Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: pk456 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:04

Gordon Gekko, pisze: Pierwszy raz widzę coś takiego żeby po wejściu na giełdę kurs spadał. Ktoś wie o co chodzi? jest jakiś negatywny inny news? :cry:
Spadki na BTC i cały rynek traci animusz...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:06

Wlasnie o co chodzi , Leci w dół jak petrada - czy ktos co wie na ten temat?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: blessu » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:11

pk456 pisze:Spadki na BTC i cały rynek traci animusz...
Sporo małych i średnich coinów leci pięknie w górę, więc korelacja z BTC odchodzi do lamusa. Przyczyna musi być gdzieś indziej, może po prostu realizacja zysków.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:16

Cena ~0,8$ to jest cena promocyjna. Sądząc po wskaźnikach odjazd w górę jest tuż tuż.. :)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: MateuszKL » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:18

Gordon Gekko, pisze: Pierwszy raz widzę coś takiego żeby po wejściu na giełdę kurs spadał. Ktoś wie o co chodzi? jest jakiś negatywny inny news? :cry:
Juz ktos o tym mowil. Meetingi, dobre newsy itp maja coraz mniej do gadania, a rynek zachowuje sie nieprzewidywalnie. Czerwono ze az oczy bola :D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: dyneck » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:18

mgrobel pisze: Cena ~0,8$ to jest cena promocyjna. Sądząc po wskaźnikach odjazd w górę jest tuż tuż.. :)
Ja wszedłem

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gordon Gekko, » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:26

No promocja piękna! Tylko kupować. Dużo ludzi panikuje po news o BTC chyba
https://www.ccn.com/microsoft-no-longer ... -confirms/

Szkoda ze nie mam juz za co dokupić bo jestem załadowany full.
HOLD HOLD HOLD. :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:28

Ja również załadowany jak pociąg pasażerski w Indiach.. teraz tylko czekać na ... mam nadzieję że grubasy mocniej się tym coinem zainteresują - bo w sumie jest czym, a do tego teraz taka super promocja. Żal nie brać ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:45

Na Cardano.hub widziałem wcale nie byle jaką analizę, która mówi o tym, że jesteśmy przed 3 falą wzrostów, które osiągnie nowe ATH okolicach 1,9$ :) Poczekamy, zobaczymy ale szampan się już chłodzi w lodówce.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gordon Gekko, » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:47

_det pisze: Ja również załadowany jak pociąg pasażerski w Indiach.. teraz tylko czekać na ... mam nadzieję że grubasy mocniej się tym coinem zainteresują - bo w sumie jest czym, a do tego teraz taka super promocja. Żal nie brać ;)
oj tak projekt jest bardzo dobry ale wymaga sporo czasu z takimi celami. Ale nic trzeba czekać cierpliwie. Choć nie ukrywam chciałbym szybszych wzrostów. Gdyby BTC nie szalało to obstawiałbym nawet 10$ w okolicach lipca -września. Grubasy by sie przydały żeby przyspieszyć i kilka fajnych newsów. No nić poczekamy zobaczymy :)

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: odoja » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:55

Gordon Gekko, pisze: No promocja piękna! Tylko kupować. Dużo ludzi panikuje po news o BTC chyba
https://www.ccn.com/microsoft-no-longer ... -confirms/

Szkoda ze nie mam juz za co dokupić bo jestem załadowany full.
HOLD HOLD HOLD. :D
Jak w artykule to nie pierwszy raz gdy microsoft zawiesza wypłaty w BTC i w zasadzie od lipca są zawieszone. Także żadnej paniki nie ma ;).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wipqozn » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 17:01

Wszystko leci w związku ze spadkiem BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 17:26

blessu pisze:
pk456 pisze:Spadki na BTC i cały rynek traci animusz...
Sporo małych i średnich coinów leci pięknie w górę, więc korelacja z BTC odchodzi do lamusa. Przyczyna musi być gdzieś indziej, może po prostu realizacja zysków.
Na jakiej zasadzie polega koleracja altów w stosunku do spadków w satoszi? rozumiem że w stosunku do dolara ale nie rozumiem koleracji w stosunku do satoszi, lecą alty w satoszi i jeszcze w dolarze (choć że w dolarze to oczwysite bo przelicznikiem jest BTC) koleracja do dolara wynosi założmy max czyli 1 ale do satoszi także max - niech lecą w dolarze alty ale dlaczego w satoszi? ktos mi to wytłumaczya? co grubasy wyciagają kasę we fiaty ze wszystkich altów jednoczesnie i z btc? oświeccie mnie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 18:49

