Inwestycje krótkoterminowe! Do 3 miesięcy

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycje krótkoterminowe! Do 3 miesięcy

Postautor: Wonsz1403 » wtorek, 19 grudnia 2017, 23:32

Witam, interesuję się i obserwuję rynek kryptowalut już od około pół roku. W końcu postanowiłem, że chcę mieć swój udział w tym całym rynku. Zdecydowałem, że chcę zainwestować w jakiś młody projekt, który na razie raczkuje i na przestrzeni paru miesięcy może dać dosyć spory zysk. Teraz pytanie jaka to kryptowaluta mogła by być, nie mogę znaleźć takich informacji które pozwoliły by mi zdecydować którą kryptowalutę wybrać. Dlatego jestem tutaj, Wy wszyscy doświadczeni w tym temacie macie na pewno na ten temat dużo więcej do powiedzenia niż ja. Moglibyście pokazać pare kryptowalut które są warte uwagi, takie które spełniają moje oczekiwania czyli, żeby kryptowaluta była dosyć nowa, miała jakis potencjał. Gdyby znalazł się ktoś kto inwestuje tak jak ja planuje inwestować, proszę o jakies informacje w co mógłbym włożyć pieniądze, gdzie szukać informacji itd.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Inwestycje krótkoterminowe! Do 3 miesięcy

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 19 grudnia 2017, 23:45

Potrzebujesz:
- wydrukowanej listy coinmarketcap
- ostrego ołówka
- szalika
- specjalnego narzędzia brokerskiego
Spoiler:
1. kładziesz listę na czymś miękkim (kanapa)
2. cofasz się o 3 kroki
3. zawiązujesz szalik na oczach
4. rzucasz ołówkiem w kierunku kartki
5. używasz narzędzia brokerskiego aby określić co robić z wynikiem pomiaru
oto to narzędzie:
Obrazek
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycje krótkoterminowe! Do 3 miesięcy

Postautor: stokarz » środa, 20 grudnia 2017, 00:11

Według forumowego paradygmatu powinieneś, jak każdy rodak patriota, kupić Lisk'a. I mieć nadzieję.

Poważniej mówiąc - naucz się sam szukać dobrych projektów. Zawężę twój obszar poszukiwań. Nie musisz przeglądać całego CoinMarketCap i ponad 1000 różnych krypto , co jednak polecam. Obszar poszukiwań możesz spokojnie zawęzić do giełdy Binance. Tam teraz toczy się całe życie nowych, obiecujących krypto. Zanim puszczą cokolwiek nowego, robią porządny przegląd - dzięki temu na ich giełdę wchodzą, przynajmniej na razie, tylko średnie, dobre lub świetne projekty (nie ma chłamu całkowitego typu Doge, czy Hempcoin).

Co więcej, rynek jest na sporej górce w parytecie do dolara. Napłynęło mnóstwo nowych graczy. Panika przy spadkach jest kwestią czasu, a gdy nadejdą będzie ogromna - właśnie przez nowych uczestników rynku, nieobeznanych w krypto i tutejszych wahaniach.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycje krótkoterminowe! Do 3 miesięcy

Postautor: Wonsz1403 » środa, 20 grudnia 2017, 01:20

Dzięki wielkie, zaczynam studiować Binance. Mam nadzieję, że właśnie tam znajdę tą krypto która będzie moją pierwszą :D

Dodano po 59 minutach 41 sekundach:
Szukam i czytam i znalazłem, przynajmniej tak mi się wydaje.
FunFair i Electroneum
Prosiłbym o podzielenie się opinią i przemyśleniami dot. tych kryptowalut na 2018r

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 maja 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycje krótkoterminowe! Do 3 miesięcy

Postautor: zjaranyjoe » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:12

Zobacz sobie takie waluty jak IOTA,MTL,TRX,VTC,ESO,SC,ETH

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości