Cena LTC za rok

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » niedziela, 31 grudnia 2017, 04:11

W lutym litecoin doczeka się swoich kart debetowych - Litepay. Wydaje mi się, że wtedy Litecoin może ładnie podskoczyć - ile? Nie mam pojęcia czy to będzie 500 $ czy może nawet 1000 $. Co o tym sądzicie ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: VooCash » niedziela, 31 grudnia 2017, 04:27

sialala pisze: W lutym litecoin doczeka się swoich kart debetowych - Litepay. Wydaje mi się, że wtedy Litecoin może ładnie podskoczyć - ile? Nie mam pojęcia czy to będzie 500 $ czy może nawet 1000 $. Co o tym sądzicie ?
Źródło?

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » niedziela, 31 grudnia 2017, 04:33


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Areck1 » niedziela, 31 grudnia 2017, 08:38

Ostatnio na Twitterrze znowu zaczął być aktywny Charlie Lee twórca LTC. Pomijając część wpisów o niczym, głównie tłumaczy się z tego dlaczego sprzedał wszystkie swoje LTC (ma sporo przeciwników ale dużo osób wspiera jego decyzje - strasznie zakochani są w nim ogólnie:) ale są też info o rozwoju i nowych projektach, wejściach na nowe giełdy, formy płatności itp.





Moim zdaniem ten twitte jest najbardziej istotny z naciskiem na podpunkt "One huge unexpected surprise."


LTC uważam za coina trudnego do grania i wymagającego duuuuuużej cierpliwości, ale kilka sztuk jednak warto mieć w razie jakiegoś bum:-)
Co do ceny pod koniec 2018 ( bo o tym jest ten wątek) to obstawiam ( w przypadku oczywiście jako takiego ustabilizowania rynku) cenę bliską obecnego poziomu BCH tzn. 2200 $.
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » niedziela, 31 grudnia 2017, 18:52

Ja stawiam na pierwszy boom ltc właśnie w lutym dzieki litepay. Co najmniej 500-800$.
Później kolejne boom dzięki amazonowi i alibabie. Dla Litecoina na prawdę może to być niezły rok.

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » środa, 3 stycznia 2018, 21:01




co wy na to ? ltc na fb ?

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 12 marca 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: kris87 » środa, 3 stycznia 2018, 23:00

Z Facebokiem to pewnie jest fake bo Charlie Lee pisał, że nic o tym nie wie. Obstawiam ,że będzie to raczej amazon.

Liecoin ma to co brakuję Bitcoinowi czyli zaufaną głowę projektu i zgodną społeczność. Dzięki czemu będzie można szybko wprowadzać zmiany w kodzie za pomocą softforka. Do tego zatrudniony został przez fundacje Litecoin cały zespół marketingowy, którego do tej pory nie było. I jest wiele innych serwisów i niespodzianek zapowiedzianych na ten rok. Mam nadzieje, że programiści się nie obijają, tylko pracują pełną parą.

Osobiście jestem z LTC od 2013 roku i 2018 rok zapowiada się jako ten najlpeszy do tej pory jeśli chodzi o fundamenty.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: shrek565 » czwartek, 4 stycznia 2018, 07:40

Identyczna sytuacja jak na screenie poniżej wystąpiła już kilkakrotnie, ostatnio parę dni temu, tuż przed 31 grudnia. Nagły, ponadnormatywny wzrost wolumenu LTC tylko na jednej giełdzie robiący nawet 60-80% całego dziennego obrotu LTC na wszystkich giełdach. Na parę dni sytuacja ustała i dzisiaj nagle znowu, bez powodu pojawia się owy ogromny wolumen.
Gdyby to była masowa wyprzedaż, to przy takiej skali spadek LTC byłby zdecydowanie odczuwalny, tymczasem LTC spada, ale dość powoli i "systematycznie", stopniowo. Gdyby to była zorganizowana akcja kupna i podbijania ceny, tzw. "pompa", to przecież LTC zanotowałby liczący się wzrost. Tymczasem żadna z tych sytuacji nie miała miejsca. Co najciekawsze, wolumen ten dokonywany jest nie na parze z BTC lub USD, a z Bitcoin Cash. Czyżby Chińczycy o czymś wiedzieli, coś planowali? Po co komu taki wolumen i taki obrót LTC i to na parze LTC/BCH skoro cena cały czas trzyma się w normie, bez drastycznych spadków ani wzrostów?
Obrazek

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:24

Wg mnie panowie w tej chwili mamy ewidentny "dump" przed wejściem litepay. Litepay wejdzie w lutym i wtedy wystrzał kursu co najmniej x2.

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » sobota, 6 stycznia 2018, 03:59

Ooo jakiś fajny wystrzał ceny na prawie 280 usd :)
Szukam po sieci dlaczego ale coś znaleźć nie mogę :)

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Aleksiejs » sobota, 6 stycznia 2018, 09:38

Wczoraj wrzuciłem trochę pln w LTC żeby przerzucić między giełdami, a wieczorem już nie kupowałem nic innego i dzisiaj ładna niespodzianka. Zastanawiam się teraz czy trzymać to LTC czy przeskoczyć na jakiegoś alta jak planowałem wcześniej

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Areck1 » sobota, 6 stycznia 2018, 09:47

Panowie o wątek o aktualnej cenie LTC tutaj:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=2860
Ten temat dotyczy bardziej spekulacji długoterminowej.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: PilotPirx » sobota, 6 stycznia 2018, 12:18

sialala pisze:Ooo jakiś fajny wystrzał ceny na prawie 280 usd :)
Szukam po sieci dlaczego ale coś znaleźć nie mogę :)
moim zdaniem po prostu to ostatnie dwie nienapompowane zbyt mocno waluty z topu - Lite i Lisk. Ciekawe czy Monero dołączy.

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: sialala » sobota, 13 stycznia 2018, 00:42

Panowie jeśli chodzi o ostatnią korektę to chyba po tym poście coś ruszy do góry
https://cointelegraph.com/news/official ... nment-says

zresztą jak ktoś był bardziej zagłębiony to wiedział, że korean nie banuje krypto tylko mają wejść regulacje.

więc chyba trzeba zacząć kupować ltc :)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Początkujący81 » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:15

Kurs 197$ masakra idzie ostro w dół:-(

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: chuaw123 » środa, 17 stycznia 2018, 12:56

Początkujący81 pisze: Kurs 197$ masakra idzie ostro w dół:-(
150 :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Comparic.pl » środa, 17 stycznia 2018, 15:01

Notowania jednej z najpopularniejszych kryptowalut Litecoin kontynuują spadki, które ponownie osiągnęły poziom 160 dolarów, gdzie ostatnim razem nastąpiło silne odreagowanie. W tym przypadku również mamy do czynienia z reakcją, jednak jej obecna dynamika jest dużo słabsza, co może świadczyć o możliwości przełamania opisywanego poziomu.

https://comparic.pl/litecoin-testuje-kl ... 0-dolarow/

W przypadku kontynuacji spadków kolejne istotne wsparcia zlokalizowane są dużo niżej, bo dopiero w rejonie cenowym 100 dolarów. Tak głęboka korekta oznaczać będzie, że strona podażowa zniweluje większość ostatnich wzrostów.
LTCUSDH41-1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: Comparic.pl » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:17

Notowania kryptowaluty litecoin w zeszłym tygodniu zanotowały spory spadek, który doprowadził do utworzenia lokalnych minimów w rejonie cenowym 120 dolarów. Z tego obszaru mogliśmy obserwować odreagowanie jednak nie było ono zbyt dynamiczne, co w dalszym ciągu sugeruje presje sprzedających.

https://comparic.pl/spadki-litecoin-zat ... -podazowa/
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: dubek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:00

Z tym Litepay jak się uda, to zapewne grubo wyskoczy ;) Mam nadzieję, że zmieszczą się w deadline i nie będzie żadnej obsuwy, bo to może zagrozić wartości LTC jeszcze bardziej.

Wykorzystanie Litecoina na Facebooku wykręciłoby jego marketcap przed ETH, ale to raczej fake...

Trzymam kciuki za Litepay.

dLx
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena LTC za rok

Postautor: dLx » środa, 24 stycznia 2018, 15:56

sialala pisze: Później kolejne boom dzięki amazonowi i alibabie.
A czy wiadomo coś więcej kiedy ma wejść do Alibaby (nie na Alibabę :D ) lub Amazon? Wiem, że teraz jakiś sklep Amazona ruszył bez kas i kolejek - myślałem, że może tam to wykorzystają.

Wróć do „LiteCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości