Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: tonyxxl » czwartek, 14 grudnia 2017, 12:05

Cloud mining będzie działał dobrze dopóki cena krypto rośnie a klientów przybywa. Prawdziwe oblicze zobaczymy jak przestaną napływać nowe pakiety, czyli po pierwszej większej korekcie. Moim zdaniem pierwsze co ogłosi niewypłacalność to własnie serwisy cloud mining. Za co wymienią stary sprzęt? Za co wypłacą premie sobie (przede wszystkim) i polecającym? No niestety, prawda jest taka że to napływ nowych użytkowników tych serwisów napędza ten biznes, bez dopływu ich kasy to się nie spina.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: Moonlight Crypto » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:32

KryptoBanita pisze: Typowe gadanie naganiacza: Daj mi 1000$ a będę Ci wypłacał TYLE HAJSU, że nie zdołasz tego ogarnąć, tylko nie zapomnij przyprowadzić, brata, siostry, matki, ojca i wszystkich ciotek, bo CO IM BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ. Jak nie mają na mining to kredycik załatwie - zobacz jak na YT HAJS gostek WYPŁACA.

Każdy szanowany człowiek na tym forum powie: UCIEKAJ OD CLOUD MININGU. Na to g0wno naganiają NOWI co się dopiero zarejestrowali.
Na bitcointalk mam dużo więcej reputacji a zdanie to samo jeżeli to ma jakiś związek :-)
Ja nie krytykuje czegoś w czym nie brałem udziału bo nie mogę mieć obiektywnej opinii ale co ja tam wiem co z moją niską reputacją na tym forum.
BTW trafiłem tutaj bo Bitmarket siadł i nie żałuje bo forum wydaje się być dobre.

Wiem, że jest dużo firm które oszukują ale Genesis Mining nie jest jedną z nich.
Moje zdanie jest takie, że hate jest dlatego bo ludzie zazdroszczą, że komuś mogło się coś udać a im nie.
Taką samą falę hejtu można nadal zobaczyć wśród wielu ludzi, którzy nie wkupili się w BTC.
Proszę nie mylić z konstruktywną opinią osoby związanej z tematem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:34

Argumentacja jakbym czytał forum mlm...

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: Moonlight Crypto » czwartek, 14 grudnia 2017, 15:54

KryptoBanita pisze: Argumentacja jakbym czytał forum mlm...
Multi level marketing, nawet nie wiedziałem, że coś takiego jak to forum istnieje a Ty o tym wiesz.
Widocznie masz głęboko zakorzenione doświadczenia bo się kiedyś sparzyłeś ale nie generalizuj proszę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:04

Moonlight Crypto pisze: Multi level marketing, nawet nie wiedziałem
Dużo nie wiesz ;)
Ja myślałem, że mlm znaczy: mój lampart miauczy :mrgreen:

https://steemit.com/polish/@niedlamlm/f ... znanym-mlm

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: Moonlight Crypto » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:09

tonyxxl pisze: Cloud mining będzie działał dobrze dopóki cena krypto rośnie a klientów przybywa. Prawdziwe oblicze zobaczymy jak przestaną napływać nowe pakiety, czyli po pierwszej większej korekcie. Moim zdaniem pierwsze co ogłosi niewypłacalność to własnie serwisy cloud mining. Za co wymienią stary sprzęt? Za co wypłacą premie sobie (przede wszystkim) i polecającym? No niestety, prawda jest taka że to napływ nowych użytkowników tych serwisów napędza ten biznes, bez dopływu ich kasy to się nie spina.
W sumie to przez ostatnich 18 miesięcy było już kilka dużych korekt na cenie BTC jak chociażby kryzys po banie giełd w Chinach i wypłaty spadły bo są uzależnione od ceny BTC i trudności wydobycia ale nadal płacili bezproblemowo więc moje zdanie pozostaje niezmienne.

Co do wymiany starego sprzętu to jak będzie progres technologiczny tak jak było to w przypadku Dash to wtedy kontrakty z czasem staną się niewypłacalne ale tylko jak skok technologiczny będzie znaczny i nie nastąpi to natychmiast bo cena nowej technologii będzie znacznie wyższa w zakupie a dostępność ograniczona.

Kontrakty są tak skonstruowane, że te terminowe jak wygasają to sprzęt pozostaje własnością chmury więc i tutaj zaoszczędzą.
Takie firmy jak Genesis Mining korzystają z odnawialnych źródeł energii w Islandii i nie tylko więc mogą zaspokoić zarówno klientów jak i siebie.

To co jest ważne dla tak dużych firm w miningu jak ViaBTC, Genesis Mining czy Bitclub Network to udział w sieci Bitcoin bo wtedy mają znacznie większy wpływ na to jak będzie rozwijać się cała sieć blockchaina przy okazji mają dywersyfikację ryzyka inwestycyjnego.

Trudność wydobycia aktualnie nie rośnie tak szybko jak sama cena bo górnicy nie nadążają ze stawianiem nowych farm a producenci z produkcją. Najlepszym przykładem był wzrost cen kart graficznych w ostatnim czasie.


Aktualnie wydobycie BTC jest bardziej opłacalne niż kiedykolwiek wcześniej dlatego większość firm w chmurze ma wyprzedane kontrakty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:36

Moonlight Crypto pisze: Takie firmy jak Genesis Mining korzystają z odnawialnych źródeł energii w Islandii
No patrz! Wszyscy sprawiedliwi, transparentni i niewinni na Islandii inwestują w kopalnie.
BitClub też na Islandii :mrgreen:
A najlepsze i odnawialne źródło energii to NOWE JELONKI :mrgreen:

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
wraith3 pisze:Admin to ... dal mi bana do 28 zamiast dac na 21 lub 2 dni hahhaah co za ...
Z jednym się zgodzę: WRAITH jest mnie szkodliwy niż reklamy MLM na forum, które bana nie dostają :idea:

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: Moonlight Crypto » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:42

KryptoBanita pisze:
Moonlight Crypto pisze: Takie firmy jak Genesis Mining korzystają z odnawialnych źródeł energii w Islandii
No patrz! Wszyscy sprawiedliwi, transparentni i niewinni na Islandii inwestują w kopalnie.
BitClub też na Islandii :mrgreen:
A najlepsze i odnawialne źródło energii to NOWE JELONKI :mrgreen:
Bardzo konstruktywna opinia muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Tak się wysiliłeś, że odpowiedziałeś aż na jedno z pośród wielu. A masz jakieś argumenty poza aspektami przyrodniczymi "NOWE JELONKI" ?

Edit: Zapomniałem wspomnieć, że masz całkowitą racje co do lokalizacji tych farm. Matka ziemia stworzyła nam tu jakąś teorię spiskową najwidoczniej :-)

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: x157 » czwartek, 14 grudnia 2017, 18:28

Jak oglądam filmy tego pana na youtube to zalecam inwestycję w naukę języka angielskiego. Może się bardziej opłacać niż kolejne hashe no i nie będzie rozśmieszało native speakerów. Dajcie mu się wykazać, zarabia na tym i to uważam, że jest ok. Pokazuje swoją drogę w najlepszej kopalni. Zawsze to jakaś przeciwwaga do Ziubera i BiSriTim.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: Moonlight Crypto » czwartek, 14 grudnia 2017, 19:33

x157 pisze: Jak oglądam filmy tego pana na youtube to zalecam inwestycję w naukę języka angielskiego. Może się bardziej opłacać niż kolejne hashe no i nie będzie rozśmieszało native speakerów. Dajcie mu się wykazać, zarabia na tym i to uważam, że jest ok. Pokazuje swoją drogę w najlepszej kopalni. Zawsze to jakaś przeciwwaga do Ziubera i BiSriTim.
Dziękuje za miłe słowa. To naprawdę miła odmiana po tym całym hejcie odkąd się wypowiedziałem na tym forum :-)

h87
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: h87 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:53

W sumie to nie chcę wchodzić w to czy warto czy nie, ani porównywać scamów i nie scamów. Ja kupiłem kontrakt w GM za marne pieniądze 05.08.2017 - 0.02 BTC za 0,5 TH/s - z czystej ciekawości, myśląc ze to scam, ale dam mu szansę.
Aktualnie wypłaciłem od nich 0,013 BTC czyli nadal pod kreska. Czas pokaże, czy wyjdę na zero lub na plus :)
Każdy sobie oceni czy warto, biorąc na klatę ryzyko, że firma może się zawinąć w każdej chwili.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: ExcaliburPLL » piątek, 15 grudnia 2017, 06:55

Z ciekawości odzyskałem hasło do https://hashflare.io/

Konto jako takie po kilku miesiącach nadal działa mimo braku logowania - PLUS. Mocy obliczeniowej urosło do poziomu dwóch S3'ójek - 880GHs dzięki nieopatrznie ustawionemu REINVEST. Z historii transakcji wynika, że opłacalność jest tak duża, że dziennie przybywa 10GHs a co kilka dni 20Ghs. Skok zyskowności nastąpił raptem 1-1,5 miesiąca temu (nie chce mi się dokładniej historii badać). Inwestycja była jedna, wymagana regulaminem za kwotę 2,5$ :D Wypłatę widzę robiłem jedną na kwotę 0,013BTC. Obecnie wszystko się reinwestuje w moc. Moc owa jest ważna tylko przez rok więc śmiem przypuszczać, że https://hashflare.io/ podziała dłużej niż inne cloudy (małe szanse na bankructwo lub niewypłacalność) ze względu na kontrakty terminowe.

Do końca grudnia będzie się moc kupowała a potem spróbujemy raz w tygodniu coś wypłacić.

Nie zachęcam do rejestracji. Mam tam konto tylko po to, żeby kiedyś tu napisać, że mnie wyciulali - no ale póki co nie mogę. Póki co https://hashflare.io/ działa.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 grudnia 2017, 09:09

Kilka miesięcy temu wtopiłeś 1 BTC za 2,5k $ żeby móc tu napisać jak fajnie nie mieć obecnie, prawie jednego BTC za ponad 17k $ ?
Dzięki :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: ExcaliburPLL » piątek, 15 grudnia 2017, 09:14

KryptoBanita pisze: Kilka miesięcy temu wtopiłeś 1 BTC za 2,5k $ żeby móc tu napisać jak fajnie nie mieć obecnie, prawie jednego BTC za ponad 17k $ ?
Dzięki :mrgreen:
Cytuj wypowiedzi bo nie wiadomo do kogo piszesz
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 grudnia 2017, 09:23

Bezpośrednio pod postem na który odpisuje, nie cytuje się tegoż postu, bo jest to bez sensu - od wczoraj tu jesteś?
Cała ta gadka ma ukryć interes życia - wyrzuć gdzieś komuś 1 BTC, a ten Ci obieca HOHO, HAJSU JAK LODU NA ISLANDII.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: ExcaliburPLL » piątek, 15 grudnia 2017, 09:50

Coś widzę, że będą jaja.

Wskaż mi proszę w moim poście brednie, które wypisujesz.

Wprowadzasz ludzi w błąd swoimi wypowiedziami. Nieładnie.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 grudnia 2017, 11:51

ExcaliburPLL pisze: potem spróbujemy raz w tygodniu coś wypłacić.
Z kim spróbujesz swoją kasę wypłacać? O, jest tam was więcej w kolejce :lol:
Po ile to oni tym hajsem wypłacają? 5 euro na tydzień??
Jak to kiedyś mądry powiedział: Kasa na giełdzie, to dopiero obietnica pieniędzy.
Dodam: Kasa na cloud miningu, to nawet nie jest obietnica pieniędzy, tylko obietnica wypłat w ratach :mrgreen:
ExcaliburPLL pisze: Coś widzę, że będą jaja.
Będą, jak będziesz chciał swoją kasę

Zamiast kupić walutę, zapłaciłeś komuś, żeby kopał dla Ciebie tę walutę i dał Ci mniej, bo się narobi i jeszcze prowizję naliczy. Na dodatek nie masz dostępu do swojej kasy, tylko masz obrazek na ekranie jak koparka pracuje - fajnie 8-)
ExcaliburPLL pisze: Konto jako takie po kilku miesiącach nadal działa mimo braku logowania - PLUS.
...Inwestycja była jedna, wymagana regulaminem za kwotę 2,5$...
... Wypłatę widzę robiłem jedną na kwotę 0,013BTC.... spróbujemy raz w tygodniu coś wypłacić....
KryptoBanita pisze: Kilka miesięcy temu wtopiłeś 1 BTC za 2,5k $ żeby móc tu napisać jak fajnie nie mieć obecnie, prawie jednego BTC za ponad 17k $ ?
Dzięki :mrgreen:
I jeszcze to wszystko zrobiłeś z poświęcenia dla społeczności na tym forum, bo:
ExcaliburPLL pisze: kiedyś tu napisać, że mnie wyciulali
A teraz nie mając nawet dostępu do swoich pieniędzy piszesz:
ExcaliburPLL pisze: działa.
I ja to tylko mogę potwierdzić :lol: DZIAŁA - jesteś tego przykładem :mrgreen:
ale nie działa na mnie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: ExcaliburPLL » piątek, 15 grudnia 2017, 12:43

KryptoBanita pisze:Kilka miesięcy temu wtopiłeś 1 BTC za 2,5k $
Masz problem ze wzrokiem? Weź zacznij dokładniej czytać bo się ośmieszasz.
KryptoBanita pisze:Z kim spróbujesz swoją kasę wypłacać? O, jest tam was więcej w kolejce
Z nikim. Sam. Czasem piszę w liczbie mnogiej. Gdyby chodziło o więcej osób to wyraźnie bym to napisał.

Cloud mining to z zasady wpatrywanie się w cyferki - gdybyś zapomniał to tylko przypominam. Więc Z ZASADY nie masz dostępu ani do kasy ani do sprzętu. Ameryki tu nie odkrywasz. Jedni uznają to za wadę, inni za zaletę - tak, tak - są tacy.

Tak, poświęcam się dla forum pisząc to co wyżej. Ale ponieważ jedna z wypłat bez problemu doszła nie mogę napisać, że są oszustami czy scamerami. Jednocześnie wyraźnie napisałem:
Mam tam konto tylko po to, żeby kiedyś tu napisać, że mnie wyciulali - no ale póki co nie mogę. Póki co hashflare.io (UWAGA: reflink, nie klikaj!!!) działa.
i jest to prawda. Ich system działa, cyferki się zmieniają, saldo się powiększa, zarobki maleją dokładnie wtedy gdy zmienia się trudność. Jednym słowem - wygląda ok.

Powtórzę - nie zachęcam do rejestracji (ale reflinka daję więc jestem hipokrytą, wiem) bo NIE WIEM CO BĘDZIE. Ja poświęciłem GROSZE i jestem w cholerę do przodu. Czy innym się uda nie wiem.

Szczerze i uczciwie przedstawiam swoją przygodę z cloud miningiem. Kto mnie zna na forum wie, że do tępych buców i oszustów nie należę. Byłbym jednak skończonym kretynem pisząc na temat, o którym nie mam pojęcia i gdybym nazwał oszustami firmę, która do tej pory robi to co obiecuje.

Reszta posta nie nadaje się do komentowania.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 grudnia 2017, 12:56

ExcaliburPLL pisze: jestem w cholerę do przodu.
Do przodu to będziesz jak kasa będzie na Twoim koncie, a nie ekraniku monitorka :roll:
Na razie to masz NAOBIECANEGO HAJSU JAK LODU NA ISLANDII.
Dałeś 2,5 koła papieru komuś na rok za obietnice fajerwerków i jeszcze namawiasz na to innych.
Gdybyś za tą kasę sam kupił BTC, miałbyś na własnym portfelu DUŻO WIĘCEJ :mrgreen:

Dodano po 7 minutach 1 sekundzie:
ExcaliburPLL pisze: nie masz dostępu ani do kasy ani do sprzętu. Ameryki tu nie odkrywasz. Jedni uznają to za wadę, inni za zaletę - tak, tak - są tacy.
Wiem, że są - wypindalają hajs na YT, żeby ludzie się podniecali i poole miningowe na 1000dni kupowali :lol:
Ty byłeś mądrzejszy bo poole wykupiłeś TYLKO na rok i tylko za 2500$ :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Cloud mining czy jeszcze się opłaca ? Jeśli tak to gdzie ?

Postautor: ExcaliburPLL » piątek, 15 grudnia 2017, 12:57

KryptoBanita pisze:
ExcaliburPLL pisze: jestem w cholerę do przodu.
Do przodu to będziesz jak kasa będzie na Twoim koncie, a nie ekraniku monitorka :roll:
Na razie to masz NAOBIECANEGO HAJSU JAK LODU NA ISLANDII.
Dałeś 2,5 koła papieru komuś na rok za obietnice fajerwerków i jeszcze namawiasz na to innych.
Gdybyś za tą kasę sam kupił BTC miałbyś na własnym portfelu DUŻO WIĘCEJ :mrgreen:
Qrw, napiszę to drukowanymi bo widzę, że oślepłeś do końca.

DOSTAŁEM JUŻ WYPŁATĘ!!! 27.08.15 21:31 dokładnie 0.01320528 BTC

WPŁACIŁEM 2,5 $ - DWA I PÓŁ DOLARA!!!

Sprawdź sobie sam czy jestem do przodu czy nie bo mi nerwy zaczynają puszczać.

Proszę moderację o interwencję - osobnik celowo prowokuje do kłótni i niecenzuralnego słownictwa.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Wróć do „Ogólnie o miningu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości