Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Ishias » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:15

wrip pisze: @Ishias, fajnie, że się dzielisz informacjami. Ostatnie twoje przecieki się sprawdziły więc powinno się traktować cię mimo wszystko bardziej poważnie niż przeciętnego użytkownika forum, który mówi tylko o swoich przeczuciach.
Faktycznie może być prawdą co mówisz, bo jeśli wallstreet dopiero co w bitka weszło to przecież nie dopuszczą teraz do bessy, która by mogła trwać bardzo długo - bezsens.
I co do tych granicznych wartości - grube ryby ostatecznie opchną ulicy bitki po 50k$ nabijając sobie kabzę i przerzucą się na coś bardziej perspektywicznego. A bitek będzie po tym wykrwawiał się aż ostatecznie odejdzie w niebyt.
Czyli rok 2018 to będzie epickie dymanie ulicy na drogim bitku.
Nom tak jak mówisz. Co do dat to nie znam szczegołów jak to będzie wyglądać mamy cały rok. Ale tak się zastanawiam teraz czy nie zrobiłem blędu pisząc to. Jak daty bedą mi znane to nie napiszę na forum, tylko na privach, a ja już będę wiedział komu

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: rha » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:22

Nie ma teraz info o czasie, tylko poziomy. To wystarczy. Kto kupił wysoko, nie musi przy każdym dalszym ruchu w dół nerwowo rozważać czy sprzedać, bo najwyraźniej będzie można wyjść z zyskiem, gdy się poczeka.
To jest analiza nie techniczna, tylko fundamentalna, nawet można by rzec super-fundamentalna.
Szanse sprawdzenia się ma znacznie większe od naszych zgadywanek. Wielkie dzięki!

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kadexor » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:29

To że się komuś udało walnąć punkt 19k w grudniu bo pewno przeczuwał 20k to nie znaczy że wie cokolwiek od"ludzi w garniturach". No ale udało się i teraz został Bogiem i naduzytkownikiem. Kto by się dzielił taka wiedzą? Niby zaufani ludzie, "jakiś chinol". Bądźmy poważni. Albo ten żart mnie ominął i jestem zbyt poważny albo to forum gdzie szuka się wróżbitów. "Powiedz ludziom co chcą usłyszeć a uczynią cię Bogiem. "
Zwłaszcza jak co się uda palnąć coś i okaże się to prawdą (po części). Pomyslcie w co Wy w ogóle wierzycie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: wrip » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:32

@Ishias, terminy to sprawa drugorzędna ale jeśli będziesz coś wiedział to info chętnie przygarnę na priw. Sądzę, że ostateczna pompa będzie głównie pchana newsami pod LN, bo nic innego już bitcoin w zanadrzu nie ma.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Ishias » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:35

kadexor pisze: To że się komuś udało walnąć punkt 19k w grudniu bo pewno przeczuwał 20k to nie znaczy że wie cokolwiek od"ludzi w garniturach". No ale udało się i teraz został Bogiem i naduzytkownikiem. Kto by się dzielił taka wiedzą? Niby zaufani ludzie, "jakiś chinol". Bądźmy poważni. Albo ten żart mnie ominął i jestem zbyt poważny albo to forum gdzie szuka się wróżbitów. "Powiedz ludziom co chcą usłyszeć a uczynią cię Bogiem. "
Zwłaszcza jak co się uda palnąć coś i okaże się to prawdą (po części). Pomyslcie w co Wy w ogóle wierzycie...
Dałem jednej osobie na prive alty do ilu mają byc pompowane. I kiedy pompa na innej walucie nastąpi. Dlatego nie piszę o altach bo by się np Tobie poprzewracało w d... :). Jak sie sprawdzi to proszę Cię odezwij się czy miałem rację:)
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 stycznia 2018, 18:37 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jeff » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:36

@kadexor,

Jak tobie uda sie cos tak waznego przewidziec z taka dokladnoscia to na pewno bede cie traktowal powaznie.
Chlopak dzieli sie swoimi spostrzezeniami i to po prosbach kilku ludzi z forum a ty go minisujesz.
Poczytaj moze najpierw troche ten temat a pozniej sie wypowiadaj.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Lais » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:38

to może jeszcze zróbcie kółko adoracji dla wtajemniczonych :p

Nie wiem o co chodzi z tym skasowanym postem bo mnie nie było, ale to trochę nie fair, że widzę dyskusję, która dotyczy czegoś czego już nie widzę bo skasowane. Forum chyba jest od dzielenia się informacjami a nie ich kasowania oraz zakładania tajemnych kręgów. No chyba, że się mylę i jestem niepoprawną idealistką :p

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:38

Na teraz to się Lit wykrwawia i do 19 Bit poleci. Taka przepowiednia. Bez czucia - zwykła obserwacja rynku od lat..
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: vindmarin » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:39

I tak ryzykujemy swoją kasę. Jak się sprawdzi, co pisze @Ishias, to chwała mu za to i dzięki, zwłaszcza jeśli się uda skorzystać. Jak się nie sprawdzi, to pretensje niech każdy kieruje do siebie.

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kadexor » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:41

Nawet jak grubasy coś pompują to wcale nie muszą wiedzieć do ilu dojdzie pompa. Wiedzą tylko jaki mają kapitał na pompę i jak rozłożą ja w czasie. Pewna jest pompa a poziom można tylko szacować. Także rzucanie poziomów samo w sobie jest głupie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » wtorek, 2 stycznia 2018, 18:52

Fazę w 4H wchodzimy i myślę, iż jest szansa że to będzie rok BCH i LTC, i może DASH, IOTA, DGB, czyli altów. BTC traci na rzecz całego rosnącego rynku. I dobrze, bo technicznie jest za słaby by to udźwignąć. Wyszedłem dziś przy 269LTC i żałuję, bo widzę, że zapowiadają się soczyste dni. Przełączam się na 1D i lecę dalej na tym, co wspomniałem, i inni myślę robią podobnie. Jeszcze jest LSK i ładnie rośnie, podobnie do Vertcoin. Pozdrawiam i udanego 2018. :mrgreen:

Dodano po 2 minutach 57 sekundach:
ScibiToPajacyk pisze: scibi wczoraj usuwal tego posta 10 razy, ale ja go kopiowalem az wkoncu znowu mnie zbanowal..
spokojnie ja dobry samarytanin spróbuję to naprawić. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:11

Za chwile (wg mojego rysowania na 14230) mamy kreske po szczytach od ATH.
Przebicie jej bedzie byczym sygnalem. Na razie wyglada na to ze jakis optymizm sie na rynku pojawil wiec kto wie....
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kadexor » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:12

No Panowie. Ishiasowa pompa nadchodzi :)

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: io47 » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:14

@pabloj, Ishias własnie usunął swojego posta, więc dokładnie nie wiem czy o to chodziło, ale z kolejnych postów wynika, że:
Odnośnie jasnowidztwa to Panowie w Garniakach planują w tym roku 2 ATH. Także bańka nie pęka. 1 ATH to 30k USD i drugie 50k.
Chyba, że pytasz o to, co pisał już wcześniej?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:20

io47 pisze: Odnośnie jasnowidztwa to Panowie w Garniakach planują w tym roku 2 ATH. Także bańka nie pęka. 1 ATH to 30k USD i drugie 50k.
Tylko co z tego skoro BTC nie jest już dla biedy społecznej, czyli na przykład dla mnie. ale zasadniczo poziom przy BTC 50k usd oznacza 5x więcej na altach. a więc market cap research. 8-)

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: maly_ZE » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:26

kadexor pisze: Zaraz powitamy 14k, zgodnie z moją zapowiedzią 2-4h. Powinny polecieć cegły ;) czy tak się stanie? 3... 2.... 1.....
Chyba coś nie pyklo, cegiel ani widu ani słychu...

Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 14 listopada 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kadexor » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:28

No dobrze. To znaczy że zasady gry się zmieniły. Zapakowany przy 13900. :D jak zjedzą ta ściankę 14500 na finexie to postawie sobie ołtarzyk Ishiasa i będę się do niego modlił.
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 stycznia 2018, 19:32 przez kadexor, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:31

Jestem zdziwiony w wiekszej skali. Dzisiaj rynek pracowal byczo i ja sie zaladowalem przed przebiciem gdyz liczylem na wlasnie taki scenariusz.
Natomiast w skali calej "korekty" czy tez "pekniecia banki" - jestem zdziwiony. No bo co? Teraz bedziemy szli do gory. Liczylem jednak na wypadniecie z tego duzego trojkata w dol, zaliczenie w piku 6-7k i potem ewentualne wzrosty. Cos to za optymistyczne jest....
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: janku66 » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:35

@domator
Gdyż wciąż nie wiemy, jak słusznie napisałeś,czy to była korekta czy pęknięcie bańki.

Jeśli korekta, to czas się zbierać po kolejne ATH.
Jeśli pęknięcie bańki, to wciąż kilka miesięcy spadamy.
Nie dziwimy się;)
Spoiler:
Co tu się wydarzyło ostatnie dwie strony? Na chwilę Was samych zostawić;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: domator » wtorek, 2 stycznia 2018, 19:37

@vjankuv, to nie ma znaczenia co to bylo/jest.
Wydawalo mi sie ze jednak spadniemy pod 10k. A w tej chwili wyjscie w gore troche neguje ten scenariusz.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii, Bing [Bot] i 19 gości