Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: MelomanBTC » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:14

A tak zostawię na dokładkę, z kim macie doczynienia korzystając z Coinroom. Z osobami które są tak wielkimi amatorami, że muszą się "popierać" w swoim zdaniu przeciwko klientowi który ma jakiś problem (komentarze z konta @Coinroom i @wierzba są pisane przez tą samą osobę), bo inaczej użytkownicy tego forum by ich zjedli :D

Obrazek

Skąd to wiem, że użytkownik @wierzba = @Coinroom ? A no stąd. Ops drobna pomyłeczka w Multikontach :oops:

Obrazek

Ale nic się nie stało, szybko się usunie, zaloguje na konto firmowe i po sprawie. Teraz szybko modlitwa, oby nikt nie zauważył.
Obrazek


Jeszcze szybkie zerknięcie, na opinie Coinroom na Facebooku i voila, jest to czego się spodziewałem. Czyli dalszy pokaz umiejętności Coinroom teamu.
Obrazek

Aa, to to mnie w ogóle nie dziwi, same piąteczki (w tym jedna od prezesa Tomasza Wiewióra :mrgreen:)
Obrazek

A wszystkie inne opinie, które już nie są od znajomków/pracowników/kupionych opinii (wybierz dowolne), są bardzo negatywne - same 1 i 2.
https://www.facebook.com/pg/Coinroom/reviews/
Obrazek


I na koniec.. Ta giełda jest poważna, to jest poważny byznes, sami poważni programiści, prawnicy i marketingowcy.
Obrazek



Podsumowując tak jak powiedziało samo @Coinroom do was, pod postacią "Wierzby":
wierzba pisze: Jeśli ktoś nie potrafi w odpowiednim miejscu wstawić przecinka i dziwi się, że stracił srodki to znaczy, że nie powinien brać się za giełdę.
Co polecam każdemu jeżeli ktokolwiek by się zastanawiał nad użytkowaniem tej giełdy.



Czekam na kontakt potężnego "działu prawniczego" pod postacią "Wierzby" ekspresowo wpisującego w Google porady prawnicze ;)

Dodano po 15 minutach 37 sekundach:
@Bitmar, z racji że ludzie tracą środki na Coinroom, potem każą im czekać 3 tygodnie. Ciągłe dziury w giełdzie które niby naprawiają i ich rezultatu nawet trochę nie widać. Nie ma nawet 2FA tylko jakaś niezaufana appka (więc userzy w dziecinnie prosty sposób mogą zostać masowo okradzeni). Straszenie prawnikami, zmienianie regulaminu bez informowania klientów (już się z tego wycofali). Wystawianie sobie opinii popierających samych siebie, z MULTIKONTA i inny pokaz amatorstwa, przez co inni mogą potracić pieniądze - wnoszę o dodanie przedrostka w temacie "ostrzeżenie - NIE korzystaj!", dopóki jeszcze nie wszyscy ucierpieli przez Coinroom.
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 08:09

Panie MelomanBTC nikt z Klientów naszej giełdy nie potracił środków, wielu użytkowników tego forum co pisali ,że ich rzekomo okradliśmy, po wyjaśnieniu zrozumieli że dostali te środki niesłusznie. Mamy 2FA i jest to "Mepin" rozważymy oczywiście wprowadzenie "Google Authenticator"

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Aleksiejs » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 08:35

Robienie multikont jedzie totalną amatorszczyzną i totalnie Was pogrąża. Może się jakoś do tego odniesiecie zamiast unikać tematu?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 08:44

Wyjaśnimy to.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:27

Ja utraciłem zarobione środki, w dn. 29/12/2017 została zamknięta oferta na 4344 sztuk po 0,30 w wyniku której otrzymałem trochę więcej pieniędzy bo mi policzono więcej sztuk ale po korekcie konto mi przywrócono do stanu przed zamknięcia co widać w historii na giełdzie a skoro oferta zamknięta to powinienem mieć za nią 1303 zł a tak nie jest, brak jest tej transakcji a skoro została zamknięta to ktoś mi ją w historii konta wykasował.

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:46

Panie Beter2 prosiliśmy Pana o kontakt na mail help@coinroom.com nie skontaktował się Pan z nami do tej pory aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, po raz kolejny proszę Pana o kontakt.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:08

Jako, że to forum publiczne i otrzymałem właśnie zastawienie anulowanych transakcji pozwolę sobie wstawić je tutaj aby każdy użytkownik to zobaczył

Obrazek

Miałem wystawione 4344 BURST na sprzedaż po 0,30 zł, ofertę zamknięto po kursie 1,81 zł które mi anulowano, dlaczego? Moja teza jest taka - ktoś zamiast oferty kupna po 0,18 zł wpisał 1,81 zł (i prawdopodobnie wcięło mu dużą ilość gotówki skoro wyczyścił listę zleceń, mógł to być ktoś ze sporym saldem konta). Można nadal zauważyć, że kursy na BURST skaczą więc jako wyjaśnienie dam

Obrazek

To ja pytam jeżeli ktoś nie umie wstawić przecinka, sprawdzić po ile chce kupić daną walutę dlaczego przez jego błąd odebrano mi pieniądze? Jak mam to nazwać, nie wierzę, że na giełdzie wystąpił jakiś błąd. Po mojemu to ktoś przez pomyłkę utopił dużo pieniędzy a giełda stara się to wyprostować poprzez anulowanie transakcji i traktować to jako błąd systemu giełdy.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: kondzio » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:33

Coinroom pisze:Wyjaśnimy to.
Ale co tu wyjaśniać, chcieliście zrobić ze mnie debila, bo pomyliłem się w przecinku i ten tekst:
wierzba pisze: to znaczy, że nie powinien brać się za giełdę.
To wy nie powinniście brać się za prowadzenie giełdy skoro nie umiecie się przelogować na prawidłowe konto. Cała ta sytuacja pokazuje na jak nisko żenująco poziomie jesteście, a fake oceny na fb świadczą o tym, że zdajecie sobie sprawę z tego.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:54

kondzio pisze:
Coinroom pisze:Wyjaśnimy to.
Ale co tu wyjaśniać, chcieliście zrobić ze mnie debila, bo pomyliłem się w przecinku i ten tekst:
wierzba pisze: to znaczy, że nie powinien brać się za giełdę.
To wy nie powinniście brać się za prowadzenie giełdy skoro nie umiecie się przelogować na prawidłowe konto. Cała ta sytuacja pokazuje na jak nisko żenująco poziomie jesteście, a fake oceny na fb świadczą o tym, że zdajecie sobie sprawę z tego.
Pan sam wcześniej napisał, że zarobił za darmo pieniądze, wypłacając około 5tys. burstów. Sytuacja tyczy się waluty Burst, użytkownicy wałkują ten sam błąd, który wyniknął na naszej giełdzie, mogą Państwo przejrzeć poprzednie wpisy. Nie rozumiem Pana pretensji do nas jak Pan sam się chwalił parę postów wyżej, że wypłacił darmowe pieniądze.
beter2 pisze: Ja utraciłem zarobione środki, w dn. 29/12/2017 została zamknięta oferta na 4344 sztuk po 0,30 w wyniku której otrzymałem trochę więcej pieniędzy bo mi policzono więcej sztuk ale po korekcie konto mi przywrócono do stanu przed zamknięcia co widać w historii na giełdzie a skoro oferta zamknięta to powinienem mieć za nią 1303 zł a tak nie jest, brak jest tej transakcji a skoro została zamknięta to ktoś mi ją w historii konta wykasował.

Obrazek
beter2 pisze: Jako, że to forum publiczne i otrzymałem właśnie zastawienie anulowanych transakcji pozwolę sobie wstawić je tutaj aby każdy użytkownik to zobaczył

Obrazek

Miałem wystawione 4344 BURST na sprzedaż po 0,30 zł, ofertę zamknięto po kursie 1,81 zł które mi anulowano, dlaczego? Moja teza jest taka - ktoś zamiast oferty kupna po 0,18 zł wpisał 1,81 zł (i prawdopodobnie wcięło mu dużą ilość gotówki skoro wyczyścił listę zleceń, mógł to być ktoś ze sporym saldem konta). Można nadal zauważyć, że kursy na BURST skaczą więc jako wyjaśnienie dam

Obrazek

To ja pytam jeżeli ktoś nie umie wstawić przecinka, sprawdzić po ile chce kupić daną walutę dlaczego przez jego błąd odebrano mi pieniądze? Jak mam to nazwać, nie wierzę, że na giełdzie wystąpił jakiś błąd. Po mojemu to ktoś przez pomyłkę utopił dużo pieniędzy a giełda stara się to wyprostować poprzez anulowanie transakcji i traktować to jako błąd systemu giełdy.
Panie Beter2, jak sam Pan widzi wystawił Pan ofertę po 0.30 a system policzył po 1,81 dlatego transakcja została anulowana. Oczywiście należne środki zostaną Panu zwrócone.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 23:11

Po lekko ponad dwóch tygodniach od mojego problemu, wymianie kilku też nieprzyjemnych wiadomości i opisania tutaj mojego problemu przeze mnie dzisiaj wieczorem giełda zwróciła mi moje środki z zamkniętej oferty za 4344 sztuki sprzedane tak jak chciałem po 0,30 zł. Wcześniej anulowano mi transakcję i miałem do dyspozycji 4344 sztuk waluty, sprzedałem po cenie mniejszej niż zakupiłem za 824 zł, wymieniłem na BTC i wypłaciłem. Dzisiaj została mi wypłacone reszta 479 zł. Tutaj należy zauważyć, że giełda zwróciła całą kwotę a nie tylko 303 zł które zarobiłem więc uznała moją transakcję 4344 x 0,30 - 1303 mimo, że później sprzedałem sam z własnej woli po tańszej cenie. Mój problem uważam za rozwiązany. Dziękuję za polubowne załatwienie problemu i dojście do kompromisu.

Na przyszłość jeżeli macie takie problemy to radzę zawiesić giełdę, zablokować wszystkie transakcje, naprawić wszystko i dopiero dać znów klientom a jak wystąpił taki błąd trzeba było poinformować klientów o błędzie jak najszybciej a nie po 24 godzinach bo to trochę za długo, jeżeli ktoś zdążył wypłacić kasę która mu za wysoko policzyło to nie wiem jak to rozwiążecie czy odpuścicie czy nie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: gandzialf » wtorek, 16 stycznia 2018, 00:44

Abstahując od pozostałych wątków tutaj poruszonych to zakładanie poza oficjalnych kont czy wystawienie ocen np na fb to w sumie nic nowego. Każda nowo powstająca firma w branży wymagającej internetowego marketingu tak robi. I nie tylko nowa bo np w sklepach internetowych tylko garstka opinii jest od prawdziwych klientów (no chyba, ze wszytskie są dobre) i również to, że najgorsze są na końcu a na pierwszych stronach biją po oczach te najlepsze to nic nowego.
Inna sprawa jak się taki marketing realizuje. No ale fakt wtopili z tą pomyłką. Jakby ci marketingowcy mieli jakiś polot powinni zrobić z tego "wierzby" alter ego Coinrrom i hejtować własne (Coinroomu) posty :D

A w sumie @Coinroom, jak tak czytacie (jeśli czytacie) o jakich coinach tutaj ludzie dyskutują i co jest można powiedzieć "na topie", szczególnie jak chodzi o waluty niskich kapitalizacji to mogli byście zrobić sobie niezły obrót (i przy okazji reklamę twórcom a nam jakięs tam zyski) proponując twórcom wstawienie danego coina na swoją giełdę. Wiem, że to chyba tak nie działa ale twórców takich walut z zasady nie stać na topowe światowe giełdy więc taka regionalna może być dobrą bazą wypadową. Dodatkowo profili takich teamów z zasady obserwuje spora społeczność więc + marketingowo dla was. Na czołowego obiecywacza w tym temacie czyli waszego konkurenta nie ma co chyba liczyć to może choć Wy coś ruszycie.

Ja tam o ile się znam to robi się coś takiego w biznesach jak analiza SWOT i jestem ciekawy co Wam tam wyszło :D bo po tej powyższej dyskusji to zagrożenia pikują w górę a wykorzystania szans jakoś nie widać.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 16 stycznia 2018, 08:10

Dzień dobry,

Teraz pracujemy nad crypto/crypto a po uruchomieniu bierzemy się za dodawanie nowych altów. Co do altów jakie to będą, chcemy aby to była niespodzianka dla naszych klientów. Nowe alty zaczniemy wprowadzać pod koniec lutego na początku marca, wcześniej nie damy rady.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: czajaPL » wtorek, 16 stycznia 2018, 14:43

co chwilę 404 na stronie
ile idzie szybki przelew na giełdę bo cooooś długo?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » wtorek, 16 stycznia 2018, 14:45

Witam,

Proszę wysłać potwierdzenie wpłaty na mail: help@coinroom.com

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: fbit » wtorek, 16 stycznia 2018, 22:16

pytanie dla bardziej doświadczonych, czy wolumen obrotu na poziomie 270.01272519 BTC na tej giełdzie pozwala na dość łatwe i szybkie upłynnienie bitcoina ?

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: beter2 » wtorek, 16 stycznia 2018, 22:24

No i jeszcze giełda powinna poprawić wykres i podawanie kursu na bieżąco bo o 21:55 znów ktoś przepłacił za BURST ponad 7 zł, mamy godzinę 22:23 a w zleceniach już po 0,20-0,22 ale to 7 zł nadal jest w tabelce GIEŁDY

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1HegXsN8yevDEb4y4Y7Dmm4DLKpAP526V8

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Mariuszltc » środa, 17 stycznia 2018, 15:52

beter2 czlowieku zmien gielde jak Ci cos ciagle nie pasuje przezywasz tego Bursta jakbysm mial 15 lat nie wiem moze tyle masz a napewno mentalnie, nie znasz zasad funkcjonowania gieldy a zasmiecasz forum

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szulc » środa, 24 stycznia 2018, 21:49

Giełda jest zarejestrowana w PL czy za granicą (gdzie?)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 460
Rejestracja: 20 października 2016
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Coinroom » czwartek, 25 stycznia 2018, 08:26


Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coinroom.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: artur95 » czwartek, 25 stycznia 2018, 20:49

Hah widze ze wszyscy mieli takie problemy.. Ja sprzedalem 1500 burstow, juz nie pamietam po jakim kursie bo bylo to baardzo dawno temu, wyskoczyl komunikat ze oferta zostala zamknieta i saldo "wzroslo" o X pln, niestety po sprawdzeniu salda bylo 0 zł. Druga sytuacja byla taka, ze sprzedalem iles tam burstow za lacznie ponad 200zl, pieniedzy nie otrzymalem a bursty zniknely. Oczywiscie po kazdej takiej sytuacji od razu pisalem do supportu, zeby na biezaco to zalatwic. Minal ponad miesiac i ani 1500 burstow ani tych ok 200zl nie otrzymalem. Za kazdym razem każą mi czekac na odpowiedz z dzialu IT, ale za kazdym razem tlumaczono mi, ze wszystko jest tak jak byc powinno, ze zwrocili mi te srodki, chociaz nie odzyskalem ani zlamanego grosza. Ta gielda to jedna wielka sciema. Co chwile "ludzie" kupuja na gieldzie rozne waluty po wysokich kursach, a gdy wystawie oferte po nizszym, takim samym lub wyzszym, to oczywiscie nagle nie ma chetnych. Po anulowaniu oferty znowu robi sie szał i realizowane sa oferty po kolei jak leci. DNO TOTALNE

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości