTC ma za długi czas realizacji transakcji z powodu niewydajnej sieci. ETH z kolei nie ma ograniczenia ilościowego i można tego wytworzyć "skolko ugodno" jak każdą walutę fiat. Wieszczą że kolejnym hitem będzie Zcash
Czytam z rozbawieniem - ETH jest dużo gorszy od BTC pod względem płynności -
tam piramida welth distribution jest taka :
52% wszystkich ETH posiada raptem 400 adresów ;) - ( dla bitcoin jest to grubo ponad 2000 które - mają łącznie 50 % czyli jakieś 5 razy więcej niż ETH )
reszta krypto to ŚMIECI - jak bardzo by mi się nie podobała idea i technologia za nimi stojąca to NIE STOI za nimi ŻYWA GOTÓWKA a jak już wielokrotnie powtarzałem BITCOIN stoi MAFIĄ - to ona dba o to żeby był dopływ gotówki do "rezerwy federalnej bitcoina" - Powiązania Pana Palazzolo z Molina Lee już przedstawiłem w poprzednich postach . Wyobraźcie sobie ludziska , że Cosa Nostra kupowała spółki wydobywcze w Kanadzie a później przekupywała rząd Namibii żeby dostać licencje na wydobycie Uranu tam. - to jest SKALA ich działań - ich problemem jest przerzucanie gotówki na łapówki i inwestycje w legalne biznesy . Od 2010 r Cosa Nostra ma problem bo ich bank HSBC został OFICJALNIE przyłapany na pomaganiu w praniu brudnych pieniędzy - zapłacił od ręki 1,28 MLD USD kary i przyznał się do winy. Zaczęło się poszukiwanie innych narzędzi. Poczytajcie moje wcześniejsze posty o rodzinie Toppino ( bardzo zacna rodzinka z Key West , Miami ) prowadząca biznesy w nieruchomościach na całym świecie to z pod ich skrzydeł wyszedł w Singapurze Ludovic van der Velde był tam CEO PAG razem z J-P Toppino ( CEO Bitfinex i Tathera ) ( firma Charlsa Toppino przejęła PAG i zarządza nią J-P Toppino ) z koleji Bitfinex zakładał polską siedzibę w podwarszawskich Michałowicach wysyłając ugodnego Molinę Lee ( ten sam co z Peterem Bertholdem zasiedli z ramienia Palazzolo w spółce Forsys Metal ). To co teraz się dzieje na BTC ma dlatego taki wpływ na WSZYSTKIE altcoiny dlatego bo tylko za BTC stoi prawdziwa KASA - zobaczcie sobie film na Netflixie ( https://www.netflix.com/title/80118100 ) zrozumiecie jak działa mafia i jak gotówka jest ich poważnym problemem - który BTC idealnie rozwiązał - tylko trzeba było zrobić Hype na niego żeby zrobić płynność na świecie. Dla nich wahania kursu o 100-200% nie mają znaczenia - potrafią wywalić samolot liniowy dla przesłania gotówki .

Idalnie widać znacznie BTC w krypto po udziale BTC w kapitalizacji rynku - zauważcie już było tak że BTC miał około 30% marcap, jak tylko zaczyna się szybki spadek to ten udział skacze do 36-37 % jeśli te wypompowanie gotówki potrwa dłużej tak do poziomu 4000 USD za BTC to zobaczycie że znowu BTC będzie miał udział powyżej 50 % marcap dla wszystkich krypto.

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 12:54

nomenomen_token pisze: tam piramida welth distribution jest taka :
Zgadza się ale ja nie piszę o dystrybucji i ilości portfeli tylko piszę o lagach w sieci BTC. Czas oczekiwania na sfinalizowanie transakcji jest za długi. No chyba że ktoś chce płacić ekstra wysokie fee.
Co do reszty pełna zgoda- krypto zostały wypromowane jako sposób na ukrycie i transfer lewej kasy odkąd rządy wzięły się na poważnie za tzw. "raje podatkowe".

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » piątek, 2 lutego 2018, 13:00

Pix pisze:
nomenomen_token pisze: tam piramida welth distribution jest taka :
Zgadza się ale ja nie piszę o dystrybucji i ilości portfeli tylko piszę o lagach w sieci BTC. Czas oczekiwania na sfinalizowanie transakcji jest za długi. No chyba że ktoś chce płacić ekstra wysokie fee.
Co do reszty pełna zgoda- krypto zostały wypromowane jako sposób na ukrycie i transfer lewej kasy odkąd rządy wzięły się na poważnie za tzw. "raje podatkowe".
A ja wiem o czym ty piszesz ale to NIE MA ZNACZENIA czy jakaś platforma / sieć krypto ma czas 18 m czy 1 sec potwierdzenia transakcji - dla Mafii jest to NIEISTOTNE ważna jest płynność , a płynność kreują realni użytkownicy, póki co to tylko BTC można płacić w np. Szwajcarii niemal za wszystko łącznie z koleją państwową . To samo w ZAE - zapłać tam Zcashem ;). I prowizja jest tu nieistotna bo jak mafjoza kupuje któregoś bentleya czy brylanty dla nowej kochanki to jeb... go czy zapłaci nawet 20 USD więcej


Tak na marginesie - popatrz na https://coinmarketcap.com/currencies/tether/ tethera spadł już do 0,97 USD tutaj się robi prawdziwą kasę ;) nie ważne czy ludziska sprzedają czy kupują byle by łyknąć tą prowizję ;) 3% a już zniknęło z rynku od wczoraj 550 MLD - 366 MLD = 184 MLD ile przeszło przez Tethera ? moim skromnym zdaniem min. 20% wszystkich transakcji - czyli mam tak 1,1 MLD USD zarobku na czysto ;) w jeden dzień
Ostatnio zmieniony piątek, 2 lutego 2018, 13:24 przez nomenomen_token, łącznie zmieniany 1 raz.

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 13:20

nomenomen_token pisze: A ja wiem o czym ty piszesz ale to NIE MA ZNACZENIA czy jakaś platforma / sieć krypto ma czas 18 m czy 1 sec potwierdzenia transakcji - dla Mafii jest to NIEISTOTNE ważna jest płynność , a płynność kreują realni użytkownicy, póki co to tylko BTC można płacić w np. Szwajcarii niemal za wszystko łącznie z koleją państwową . To samo w ZAE - zapłać tam Zcashem . I prowizja jest tu nieistotna bo jak mafjoza kupuje któregoś bentleya czy brylanty dla nowej kochanki to jeb... go czy zapłaci nawet 20 USD więcej
Ale ja piszę o tradingu, z punktu widzenia day tradera, nie ma sensu wchodzenie w coś kiedy nawet nie wiem kiedy moja transakcja dojdzie do skutku. Kurs może w tym czasie odpłynąć gdzie chce. Wydaje mi się że ty piszesz o normalnych transakcjach kupna dóbr użytkowych lub usług przy pomocy krypto waluty.
Na rynku akcji na NYSE czy Nasdaq wybieram sobie płynną spółkę i czekam na odpowiedni moment, transakcja zawierana jest w ułamku sekundy.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » piątek, 2 lutego 2018, 13:26

Pix pisze:
Ale ja piszę o tradingu, z punktu widzenia day tradera, .....
Traderzy to tu tylko dla picu są ;) dla hypu i rozgłosu , że można coś zarobić . Powiedz szczerze jaką wartość dla rynku i użytecznosci wnosi trading na krypto ???? moim zdaniem ZYLCZ

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 13:41

nomenomen_token pisze: Traderzy to tu tylko dla picu są dla hypu i rozgłosu , że można coś zarobić . Powiedz szczerze jaką wartość dla rynku i użytecznosci wnosi trading na krypto ???? moim zdaniem ZYLCZ
Znam takich co zarabiają, ale oni kombinują arbitraż pomiędzy giełdami albo inwestują w dłuższym przedziale czasowym.
Odważni są, dla mnie to "hardkor" i ja nie akceptuje takiej dawki ryzyka.
Ja uprawiam day trading i nigdy nie zostaję z papierem na noc. Dlatego póki trading na krypto nie da możliwości zawierania takich transakcji jak na giełdzie nie wchodzę w to, ale z uwagą obserwuje i analizuję bo to się kiedyś może zmienić.

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: nomenomen_token » piątek, 2 lutego 2018, 13:49

Pix pisze:
nomenomen_token pisze: Traderzy to tu tylko dla picu są dla hypu i rozgłosu , że można coś zarobić . Powiedz szczerze jaką wartość dla rynku i użytecznosci wnosi trading na krypto ???? moim zdaniem ZYLCZ
Znam takich co zarabiają, ale oni kombinują arbitraż pomiędzy giełdami albo inwestują w dłuższym przedziale czasowym.
Odważni są, dla mnie to "hardkor" i ja nie akceptuje takiej dawki ryzyka.
Ja uprawiam day trading i nigdy nie zostaję z papierem na noc. Dlatego póki trading na krypto nie da możliwości zawierania takich transakcji jak na giełdzie nie wchodzę w to, ale z uwagą obserwuje i analizuję bo to się kiedyś może zmienić.
a wytłumacz mi jak na krypto ma wyglądać Day trading - skoro transakcje idą 24h ??? tutaj nie ma dnia jest ciągła wymiana trudno zamykać pozycje przy końcu dnia ;)


HA HA HA widziałeś to punkt 8 rano w NYC i nagle z 7550 USD / BTC skacze na 8550 USD / BTC w niecałe 15 min - przyszli do pracy day traderzy i łapią spadające noże ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 2 lutego 2018, 14:17 przez nomenomen_token, łącznie zmieniany 1 raz.

Pix
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: Pix » piątek, 2 lutego 2018, 13:59

nomenomen_token pisze: a wytłumacz mi jak na krypto ma wyglądać Day trading - skoro transakcje idą 24h ??? tutaj nie ma dnia jest ciągła wymiana trudno zamykać pozycje przy końcu dnia
No właśnie nie ma day tradingu, dlatego nie wchodzę w to póki to się nie zmieni :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: hassejo » piątek, 2 lutego 2018, 15:00

@nomenomen_token, day trading oznacza otwarcie i zamknięcie pozycji w przeciągu 24h.
więc jak najbardziej jest day trading na giełdach krypto.

Początkujący
Posty: 294
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed potencjalną korektą!!!

Postautor: sebastian86 » piątek, 2 lutego 2018, 15:00

Spoiler:
pany, nawaliliście syfu w takim fajnym wątku, teraz by coś znaleźć trzeba tu z widłami wchodzić :( ,
Naprawde chcecie czytać takie bzdety o których tu piszecie ?
TO nie pokój na czacie gimbusów tylko najpoważniejsze forum o Bitcoinie w tym kraju :P

Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości