swap.ly - kantor BTC/PLN/EUR

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: McGravier » środa, 15 listopada 2017, 12:36

@Bit-els
Niestety nie wiem jeszcze w jakich walutach będą pracować

Jedna propozycja to TokenCard który który jest ciekawy z technicznego punktu widzenia - działa w oparciu o smart kontrakt Ethereum w którym użytkownik ustawia ile ETH dziennie procesor płatności może maksymalnie pobrać - nawet jeśli firma padnie, to zwasze można wypłacić kasę ze smart kontraktu do własnego portfela

Druga to TenX - działa bardziej tradycyjnie (wysyłasz im krypto i oni je kontrolują) ale deklarują, że są w stanie zaoferować zerowy koszt przewalutowania fiat.
Source: https://www.tenx.tech/fees.html
Na razie obsługują jedynie BTC, ale mają w planach też ETH, DASH, oraz ICN

Niestety nie znam więcej szczegółów, prawdopodobnie zamówię którąś opcję kiedy będzie dostępne ETH


@ShadowOfHarbringer
Zwsze byłem przekonany że InPay ma tylko jeden wątek główny - możesz zalinkować właściwy?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 15 listopada 2017, 12:40

McGravier pisze:@ShadowOfHarbringer
Zwsze byłem przekonany że InPay ma tylko jeden wątek główny - możesz zalinkować właściwy?
Serio ?
3 Sekundy na google ? Nie mogłeś sam tego zrobić ?

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=19641
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Posty: 611
Rejestracja: 6 lutego 2012
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: McGravier » środa, 15 listopada 2017, 12:46

Użyłem wyszukiwarki wewnątrz forum - wypluła wyniki praktycznie wyłącznie prowadzące do tego wątku
https://forum.bitcoin.pl/search.php?keywords=inpay

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 15 listopada 2017, 12:48

McGravier pisze:Użyłem wyszukiwarki wewnątrz forum - wypluła wyniki praktycznie wyłącznie prowadzące do tego wątku
https://forum.bitcoin.pl/search.php?keywords=inpay
Jesteś elitą, powinieneś potrafić używać przynajmniej google.

Sorry, ale nieumiejętność używania google to w dzisiejszych czasach jak analfabetyzm.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: prezes » środa, 15 listopada 2017, 14:30

ShadowOfHarbringer pisze: Sorry, ale nieumiejętność używania google to w dzisiejszych czasach jak analfabetyzm.
@ShadowOfHarbringer darowałbyś sobie te prywatne wycieczki do ludzi w większości swoich wypowiedzi. Za niedługo nikt nie będzie chciał z Tobą gadać. Proponuję żebyś skupił się w postach na konkretach a emocje, osobiste wycieczki i komentarze oceniające innych odpuść sobie. Zrobisz dobrze sobie i innym.

Jak masz problem z emocjami zapisz się na siłownię, jakąś grupę wsparcia czy zaparcia albo coś w ten deseń.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 15 listopada 2017, 19:05

prezes pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Sorry, ale nieumiejętność używania google to w dzisiejszych czasach jak analfabetyzm.
@ShadowOfHarbringer darowałbyś sobie te prywatne wycieczki do ludzi w większości swoich wypowiedzi. Za niedługo nikt nie będzie chciał z Tobą gadać. Proponuję żebyś skupił się w postach na konkretach a emocje, osobiste wycieczki i komentarze oceniające innych odpuść sobie. Zrobisz dobrze sobie i innym.

Jak masz problem z emocjami zapisz się na siłownię, jakąś grupę wsparcia czy zaparcia albo coś w ten deseń.
Nie, nie odpuszczę.

Jak ktoś nie potrafi używać Google i zadaje debilne pytania, to nie wiem co robi na tym forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: pm7 » środa, 15 listopada 2017, 21:26

ShadowOfHarbringer pisze:
pm7 pisze:A Bitcoin Cash był używalny przy starcie, jak ludzie czekali i czekali na potwierdzenie ich transakcji? Problem z Bitcoin Core to była chwilowa anomalia,
Bzdura.

Nie używam InPaya od 3-4 miesięcy, a problem z Core zaczął się rok temu.

To, że dla mnie opłata transakcyjna (nie licząc jeszcze prowizji InPay !) 5 PLN to mało, nie znaczy że dla 98% populacji też.

CoreCoin jest nieużywalną walutą jeżeli chodzi o zakupy i serwis InPaya powinien uwzględniać ten fakt.
Zacytowałem post, gdzie napisałeś o opłatach za przelewy 100zł. Tak wysoka cena przelewu w dzisiejszych warunkach to anomalia i szybko przeszła. Choć rzeczywiście InPay mógłby inne waluty dodać.
ShadowOfHarbringer pisze: 1MB to nie jest jakaś chwilowa anomalia. Myślisz, że obecne problemy kiedykolwiek znikną ? Przecież Developerzy Core jawnie pisali przy wielu okazjach, że ich CELEM jest aby opłaty transakcyjne wynosiły 100 dolarów i więcej.

Obudziłeś się wczoraj ? Oni tak mówią to samo od roku czy nawet 18 miesięcy.

To nie jest jakaś "chwilowa anomalia", tylko plan. Wprowadzany od 2 lat przez firmę Blockstream.
Piszesz o tym od dawna, nic nowego. Nawet jeżeli mają ten plan i uda im się go wykonać, to wciąż na dzisiejsze warunki opłata 100zł była chwilową anomalią.
McGravier pisze: Użyłem wyszukiwarki wewnątrz forum - wypluła wyniki praktycznie wyłącznie prowadzące do tego wątku
Wyszukiwarka zaawansowana (koło zębate) ma przydatną funkcję "Tylko pierwszy post tematu", która pomaga znaleźć tematy, zamiast wyświetlić kilkadziesiąt/kilkaset postów z jednego tematu.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 15 listopada 2017, 23:13

Dobra, wyczerpałem czas.

Stwierdziłem fakty, powiedziałem co miałem powiedzieć. Czy ktoś coś z tym zrobi czy może zostanie wygryziony przez konkurencję, jego sprawa.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: InPay » poniedziałek, 27 listopada 2017, 19:23

Szczerze, liczyliśmy że kwestie opłat transakcyjnych itd. zostaną szybciej wygładzone dzięki SegWit, czy nawet LN, ale na to trzeba jednak poczekać, a możliwość płacenia na tym cierpi dzisiaj. W pierwszej kolejności Litecoin pojawi się jako opcja płatności.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Górnik_515 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:13

Mam takie pytanie. Puściłem transakcje do was z dość małym fee. Wcześnej takie transakcje mi przechodziły w paru godzin i były przez InPay akceptowane na drugi dzień. Teraz podobnie, ale sieć musi być zapchana bo ponad 48 godzin i dalej nie została zatwierdzona. W electrum dałem increase fee, żeby już mieć sprawę załatwioną. Pierwszy raz tak robie i widzę, że została rozgłoszona nowa transakcja z tym wyższym fee. Nie jest ona widoczna w blockchain.info - domyślam się, że widzą tylko starą transakcję. Czy jak nowa transakcja zostanie juz zawarta w bloku i potwierdzona, to stara pewnie zniknie, ale nie pojawią się żadne problemy po stronie InPay z księgowaniem takiej transakcji?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:54

InPay pisze:Szczerze, liczyliśmy że kwestie opłat transakcyjnych itd. zostaną szybciej wygładzone dzięki SegWit, czy nawet LN, ale na to trzeba jednak poczekać, a możliwość płacenia na tym cierpi dzisiaj.
"Cierpi" ?

Wasz serwis jest całkowicie bezużyteczny. Wiem, bo używałem go bardzo dużo razy wcześniej.

Teraz zrobił się za drogi nawet dla mnie.

Straciliście kompletnie kontakt z rzeczywistością, pozdrówcie innych przyszłych bankrutów, którzy dali się ogłupić propagandzie.

Czekam na konkurencję, która Was w końcu wygryzie z rynku, najwyraźniej nie zasługujecie aby na nim być.

Może @FlyingAtom ?
FlyingAtom pisze:Wołam
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: wesley » sobota, 16 grudnia 2017, 11:51

@InPay - planujecie alternatywnie coś na inpay.pl zamiast BTC, przy bardzo niskich cenach przelewu i szybkości wysłania DASH wydaje się idealny?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: bl4ck » sobota, 16 grudnia 2017, 12:06

Planują LTC coś wolno to idzie.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: hashdee » sobota, 16 grudnia 2017, 12:18

Bitpay (największy operator) podjął już decyzję. Wprowadzają w pierwszej kolejności BCH - https://blog.bitpay.com/multiple-blockchains/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Bitcoiniak » sobota, 16 grudnia 2017, 13:14

InPay pisze: Szczerze, liczyliśmy że kwestie opłat transakcyjnych itd. zostaną szybciej wygładzone dzięki SegWit, czy nawet LN, ale na to trzeba jednak poczekać, a możliwość płacenia na tym cierpi dzisiaj. W pierwszej kolejności Litecoin pojawi się jako opcja płatności.
Dash też by się przydał. ;)
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: BTC-m » sobota, 16 grudnia 2017, 13:45

To może zainicjować dodanie BCH do np. coinbase czyli miejsca gdzie kupują "nowi". Ci którzy zostaną tylko z BTC czyli "cyfrowym złotem" będą przegrani. Jak wiadomo złoto trzeba schować do sejfu i nic z nim nie robić a już na pewno nie płacić za jakieś pierdoły:)

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: tirey93 » sobota, 16 grudnia 2017, 19:42

Czy istnieje jakiś okres przedawnienia transakcji przy sprzedaży BTC? Sieć jest przeciążona i może być tak, że jeśli ktoś nada bardzo niską opłatę transakcyjną to przelew może iść kilkanaście(kilkadziesiąt?) dni.
Wyobraźmy sobie wyolbrzymioną sytuację: wysłałem wam BTC i transakcja zostanie potwierdzona za pół roku. Czy w takiej sytuacji po opływie tych 6 miesięcy złotówki zostaną mi wypłacone na moje konto bankowe? Jeśli tak to po jakim kursie? Tym z przed 6 miesięcy czy tym aktualnym?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: InPay » środa, 20 grudnia 2017, 17:02

LTC jeszcze w tym roku będzie
ShadowOfHarbringer pisze:
Wasz serwis jest całkowicie bezużyteczny. Wiem, bo używałem go bardzo dużo razy wcześniej.
Teraz zrobił się za drogi nawet dla mnie.
Straciliście kompletnie kontakt z rzeczywistością, pozdrówcie innych przyszłych bankrutów, którzy dali się ogłupić propagandzie.
Czekam na konkurencję, która Was w końcu wygryzie z rynku, najwyraźniej nie zasługujecie aby na nim być.
Wolumen transakcji tego nie potwierdza, ale zgadzam się, że użycie innych kryptowalut jest aktualnie konieczne i będą sukcesywnie wprowadzane.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 20 grudnia 2017, 19:31

InPay pisze:LTC jeszcze w tym roku będzie
LTC, to samo LTC którego twórca właśnie napisał na Twitterze że sprzedał wszystkie swoje jednostki własnej waluty, które posiadał ?
InPay pisze:Wolumen transakcji tego nie potwierdza,
Aha, czyli aktualnie utrzymują Was klienci-frajerzy którzy nie patrzą w co klikają i płacą za przedmioty w sklepach po 20-28 dolarów (do 100 złotych) opłaty za przelew bo zwyczajnie nie przeliczyli sobie ile to kosztuje ?

Brawo, gratulacje. Macie widocznie u siebie najlepszy typ klienta - taki, który szasta kasą na prawo i lewo nie patrząc w ogóle ile co robi.
InPay pisze:ale zgadzam się, że użycie innych kryptowalut
"Innych kryptowalut" ? Brak kontaktu z rzeczywistością.
InPay pisze:będą sukcesywnie wprowadzane.
Już jest za późno na sukcesywne wprowadzanie. Powinniście mieć kod gotowy na wczoraj.

Kiedyś Wam kibicowałem, ale widzę że dosięgnęła was zaraza Core i nie ma dla Was ratunku. Życzę jak najszybszego bankructwa.

UWAGA:

KOMUNIKAT dla ludzi ze środkami pozwalającymi stworzyć konkurencję dla firmy InPay: Jeżeli zastanawialiście się kiedy będzie ten moment słabości, w którym możecie wygryźć InPay z rynku, to właśnie to jest ten moment.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 9 lutego 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

InPay - płatności Bitcoin

Postautor: Fred Onizuka » środa, 20 grudnia 2017, 22:18

ShadowOfHarbringer pisze: Aha, czyli aktualnie utrzymują Was klienci-frajerzy
Ja tam regularnie robię przelewy z BTC na konto i jestem z ich usług zadowolony (żeby nie było - nie jestem w żaden sposób z nimi związany). Wystarczy "przepchnąć" transakcję (np. poprzez ViaBTC) - daję tylko 30Satosh/bajt. Trzeba trochę pokombinować i zajmuje to trochę czasu, ale uważam, że warto.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości