W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: jakub71 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:13

kirucha2 pisze:
jakub71 pisze:

rozwiń na czym polegają Twoje obawy, dla mnie mocną stroną jest sam pomysł na biznes, kontakt z nabywcami tokenów,
dzisiaj było całkiem sensowne Q&A na facebooku, jeśli nie widziałeś to wejdź na ich profil https://www.facebook.com/swissborg/
lockup na sprzedaż tokenów mają na 5 lat, a to raczej rzadkość, w przeciągu doby pozyskali kolejne 12.000.000,00 CHF, łącznie
mają już 37.000.000,00 CHF, sprzedaż potrwa jeszcze dwa dni..

jeśli ktoś chce uzyskać dodatkowe 5% bonusu to zapraszam poprzez mojego refa https://goo.gl/mA2v2R
sorry pomylilam ICO ze Swisstok

w swissborg sama wejde, z twojego linka. Jaki portfel polecasz na te tokeny?

https://www.myetherwallet.com/

Dodano po 6 godzinach 4 minutach 12 sekundach:
ICO Swissborga zakończone sukcesem, zebrano 50.000.000,00 CHF, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem
to wątek proponuję śledzić pod tym linkiem https://goo.gl/xTy11P

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: kacpero2016 » środa, 10 stycznia 2018, 11:22

Bardzo fajny projekt, link do recenzji , presale zakończona, ale będzie jeszcze bardzo ograniczony public sale. Myślę, że warto się zainteresować.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Comparic.pl » środa, 10 stycznia 2018, 15:47

e-Chat z dodatkową rundą ICO

https://comparic.pl/przygotuj-sie-niesp ... -chat-ico/

8-15 stycznia, 1 ECHT kosztuje 1,05 USD (30% zniżki).
16-21 stycznia, 1 ECHT kosztuje 1,125 USD (25% zniżki).
22-31 stycznia, 1 ECHT kosztuje 1,20 USD (rabat 20%).
1-8 lutego, 1 ECHT kosztuje 1.275 USD (15% zniżki).
8-15 lutego, 1 ECHT kosztuje 1,35 USD (10% zniżki).

Jedjnocześnie iQeon startuj e zkolejną rundą przedsprzedaży:

https://comparic.pl/iqeon-pre-ico-sprze ... -dlaczego/
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: EREMEX » środa, 10 stycznia 2018, 23:41

Witam, co sądzicie o Digitex? Za 4 dni startuje sprzedaż tokenów.
https://digitexfutures.com/token-sale/

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: suszini » czwartek, 11 stycznia 2018, 07:46

Czy ktoś zainteresowany jest ico KROPS? Jakieś przemyślenia?
Ciekawy projekt, zdecentralizowany rynek produktów rolnych. Skierowany póki co do krajów oceanicznej Azji. Mają już działający produkt, w tej chwili z ich platformy skorzystało ok. 7 tyś peerów. Właśnie trwa presale, póki co z dyskontem 30%, który zmniejsza się z czasem. Do rozdania 6.400.000 tokenów w presale. Ambitny projekt z planami wejścia z IPO na NYSE.
Mają już działający produkt więc roadmap ogranicza się jedynie do zwiększania liczby klientów i zasięgu projektu.
20 mln tokenów w total supply, z tego 20% dla teamu.
https://www.mykrops.com/frontend/pdf/wh ... .pdf?v=1.4 - wthitepaper
https://www.mykrops.com/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: blessu » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:54

https://www.wepower.network/?utm_source=icobench

Czyżby solidna konkurencja dla SunContract (SNC)? Co myślicie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 49
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: artoor » niedziela, 14 stycznia 2018, 18:17

Mam pewien pomysł. Jako PL forum, może spróbujmy się skupić na polskich ICO? Śledząc icotracker można znaleźć projekty z Polski. Dlaczego nie pomóc naszym?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 stycznia 2018, 18:37

@artoor,

W sensie na polskich ICO startujących w Szwajcari lub Singapurze ?
Ok był wyjątek Algory i nawet fajny projekt niestety mało funduszy zebrał w swoim ICO.
To jest temat ogolny o ICO, zwykle podaje się tu ciekawe ico warte zainteresowania, cieżko żeby komuś polecać i zachwalać ICO tylko dlatego że jest nasze polskie. A potem co cena w dół po tym jak kupimy ? Takie coś nie ma sensu chyba że masz ochotę założyć osobny temat poświęcony tylko polskim ICO, ale jako zakładający to powinieneś coś konkretnego wrzucić na start poza samym pomysłem ;)
Każdy patrzy na jakość a nie skąd jest ICO (ehmm są pewne wyjątki regionów które mogą świadczyć o potencjalnym scamie ale nie będe krajów nazywał żeby nie było jakiegoś rasizmu czy coś :) )

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » niedziela, 14 stycznia 2018, 19:22

SelfKey w który planowałem zainwestować zrobił cap $5 940 000 w 11 minut...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: RafaelGrey » niedziela, 14 stycznia 2018, 19:26

Ktoś wchodzi w Trinity albo Dadi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 stycznia 2018, 20:52

@sud,

ja też nie pilnowałem czasu i zapomniałem dodać zakładki Selfkay'a w przegladarce a tu już wykupione w 11 minut ale lipa.
Myślałem że będe miał chociaż z 2-3 dni żeby na spokojnie zebrać eth i kupić cos.
Robiłem akurat jajecznice na kolacje i tak bym przegapił pewnie eh :(

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:17

Rumcajs pisze: @sud,

ja też nie pilnowałem czasu i zapomniałem dodać zakładki Selfkay'a w przegladarce a tu już wykupione w 11 minut ale lipa.
Myślałem że będe miał chociaż z 2-3 dni żeby na spokojnie zebrać eth i kupić cos.
Robiłem akurat jajecznice na kolacje i tak bym przegapił pewnie eh :(
Ja to w ogóle myślałem, że to miało być o 12 w południe a nie o północy :P Ale w końcu był limit $3000 na osobę z whitelisty, to ja nie wiem jak to się stało... 2 tysiące osób w 11 minut wpłaciło maxa? Może jak wejdą na giełdę to cena będzie niższa. :roll:

Początkujący
Posty: 118
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jacky » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:34

sud pisze: SelfKey w który planowałem zainwestować zrobił cap $5 940 000 w 11 minut...
Rumcajs pisze: @sud,

ja też nie pilnowałem czasu i zapomniałem dodać zakładki Selfkay'a w przegladarce a tu już wykupione w 11 minut ale lipa.
Myślałem że będe miał chociaż z 2-3 dni żeby na spokojnie zebrać eth i kupić cos.
Robiłem akurat jajecznice na kolacje i tak bym przegapił pewnie eh :(
Już jutro możecie kupować SelfKey na KuCoin.com

rs4
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: rs4 » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:52

Już dzis można kupić na ether delta. Cena x4 od wczorajszego crowdsale.

https://etherdelta.com/#0x4cc19356f2d37 ... 3296e7-ETH

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 49
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: artoor » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 08:42

@Rumcajs, To była luźna propozycja. Nie chce wspierać te z Singapuru czy innej Szwajcarii. Jak tylko pojawi się jakieś nasze "rdzenne" to natychmiast tutaj wrzuce i wrócimy do tematu :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:17

Cześć, w innym temacie nie uzyskałem odpowiedzi, post był raczej w złym miejscu - więc może tutaj:
Czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak wygląda standardowo procedura uczestnictwa w ICO? Gdy jest whitelist to zapisuję się na nią, gdzie podaje (w zależności) np adres ETH/NEO i ile chciałbym kupić. Potem weryfikacja i następnie w dniu startu mam już zagwarantowaną tą ilość, którą wcześniej zgłosiłem bez ceregieli typu "kto pierwszy ten lepszy"? Przesyłam krypto a oni mi tokeny. Ale równocześnie zapisując się na whitelist - nie mam obowiązku nabywać tokenów (pytam bo zazwyczaj jest długie terms@conditions i nie wiem czy to tylko taka formalność czy muszę to czytać jednak żeby się nie naciąć jakoś)? Tak to mniej więcej wygląda w praktyce?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 15:33

@Mayoris,
Co do whitelisty to pytales chyba w tematach ico Neo, ale wydaje mi sie ze deklaruje sie za ile chce sie kupic i za wiecej nie mozesz, ale w tych na Neo przynaqjmniej w 1 co czytalem kawałek czegos to pisało że jak bedziesz chciał wpłacic mniej niz zadeklarowałeś to ci nie przyjmą wpłaty więc trzeba dobrze przemyśleć od razu na wstępie ile kupujesz, na neo jest jeszcze mało ico wiec moze sobie mogą pozwolić na takie zaostrzenia ale na eth niektore ico mozna bylo podac jakąś kwotę ale potem zdecydowac wpłacić mniej i to przyjmowali, nie wiem do konca czy były jakieś ograniczenia bo inaczej kazdy by podawał że wpłaci 100 eth zeby sobie w dniu ico mógł wpłacić ile akurat ma kaprys, ale co ico to czesto inne warunki bo to team decyduje co i jak więc w kazdym moze być inaczej. Ja akurat jak kupowałem to nie było whitelist w tych co brałem udział, chyba po prostu trzeba przeczytac na kazdym co sie chce wziasc udział dokłądnie warunki jakie wymagają i tyle. Ale niech ktoś uzupełni dokładniej z tych co kupowali przez whitelisty może sa jakieś wspolne wymogi o których nie wiem.

Dodano po 4 godzinach 52 minutach 46 sekundach:
sud pisze:
mikolajkulczyk pisze: Wie ktoś jak się oblicza cene ICO?
Na przykładzie thekey, chcą uzbierać 22mln $, total supply 10 mld szt. Teraz jest pre-sale ale minimalna kwota wejścia to 1btc. Ostatni "stage" to normalna sprzedaż ICO i zastanawiam się jak się powinno poprawnie wyliczyć jego cenę.
No tam jest chyba cena podana: za 1 BTC dostajesz 1 250 000 w pre sale i 1 000 000 w ICO. Czy coś źle widzę?

PS tego TheKey, to ja raczej stawiam na SelfKey (mają chyba identyczne założenia) - https://selfkey.org/ . Mimo dużych bonusów w trakcie przedsprzedaży to cena tokena $0.015 wg. mnie nadal jest atrakcyjna. Wpisałem się na whitelistę, ale chyba spore zainteresowanie mają, bo jeszcze nie mam potwierdzenia.

Drugie ICO, które mnie aktualnie zainteresowało to Digitex - https://digitexfutures.com/ - giełda futures bitcoina, gdzie wszystkie zyski są liczone i wypłacane w ich tokenie, który jest wymagany do handlu.
Zastanawiałem się właśnie czy nie kupić tego Digitex było 2%, kliknąłem F5 i cały pasek doszedł do końca, juz wykupione omg :(

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Jeff » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 15:49

@Rumcajs,

Nastal czas szalu na ICO. Wszedzie o tym mowia. Pewnie zacznie sie teraz tego setki tworzyc. Nie ma co na sile kupowac. To jak z wsiadaniem do jadacego pociagu. Przy takim szale znowu przyjdzie fala zrzutow na gieldach. Taki moje zdanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: Wipqozn » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 17:03

Inwestujcie w ICO, w które wierzycie merytorycznie. Długoterminowo najlepiej wyjdziemy na tych, których głównym celem jest poprawa jakości życia jak największych grup ludzi, nie pieniądz sam w sobie (jak np. jest w przypadku koparki z energii solarnej). Projekt musi też przekonywać do wizji swojego przyszłego ekosystemu, bo tylko własny rozwijający się ekosystem jest gwarancją wzrostu wartości waluty w przyszłości.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie ICO zainwestować? Wątek poszukiwaczy ICO.

Postautor: sud » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:26

Rumcajs pisze: @Mayoris,
Co do whitelisty to pytales chyba w tematach ico Neo, ale wydaje mi sie ze deklaruje sie za ile chce sie kupic i za wiecej nie mozesz, ale w tych na Neo przynaqjmniej w 1 co czytalem kawałek czegos to pisało że jak bedziesz chciał wpłacic mniej niz zadeklarowałeś to ci nie przyjmą wpłaty więc trzeba dobrze przemyśleć od razu na wstępie ile kupujesz, na neo jest jeszcze mało ico wiec moze sobie mogą pozwolić na takie zaostrzenia ale na eth niektore ico mozna bylo podac jakąś kwotę ale potem zdecydowac wpłacić mniej i to przyjmowali, nie wiem do konca czy były jakieś ograniczenia bo inaczej kazdy by podawał że wpłaci 100 eth zeby sobie w dniu ico mógł wpłacić ile akurat ma kaprys, ale co ico to czesto inne warunki bo to team decyduje co i jak więc w kazdym moze być inaczej. Ja akurat jak kupowałem to nie było whitelist w tych co brałem udział, chyba po prostu trzeba przeczytac na kazdym co sie chce wziasc udział dokłądnie warunki jakie wymagają i tyle. Ale niech ktoś uzupełni dokładniej z tych co kupowali przez whitelisty może sa jakieś wspolne wymogi o których nie wiem.

Dodano po 4 godzinach 52 minutach 46 sekundach:
sud pisze:
mikolajkulczyk pisze: Wie ktoś jak się oblicza cene ICO?
Na przykładzie thekey, chcą uzbierać 22mln $, total supply 10 mld szt. Teraz jest pre-sale ale minimalna kwota wejścia to 1btc. Ostatni "stage" to normalna sprzedaż ICO i zastanawiam się jak się powinno poprawnie wyliczyć jego cenę.
No tam jest chyba cena podana: za 1 BTC dostajesz 1 250 000 w pre sale i 1 000 000 w ICO. Czy coś źle widzę?

PS tego TheKey, to ja raczej stawiam na SelfKey (mają chyba identyczne założenia) - https://selfkey.org/ . Mimo dużych bonusów w trakcie przedsprzedaży to cena tokena $0.015 wg. mnie nadal jest atrakcyjna. Wpisałem się na whitelistę, ale chyba spore zainteresowanie mają, bo jeszcze nie mam potwierdzenia.

Drugie ICO, które mnie aktualnie zainteresowało to Digitex - https://digitexfutures.com/ - giełda futures bitcoina, gdzie wszystkie zyski są liczone i wypłacane w ich tokenie, który jest wymagany do handlu.
Zastanawiałem się właśnie czy nie kupić tego Digitex było 2%, kliknąłem F5 i cały pasek doszedł do końca, juz wykupione omg :(
Haha no to był replay, tylko tutaj trwało 22 minuty ponoć. Olewam takie ICO, nie będę kupować na wyścigi, wolę te bez dużego hajpu które spokojnie trwają tydzień albo dwa. Owczy pęd do x30 jest nie do zatrzymania :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], hps, milar i 9 gości