Nie chodzi o samego BTC ale mamy odwilż na rynku, wszystko jest na czerwono z Top 20. Normalny stan rzeczy, dodatkowo jest wielu nowych i nie wiedzą jak zareagować w takiej sytuacji i leci Panic Sell ;) Wystarczy spojrzeć na market cap, ubyło nam ponad 100 mld $.
Co do samego Cardano to nie wiem jakie są przewidywania ale teraz można coś zakupić, przynajmniej ja sobie dokupiłem troszku :D

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: oneclap84 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 19:05

Ubyło bo marketcap przestał wliczać wolumen z koreanskich giełd, a że nie było jakiegoś większego komunikatu o tym ludzie zaczeli w panice sprzedawać. https://twitter.com/JoelKatz/status/950242696848842752

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 21:46

Marthu1990 pisze: Nie chodzi o samego BTC ale mamy odwilż na rynku, wszystko jest na czerwono z Top 20. Normalny stan rzeczy, dodatkowo jest wielu nowych i nie wiedzą jak zareagować w takiej sytuacji i leci Panic Sell ;) Wystarczy spojrzeć na market cap, ubyło nam ponad 100 mld $.
Co do samego Cardano to nie wiem jakie są przewidywania ale teraz można coś zakupić, przynajmniej ja sobie dokupiłem troszku :D
Ja wszedlem w Adę za wszystko juz jak byla po 8500, wiks jak nie wiem, szadziłem zę pociśnie, martwi mnie ze pomimo wejscia dzisiaj o 4 rano na gielde bitmmex nie pocislo ja ani nie pocislo jąpo nowych newsach chociażby ze wchodzi na ledger nano s - to mnie martwi

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 22:31

@katar14, Ja się nie spodziewałem wzrostów ze względu na tą giełdę, ponieważ ona jest zbyt mała żeby ruszyć kryptowalutę o kapitalizacji około 24 mld $. Wzrost ze względu na support ledgera był trochę wcześniej. Było sporo plotek i ludzie to podłapali. Dlatego aktualnie ADA dryfuje tak jak cały rynek. Aktualnie spadki ale po każdej burzy wychodzi słońce.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: superjakub » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:53

Większość analiz na tradingview przedstawia scenariusze bardzo pozytywne, pytanie kiedy dokładnie możemy się spodziewać kolejnych wzrostów. Jestem ciekawy waszych nastrojów, spodziewacie się jakiś spektakularnych wystrzałów w najbliższym czasie czy raczej uważacie że nadszedł czas na konsolidacje i zbieranie sił?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:26

Martwi mnie fakt że jeszcze niedawno na BItrexie altcoin DOGECOIN był wyżej od ady choć nie posiada w sobie żadnje wartości i technologi - Ada jest w pierwszwej piątce pod względme wolumenu ale DOGEcoin także - ja zgupiałem, czasami mam wrażenie ze o Adzie nikt nie wie poza małym gronem zainteresowanyychj tak jak 99,9 ludzi nie wie czym sie różni wizulanie BMW Mpower OD BMW Mpakiet - na pierwszy rzut oka to wyglądają tak samo. Ada wystrzeli lecz nie wiem kiedy, a drugie pytanie w co wejdzie siec sklepów AMAZON?? podobno 2 lutekgo o godz 16 czasu naszego ma byc konferencja Amoazona, jest spekulacja ze ogłosi iż dopusci do sprzedazy po porzez alty, ma to byc jeden alt, napewno nie bedzie to BTC tylko co?? wtedy wystrzeli - taka spekulacja (Ada napewno to nie bedzie nie ma opcji ;)) heh

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » środa, 10 stycznia 2018, 00:25

Jak jakiś coin ma akurat pompe to wiadomo że ma mega wysoki volumen. Ostatnio Doge był "Coin of the week" według geniusza od pompowania altów, Johna McAfee. Dlatego pewnie ten wysoki volumen. Cardano może się wydawać mało popularne ze względu na małe zainteresowanie tutaj na forum ale ogólnie pewnie sporo osób o nim wie po ostatnich mocnych wzrostach ;)
Jeżeli Amazon miałby z kimś podjąć współprace z rynku krypto to na pewno byłby wystrzał ale jak już to nie wybiorą nowej, niestabilnej waluty. Ja bym stawiał na LTC, ewentualnie DASH. Ale to tylko spekulacja, bardziej realne jest że nie będą teraz zainteresowani płatnościami w krypto.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], luk1999 i 9 gości