Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 11 stycznia 2018, 16:38

Panic buy na btc i lsk? :mrgreen:

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzyś » czwartek, 11 stycznia 2018, 16:39

delikatnie ruszyło up, ale czy to tylko chwile czy nie to czas pokaże...jedno wiem listek do 20 lutego ze mną :D i nie sprzedaje na pewno do 20 lutego

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: the ozo » czwartek, 11 stycznia 2018, 16:46

Jak się gra długoterminowo to takie wahania nie robią żadnego wrażenia. Można ewentualnie dokupić jak cena jest atrakcyjna. Ja osobiście kupowałem liska po 16, 24 i 32 zł

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » czwartek, 11 stycznia 2018, 16:51

Nie ma co sugerować się tym co dzieje się teraz. Lisk wpisuje się w ogólny trend tego co się dzieje. Analizując średnie-termy innych krypto to idą wszystkie z prądem rynku i większych wydarzeń. Niektóre z nich dostały mocniejsze strzały. Są wyjątki od reguły lub takie które spadły mniej jak siacoin w którego trochę też włożyłem czy Neo ale to wyjątki.
Jeżeli ktoś pisze o katastrofie albo upadku krypto to proszę z politowaniem na to patrzeć.
Oczywiście trzeba mieć cały czas na uwadze że jakieś szkodliwe bądź złośliwe działania rządów, banków itp mogą zachwiać znowu kursami ale np. Binance znowu otwiera rejestracje itp i tak w kółko raz na wozie raz pod wozem byle nie sprzedawać na spadkach i tego się trzymać.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 stycznia 2018, 16:53 przez zombine, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: saszek » czwartek, 11 stycznia 2018, 16:51

lepiej się cieszyć że się zarobiło w ogole cokolwiek nawet 100 zł, niz stracić kapitał tak jak niektorzy kupili liska po 130 a teraz w plecy 30 % i nie wiadomo czy nie będzie nurkował kurs dalej

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: frontier » czwartek, 11 stycznia 2018, 16:53

Oj będzie. może ale tylko może w rebranding wyjdziecie trochę ponad 0, smutne ale tak to zaczyna wyglądać.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:05

Panikuje tylko ci co kupili na górce. Ja mam zasadę nie kupuj na górce. Obecnie lisk ładnie mi urósł. Kupiłem 625 sztuk po 8 zł :d

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:06

A i zapomniałem jeszcze o jednym, Ci co opkupili się na szczycie to nie stresujcie się tylko przeczekajcie spadki ,będziecie wynagrodzeni :) ,nie słuchajcie Ala znawców ,którzy twierdzą że jak kupiliscie na szczycie to już straciliscie, stracicie wtedy jak sprzedacie po nizszym kursie,pamiętam jak ja obkupilem się z btc na szczycie 1100dol a później zjazd 90% ,wyśmiali mnie że ja głupi na górce kupiłem, że ile straciłem hajsu itp , ale przeczekalem i zyskalem a dlatego że trzymałem na longtime.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 stycznia 2018, 17:24 przez InwestorZNorwegii, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dambunio » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:10

Znowu robi się wątek chwalenia się :/ i standardowo przyszedł ktoś z górki i pyta się, czy urośnie - można zrobić coś typu "tablica bingo" - osobna na wzrosty i osobna na spadki i odznaczać za każdym razem co się stało.

Oczywiście, ze póki nie ma żadnych newsów i nowych "konkretów" kurs będzie w głównej mierze zależny od tego co się ogólnie na całym rynku dzieje. Marketcap widać, ze pomału się odbija.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:17

Dwukrotnie kupiłem BTC na górce i sprzedałem w drodze na dół. Ze stratą.
Wtedy tez obraziłem się na krypto. Niepotrzebnie, bo gdybym wytrwał, to miałbym kilkadziesiąt tysięcy więcej na koncie. Wiem- malutko.
Teraz również o mało co nie zrobiłem tego samego. Kupiłem po 119... Niewiele. 85 sztuk.
Dramat.

Trzeba to wytrzymać. Przynajmniej tym razem wierzę, że wszystko się obróci. Nawet nie myślę o innym scenariuszu.

Widać jak na dłoni, że wszystko zależy od BTC. Nawet teraz, w ostatniej godzinie.
BTC powyżej 14tys$- Lisk 27$. BTC poniżej 14k$- Lisk poniżej 27$.

Ruszy BTC to ruszy i Lisk.
A BTC ruszy- Amerykanie chcą więcej :mrgreen:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:20

InwestorZNorwegii pisze: A i zapomniałem jeszcze o jednym, Ci co opkupili się na szczycie to nie stresujcie się tylko przeczekajcie spadki ,będziecie wynagrodzeni :) ,nie słuchajcie Ala znawców ,którzy twierdzą że jak kupiliscie na szczycie to już straciliscie, stracicie wtedy jak sprzedacie po nizszym kursie,pamiętam jak ja obkupilem się z btc na szczycie 1100zl a później zjazd 90% ,wyśmiali mnie że ja głupi na górce kupiłem, że ile straciłem hajsu itp , ale przeczekalem i zyskalem a dlatego że trzymałem na longtime.
To akurat fakt.
Fakty są dwa NIE KUPUJE SIĘ NA MEGA GORCE.
Ale jak już się zrobiło ten błąd to najlepiej zapomnieć loginu i hasła na rok i może be lepiej. Tak jak zrobił to HODL. Ciekawa historia on kupił za 1000 dolców z czego pamiętam a potem kurs nawet do prawie 200 spadł

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: theone1 » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:21

przyglądam się temu "walorowi" od grudnia i jedyne co widzę to podaż... ogromną podaż :) a sposób upychania towaru jak u parówki lub Bułgarów na GPW :lol:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:26

Ja się wyprzedałem, w końcu "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu". Nie ma co moim zdaniem ryzykować, lepiej mieć te 2500zł na plusie niż być stratnym 1000zł.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DieStar » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:29

Jak już spadnie do 60-80zł na co się zanosi to wtedy warto zacząć się obkupować :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:34

DieStar pisze: Jak już spadnie do 60-80zł na co się zanosi to wtedy warto zacząć się obkupować
Tak jak mówisz. Raczej prędzej spadniemy poniżej 25$ niż przebijemy 35$. Bardzo mały volume ma Lisk, co najlepiej nie świadczy. Kto jest na plus niech realizuje zyski, kto jest na stracie niech cierpliwie czeka.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rafalg690 » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:51

Jak maly wolumen na spadkach to raczej dobrze, panika nie wskazana.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:56

Juz pamietam gorki 15 zl.. potem 30.. i dalej 60, 90... 105.. 120... 140.. z kazdej gorki byl spory spadek... dlaczego teraz mialoby nigdy nie zawrocic do gory?:)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:10

Dovakhiin pisze: Juz pamietam gorki 15 zl.. potem 30.. i dalej 60, 90... 105.. 120... 140.. z kazdej gorki byl spory spadek... dlaczego teraz mialoby nigdy nie zawrocic do gory?:)
Dla wzrokowców daje wskazówke. Up'y na lisku są powtarzalne w 100%, a niedziela na lisku to zawsze ostatni dzien wzrostów, ale to zawsze :D. PRzypominają mi sie posty user w pon jazda bo kasa przyjdzie ludzi0m na konta hehe. Przed nami fake up i down, więc dovakhiin i jazda nie stresujcie liskówiczów ;p
Teraz ludzie graja na spadki trudna sztuka. Ale zawsze jest te pare % że pojdzie inaczej

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: binarek » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:44

https://www.cnbc.com/2018/01/10/south-k ... ading.html Witam Wszystkich to mój pierwszy post w sprawie tych spadków . " Ministerstwo ds. Strategii i Finansów wydało oficjalne oświadczenie w którym uznaje zapowiedź Resortu Sprawiedliwości za przedwczesną i nie zgadza się z jej treścią. Oznacza to że niezbędne będzie wypracowanie kompromisu.

Najprawdopodobniej mamy tutaj do czynienia z podobną sytuacją jaka miała miejsce we wrześniu kiedy Chiny ogłosiły zablokowanie kryptowalut, co skonczyło się przeniesieniem rynków do Japonii. Grupy ludzi skorzystają na niskiej cenie która będzie skutkiem takich informacji".

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:50

emdecha pisze: Kurs drastycznie spada w dół. Dosłownie panika.
Jeśli mówisz o BItBay to tam w końcu kurs spadł do poziomu światowego kursu, wcześniej był sztucznie napompowany o ok 10 zł za dużo.
GameCash pisze: Panikuje tylko ci co kupili na górce. Ja mam zasadę nie kupuj na górce. Obecnie lisk ładnie mi urósł. Kupiłem 625 sztuk po 8 zł :d
Nie bój się hakerzy chętnie czytają takie fora i szukają właśnie takich Januszy żeby wyczyścić konto...

Tak poza tym - to jest niesmaczne.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości