BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » piątek, 19 stycznia 2018, 09:44

ognos pisze:Ta sprawa więcej wspólnego ma z bitbayem niz z bitmarket, a ja raczej dostałem rykoszetem na bitmarkecie (na bitbayu wczesniej mi się logowali na konto i niestety na bitbayu i na mailu miałem takie samo hasło).
Było pisane na róznych forach jakiś czas temu, że wyciekła im baza maili (BitBayowi) ale oczywiście do niczego się nie przyznali. A dostaje cała społeczność.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: wrip » piątek, 19 stycznia 2018, 12:45

Dlaczego dajecie tak wysokie fee dla sieci BCH? Przecież tam wystarczą grosze by transakcja wpadła do 1 bloku.
Aha i dlaczego śladem np. BitPay i CoinBase nie akceptujecie wpłat małych i średnich kwot BCH w trybie 0-conf?
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: borewik » piątek, 19 stycznia 2018, 17:07

Polecałbym wynosić się z BOŚ banku, zaczynają robić dziwne problemy. Dziś przy zakładaniu konta dla spółki cywilnej, zostaliśmy zapytani czy spółka prowadzi handel kryptowalutami, po naszej odpowiedzi na TAK, gość powiedział, że nie jest pewien czy nam założą te konto. Podobno zaczęli o to pytać od grudnia - prawdopodobnie po info o kliencie WBK z Zduńskiej Woli.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: amneziahaze » sobota, 20 stycznia 2018, 11:35

@Awesomist, Bitmarket dalej nie odpisał, dlaczego... ale taka mała prośba, może ty też nie pisz na pw, bo ja już nie mam tyle czasu. Chodzi o to, że za dużo osób pisze.

2zl
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 8 stycznia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: 2zl » sobota, 20 stycznia 2018, 18:04

ej jaki min depozyt zabezpieczenia jest żeby otworzyć dźwignię LTC?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » sobota, 20 stycznia 2018, 18:20

@wrip
Uważamy, iż stosowana opłata transakcyjna jest optymalna.
Ze względów bezpieczeństwa nie zostanie wprowadzone księgowanie środków bez potwierdzenia.

@amneziahaze
Na podstawie Twojego wpisu na forum nie mamy możliwości identyfikacji Twojej osoby i udzielenia odpowiedzi. Prosimy o przesłanie zgłoszenia na kontakt@bitmarket.pl

2zl
Minimalna wartość wpłaty depozytu zabezpieczającego wynosi 1 LTC. Minimalna wartość uzupełnienia depozytu w przypadku jego posiadania wynosi 0.1 LTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Athread4 » sobota, 20 stycznia 2018, 18:52

@BitMarket.pl,
Wrocilem z BitBaya, bo myslalem ze usuneliscie ten smieszny exhausted na wystawianie ofert., ale sie zawiodlem.
Wchodze i dalej jest to samo, bociarze wystawiaja nieskonczonosc ofert przez API a ja po kilku ofertach dostaje bloka i po zmianie kursu nie moge nawet anulowac swojej oferty.

I zeby nie bylo, nie mam nic do botow, po prostu chce zeby byla sprawiedliwosc, czemu boty maja miec wieksze prawa?? (najlepiej usuncie te ograniczenia i kazdy bedzie zadowolony, ewentualnie jakies ograniczenie dobowe.)
Prosze o oficjalna odpowiedz, czy zostanie to zmienione czy nie. Tylko to chce wiedziec, pozdrawiam.

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: szymon1051 » niedziela, 21 stycznia 2018, 13:28

BitMarket.pl pisze:
szymon1051 pisze: Prosta piłka u was będą działać powiadomienia o wpłacie PLN czy nie?
Na chwile włączyliście ale znów nie działają.

Powiadomienia zostały wprowadzone.

Do mnie tylko jedno powiadomienie dotarło 4 nie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » niedziela, 21 stycznia 2018, 23:10

@szymon1051
Ile wpłat PLN wykonałeś od czasu przywrócenia powiadomień w dniu 18 stycznia?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: galt » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:54

@BitMarket.pl Czy w handlu z dźwignią zlecenia stop loss są nadal zamykane poprzez wystawianie ofert (przy longu po stronie sprzedaży, przy shorcie po stronie kupna)?

Jeśli tak, to jaki jest wasz plan na wypadek gdyby kurs już nigdy (lub przez bardzo długi okres) nie powrócił do ceny stopa? Czy te pozycje są otwarte w nieskończoność(co by powodowało że giełda w danym momencie może nie mieć w 100% pokrycia dla BTC), czy refundujecie je z własnych środków po jakimś czasie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 13:15

@Athread4
Obowiązują limity zapytań wysyłanych przez API. Nie jest więc prawdą, że istnieje nieskończona możliwość wystawiania zleceń poprzez API. Ograniczenie ilości zleceń poprzez www spowodowane jest faktem rosnącej ilości botów, które są podpinane do nieoficjalnego API przez www, na co nie wyrażamy zgody. Ograniczenie ilości wystawianych zleceń przez www w ciągu 10 minut nie zostanie zmienione.

@galt
Zlecenia stop loss są zamykane poprzez wystawianie ofert. Nie ma to wpływu na stopień pokrycia środków.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: galt » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 13:39

BitMarket.pl pisze: Zlecenia stop loss są zamykane poprzez wystawianie ofert. Nie ma to wpływu na stopień pokrycia środków.
@BitMarket.pl
Co dzieje się gdy wystawiona oferta(zamykająca pozycję stop loss) nie zostanie nigdy wypełniona ? Jeśli dobrze rozumiem to wtedy taka pozycja generuje wam stratę, pokrywacie ją z własnych środków, czy pozycja jest otwarta w nieskończoność (czyli nie ma wtedy 100% pokrycia w BTC)?

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: szymon1051 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 14:01

@BitMarket.pl
BitMarket.pl pisze: @szymon1051
Ile wpłat PLN wykonałeś od czasu przywrócenia powiadomień w dniu 18 stycznia?
Tylko fajnie że pisaliście to w poście z 6 stycznia.
BitMarket.pl pisze:
@szymon1051
Przywrócimy powiadomienia o wpłacie PLN.
I od 6 stycznia wykonałem 5 wpłat.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: borewik » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 15:25

Ja powrócę do tematu BOŚ banku, ponieważ sądzę, że w niedalekiej przyszłości użytkownicy bitmarketu mogą mieć problem w przypadku gdy BOŚ bank zablokuje konta firm i spółek handlujących krypto walutami. Dostałem dziś telefon, że nie zostanie dla mnie otwarty rachunek, bo bank nie współpracuje z firmami powiązanymi z krypto (trzeba oświadczać, że się tego nie robi).
Niestety Polska to ciemnogród który nie potrafi czerpać z nowych technologii i nie dość, że sobie podcina tym skrzydła to podcina je także obywatelom.
Edit: Polecam się przenosić do banków które są "ok wobec krypto" czyli na ten moment, na pewno nie WBK i BOŚ

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: szymon1051 » wtorek, 23 stycznia 2018, 11:15

Dlaczego nie dodacie kolejnych walut typu ETH, LISK?
Zarabialiście by na prowizjach więcej.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » wtorek, 23 stycznia 2018, 13:13

@szymon1051
Kolejne pary walutowe będą wprowadzane po zakończeniu prac optymalizacyjnych systemu. Kolejną ich paczkę planujemy w czwartek.

We wtorek 30.01.2018 od godziny 23:00 do 02:00 (środa) planowana jest przerwa modernizacyjna podczas której serwis nie będzie dostępny. W przypadku nie ukończenia prac w wyznaczonym terminie zastrzegamy możliwość nieznacznego jej wydłużenia. Nie mamy możliwości przewidzenia dynamiki zmiany kursu podczas planowanej przerwy. Przepraszamy za utrudnienia.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: japu » wtorek, 30 stycznia 2018, 11:28

Czy planujecie udostepnic jakis skrypt, ktory pomoze policzyc transakcje na potrzeby podatku dochodowego?

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: Awesomist » wtorek, 30 stycznia 2018, 15:40

japu pisze:Czy planujecie udostepnic jakis skrypt, ktory pomoze policzyc transakcje na potrzeby podatku dochodowego?
Ja korzystam z ich funkcji "Podatki" która pomocniczo podlicza wpłaty/wypłaty fiatów w roku kalendarzowym :) do tego dowody w postaci przelewów z mojego konta bankowego - wg. mnie nie ma co przesadzać ze szczegółami.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 1272
Rejestracja: 3 marca 2014
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: BitMarket.pl » środa, 31 stycznia 2018, 10:44

Została wprowadzona możliwość wyboru pomiędzy nocnym a dziennym trybem strony.
Zmiana trybu jest możliwa po zalogowaniu do konta za pomocą suwaka znajdującego się w lewym górnym rogu strony.

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket.pl - zaawansowana giełda z dźwignią

Postautor: bn801 » środa, 31 stycznia 2018, 12:56

No, w końcu! Po starcie w nocy nawet przez chwilę znowu dźwięk działał ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości