Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:11

Nie zawalajmy wątku LTC innymi forkami ,tu powstał wczoraj temat i zapraszam : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 10#p428610
Następne godziny ,dni ja obstawiam osuwanie Litka i obserwuje sytuacje żeby znowu się wkupić/ przeskoczyć. To jeszcze nie ta chwila teraz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Re: RE: Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Narling » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:27

socjolog2008 pisze:Nie zawalajmy wątku LTC innymi forkami ,tu powstał wczoraj temat i zapraszam : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 10#p428610
Następne godziny ,dni ja obstawiam osuwanie Litka i obserwuje sytuacje żeby znowu się wkupić/ przeskoczyć. To jeszcze nie ta chwila teraz.
Dziwne w sumie bo jest sporo pozytywnych informacji, dalej niemrawosc litcoina jest obecnie ewenementem (chociaż to właśnie zastanawia mnie najabardziej), dziwne jest też to że nadal litcoin jest uwieszony bitcoina.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Artur777 » niedziela, 7 stycznia 2018, 23:09

Poczekajmy niech wejdą ci co oczekują do rejestracji ,ja jeszcze chwile przeczekam i wchodzę w ltc

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:36

Jesli zaczna wchodzic agresywnie to wywinduja cene zeby sie zalapac do pociagu. Ja licze na lekki spadek zaczne kupowac ponizej 220 chyba ew przy 0.0145BTC. Nie wiem czy to sie uda ale moze trafie na jakas panike. Na BM tez ustawilem sie pod potencjalne stop losy ale nic nie wpadlo jeszcze...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:49

@japu to już najprędzej złapiesz na BM. Litcoin jest the Best of ,nr 1 przy przesyłaniu środków z giełdy na giełdę. Ale z tyłu głowy należy pamiętać ze jak w październiku pisałem i skupowałem po 50+$ i 12/13 grudnia była mega pompa x5 to należy brać pod uwagę (następne dni grudnia dobiło aż do x8) że ma też z czego spadać. Ja się czaje poniżej 200$. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: anty » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 14:15

W lutym miało ruszyć to LitePay.. ale ciekawe co teraz, skoro Visa poblokowała wszystkim karty. A z tego cio widziałem to miało na tym działać.
W takim wypadku możliwe ze sprawa sę rypła.

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: sialala » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 15:16

Visa nie blokuje kart wszystkim kryptowalutom tylko zablokowała karty jednemu wydawcy. Nie siej zamętu.

https://www.cashless.pl/wiadomosci/kart ... tcoinowych

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 15:36

japu pisze: Ja licze na lekki spadek zaczne kupowac ponizej 220 chyba ew przy 0.0145BTC.
socjolog2008 pisze: Ja się czaje poniżej 200$
W jakim czasie te targety?
Bo póki co dziś dołek 244$ i wygląda LTC na w miarę rozsądny zakup teraz. Oczywiście bardzo wiele zależy od BTC.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 15:47

Wymazywanie pisze:
japu pisze: Ja licze na lekki spadek zaczne kupowac ponizej 220 chyba ew przy 0.0145BTC.
socjolog2008 pisze: Ja się czaje poniżej 200$
W jakim czasie te targety?
Bo póki co dziś dołek 244$ i wygląda LTC na w miarę rozsądny zakup teraz. Oczywiście bardzo wiele zależy od BTC.
Target poniżej 200już jeden był niedawno.. wątpię czy teraz poniżej spadnie.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:22

Troche nie wiem co teraz - Bull trap? Liczyłem na poniżej 220 i mi się nie zrealizował zakup. Zatem oby to był bull trap i się przestawie na <200 :)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: legarde » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:46

Chyba trochę za nisko jak na bull trap.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Areck1 » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:49

Nikt się w wątku nie odzywa.. nikt już nie chce LTC więc czas kupować:-)
Zrobiłem dodatkowe zakupy na dzisiejszym dołku i obecnie gram pod taki scenariusz ze stosunkowo niskim SL na poziomie około 200$.
https://pl.tradingview.com/x/2YFvZWg4/
Co do zasięgu to liczę na duże zrosty (razy x) na początku lutego. Dolny wskaźnik to wskaźnik akumulacji (moim zdaniem przed dalszymi wzrostami). Niestety aby tak się stało BTC musi się ustabilizować (nieważne na jakim poziomie grunt aby nie wywoływało paniki ani euforii)

PS: Skoro jest to dział dla początkujących umieszczam definicję Accumulation/Distribution - wskaźnik akumulacji / dystrybucji http://bossa.pl/edukacja/AT/wskazniki/A ... tribution/

Nikogo do niczego nie namawiam po prostu przerywam stagnację w wątku:-)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:57

To ja zapytam czy są jakieś problemy z transakcjami ltc?ponieważ idą mi z giełdy na giełdę już kilka godzin

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: michal1312 » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:04

Wszystkie ruchy LTC jak na razie są zależne od BTC, także czekam na stabilizację i jakiś bardziej zdecydowany ruch w górę. Wyskoczyłem przy ~290$ i zapakowałem się z powrotem przy ~260$, wiem za wcześnie, nie spodziewałem się takiego nurkowania bitka :)

Niestety przebiliśmy linię trendu od początku wzrostów z grudnia

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wipqozn » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:07

Szansę na uniezależnienie się LTC od BTC widzę dopiero na początku marca, po wypuszczeniu LitePay.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: jpktraders » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:44

Cyfrowe srebro plasuje się na szóstym miejscu w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji. Jego cena w ciągu ostatnich 24 godzin spada ponad 5%. Jak widać na zdjęciu zamieszczonym poniżej, ostatnie 24 godzin przynoszą wzrosty tylko dla Ripple, który spadł z drugiego miejsca na trzecie w rankingu



Spoglądając z technicznego punktu widzenia, cena po raz kolejny oscyluje przy wsparciu 225 USD. Wsparcie to jest również miejscem zniesienia Fibo 50% całego ostatniego impulsu wzrostowego. Jeżeli miejsce to nie zdoła obronić ceny przed dalszymi spadkami, to będziemy mieli otwartą drogę aż do kolejnego wsparcia w okolicy 185 USD. W tym miejscu należy spodziewać się reakcji wzrostowej.




Dla klientów brokera XM szablony dla platformy MT5 z gotową analizą przygotowaną przez nas.

POBIERZ - LTC - 4H
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:03

@Areck1, a nie wydaje Ci sie, że dwa punkty podparcia dla linii, które tworzą ten trójkąt to mało? Tzn wiem, że wystarczą dwa punkty, żeby narysować prostą :) no ale zastanawiam się czy te dwa punkty to wystarczające oparcie. Tym bardziej, że zostały wyznaczone na knotach.
Ale faktem jest, że RSI z kolei niskie więc kto wie... chociaż jeszcze liczę na lekką panikę i dokupienie poniżej $200.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Areck1 » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:26

Zawsze wyrysowuje linię na knotach. W przypadku wyrysowania bez knotów w tym trójkącie robi się już naprawdę "ciasno".
Zadecydowałem zagrać pod scenariusz wzrostowy LTC, które zakupiłem dzisiaj i cierpliwie czekam na rozwiązanie.
Cierpliwość przy tej walucie jest kluczowa:-)
Mam jeszcze pewną ilośc sztuk zakupionych na wcześniejszych dołkach ale to już raczej na long.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:48

Ale formalnie to jak powinno się rysować linie żeby była wiarygodna do analizy? Bo bez sensu rysować tak, żeby uzyskać wynik jaki byśmy chcieli zobaczyć np. niezbyt ciasny trójkąt :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Areck1 » czwartek, 11 stycznia 2018, 22:45

Przy tak dużych knotach jakie miały miejsce w LTC nie uważam abym mógł je pominąć. Nie rysowałem pod wynik tylko trzymałem się jednej przyjętej zasady .
Na tym forum widywałem już oba podejścia do tematu a nawet mieszane (knoty i świece).
Prezes w jednym z filmów mówił, że knoty trzeba brać pod uwagę i po nich wyznaczać.
Jak jest książkowo niech wypowie się ktoś bardziej oznajmiony z analizą.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, baranzii, blink, Sałata i 21 gości