SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 7 stycznia 2018, 08:46

Jakie 2 nowe giełdy planuje SNC w tym miesiącu? Są potwierdzone informacje czy tylko plotki z reddita?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: peppo » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:00

Hej, pytanko techniczne. Wszedlem w 2 krypto: BTC kiedys kiedys, SNC jakis czas temu i teraz chce wejsc w IOTe.
BTC mam na blockchainie, SNC na HitBtc a IOTy jeszcze nie mam.
Teraz moje pytanie: Jak zakupic IOTe w najkorzystniejszy sposob (tez na HitBTC?) i pozniej przerzucic wszystko w 1 miejsce, najlepiej fizyczny nosnik, zebym mial wszystkie 3 krypto pod reka? Da sie tak SNC z reszta np. na jednym pendrivie? Ktos ma jakis poradnik?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:09

peppo pisze: Hej, pytanko techniczne. Wszedlem w 2 krypto: BTC kiedys kiedys, SNC jakis czas temu i teraz chce wejsc w IOTe.
BTC mam na blockchainie, SNC na HitBtc a IOTy jeszcze nie mam.
Teraz moje pytanie: Jak zakupic IOTe w najkorzystniejszy sposob (tez na HitBTC?) i pozniej przerzucic wszystko w 1 miejsce, najlepiej fizyczny nosnik, zebym mial wszystkie 3 krypto pod reka? Da sie tak SNC z reszta np. na jednym pendrivie? Ktos ma jakis poradnik?
Jeśli masz zyski to sprzedaj te waluty i poczytaj na temat krypto.
Jeśli nie masz zysków to poczytaj zanim kupisz IOTA.

Twoje pytania pokazują minimalny poziom wiedzy. Jest tu na forum wątek IOTA tam dowiesz się gdzie i jak kupić - wystarczy przeczytać.

Jeśli chcesz wszystkie waluty trzymać na pendrive to da się w pliku tekstowym trzymać hasła, seedy itd. W tym sensie da się, w sensie portfela nie da się. Możesz kupić ledgera tam puki co dwie z wymienionych walut można trzymać na jednym urządzeniu.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: peppo » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:18

To prawda, mam minimalna wiedze. Zysk % mam bardzo duzy, ale kupilem te krypto z mysla o dlugoterminowym trzymaniu - minimum rok jeszcze. Nie chce sie zaglebiac w krypto bardziej, chce docelowo te 3 waluty sobie trzymac i kiedys w prosty sposob je sprzedac, to wszystko - dlatego pytalem czy gdzies moge trzymac je razem bez kombinowania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:34

@peppo,

To bez kombinowania się nie da.
Tak jak wyżej pk456 napisał i to faktycznie chyba jak na long chcesz to tak moze najlepiej zeby trrzymać seedy, privkeye na pendrajwie ale to nie beda wallety, wallety za rok zaintalujesz aktualne i wtedy wypłacisz. Ale pendrive to jakis konkretny jak na long idziesz https://www.kingston.com/en/usb/encrypt ... ty/IKS1000

luc
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: luc » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:51

@peppo

Jak nie chcesz tego ruszać, to zrób paper wallet dla każdej z monet. Papierową wersję dobrze schowaj, elektroniczną zapisz jako pdf na dobrym nośniku i będzie ok. Najlepiej trzymać to w dwóch różnych fizycznych lokalizacjach.
Pomogłem? Kliknij na odpowiednią łapkę...

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:45

Witam panowie, co tu duzo pisac poprostu snc TUDEMUN i tyle w temacie. Kto wsiadl wczesniej temu gratuluje kto nie wisadl to jeszcze nie jest za pozno kazdy zakup ponizej 1 usd jest dobry. Snc ma poparcie rzadu slowenii dev team pracuje noce i dnie. Jest tylko 122 miliony coinow szacuje ze snc bedzie pomiedzy 8- 12 usd w w 2018. Wsiadac I nie wysiadac bo tylko HODL jest gwarancja poteznego siana a dokladniej mowiac poteznych zwrotow w %.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: michaty » niedziela, 7 stycznia 2018, 13:14

Na HitBTC mamy piękne przedpołudnie bo wykręciliśmy 30 centów! Kierunek moon obrany!

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: budyn_waniliowy » niedziela, 7 stycznia 2018, 13:51

No i to jest moment dla PR-owców żeby się czymś pochwalić, bang, 20% zysku, bariera 30 centów na HitBTC przekroczona, ATH kręcimy, jesteśmy na fali piszmy o tym, chwalmy się tym...

Dodano po 29 minutach 43 sekundach:
Marthu1990 pisze: Jakie 2 nowe giełdy planuje SNC w tym miesiącu? Są potwierdzone informacje czy tylko plotki z reddita?
Na razie reddit, ale śmiało można to traktować jako kontrolowany przeciek;)

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 7 stycznia 2018, 14:22

Tak naprawdę osoba która zasłużyła tutaj na brawa i wdzięczność to Paprykarz który nie raz dał ludziom zarobić na różnych walutach,
Ja zamierzam mu się odwdzięczyć i zalecam to samo, tak aby chłopak był nadal zmotywowany dzielić się z innymi, to nie jest takie zwyczajne w Polaczkowie.
Nie zapominajcie kto założył ten wątek .....
Większość osób na tym forum zadaje te same powtarzające się pytania, które mają jak na talerzu w google czy wyszukiwarce na tym forum, Tylko mała część tej społeczności wnosi tu jakiś dodatni wkład.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: michaty » niedziela, 7 stycznia 2018, 14:35

Obrazek

Wywołaliśmy lekko temat :D

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Łbz » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:17

@Łbz, SNC, to token erc20 czyli możesz go trzymać na portfelu Ethereum : https://www.myetherwallet.com/.
Jeden adress do wszystkich tokenów ERC20.
Strona jest również w języku polskim, więc powinieneś sobie poradzić
Dzięki za odpowiedź. Powinienem sobie poradzić :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:30

@Wtorek, Ty to musisz być potężnie załadowany w SNC skoro ciągle tylko próbujesz naganiać ludzi pisząc, że zaraz wystrzeli, ogromne zyski i "TUDEMUN"... Szkoda tylko że twoje przepowiednie nie są poparte żadnymi faktami. Jak pisałem 1$ będzie mega osiągnięciem bez większej giełdy.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: drzejmsbond » niedziela, 7 stycznia 2018, 19:01

Marthu1990 pisze: @Wtorek, Ty to musisz być potężnie załadowany w SNC skoro ciągle tylko próbujesz naganiać ludzi pisząc, że zaraz wystrzeli, ogromne zyski i "TUDEMUN"... Szkoda tylko że twoje przepowiednie nie są poparte żadnymi faktami. Jak pisałem 1$ będzie mega osiągnięciem bez większej giełdy.
Czasami mój drogi trzeba się kierować intuicją. Gdybym kierował się logiką to sprzedałbym wszystko tydzień temu, czytając wątek bitkojna i oglądając te wykresy z głowami rogami, rękami, trójkąty, graniastosłupy i inne rysunki malowane przez ludzi po dziesiatej kawie. Tymczasem kapitał ciągle się pomnaża.

Snc nie jest najlepszą walutą, mało giełd, cena nie jest niska, były lepsze strzały, on wygenerował taką średnią statystyczną ostatniego kwartału. Ale myślę że jest pewien i nie poleci na łeb na szyję jak tylko coś się zadzieje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: michaty » niedziela, 7 stycznia 2018, 19:18

drzejmsbond pisze:
Marthu1990 pisze: @Wtorek, Ty to musisz być potężnie załadowany w SNC skoro ciągle tylko próbujesz naganiać ludzi pisząc, że zaraz wystrzeli, ogromne zyski i "TUDEMUN"... Szkoda tylko że twoje przepowiednie nie są poparte żadnymi faktami. Jak pisałem 1$ będzie mega osiągnięciem bez większej giełdy.
Czasami mój drogi trzeba się kierować intuicją. Gdybym kierował się logiką to sprzedałbym wszystko tydzień temu, czytając wątek bitkojna i oglądając te wykresy z głowami rogami, rękami, trójkąty, graniastosłupy i inne rysunki malowane przez ludzi po dziesiatej kawie. Tymczasem kapitał ciągle się pomnaża.

Snc nie jest najlepszą walutą, mało giełd, cena nie jest niska, były lepsze strzały, on wygenerował taką średnią statystyczną ostatniego kwartału. Ale myślę że jest pewien i nie poleci na łeb na szyję jak tylko coś się zadzieje.
Przede wszystkim słowo klucz to NIEDOWARTOŚCIOWANY, a przynajmniej znajdujący się w pobliżu drugiego bieguna opinii rynkowej do POWR'a. Wzrost marketcap o $10m, cena 36 centów, jedziemyyyyyy!!!!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:17

@drzejmsbond, Ja do SNC nic nie mam. Wiadomo, ma swoje wady ale to już kiedyś pisałem. Fajnie że wybija się na nowe ATH ;) Po prostu nie lubię postów wychodzących poza realistyczne granice spekulacji typu 8-12$.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Peszkin » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:28

@Marthu1990 kim jesteś żeby oceniać granice spekulacji to raz, a dwa że i twoje założenia o 1 $ i wtorka o 8-12$ się wzajemnie nie wykluczają, bo ty zakładasz poziom 1$ bez żadnej giełdy, a wtorek podaje okres roku, zakładając dodanie na wiele giełd i inne wydarzenia, które moga nastąpić to dwa,
a trzy, że kluczowym czynnikiem jest kapitalizacja i ilość coinów w obiegu jezeli projekt jest realizowany i dostanie się na większą giełde to o kilkuset-kilkutysieczną pompe żaden problem (przykład z ostatnich dni wejscie snovio na kucoin)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: drzejmsbond » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:42

Peszkin pisze: @Marthu1990 kim jesteś żeby oceniać granice spekulacji to raz, a dwa że i twoje założenia o 1 $ i wtorka o 8-12$ się wzajemnie nie wykluczają, bo ty zakładasz poziom 1$ bez żadnej giełdy, a wtorek podaje okres roku, zakładając dodanie na wiele giełd i inne wydarzenia, które moga nastąpić to dwa,
a trzy, że kluczowym czynnikiem jest kapitalizacja i ilość coinów w obiegu jezeli projekt jest realizowany i dostanie się na większą giełde to o kilkuset-kilkutysieczną pompe żaden problem (przykład z ostatnich dni wejscie snovio na kucoin)
Tylko jesli coś jest po 0.30$ to nie będzie mialo pompy 100x, TRX miał 100x od kiedy go kupiłem 2 miesiace temu, ale on był tani, zresztą wciaż jest. A chyba 300zł dałem :) W międzyczasie przeskoczyłem na coś innego, żeby nei było tak kolorowo. Chcesz pompy to wsiadaj w BTC po 1 centa. Ze 30x powinno się ugrać w najbliższym czasie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: michaty » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:56

Bardzo fajny milestone osiągnięty na HitBTC - 0,40$.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Peszkin » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:59

@drzejmsbond, ja jade od 3ccentów tak więc mogę już dziś liczyć po dzisiejszym dniu over 1000% na snc, z większością coinów czekam spokojnie do marca a mniejsza częścia co jakis czas handluje.
O jakim btc mówisz bo nie zrozumiałem

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości