Binance

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: drk1000 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:25

matileczna pisze:Gość twierdzi że można się rejestrować na binance z reflinów. Tutaj treść wiadomości
"Krzysztof Popławski
1 godz.
UWAGA WAŻNE INFO ODNOŚNIE REJESTRACJI NA BINANCE! Można się zarejestrować na Binance o ile robi się to przez reflinka - sprawdźcie sami. Dla Was to możliwość rejestracji a mi spadnie troche satoshi za reflinka, także obupólna korzyść, polecam i pozdrawiam ;)

https://launchpad.binance.com/register. ... f=15089860"

Moje pytanie brzmi czy to nie fake, ponieważ strona nazywa się launchpad.binance.com
reflinki działają https://www.binance.com/?ref=15786302

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mlysiak » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 08:09

Kurcze lipa pisze ze jest pauza na rejestracji, pytanie tylko do kiedy? :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: prezes » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:20

drk1000 pisze: reflinki działają
Działały tylko przez chwilę.

Dodano po 2 godzinach 10 minutach 3 sekundach:
Giełda otwiera ponownie rejestracje nowych użytkowników ale będą dzienne limity rejestracji (trzeba się będzie wstrzelić w okienko czasowe) i bonus z linków referencyjnych został zmniejszony z 50 % do 20 %
https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci ... jestracji/
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mlysiak » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:41

prezes pisze:
drk1000 pisze: reflinki działają
Działały tylko przez chwilę.

Dodano po 2 godzinach 10 minutach 3 sekundach:
Giełda otwiera ponownie rejestracje nowych użytkowników ale będą dzienne limity rejestracji (trzeba się będzie wstrzelić w okienko czasowe) i bonus z linków referencyjnych został zmniejszony z 50 % do 20 %
https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci ... jestracji/
Dzieki wielkie za info udalo sie. Pozdro

Teraz tylko jak zaczac macie moze jakis samouczek??
1. Jak wplacic kase na binance
2. Czy musze tam przerzucic btc czy moge usd?
3. Jak dlugo to trwa?
Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: becometa » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 11:30

@mlysiak, mogą Cię zainteresować: [ Poradnik: ] ^ Zakup dowolnej kryptowaluty z weryfikacją na BitBay ^
[ Poradnik: ] ^ Zakup dowolnej kryptowaluty BEZ ŻADNEJ WERYFIKACJI danych ^

W jednym i drugim opisuję jak można łatwo wpłacić pieniądze na Binance.

USD nie przerzucisz, giełda nie obsługuje wpłat we fiat (EUR, PLN, USD itp). Tylko kryptowaluty. Najlepiej wybierz cokolwiek innego aniżeli BTC (drogo wyjdzie Cię opłata przesyłowa). Jeżeli nie chcesz płacić dodatkowej prowizji w postaci spreadu kantorom, to najlepiej załóż konto na polskiej giełdzie typu BitBay, zweryfikuj swoje konto i wpłać przelewem pieniądze, zamień np. na LTC i przelej na Binance.

Swoją drogą, jeżeli ktoś chce się zarejestrować to podrzucam również swoj link: Rejestracja (a tu bez refa)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: revo » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 15:49

Może ktoś dać cynk jak będzie dało się zarejestrować? bo teraz się nie da :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: prezes » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 17:15

@revo, musisz próbować jutro. Na dziś widocznie okienko czasowe już się skończyło. Nie podali dokładnie w jakich godzinach można się rejestrować.

"Registration open times will vary from day to day, without prior announcement."
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: dondorjano » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 22:01

Witam. Jestem tutaj świeży mam pewien problem z giełda binance. Otóż wygenerowane portfele np Bitcoina i Bitcoin Casha są takie same nie mówiąc o innych które generują się identycznie . W czym tkwi problem bo chciałbym teraz przelać bitcoiny na giełdę ale widać ze to dość ryzykowne. mógłby mi ktoś coś doradzić. Przeskanowałem komputer Marwarebytes premium trial ale nic nie wykryło .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: hyniks » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 22:21

A ja zapytam inaczej - czy ktoś oprócz mnie ma problem z zalogowaniem się do Binance?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: revo » wtorek, 9 stycznia 2018, 08:50


Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: uiopek » wtorek, 9 stycznia 2018, 08:54

Witajcie.
Przelałem bitcoiny z bitbay na binance, po 5 min w historii transakcji miałem status completed, jednak saldo miałem 0 btc i tak mam do tej pory, już kilkanaście godzin.
Co może być przyczyną? Dodam, że to była moja pierwsza wpłata na binance i że w historii transakcji nie ma nic innego oprócz tej wpłaty.
Z góry dzięki za pomoc

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: dziadeck » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:55

uiopek pisze:Witajcie.
Przelałem bitcoiny z bitbay na binance, po 5 min w historii transakcji miałem status completed, jednak saldo miałem 0 btc i tak mam do tej pory, już kilkanaście godzin.
Co może być przyczyną? Dodam, że to była moja pierwsza wpłata na binance i że w historii transakcji nie ma nic innego oprócz tej wpłaty.
Z góry dzięki za pomoc
Niestety btc idzie długo, zobacz w blokchain jak wygląda transakcja , w przyszłości przesyłaj kasę w ltc lub lsk , zdecydowanie szybciej.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: SKinw » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:51

Udało mi się dziś wstrzelić i zarejestrować. Wieczorem będę obczajał, bo teraz nie mam czasu.
Jedno pytanie tylko czy robić weryfikacje konta z dokumentami ? Czy lepiej nie ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: pk456 » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:26

SKinw pisze: Udało mi się dziś wstrzelić i zarejestrować. Wieczorem będę obczajał, bo teraz nie mam czasu.
Jedno pytanie tylko czy robić weryfikacje konta z dokumentami ? Czy lepiej nie ?
Bez weryfikacji możesz wypłacać dziennie równowartość 2BTC (chyba że coś zmienili dla nowych użytkowników).

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: mlysiak » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:30

dondorjano pisze:Witam. Jestem tutaj świeży mam pewien problem z giełda binance. Otóż wygenerowane portfele np Bitcoina i Bitcoin Casha są takie same nie mówiąc o innych które generują się identycznie . W czym tkwi problem bo chciałbym teraz przelać bitcoiny na giełdę ale widać ze to dość ryzykowne. mógłby mi ktoś coś doradzić. Przeskanowałem komputer Marwarebytes premium trial ale nic nie wykryło .
Ja tez mialem takie same portfele. Przelewalem ETH a adress mial taki sam BBN ale poszlo normalnie

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: tf_jaja » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:18

Ciągle działa rejestracja z "refów" , ten jest akurat mój z góry dzięki jeśli ktoś skorzysta -- https://launchpad.binance.com/register. ... f=19731892

Co do przelewów to dziś z bitBay przelewałem na binance BTC i trwało to nie cała godzinę więc trzeba w cierpliwość się uzbroić jeśli ktoś koniecznie chce przelewać BTC :)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: HeartBit » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:55

Da się coś zrobić z zostającymi "groszami" na binace podczas handlu? Wiszą mi części walut mniejsze niż minimum do wystawienia.


EDIT: udało się dziś kumplowi zarejestrować, także jak nowi szukają linka to podaję:
https://launchpad.binance.com/register. ... f=17686120

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: Endymen » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:36

Chyba znowu zamknęli rejestracje

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: snajp » wtorek, 9 stycznia 2018, 18:30

Jak by ktoś potrzebował to dziś zarejestrowałem dodatkowe konto na binance wraz z nowym adresem gmail. Jak by ktoś reflektował to oddam gratis. Nie wiem czy maila można zmienić, ale założyłem go bez podawania tel czy drugiego maila zastępczego, tak więc jezt czysty.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance

Postautor: aVakis » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:44

Cześć, co polecacie do zakupu altcoinów, bo na binance nie mogę się zarejestrować. Jakaś alternatywa?

DO tej pory obracałem się wyłącznie na btc/eth/bcc na bitbay.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości