przelew BTC na PayPal

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: bimbalski » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 17:47

Jestem tu nowy, od dłuższego czasu szukam informacji jak przelać posiadane BTC (niewielka ilość) na konto PayPal żeby wykorzystać je na zakupy w Ebay/Ali/Gearbest itp. Czy jest to możliwe?

Może to głupie pytanie, ale jakiś czas temu wykopałem BTC za kilka stów $ i zupełnie nie wiem jak to ugryźć :)
Może być też wypłata w bankomacie ale z tego co widze InPay już nie ma tej usługi. Generalnie chciałbym żeby nie został po tym ślad na moim koncie dlatego wolałbym uniknąć zakładania kont na giełdach które wymagają skan dowodu. Można ugryźć posiadane BTC anonimowo?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: BobBudowniczy » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 18:29

był taki wątek chyba btc a PayPal się zwal.
Temat miał kilka stron więc poszukaj.

Ogółem - nie jest to możliwe. Nie pytaj dlaczego tylko czytaj tamten wątek.

Można ogarnąć sobie kartę debetowa na btc np cryptopay. O kartach debetowych też jest temat.

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: Kamien » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 18:35

Tylko przez pośrednika

Wysłane z. mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: bimbalski » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 18:47

Zna ktoś taki serwis? https://www.onestpay.com/
Piszą że to właśnie robi, ale czy to działa?

Jeszcze tutaj znalazłem instrukcje jak to zrobić. Ale czy ktokolwiek z tego korzystał?
https://99bitcoins.com/sell-bitcoins-wi ... ns-to-usd/

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: offi » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 19:04

To znam i działa. https://anycoindirect.eu/en/sell/bitcoins możesz kupować i sprzedawać nie tylko BTC
Pozdrawiam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: RipRidah » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 19:42

offi pisze: To znam i działa. https://anycoindirect.eu/en/sell/bitcoins możesz kupować i sprzedawać nie tylko BTC
Pozdrawiam.
sprawdzales to na wlasnej skorze ? po komentarzach na ich stronie daja im czerwoje flagi ze wzgledu na opoznienia BTC, ale byc moze z etherum by nie bylo problemow


https://anycoindirect.eu/en/home/how-to-verify - trzeba weryfikacje wraz z numerem fona i dokumentami .... czyli witasz progi Urzedu skarbowego... ehh a ja juz myslalem ze jest to anonimowe mimo ze sprzedasz btc na paypala

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: offi » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 21:53

Hmm. Ostatnio jak byłem w UK to sprzedawałem dash przez pajpala można też przelewem jak rano sprzedam to po 14 mam na koncie z pejpalem to kwestia 30min . Z anonimowością to wiesz jak jest to jest Holenderska firma . Nie wiem jak szybko to idzie na Polskie konta nie testowałem rzucam ci skrina przelewu
Obrazek Ps. Haracz i tak każdy płaci a nad gorliwość jest gorsza od ...... ;_) A zresztą w UE wszystkie takie firmy muszą weryfikować .
Pozdrawiam .

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: bimbalski » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 22:03

No ok, ale przecież US nie sprawdza ludziom kont PayPal, no bez przesady. Jeśli nie idzie to przez nasze konto bankowe to chyba jest to w miarę bezpieczne? Wlewam BTC w postaci USD na konto PayPal, robię zakupy na Ali, dostaję stuff na swój adres domowy. Na koncie bankowym nie ma śladu. Poza tym mówię o sumach rzędu $100/miesiąc. Groszowe sprawy.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: offi » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 22:18

z tej firmy przelew idzie szybciej jak z naszych ;_( No trajderzy w bakach maje swoje 5m ;_)

Mam nadzieją że zarabiają ;_)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: RipRidah » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 23:18

bimbalski pisze:No ok, ale przecież US nie sprawdza ludziom kont PayPal, no bez przesady. Jeśli nie idzie to przez nasze konto bankowe to chyba jest to w miarę bezpieczne? Wlewam BTC w postaci USD na konto PayPal, robię zakupy na Ali, dostaję stuff na swój adres domowy. Na koncie bankowym nie ma śladu. Poza tym mówię o sumach rzędu $100/miesiąc. Groszowe sprawy.
no tu masz racje :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: Jeff » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 23:25

bimbalski pisze: No ok, ale przecież US nie sprawdza ludziom kont PayPal, no bez przesady. Jeśli nie idzie to przez nasze konto bankowe to chyba jest to w miarę bezpieczne? Wlewam BTC w postaci USD na konto PayPal, robię zakupy na Ali, dostaję stuff na swój adres domowy. Na koncie bankowym nie ma śladu. Poza tym mówię o sumach rzędu $100/miesiąc. Groszowe sprawy.

Powyzej $20k sprzedane lub kupione przez paypal w ciagu roku jest raportowane do IRS....

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

przelew BTC na PayPal

Postautor: bimbalski » wtorek, 26 grudnia 2017, 08:35

Jeff pisze:Powyzej $20k sprzedane lub kupione przez paypal w ciagu roku jest raportowane do IRS....
Tego nie wiedziałem, ale to na tyle duża suma że myślę że większości z nas taki raport nie grozi.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fugitive, MrShadow, shinya56 i 46 gości