Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 18 marca 2014
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: adamII » wtorek, 12 grudnia 2017, 09:04

Charlie Lee byl ponoc wczoraj w CNBC, takze pompa ma jakies wytlumaczenie

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » wtorek, 12 grudnia 2017, 09:18

splatt91 pisze: Ja bylem glupi i sprzedalem po ok 240 zl a potem kupilem za 540 zl . I myslalem ze poczekam dluzej a tu dzisiaj 800 plnow .. O O . Czekam chyba na te korekte moze do tych 600 zeta ?
Głupi to byłem ja :)

"2017-11-15 12:50:44 BID - Kupiono: 233.0100 × xxx.00000000 LTC = "

600PLN to by było w granicach $170 - mam od wczorajszego piku w strone 190 ustawiony taki order buy i nic...
Jedyne co zrobiłem gdy rozczarowany swoimi posunięciami wróciłem z kina i zobaczyłem jak rosnie to kupiłem za resztke luźnych USDT 0.5 litka w cenie 203USDT hehehe i w nocy się sprzedał za 250 ustawione ze złości :)

No ale o kursie miało być. Przestawie się chyba na skale 5M i jakiś daytrading zapodam bo może się dzisiaj bujać okrutnie bo chyba nikt nie wie o co chodzi :)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » wtorek, 12 grudnia 2017, 09:23

@adamII, Ale to by znaczyło że aktualna wartość LTC jest znacznie przeszacowana skoro spowodowała to wizyta w studio - reklama dzwignią handlu?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: dr_hash » wtorek, 12 grudnia 2017, 09:25


Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: chuaw123 » wtorek, 12 grudnia 2017, 10:18

japu pisze: @adamII, Ale to by znaczyło że aktualna wartość LTC jest znacznie przeszacowana skoro spowodowała to wizyta w studio - reklama dzwignią handlu?
raczej . Niemniej w krypto jest dużo ludzi podatnych na manipulację i jak ktokolwiek pierdnie to taki news podnosi wartość coina o 50% :)

Takie jest krypto . Nikt nie używa a ciągle rośnie bo ciągle się o nich mówi . To jak z celebrytami w TV - do niczego nei potrzebni ale ludzie komentują newsy o nich a oni za to ciągną hajs

smp
Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: smp » wtorek, 12 grudnia 2017, 11:46

Zupełnie bez sensu. Najważniejsze to nie myśleć ile się kiedyś miało LTC, bo można zwariować. Zna ktoś dobry sposób, żeby zapomnieć? :D

I tak dobrze, że mam żelazną zasadę NIGDY nie sprzedawać wszystkiego do zera. I tą zasadę powinien mieć każdy.

Dzięki temu kilka LTC mi zostało i mogę sobie patrzeć jak rośnie. A ile razy cena 1.5x to sprzedaję 1 szt. Jeśli dalej będzie rosło w takim tempie to w sumie nie ma o co się martwić bo nigdy nie stracę.

A odkupywać nie zamierzam, bo jak teraz walnie to tak walnie, że przebije się przez skorupę ziemską. Lepiej zyskać mniej niż stracić więcej.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: benny » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:04

Bardzo ważny moment na parze LTCBTC.
Kurs reaguje na psychologiczną barierę 0.015:
Obrazek
Przebicie tego poziomu będzie mocnym sygnałem wzrostowym.
Zatrzymanie kursu na tym poziomie może zwiastować korektę na LTC.

Wg. mnie bardziej prawdopodobne wybicie na parze LTCBTC, ze względu nieśmiały kurs i opory na BTCUSD:
Obrazek

Ważne poziomy na LTCUSD na dziś:
Obrazek

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:16

@smp, Ale ja akurat mam cel taki, zeby miec coraz wiecej LTC :) No i tutaj byla okazja, w ktora nie wszedlem tzn. nie powiekszylem srodkow, ktore moglbym wykorzystac na zakup wiekszej ilosci LTC po korekcie :) Nie pierwszy i nie ostatni raz.

A co do tego, ze walnie tak, ze peknie skorupa ziemska - oby nie bo wtedy bedzie to znaczylo, ze LTC niczym nie rozni sie od shitconow, z ktorych kazdy juz chyba mial swoje 5 minut, spektakularny wzrost i rownie spektakularny spadek :)
Ja jednak na to LTC licze :)

smp
Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: smp » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:48

Zawsze uważałem, że LTC kiedyś stanie się bardziej popularny niż BTC.

Problem w tym, że 8 grudnia kosztował 90$, a dziś 230$ jeśli tempo się utrzyma to za miesiąc o tej porze będzie kosztował 1630$ a w przyszłym roku o tej porze 17000$, a za dziesięć lat 1 LTC wart będzie 170000$

czyżby?

ja zrobię tak, jak przekroczy 300$ to sprzedam 1 szt., jak przekroczy 450$ to sprzedam 1 szt. jak przekroczy 675$ to sprzedam 1 szt. jak przekroczy 1012$ to sprzedam 1 szt. jak przekroczy 1600$ to sprzedam 1 szt, jak przekroczy 2500$ to sprzedam 1 szt.

gdyby w międzyczasie spadło to nie będę stratny. a jak solidnie ale to na prawdę rąbnie to dopiero dokupię, co jest bardziej prawdopodobne?
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 grudnia 2017, 12:55 przez smp, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Bit-els » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:52

za miesiąc raczej 130 $ jak znam życie

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:54

I własnie dlatego robie dzisiaj DT. Przy pomocy 10LTC zrobilem juz +$270 :)

Pytanie klucz, czy robimy dzisiaj $300? :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 grudnia 2017, 13:00 przez japu, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Awesomist » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:55

Bit-els pisze:za miesiąc raczej 130 $ jak znam życie
Oby, oby bo już LTC mi się kończą na wyprzedaż, a RSI 1D przebija okno w przeglądarce.

avR
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: avR » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:07

mysle, ze na GDAX kurs dobije do 300$ i zrzut, BF troche mniej, tylko pytanie, czy korekta sie skonczy na poprzednim ath? 250$ czy polecimy nizej, jesli tak to dosc solidne wsparcie przy takiej euforii to 230$? mysle, ze przed nami po korekcie jeszcze bedzie pompka, a potem zjazd, bo nie wyglada to za dobrze, za gwaltownie


jesli jednak przebije 300$ spodziewam sie panic buy


na GDAX opor (10kltc) na poziomie 330$ zjedzone w 3 sekundy, niech sie skonczy to szalenstwo :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 grudnia 2017, 13:32 przez avR, łącznie zmieniany 6 razy.

smp
Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: smp » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:08

Z tego co widać ludzie sprzedają inne coiny żeby kupić LTC. Hmmm wniosek z tego że cena idzie na wyrównanie. W sumie LTC był najtańszy z największych coinów... czyli jeśli się uśredni to będzie....

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Zeyt » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:10

LTC dzis dał zarobic :P ciekawe gdzie korekta dojdzie

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Lechu » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:12

Wystarczy, żeby ktoś kichnął :) Teraz już nie ma AT. Wszystkie wskaźniki przepalone a panic buy trwa w najlepsze. Podziwiam ludzi, którzy walczą na takich poziomach i nie korzystają z pomocy psychiatry :D Bidy się ładnie pobudowały na wszystkich giełdach na dość wysokich pułapach, aaaaaaaa..... psik!

smp
Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 21 maja 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: smp » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:14

Jak bitcoin tyle kosztował to był dla mnie za drogi, czekałem aż spadnie do 50$ i się kurna nie doczekałem :/

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Verdas » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:17

Niezły burdel, RSI przegrzane chyba na wszystkich interwałach, wczoraj przegrzewał się LTC/USD, ale dzisiaj to nawet LTC/BTC. Na chwilę obecną LTC/BTC odbił się od 0,017.

Porównałem sobie ten rajd do tych poprzednich i tam mieliśmy w krótkim czasie wzrosty o 0,01 do 0,012.
Obecnie mamy około 0,01.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:23

Verdas pisze:Niezły burdel, RSI przegrzane chyba na wszystkich interwałach, wczoraj przegrzewał się LTC/USD, ale dzisiaj to nawet LTC/BTC. Na chwilę obecną LTC/BTC odbił się od 0,017.

Porównałem sobie ten rajd do tych poprzednich i tam mieliśmy w krótkim czasie wzrosty o 0,01 do 0,012.
Obecnie mamy około 0,01.
A jak wyglada teraz korelacja btc do ltc dodatnia czy ujemna ? I.jak wygladala przy naglych wzrostach ? Ktos moze ma jakiegos linka ?
Co do wskaźników na RSI.przestalem patrzec wczoraj xd zostaly mi.wstęgi bollingera.....

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Verdas » wtorek, 12 grudnia 2017, 13:32

splatt91 pisze: A jak wyglada teraz korelacja btc do ltc dodatnia czy ujemna ? I.jak wygladala przy naglych wzrostach ? Ktos moze ma jakiegos linka ? Co do wskaźników na RSI.przestalem patrzec wczoraj xd zostaly mi.wstęgi bollingera.....
Wzrosty na LTC/BTC były poprzednio o dziwo skorelowane z wzrostami BTC, tak jak teraz. Cóż jedyne co mi się z tym teraz klei, to teoria Bitcoinka o cyklach, Mówił kiedyś, że według jego obserwacji LTC gasi światło. Czytaj, po wystrzale LTC następuje korekta i reset, tak samo BTC jak i altów.
Ale teraz to cholera wie, w rynek krypto wpompowano ostatnio grube miliardy, a teraz weszły jeszcze kontrakty.
Już raz myśleliśmy, że cykl się zamyka wystrzałem LTC, a okazało się, że to jeszcze nie teraz i poszło wszystko w górę.

Jeszcze chyba nigdy w historii giełd nie było tak wielu traderów którzy odetchnęli by z ulgą widząc nagłe ostre spadki, to aż czuć w powietrzu. (Więc znając życie pewnie dalej będzie rosło xD)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], remix i 17 gości