Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jvri » piątek, 15 grudnia 2017, 15:02

a jaki zasięg korekty może być? gdzie warto się wkupić?

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Ahr » piątek, 15 grudnia 2017, 15:05

Jvri pisze: a jaki zasięg korekty może być? gdzie warto się wkupić?
280$ trzeba tez wziac pod uwage to, ze "opiekun" z poziomu 300$ ktory wykupil okolo 40k LTC, co mialo miejsce wczoraj na GDAX, moglby zagrac pod cos takiego
Ostatnio zmieniony piątek, 15 grudnia 2017, 15:34 przez Ahr, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » piątek, 15 grudnia 2017, 15:17

Ahr pisze:
Jvri pisze: a jaki zasięg korekty może być? gdzie warto się wkupić?
280$ trzeba tez wziac pod uwage to, ze "opiekun" z poziomu 300$ ktory wykupil okolo 40k LTC moglby zagrac pod cos takiego
Skad wiesz ze jest jakis opiekun co.za tyle kupil ltc ?

Ps. Rysuje sie na bitfinex odwrocon HS ???

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 15 grudnia 2017, 17:15

wojt5 pisze: Na finexie idzie do góry a bitmarkecie spada :lol:
I to jest fajne, że na BM jest lekkie opoźnienie co... jest przydatne ;)
307$, kto da więcej?

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Mateusz221993 » piątek, 15 grudnia 2017, 17:22

zastanawiam sie czy nie wyjsc z eth teraz i wskoczyc na ltc można by było prosić o opinie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » piątek, 15 grudnia 2017, 17:39

Od dłuższego czasu stawiam na LTC, bo... prócz tego że podwoił swoją wartość to... Obrazek

Dodano po 5 minutach 21 sekundach:
mudol pisze: I to jest fajne, że na BM jest lekkie opoźnienie co... jest przydatne
Wcale tak nie jest. Opóźnienia giełd to plaga wśród osób, które grają na giełdzie na przykład zawodowo. Ogromne straty w przypadku zawiechy. Tobie się tylko wydaje że jak siędzie to warto poczekać, a co jeżeli pójdzie w drugą stronę, a Ty akurat siedzisz na grubej forsie? Poza tym nigdy nie masz gwarancji, że giełda wstanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 15 grudnia 2017, 17:41

Mylisz dwa pojęcia, opóźnienie i padnięty serwer.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: amneziahaze » piątek, 15 grudnia 2017, 17:48

@mudol, Mylę nie mylę, wrzucasz 50zł i masz wyjebane, wrzucasz mocne siano i obgryzasz paznokcie... tak miałem 2 dni temu. Choć ja gram ostrożnie, zaś widziałem jak ludzie się prawie wieszali z 60BCH i nie wiadomo co jest z BM. itd itp. Warto miec dobry money managament.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 15 grudnia 2017, 18:00

Nie rozumiesz, ja pisałem o opóźnieniu, a Ty mi tu wywody o padnięciu serwera piszesz (też przez to straciłem pieniądze). Opóźnienie wykorzystuję jako kontrolna lampka, ostrzega mnie co za parę chwil MOŻE się stać z kursem na BM, nie zawsze się to sprawdza ale ostatnio tak przynajmniej nie tracę większych sum. Masz przykład właśnie w tej chwili, kurs w $ spada delikatnie, na BM jeszcze moment zwyżkowy ale pewnie zaraz spadnie (przynajmniej powinien ;) ) Ale też nie musi, dlatego traktuję to jako dobrą wróżkę, czasem jest pijana, czasem trzeźwa.

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Ahr » piątek, 15 grudnia 2017, 19:35

na GDAX znowu "opiekun" po zrealizowaniu prawdopodobnie zyskow broni kursu 300$ tym razem 30k ltc czas na odbcie

jesli dzisiejsza swieczka zakonczy sie na poziomie 310+320$ bedzie to wygladalo pro-wzrostowo

Obrazek

przy zalozeniu, ze BTC zostanie na poziomie 17400-17600+ spodziewalbym sie jutrzejszego przebijania ATH



troche naciagane i optymistycznie :)Obrazek dla DT

troche poprawiony z racji tego, ze moze nadal sie sprawdzic, biorac pod uwage to, ze ciezko jest sie przebic przez 305$
Ostatnio zmieniony piątek, 15 grudnia 2017, 20:50 przez Ahr, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Verdas » piątek, 15 grudnia 2017, 20:05

@Ahr, jeśli twój klin się zrealizuje to zakładał bym odbicie od wsparcia na 290$ koło 21:00.
Nie liczył bym na dotarcie do samego czubka klina.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » piątek, 15 grudnia 2017, 21:10

Jakie jest w ogóle Wasze zdanie na temat analizy technicznej na rynkach crypto? Pytam bo jeszcze dzisiaj rysowany był tunel zniżkujący, którym to miało spadać aż do $170, potem zamienił się w klin, z którego wyszło górą i miało wrócić do górnego ramienia odbijając się od - sam optowałem w sumie za takim rozwiązaniem. Teraz teoretycznie rysuje się kolejny klin, zbliża się do końca automatycznie unieważniając wcześniejsze rozważania. Przy czym RSI w dłużych okresach dalej jest za wysoki ;P Zatem, czy ta techniczna analiza w ogóle się sprawdza?

Dodano po 14 minutach 5 sekundach:
amneziahaze pisze: Od dłuższego czasu stawiam na LTC, bo... prócz tego że podwoił swoją wartość to...
Możesz rozwinąć? Nie do końca potrafię zinterpretować Twój obrazek :) przedszkolakiem jestem...

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Ahr » piątek, 15 grudnia 2017, 21:12

@japu, gdyby wszystko zawsze sie sprawdzalo to byloby zbyt proste, kazdy mnozylby pieniadze, AT to prognozowanie, nie przypominam sobie zadnego
japu pisze: tunel zniżkujący, którym to miało spadać aż do $170
na wzrost kursu LTC wplynelo wiele czynnikow, przejrzyj watki to dowiesz sie jakich, lepsze granie pod analize nizeli slepy traf, na ogol te najprostsze sie sprawdzaja mianowicie wsparcia/opory, LT itp, mialem sie rozpisac bardziej, ale to bezsensowne.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » piątek, 15 grudnia 2017, 21:19

@Ahr, Kilka stron wcześniej taki tunel się pojawił. Sam w sumie narysowałem rano podobny i zastanawiałem się czy wyjdzie góra skoro kurs cały czas oscylował przy górnej granicy.
Mam świadomość, ze to jest przewidywanie/prognozowanie, ja nie mam pretensji przecież, że nie zawsze się to sprawdza i nie obrażam się na rynek ani na AT. Chciałem tylko zapytać co o tym myślicie z racji tego, że ten rynek jest hmmm niestabilny i stosunkowo mało przewidywalny. Dowodem na to jest choćby kilkukrotna zmiana "rysunków" w ciągu dnia :) - i to nie hmm...przesuwania granic jakiejś formacji, ale wręcz zmian formacji.
Oczywiście jakieś konkretne zdarzenia mogą wpłynąć na kurs. OK, to jasna sprawa. Nie wiem natomiast jaki procent hmm, jakby to powiedziec, przewidzianych celnie analiz jest zwykłym "fuksem" :)

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Ahr » piątek, 15 grudnia 2017, 21:31

japu pisze: @Ahr, Kilka stron wcześniej taki tunel się pojawił. Sam w sumie narysowałem rano podobny i zastanawiałem się czy wyjdzie góra skoro kurs cały czas oscylował przy górnej granicy.
Mam świadomość, ze to jest przewidywanie/prognozowanie, ja nie mam pretensji przecież, że nie zawsze się to sprawdza i nie obrażam się na rynek ani na AT. Chciałem tylko zapytać co o tym myślicie z racji tego, że ten rynek jest hmmm niestabilny i stosunkowo mało przewidywalny. Dowodem na to jest choćby kilkukrotna zmiana "rysunków" w ciągu dnia :) - i to nie hmm...przesuwania granic jakiejś formacji, ale wręcz zmian formacji.
Oczywiście jakieś konkretne zdarzenia mogą wpłynąć na kurs. OK, to jasna sprawa. Nie wiem natomiast jaki procent hmm, jakby to powiedziec, przewidzianych celnie analiz jest zwykłym "fuksem" :)

Nikt przeciez nie zapewnia prawdopodobnie nikogo, ze cos sie sprawdzi jest to zwyczajny pomysl, powtarzalnosc figur i pewnych sytuacji daje wiekszy % trafienia kierunku kursu niz prognoza wrozbity Macieja, czy cyganki z Kazimierza, AT na 1D latwiej analizowac, jesli dzisiejsza swieczka zamknie sie na poziomie 310-320$ to to, ze nastepny dzien bedzie rownie piekny, jak ten piatkowy jest duzo bardziej prawdopodobne niz to, ze spadnie, ale oczywiscie moze spasc w skutek jakiegos zdarzenia.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Xender » piątek, 15 grudnia 2017, 23:24

Swoją drogą, przy tej całej dyskusji o AT. Co polecacie poczytacie w kwestii AT w kontekście kryptowalut? Przeczytałem połowę Eldera, niestety dalej już było tak nudno i sucho że czytanie o AT mnie niszczyło.
Poprzeglądałem też trochę definicji na BOSSA.pl, ale szczerze chętnie znalazł bym coś praktycznego i skróconego jak jakiś zbiór polecanych wskaźników?

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » sobota, 16 grudnia 2017, 12:54

Dzisiaj jak patrze na to sptawdza sie.kanal spadkowy wyrysowany tutaj przez kogos, trójkąt lub flaga ewentualnie w 1-4H. Tak czy siak utrzymujemy sie w górnych granicach a to dobrze swiadczy , wieksze prawdopodobienstwo ze wyjdziemy górą jak dla mnie. Ale 10% zostawiam na to że poelcimy jeszcze nizej

Dodano po 2 godzinach 21 minutach 34 sekundach:
Jeżeli AT działa to mamy symbol odwrocenia trendu w 1H ze spadkowego we wzrostowy. Ktoś też to widzi ???

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » sobota, 16 grudnia 2017, 12:54

Jeżeli AT działa to mamy symbol odwrocenia trendu w 1H ze spadkowego we wzrostowy. Ktoś też to widzi na bitfinex ???

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Xender » sobota, 16 grudnia 2017, 13:30

Pierwsze podejście do AT LTC, wybicie z kanału? Dobrze to robię? :P
Obrazek

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » niedziela, 17 grudnia 2017, 08:12

damczech pisze:Jak tak dalej pójdzie z BTC, to czeka nas spadek lub równanie do poziomu 290$?
Dobrze mniej wiecej przewidziales ale bylismy w trojkacie no.i kolo 1:00 bylo.wyjscie z trojkata. Było górą aczkolwiek moglo byc rownie dobrze dolem gdyby BTC.skorekcil

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Fugitive i 23 gości