Dbix - Dubai Coin mining

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: diggeri » sobota, 27 stycznia 2018, 15:26

tonyxxl pisze:już jest koło 25$... sam nie wiem co robić z urobkiem. ATH to się nie spodziewam, ale pod 30$ może dobić z rozpędu. Coś tam chyba można pomału sprzedawać mimo wszystko, szczególnie jak się kupowało po 4-5 albo kopało przy trudności 20.
I co zrobiłeś?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » sobota, 27 stycznia 2018, 15:50

https://rigminingpool.com/

Obrazek

Pool jest nowy i nie jest przeciążony przez potężne koparki.
Minimalne wypłaty z kopalni: 0.2ETH, 0.5ETC, 0.5DBIX.
Wszystkie statystyki i aktualny kurs wydobywanej waluty są zamieszczone na stronie kopalni.

Jak się połączyć z pool-em?
W mojej opinii najlepszym programem do wydobywania krypto walut opartych na algorytmie Dagger-Hashimoto jest Claymore's Dual Miner

- Zamieszczam link który prowadzi do najaktualniejszej wersji Claymore's Dual Miner:
https://mega.nz/#F!O4YA2JgD!n2b4iSHQDruEsYUvTQP5_w

- Żeby podłączyć się do kopalni wystarczy skopiować linijkę kodu która znajduje się poniżej do pliku z rozszerzeniem ".bat". I zmianą adresu portfela na właściwy oraz nazwy koparki. Po przygotowaniu pliku umieszczamy go w głównym folderze Claymore's Dual Miner i uruchamiamy.
-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum:
EthDcrMiner64.exe -epool 173.212.209.42:8008 -ewal <Adres_twojego_portfela> -eworker <nazwa_koparki> -epsw x

-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum Classic:
EthDcrMiner64.exe -epool 173.212.209.42:9009 -ewal <Adres_twojego_portfela> -eworker <nazwa_koparki> -epsw x

-Dane potrzebne do wydobycia Dubaicoin:
EthDcrMiner64.exe -epool 173.212.209.42:7007 -ewal <Adres_twojego_portfela> -eworker <nazwa_koparki> -epsw x -allcoins 1

- Istnieje możliwość pobrania przykładowego pliku "bat". Poniżej zamieszczam linki:
-Link do pliku potrzebnego przy wydobyciu Ethereum:
https://rigminingpool.com/bat/ClaymoresMinerEth.bat

-Link do pliku potrzebnego przy wydobyciu Ethereum Classic:
https://rigminingpool.com/bat/ClaymoresMinerEtc.bat

-Link do pliku potrzebnego przy wydobyciu Dubaicoin:
https://rigminingpool.com/bat/ClaymoresMinerDbix.bat

- Jeżeli nie posiadasz koparki a chciał byś zacząć wydobywać krypto walutę. Istnieje możliwość wynajęcia mocy obliczeniowej na https://www.miningrigrentals.com/
-Poniżej przesyłam link z odniesieniem do konkretnego algorytmu (ETH, ETC, DUBAICOIN)
https://www.miningrigrentals.com/rigs/hashimotos
-Po wynajęciu koparki wystarczy musimy skonfigurować dane dostępowe w tym celu wpisujemy:
-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum:
Adres Stratum+tcp: 173.212.209.42:8008
Nazwa użytkowania: <Adres_twojego_portfela>
Haslo: x

-Dane potrzebne do wydobycia Ethereum Classic:
Adres Stratum+tcp: 173.212.209.42:9009
Nazwa użytkowania: <Adres_twojego_portfela>
Haslo: x

-Dane potrzebne do wydobycia Dubaicoin:
Adres Stratum+tcp: 173.212.209.42:7007
Nazwa użytkowania: <Adres_twojego_portfela>
Haslo: x

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » sobota, 27 stycznia 2018, 16:45

diggeri pisze: I co zrobiłeś?
wymieniłem większość na LTC jak był po 250$ a dbix się rozpędzał od 11-12$... :x :cry:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: PunkStar » sobota, 27 stycznia 2018, 23:55

Witam wszystkich gorąco, bo w zasadzie to mój pierwszy post :)

Mam problem z portfelem Dbix, mianowicie nie synchronizuje się z siecią. Miał ktoś podobny problem ? etc.
Jakieś porady, sugestie. Może zła wersja. Mam v1.4.9-2

Bardzo proszę o pomoc jeśli to możliwe.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » niedziela, 28 stycznia 2018, 12:03

PunkStar pisze:Witam wszystkich gorąco, bo w zasadzie to mój pierwszy post :)

Mam problem z portfelem Dbix, mianowicie nie synchronizuje się z siecią. Miał ktoś podobny problem ? etc.
Jakieś porady, sugestie. Może zła wersja. Mam v1.4.9-2

Bardzo proszę o pomoc jeśli to możliwe.
Czy portfel jest podłączony, do chociaż jednego klienta? Jeżeli nie to może problem leżeć po stronie firewalla.

Obrazek

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: PunkStar » niedziela, 28 stycznia 2018, 12:58

Zgadza się, synchronizacja nie postępuje ze względu na brak połączenia. Pojawia się komunikat: Connection state: Connected with 0 peers
Dodam że portfel innej waluty działa poprawnie.

Wyłączenie firewalla niestety również nic nie zmieniło :(

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » niedziela, 28 stycznia 2018, 15:12

PunkStar pisze:Zgadza się, synchronizacja nie postępuje ze względu na brak połączenia. Pojawia się komunikat: Connection state: Connected with 0 peers
Dodam że portfel innej waluty działa poprawnie.
Rozumiem. Ściągnięcie najnowszej wersji Gdbix-a powinno pomóc. Poniżej zamieszczam link do GitHub-a:
https://github.com/dubaicoin-dbix/go-du ... /releases/

Po pobraniu archiwum należy wypakować plik Gdbix do katalogu z portfelem. Po uruchomieniu portfela w zakładce "Settings" przechodzimy do zakładki "advanced". Następnie klikamy klawisz "choose" i wybieramy nowy plik Gdbix który wcześniej rozpakowaliśmy. Uruchamiamy ponownie program i czekamy na synchronizacje. Po niedługiej chwili synchronizacja portfela powinna się rozpocząć.

Obrazek

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: PunkStar » niedziela, 28 stycznia 2018, 21:00

rigminingpool , dzięki bardzo :) Poszło po podmiance pliku. Kręci się kółeczko i idzie zielony pasek :) pozdro

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » niedziela, 28 stycznia 2018, 22:35

PunkStar pisze:rigminingpool , dzięki bardzo :) Poszło po podmiance pliku. Kręci się kółeczko i idzie zielony pasek :) pozdro
Nie ma za co, pozdrawiam i zapraszam na https://rigminingpool.com/ :)

Obrazek

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » sobota, 17 marca 2018, 12:44

Witam,
do ekipy rigminingpool, jest do Was jakiś kontakt inny niż mailowy ? 2 dni temu był problem u Was na kopalni, co prawda nie wpłynął na kopanie, ale jednak coś się działo. Dziś przez kilkanaście minut Wasza kopalnia była offline, od rana nie widać w ogóle wskakujących bloków, total paid mam na "0". Kilku znajomych pisze i dzwoni do mnie, że w ogóle nie widzi swoich workerów, pomimo, że jak ja sprawdzam to widzę. Poprawcie kontakt i reakcje na bugi, bo w taki sposób jeśli będzie to funkcjonować to będziemy musieli niestety się odłączyć, a naprawdę chcemy wesprzeć Polski projekt. Na chwilę obecną 95% mocy kopalni dostarcza moja ekipa.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » poniedziałek, 19 marca 2018, 11:44

Varus pisze: Witam,
do ekipy rigminingpool, jest do Was jakiś kontakt inny niż mailowy ? 2 dni temu był problem u Was na kopalni, co prawda nie wpłynął na kopanie, ale jednak coś się działo. Dziś przez kilkanaście minut Wasza kopalnia była offline, od rana nie widać w ogóle wskakujących bloków, total paid mam na "0". Kilku znajomych pisze i dzwoni do mnie, że w ogóle nie widzi swoich workerów, pomimo, że jak ja sprawdzam to widzę. Poprawcie kontakt i reakcje na bugi, bo w taki sposób jeśli będzie to funkcjonować to będziemy musieli niestety się odłączyć, a naprawdę chcemy wesprzeć Polski projekt. Na chwilę obecną 95% mocy kopalni dostarcza moja ekipa.

Pozdrawiam
Mieliśmy poważną awarię serwera. Po awarii odzyskaliśmy dane o przelewach które nie zostały sfinalizowane, a przelewy zostały rozesłane ręcznie. Został postawiony nowy wydajniejszy serwer na którym podobne awarie systemu nie powinny mieć miejsca. Dziękujemy za przekonanie do naszego projektu i przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Na dzień dzisiejszy jedyną formą kontaktu z obsługą jest e-mail, na wszystkie wiadomości w związku z awarią odpowiedzi zostały przesłane w trybie priorytetowym. Jeśli taka forma komunikacji jest niewystarczająca prosił bym o sugestię jak możemy poprawić komunikacje z kopalnią na adres e-mail (rigminingpool@gmail.com).

Z poważaniem,
RigMiningPool
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 10 grudnia 2016
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Morbias » poniedziałek, 19 marca 2018, 14:43

Na co kopiecie DBIX? Ściągając ich portfel nie synchronizuje się. - Jakiś Error mi wyskakuje.
Można na Myetherwallet?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: powered » poniedziałek, 19 marca 2018, 15:29

@Morbias, U góry po prawej. Stąd ściąg wallet https://dbixscan.io/home
Na dole strony jest opisany problem, że czasem trzeba wskazać ścieżkę do pliku gdbix.exe

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 10 grudnia 2016
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Morbias » poniedziałek, 19 marca 2018, 18:03

powered pisze: @Morbias, U góry po prawej. Stąd ściąg wallet https://dbixscan.io/home
Na dole strony jest opisany problem, że czasem trzeba wskazać ścieżkę do pliku gdbix.exe
To ogarnąłem, ale wyskakuje mi w Logach takie coś:
Error Response parse error: illegal value
Error Response error: unknow error
Error HTTP Response parse error: illegal value

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 9 lipca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: Varus » poniedziałek, 19 marca 2018, 18:10

rigminingpool pisze: Mieliśmy poważną awarię serwera. Po awarii odzyskaliśmy dane o przelewach które nie zostały sfinalizowane, a przelewy zostały rozesłane ręcznie. Został postawiony nowy wydajniejszy serwer na którym podobne awarie systemu nie powinny mieć miejsca. Dziękujemy za przekonanie do naszego projektu i przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Na dzień dzisiejszy jedyną formą kontaktu z obsługą jest e-mail, na wszystkie wiadomości w związku z awarią odpowiedzi zostały przesłane w trybie priorytetowym. Jeśli taka forma komunikacji jest niewystarczająca prosił bym o sugestię jak możemy poprawić komunikacje z kopalnią na adres e-mail (rigminingpool@gmail.com).

Z poważaniem,
RigMiningPool
Niestety wysłałem 2 maile w sprawie awarii, w sobotę. Do teraz nie mam żadnej odpowiedzi. Statystyki się też wyzerowały. Te sytuacje wykluczają Wasz pool, przykro mi. Już wszystkie sprzęty odłączyłem. Ja obsługując klientów muszę być 24h pod telefonem i "trzymać rękę na pulsie" żeby wszystko działało. Nie umiałem też wytłumaczyć dlaczego wszyscy mają nagle TOTAL PAID "0". Tego do teraz nie poprawiliście. 2 dni temu suma wypłat była większa niż teraz.
Zdarzyły się też sytuacje, w których klienci klikając w linka sojego minera nie widzieli nic, wszędzie 0, balans, workerzy, hashrate itp. A ja klikając w tego samego linka wszystko widziałem.

Mam nadzieję, że w przyszłości popracujecie nad poolem.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » poniedziałek, 19 marca 2018, 18:50

Varus pisze:
rigminingpool pisze: Mieliśmy poważną awarię serwera. Po awarii odzyskaliśmy dane o przelewach które nie zostały sfinalizowane, a przelewy zostały rozesłane ręcznie. Został postawiony nowy wydajniejszy serwer na którym podobne awarie systemu nie powinny mieć miejsca. Dziękujemy za przekonanie do naszego projektu i przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Na dzień dzisiejszy jedyną formą kontaktu z obsługą jest e-mail, na wszystkie wiadomości w związku z awarią odpowiedzi zostały przesłane w trybie priorytetowym. Jeśli taka forma komunikacji jest niewystarczająca prosił bym o sugestię jak możemy poprawić komunikacje z kopalnią na adres e-mail (rigminingpool@gmail.com).

Z poważaniem,
RigMiningPool
Niestety wysłałem 2 maile w sprawie awarii, w sobotę. Do teraz nie mam żadnej odpowiedzi. Statystyki się też wyzerowały. Te sytuacje wykluczają Wasz pool, przykro mi. Już wszystkie sprzęty odłączyłem. Ja obsługując klientów muszę być 24h pod telefonem i "trzymać rękę na pulsie" żeby wszystko działało. Nie umiałem też wytłumaczyć dlaczego wszyscy mają nagle TOTAL PAID "0". Tego do teraz nie poprawiliście. 2 dni temu suma wypłat była większa niż teraz.
Zdarzyły się też sytuacje, w których klienci klikając w linka sojego minera nie widzieli nic, wszędzie 0, balans, workerzy, hashrate itp. A ja klikając w tego samego linka wszystko widziałem.

Mam nadzieję, że w przyszłości popracujecie nad poolem.

Pozdrawiam
Tak jak informowaliśmy w powyższej wiadomości, żaden e-mail nie został bez odpowiedzi.
Jeśli dobrze wnioskuję po loginie na Pana e-mail również została wysłana odwiedź i miał Pan kontakt e-mailowy z Nami.
Powyższa Pana wiadomość to oczernianie naszej obsługi klienta. Owszem mieliśmy awarię ale została ona usunięta a warunki zoptymalizowane tak by taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Zalecamy również dokładną kontrolę skrzynki e-mail przed umieszczaniem publicznie informacji niezgodnych z prawdą i publiczne zniesławienie poola.
W sprawie problemu z komunikatem Total Paid 0 proszę o kontakt e-mail z informacją o numerze portfela. Zajmiemy się weryfikacją tego problemu.

Obrazek
https://rigminingpool.com/wiadomoscW.jpg


Z poważaniem,
RigMiningPool
Obrazek

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: smokofilomidanek » środa, 28 marca 2018, 12:38

Witam
Kopie u was od kilku dni. Nic ok 300 mh,jak do tej pory wypłaty były Ok,raczej bez problemów.
Jednak koparka działa kilkanaście godzin od ostatniej wypłaty,prace dostaje a na saldzie zero monet....
Jakieś problemy ???

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: rigminingpool » piątek, 6 kwietnia 2018, 18:19

smokofilomidanek pisze:Witam
Kopie u was od kilku dni. Nic ok 300 mh,jak do tej pory wypłaty były Ok,raczej bez problemów.
Jednak koparka działa kilkanaście godzin od ostatniej wypłaty,prace dostaje a na saldzie zero monet....
Jakieś problemy ???
Znalezienie bloku generuje zysk wysokości 6 DBIX-ów. Pana udział w kopaniu jest wynagradzany zgodnie z "procentem udziału przy wydobyciu bloku". Dwa bloki zostały znalezione, jeden z wariacją 413% a drugi 2%.
Powinien Pan otrzymać od nas przelew.

Poniżej załączam historię przelewów z 2018-04-04:
Obrazek

Z poważaniem,
RigMiningPool
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: tonyxxl » niedziela, 15 kwietnia 2018, 02:16

jest nowy desktop wallet dla dubaicoin:
https://prnt.sc/j5dgth

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dbix - Dubai Coin mining

Postautor: smokofilomidanek » czwartek, 19 kwietnia 2018, 13:05

Dzięki,przyda się ;)

Jakaś cisza w wątku,nikt już nie kopie dbix ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości