Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » sobota, 13 stycznia 2018, 09:39

Zeus81 pisze: @marcos
GameCash
Ramzes84

A ja sądziłem, że to tylko mój patent-NIERUCHOMOŚCI i krypto...hahaha
Jedno z drugim jak najbardziej można łączyć.
Sprzedać krypto i kupić mieszkanie lub sprzedać mieszkanie i kupić krypto jak radzi mój mistrz


Tak w ramach rozrywki :D
Lubię się pośmiać przy tym. Niektóre przebijają Kononowicza :D

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » sobota, 13 stycznia 2018, 10:04

Ramzes84 pisze:
@marcos pisze:"GameCash"-nie mogę, bo mam mało, dom stawiam... :D
Mogę ci troche bruku w minecraft ukopać to fajne wykończenia sobie porobisz :D
100 game za tone
tylko transport musisz sobie załatwić ;)

A i analiza.
Chyba zaraz pójdzie w górę.

Kto rano wstaje ten nie ma kołaczy
Ja słyszałem lepsze. Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :lol:

Game się zachowuje inaczej niż lisk i myślę, że większego wystrzału można się spodziewać po konferencji niż przed.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: layra » sobota, 13 stycznia 2018, 11:03

Witam wszystkich po przerwie ;) czym spowodowany jest taki spadek wolumenu ? na bb
Proszę nie linczować za pytanie ;)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » sobota, 13 stycznia 2018, 12:03

Witam wszystkich. Od kilkunastu dni czytam forum związane z GAME ponieważ w niego zainwestowałem. Przyznam, że czytam dlatego bo jest tutaj spekulacja, która jest dla moich decyzji często kluczowa, lub chociaż brana pod uwagę przy kupnie lub ewentualnie sprzedaży.

Od dwóch dni, kiedy akcje teoretycznie poszły w dół, temat GAME trochę zamarł. Zupełnie niepotrzebnie, dlatego próbując ożywić dyskusję - SPEKULACJĘ - namawiam do normalnego poruszania tematu związanego z Game Credits!

Przede wszystkim należy zauważyć, że w porównaniu z większością crypto - GC trzyma się wyjątkowo dobrze. Nawet w przypadku ogromnego spadku woltów. Jednocześnie widać ogromny postęp na innych giełdach, o czym świadczy bardzo duży wzrost market cup. Drodzy państwo - myślę, że możemy mieć tutaj do czynienia z bardzo ważnym crypto, które jeśli mnie "nos" nie myli będzie jedną z wiodących na rynku przez dłuższy czas.

Pozdrawiam serdecznie!

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » sobota, 13 stycznia 2018, 12:13

Jak już kiedyś pisałem może a nie musi być czarnym koniem w krypto z tematy gamingowego, wiec jeśli nawiaza się liczne ważne partnerstwa z tą krypto to możliwe ze polecimy wyżej w rankingu ogólnym nawet do pierwszej 30. WsZystko wskazuje na to że zespół niedługo zasypie nas dużą ilością nowości co bedzie sprzyjało dalszym wzrostom.

Temat nie zamarł tylko nie chcemy robić tutaj spamu i przekazujemy jedynie istotne analizy i spekulacje.

Widać ze poziom 22zł ładnie się trzyma i możliwe ze niedługo będzie istotnym wsparciem do wzrostów.

Co do wolumenu na giełdach, zawsze bywało z game ze bujalismy się na malych wartościach nic odkrywczego. I w większości przypadków z małego wolumenu następowało ostra pompa w górę.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » sobota, 13 stycznia 2018, 12:36

Veres pisze: Temat nie zamarł tylko nie chcemy robić tutaj spamu i przekazujemy jedynie istotne analizy i spekulacje.
Oczywiście zgadzam się by nie spamować. Ja osobiście jednak zachęcam do spekulacji - bo te zamarły - a które w tym temacie są wręcz z nazwy wskazane. Mniej zatem rozmów o tym co można sobie kupić za zarobione pieniądze. Nikogo nie obrażając oczywiście, sam przecież jakieś tam plany mam i marzenia :evil:

Dlatego reasumując zachęcam SPECJALISTÓW od wykresów o wrzutki. A takich specjalistów już kilku tutaj znalazłem i muszę przyznać, że ich dogłębne analizy były mi bardzo pomocne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » sobota, 13 stycznia 2018, 12:58

Na ten moment to oczekujemy. Nie wypadliśmy z klina, ani kanaliku wzrostowego, trend utrzymany. Do konferencji 7 dni, można spodziewać się wzrostów do ok. 7.5-8usd, po konferencji raczej spodziewałbym sie olbrzymiej zielonej świecy. Mam wrażenie że będzie to przełomowe wydarzenie dla projektu pod względem marketingu. Przypominam że nie długo wystąpienie w fox buisness, oraz jakieś „niespodzianki”, więc zarobek rzędu 400% jest jak najbardziej realny, biorąc pod uwage fakt jak szybko rośnie market cap.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » sobota, 13 stycznia 2018, 13:20

To i ja może trochę uchylę mojej indywidualnej spekulacji na temat najbliższych 7 dni.

Przede wszystkim uważam, że tendencja wzrostowa utrzyma się do kwoty 25 zł. Uważam, że będzie miało to miejsce jutro około 16.00. I wtedy okaże się ilu tak naprawdę wierzy w magiczną konferencję. Wyprzedaż moim zdaniem nastąpi. Kurs standardowo spadnie. Moim zdaniem max do 22 zł. Wtedy też będzie okazja na ostatnie zakupy przed wystrzałem. Sęk w tym, że w zasadzie warto będzie kupować bez względu na cenę :) Cena maksymalna na dzisiaj to moim zdaniem 30 zł na początku konferencji. Co będzie dalej? Spadek, a może kolejne zyski? Zależeć będzie od tego jak wiele osób wierzy w projekt, a nie konferencję.

Czy to co napisałem to marzenia, czy może realna szansa? Tak naprawdę wiele zależy od Nas samych i od naszej psychiki? Tak czy siak wierzę w ten projekt. Dlaczego, bo patrząc na moją 10 letnią córkę kupującą obraz w grze za 25 dolarów (wirtualnych) na moje pytanie - po co Ci ten obraz, stwierdziła: "bo jest ładny i fajnie będzie wyglądał w mojej restauracji", pomyślałem, że jestem już na tyle stary, że nie ogarnie tego myślenia. Ale jedno jest pewne, młode pokolenie będzie kupowało wirtualne obrazy w grach czy Nam się to podoba czy nie.

Jednocześnie uważam, że będą to kupować za Game Credits :shock:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » sobota, 13 stycznia 2018, 14:00

DavidCoin pisze: To i ja może trochę uchylę mojej indywidualnej spekulacji na temat najbliższych 7 dni.

Przede wszystkim uważam, że tendencja wzrostowa utrzyma się do kwoty 25 zł. Uważam, że będzie miało to miejsce jutro około 16.00. I wtedy okaże się ilu tak naprawdę wierzy w magiczną konferencję. Wyprzedaż moim zdaniem nastąpi. Kurs standardowo spadnie. Moim zdaniem max do 22 zł. Wtedy też będzie okazja na ostatnie zakupy przed wystrzałem. Sęk w tym, że w zasadzie warto będzie kupować bez względu na cenę :) Cena maksymalna na dzisiaj to moim zdaniem 30 zł na początku konferencji. Co będzie dalej? Spadek, a może kolejne zyski? Zależeć będzie od tego jak wiele osób wierzy w projekt, a nie konferencję.

Czy to co napisałem to marzenia, czy może realna szansa? Tak naprawdę wiele zależy od Nas samych i od naszej psychiki? Tak czy siak wierzę w ten projekt. Dlaczego, bo patrząc na moją 10 letnią córkę kupującą obraz w grze za 25 dolarów (wirtualnych) na moje pytanie - po co Ci ten obraz, stwierdziła: "bo jest ładny i fajnie będzie wyglądał w mojej restauracji", pomyślałem, że jestem już na tyle stary, że nie ogarnie tego myślenia. Ale jedno jest pewne, młode pokolenie będzie kupowało wirtualne obrazy w grach czy Nam się to podoba czy nie.

Jednocześnie uważam, że będą to kupować za Game Credits :shock:

Sa nawwet dorośli co kupują jakieś skórki do broni w Cs go xD hehehe

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » sobota, 13 stycznia 2018, 14:04

A my krypto, które też są bez żadnej wartości i służą do spekulacji :lol

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gama » sobota, 13 stycznia 2018, 14:18

Wydaje mi się że w parze game/btc na bittrexie rysuje się ucho filiżanki które zaraz wystrzeli w górę. Mam racje?

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » sobota, 13 stycznia 2018, 14:29

mk123 pisze:A my krypto, które też są bez żadnej wartości i służą do spekulacji :lol
Ja osobiście jestem zdania, że towar wart jest tyle ile człowiek jest w stanie za niego zapłacić. A Krypto jest towarem - wirtualnym.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » sobota, 13 stycznia 2018, 14:34



Dajcie + może mała pompka się przyda

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » sobota, 13 stycznia 2018, 14:57

@Gama na 30m, ale ucho troche za nisko, więc upośledzona ta filiżanka. W skali 1D za to mamy flage ;)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » sobota, 13 stycznia 2018, 15:11

reaktywa pisze:@Gama na 30m, ale ucho troche za nisko, więc upośledzona ta filiżanka. W skali 1D za to mamy flage ;)
Tak jak wczesniej pisalem ze cup lub boczniak a jeszcze wcześniej ze same flagi widze hehe

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gama » sobota, 13 stycznia 2018, 15:20

Fakt. :lol: W każdym razie jakoś na dzisiaj wychodziło mi z wykresu, że będzie grubo. Może wieczorem. Gdzieś coś było też, że sobota będzie większy ruch. Na tradingview obserwuje się wzmożone zainteresowanie Game. Więcej wykresów i analiz. Ta konferencja może być kluczowa by sięgnąć po nowe ATH i takie bycze :D Chyba najbardziej uwielbiam panic buy i potem panic sell. Szybki zarobek z niezłym ryzykiem i dreszczykiem emocji. (przynajmniej dla mnie zadowalający zarobek) Chciałem jeszcze w BTG na chwilę zainwestować po tej konferencji, ale jednak się spóźniłem. Także trzymać Game i będzie git :mrgreen:

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » sobota, 13 stycznia 2018, 16:25

Jestem ciekawy bardzo co będzie w lutym jak wypuszczą beta sdk a team kordek znow da plame i przelozą to może się lisk z game zamienić miejscem.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rewetel » sobota, 13 stycznia 2018, 16:44

GameCredits


@gamecredits
3 min.3 minuty temu
Więcej
You can buy Resident Evil 7: Biohazard in our beta PC Store will $GAME! Download the application and learn more here:

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michal1312 » sobota, 13 stycznia 2018, 17:57

Ciekawa ścianka na poloniexie, 70k sztuk Game postawione na 46k satoshi

qba
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: qba » sobota, 13 stycznia 2018, 18:55

Zastanawia mnie jak zachowa się GAME w ciągu najbliższych 48h i tuż przed konfą. Na longterm odpowiednią ilość mam odłożoną ale myślę jeszcze o małej "grze" przed konferencją.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości