Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisk-2207 » sobota, 13 stycznia 2018, 11:19

Skąd się bierą takie wystrzały BTC jak 2 dni temu o 6 rano ?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HighWind » sobota, 13 stycznia 2018, 12:11

GameCash pisze: Jakby kurs urósł 241 razy w rok byłby największa firmą świata CO NIE JEST REALNE zrozum na pewno nie w rok
Kilka postów wyżej, ktoś ci próbował wytłumaczyć, że z kursu kryptowaluty NIE DA SIĘ wyliczyć wartości firmy a ty dalej swoje. To twoje gadanie miało by sens gdyby całość waluty znjadowała się w rękach ów firmy. Miałeś liski kiedy większość nie wiedziała jeszcze co to krypto a na największym polskim forum (społeczności tych co WIEDZĄ co to kryptowaluty) jesteś od raptem kilku dni... przecież to się kupy nie trzyma. Zero analizy, zero konkretów, zero wykresów, zero informacji tylko nie nie nie nie, nikt nie wie o czym mówi.... nie wiem ile ty masz lat ale troche pokory wypadałoby cię nauczyć btc w czerwcu kosztował 5k PLN a w grudniu 68K PLN ale ty to juz zapewne wiedziałeś w kwietniu.... przepraszam za offtopa ale od 3 stron znowu nie da sie tego czytać, post do kosza.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 13 stycznia 2018, 12:35

Może ja coś napiszę sensowego oprócz Waszego pitolenia. Zrobił się tu naprawde niezły rozp... A wszystko dlatego że cała Polska jest zapakowana w Liska nawet dzieci, i każdy liczy na zarobek w stylu kebab i tu mówie całkiem serio jak u mnie na dzielni gadają o tym to sądzę że tak wszędzie mówia wchodza na forum i wpisuja głupoty. Ale do rzeczy

Na dzień dzisiejszy mamy akumulację tejże waluty, myślałem że spadnie, poniżej 90 plnów, ale chyba nic z tego no trudno, może next time uśrednie. Także na dniach spodziewane następne wzrosty do ilu nie wiem, możliwe ze przebijemy ath 40usd. Nie mniej jednak, do czasu relanczu, warto obserwować postęp prac odnośnie core 1.0 bo ma byc dany w czasie eventu, warto być krok do przodu przed innymi, bo wiadomo jak to mówia kupuj ploty sprzedawaj fakty. Czy tak będzie zobaczymy

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MrHold » sobota, 13 stycznia 2018, 12:43

GameCash pisze:
Harmony pisze: Podrzucam ciekawy artykuł o Lisku co prawda z grudnia i znaleziony dziś na reddit, ale dobrze opisuje potencjał, który drzemie w Lisku. Może niektórzy w końcu zrozumieją, że wszystko przed nami ;)

http://altcoinatlas.com/lisk/

Przy okazji zaglądając na githuba, zauważyłem, że Core 1.0 cofnęło się w progresie o 5% i wynosi teraz 76%. Jakiś nowy problem do rozwiązania powstał. Ciekawe czy zdążymy do końca stycznia z core, jednak widać, że prace nieustają.

https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones

Z kolei Lisky progres już 45%

https://github.com/LiskHQ/lisky/milestones
No ja te strony znam gdy ty nie widziałeś co to krypto. Tak masz racje wszystko przed nami OPROCz takich wystrzałów. Do której klasy podstawówki chodzisz ? W tym roku kurs urósł 241 więc NAJWIEKSZE WZROSTY ZA NAMI . Jakby kurs urósł 241 razy w rok byłby największa firmą świata CO NIE JEST REALNE zrozum na pewno nie w rok
Człowieku, gość wrzuca 3 konkrety, jak mało kto w tym wątku a twoja odpowiedź zaczyna sie od słów "ja te strony znam gdy ty nie widziałeś co to krypto" ? Jeszcze czymś zamierzasz się pochwalić? A i widzę że masz rzadką zdolność oceny doświadczenia wszystkich użytkowników forum na rynku kryptowalut. Gratulacje.
Ludzie, jak ten wątek nie ma być śmietnikiem jak gość wali takimi tekstami?

P.S. - Witam na forum które obserwuję od pewnego czasu :D

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » sobota, 13 stycznia 2018, 12:49

Ishias pisze: Może ja coś napiszę sensowego oprócz Waszego pitolenia. Zrobił się tu naprawde niezły rozp... A wszystko dlatego że cała Polska jest zapakowana w Liska nawet dzieci, i każdy liczy na zarobek w stylu kebab i tu mówie całkiem serio jak u mnie na dzielni gadają o tym to sądzę że tak wszędzie mówia wchodza na forum i wpisuja głupoty. Ale do rzeczy

Na dzień dzisiejszy mamy akumulację tejże waluty, myślałem że spadnie, poniżej 90 plnów, ale chyba nic z tego no trudno, może next time uśrednie. Także na dniach spodziewane następne wzrosty do ilu nie wiem, możliwe ze przebijemy ath 40usd. Nie mniej jednak, do czasu relanczu, warto obserwować postęp prac odnośnie core 1.0 bo ma byc dany w czasie eventu, warto być krok do przodu przed innymi, bo wiadomo jak to mówia kupuj ploty sprzedawaj fakty. Czy tak będzie zobaczymy
Dokładnie zbanować dzieci bo to irytujące Ludzie kupili liska po jakies 10 k i udaja iwnestorów .

Dodano po 3 minutach 57 sekundach:
Po prostu chce UCHRONIĆ dzieci przed stratą kieszonkowych. Polecam liska do inwestycji każdemu jak był po te 8zl no jeszcze 23 to max a teraz jak po 100zl okej jeżeli urośnie to już nie dużo . W historii świata nie znam żadnego aktywa które tylko by rosło . Nie mówię że już teraz (ALE MOŻE Już teraz) prędzej będzie spadek tylko pytanie czy na kwocie 100zl sie zacznie czy na 1000zl i dopiero. Troche pokory.

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
Schemat sie powtarza tak samo jak ostrzegałem przed inwestowaniem w nieruchomości znajomych z USA 10 lat temu bo to było identycznie TO SAMO . Ale po co słuchać lepiej udawać mądrzejszych . Z Całego serca polecam blog prezesa . On ma jeszcze większą wiedzę niż JA.

Dodano po 29 sekundach:
https://www.youtube.com/channel/UC9m-i3 ... -rg/videos

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Glexab » sobota, 13 stycznia 2018, 12:54

GameCash pisze: Schemat sie powtarza tak samo jak ostrzegałem przed inwestowaniem w nieruchomości znajomych z USA 10 lat temu bo to było identycznie TO SAMO . Ale po co słuchać lepiej udawać mądrzejszych . Z Całego serca polecam blog prezesa . On ma jeszcze większą wiedzę niż JA.
haha ostrzegać to możesz kolegów w piaskownicy, ile ty masz 10 lat? Śmiać mi się chce czytając twoje wpisy. Robisz największy spam w tym temacie, mam nadzieję, że szybko przepadniesz z tego forum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KingNick » sobota, 13 stycznia 2018, 13:40

GameCash pisze: Koncxe off top i już tu się nie wypowiadam stwierdzam tylko fakt że społeczność liska to Debile nie licząc się z spadkami i myślą że do końca ich życia będzie to the moon.
Oj kolego, chyba masz problem z panowaniem nad emocjami, a to poważna wada przy podejmowaniu decyzji...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 13 stycznia 2018, 14:16

GameCash pisze: Koncxe off top i już tu się nie wypowiadam stwierdzam tylko fakt że społeczność liska to Debile nie licząc się z spadkami i myślą że do końca ich życia będzie to the moon.
Panowie nie ma co się mazać była pompa na LSK poleciał to the moon, teraz szedł na ziemie :mrgreen: :mrgreen: o czym pisałem wcześniej. Uważam że i tak jest dobrze bo nie oddał całego ruchu na BB bo zatrzymał się w przedziale 98-105 więc Ci co kupili w dzień pompy po 85 są zarobieni. Reszta hmmm reszta to zależy czy byli uważni i sprytni i puścili na górce i zrealizowali zysk. Pozostali chciwi to niestety "leszcze" którzy albo oddadzą ze stratą i ją odrobią szybko na czym innym np dziś BTG +35% a w Azji +55 hehe, lub zostaną bags holder czyli będą trzymać walor... :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
I życzę sukcesów sekcie LSK :lol:

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » sobota, 13 stycznia 2018, 14:23

GameCash pisze: Polecam liska do inwestycji każdemu jak był po te 8zl no jeszcze 23 to max a teraz jak po 100zl okej jeżeli urośnie to już nie dużo .
A ja dalej polecam Liska do inwestycji. I jak był po 4-5zł (gdy kupowałem - ETH był wtedy 200 razy droższy), i po 8-10zł, jak i po 30, a teraz po 100zł. Jego cena wynosi obecnie 1/45 ceny Ethereum, co dalej stanowi poważne niedowartościowanie względem potencjału całego projektu, w szczególności sidechainów (łańcuchów bocznych) i Java Script. Gdy ekipa skończy w końcu te SDK i zaczną wychodzić dappsy, może to dać poważny efekt sieciowy. I to tak duży, że Lisk w pewnym momencie może być nawet Top 2, po Bitcoinie.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czlowiek_z_lasu » sobota, 13 stycznia 2018, 14:42

UP
Dobrze że napisałeś całego projektu, bo na razie to jeszcze obietnica.
Lik żeby był na 2 miejscu musiały zdrożeć około 50 razy jeszcze.

Porównywanie Liska do ETH nie ma sensu, ETH to znacznie inna waga.
ETH - już działa, ETH na prawie wszystkich giełdach można wymienić na inne Coiny i to głównie napędza popyt.

Co do Liska jest potencjał jako firma ale czy inwestycja (????) tutaj czas pełni ważna rolę.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » sobota, 13 stycznia 2018, 14:48

czlowiek_z_lasu pisze: UP
Dobrze że napisałeś całego projektu, bo na razie to jeszcze obietnica.
Lik żeby był na 2 miejscu musiały zdrożeć około 50 razy jeszcze.
50 razy przy założeniu, że całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut będzie stała. Jeśli król Bitcoin przebije okolice 20 tys. USD w tym roku, to kapitalizacja wzrośnie, a co za tym idzie, większy mnożnik będzie potrzebny, żeby się doczołgać do tego drugiego miejsca.
Porównywanie Liska do ETH nie ma sensu, ETH to znacznie inna waga.
Dzisiaj tak, ETH to inna waga. Natomiast porównanie LSK do ETH zaczyna nabierać dużo więcej sensu, gdy projekt LSK zostanie zrealizowany w całości.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » sobota, 13 stycznia 2018, 16:09

Lisk cofnął się w core 1.0. Miałbyc 30 grudnia a nie wiadomo czy zdążą do końca lutego. Mają kolejne błędy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Grospi » sobota, 13 stycznia 2018, 17:14

Panowie śledzę już dość długo temat i kupiłem na początku stycznia Lisk'a. Po ustabilizowaniu się kursu zastanawiam czy nie sprzedać z niedużym zyskiem, czy czekać do września w nadziei na większy zysk. Jak ocenianie na long term ?

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » sobota, 13 stycznia 2018, 17:25

wydaje mi się że lsk to raczej long term bo teraz cena to jedynie spekulacja a we wrześniu cena będzie już za projekt zrealizowany a przynajmniej jego część, jeśli nie zawalą z core 1.0 to lsk czeka zacny rok :)

Chociaż ciągle waham się miedzy inwestycją w LSK a NEO, bo wydaje mi się że prędzej NEO zostanie nowym lepszym ethernum niż lsk ale mam nadzieję że się myle :)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » sobota, 13 stycznia 2018, 17:26

Grospi pisze: Panowie śledzę już dość długo temat i kupiłem na początku stycznia Lisk'a. Po ustabilizowaniu się kursu zastanawiam czy nie sprzedać z niedużym zyskiem, czy czekać do września w nadziei na większy zysk. Jak ocenianie na long term ?
Już się wypowiadalem na longa można trzymać (raczej bo ryzyko zawsze jest) I uważam lisk wzrośnie ALE nie bd takie wzrostu jak w tym roku urośnie 241 razy (tak tyle razy urósł w 2017). Powoli na rynku Krypto nadchodzi stabilizacja I regulacja niestety. (rządy coraz bardziej się mieszają).

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: odoja » sobota, 13 stycznia 2018, 20:17

Grospi pisze: Panowie śledzę już dość długo temat i kupiłem na początku stycznia Lisk'a. Po ustabilizowaniu się kursu zastanawiam czy nie sprzedać z niedużym zyskiem, czy czekać do września w nadziei na większy zysk. Jak ocenianie na long term ?
Jak Cie ciśnie, że musisz sprzedać to sprzedawaj, ale ja osobiście trzymam do końca roku licząc na 500-700 zł. Fakt, że 241 razy nie urośnie co sam podałem, ale jako fikcje bardziej, a nie fakt niedokonany, nie zmienia mojej opinii , że jak to LISK po dłuższej przerwie ponownie będzie rósł, z tym , że wzrosty już nie będą kilku złotowe, a kilkudziesięcio.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » sobota, 13 stycznia 2018, 20:54

odoja pisze:
Grospi pisze: Panowie śledzę już dość długo temat i kupiłem na początku stycznia Lisk'a. Po ustabilizowaniu się kursu zastanawiam czy nie sprzedać z niedużym zyskiem, czy czekać do września w nadziei na większy zysk. Jak ocenianie na long term ?
Jak Cie ciśnie, że musisz sprzedać to sprzedawaj, ale ja osobiście trzymam do końca roku licząc na 500-700 zł. Fakt, że 241 razy nie urośnie co sam podałem, ale jako fikcje bardziej, a nie fakt niedokonany, nie zmienia mojej opinii , że jak to LISK po dłuższej przerwie ponownie będzie rósł, z tym , że wzrosty już nie będą kilku złotowe, a kilkudziesięcio.
Jak dobrze pójdzie to 1000 zł może być.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 14 stycznia 2018, 15:01

February 20th: The Future of Blockchain is Introduced (LISK) http://altcoinatlas.com/lisk/

Mie wiem czy było. Nic odkrywczego, pozytywna opinia o projekcie.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 14 stycznia 2018, 22:40

vjankuv pisze: Mie wiem czy było. Nic odkrywczego, pozytywna opinia o projekcie.
Wrzucałem to wczoraj na bodajże poprzedniej stronie ;)

Tymczasem na blogu Liska mamy podsumowanie mijającego tygodnia

https://lisk.support/lisk-support/lisk- ... up-week-2/

I nie wiem czy czytaliście, trochę informacji o dappach i jak to wszystko będzie wyglądać... ;)

https://lisk.support/lisk-support/serie ... exit-plan/

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:06

Nie wiem czy wiecie ale team liska nie radzi sobie z kodem. Wynajeli zewnętrzna firmę by im pomagała (może to dobrze skoro sami się nie znają). Nie wierzycie zapytajcie sami teamu.

Dodano po 47 sekundach:
Jak dla mnie to wcale nie minus a może i plus bo w końcu rusza z postępem.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości