Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:37

Skoro charlie planuje marketingowe dzialania a technicznych zalet LTC juz tu bylo wymienione wiele to dlaczego LTC za rok ma.nie.kosztowac symboliczne 1000$ przy tej cenie bitcoina ? W bitcoina powoli wkracza świat finansjery więc roznie moze z tym byc. A btc mial byc wlasnie pozasystemowy a zostaje wchlaniany do systemu.. do czego zmierzam.. Jesli kupicie dzisiaj litecoina to i tak za rok powinno byc lepiej. Aczkolwiek proponuje poczekac na korekte tego.ruchu :) ja mam jakies 75% kapitalu w LTC a 25% w Game i myślę co lepsze bo Game również wydaje sie przyszlosciowyn coinem a nie wydmuszka .

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:45

pavlov pisze: Nowe ATH, dziś 200$ ? :)
Wielce prawdopodobne że się przebijemy przy takim tempie :p

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:00

Zasadniczo wszystko się zgodziło z moimi porannymi prognoz oprócz tego, że nie spadło do $163 gdzie miałem ustawiony order buy i myślałem, ze top będzie w granicach $180...

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Knjaz » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:32

W pewnym sensie jest w tym racja, kupujesz teraz, albo nigdy, albo później, o wiele później. Pewne sytuację są tu i teraz. Dwa, trzy dni temu mówiłem znajomemu - muszę się przyjrzeć LTC. Zanim wcisnalem buy, on podskoczy z 480 do ponad 700 złotych.
Gdybym nie był retardera, to bym zarobił "na kieszonkowe", a tak pozostała gorzka nauczka.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: benny » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:43

benny pisze:Mam nadzieję na taki scenariusz:
Obrazek
Zamknięcie świecy godzinnej poniżej 125 $ moim zdaniem psuje całą formację.

Edit:
@japu, rzeczywiście spadek na LTCBTC utrudni wybicie górą na LTC.
Natomiast jeszcze nie jest to przesądzone - można dorysować wsparcie w krótszym okresie:
Obrazek
Ciężko tutaj jednoznacznie wskazać poziom, bo wykres jest poszarpany, ale widać, że jakieś reakcje były.
Aktualizacja:
Od informacji o setupie kurs poszedł grubo ponad 40 % :)
Z książkowym pull backiem do trójkąta.
Gratuluję wytrwałym!
Obrazek

Również sugerowany wcześniej poziom ~0,09 zatrzymał spadki na LTCBTC i dał sygnał do wzrostów (przebijając 0.01):
Obrazek

Moja propozycja:
SL można przesunąć wyżej, np. trochę poniżej 154 $.
Część pozycji zamknąć w celu zabezpieczenia zysku (teraz lub przy ewentualnym poziomie 200).
Ordery oczekujące na long na poziomach: 159 $, i 155 $ (lub wyżej dla byczo nastawionych).

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:52

benny pisze:
benny pisze:Mam nadzieję na taki scenariusz:
Obrazek
Zamknięcie świecy godzinnej poniżej 125 $ moim zdaniem psuje całą formację.

Edit:
@japu, rzeczywiście spadek na LTCBTC utrudni wybicie górą na LTC.
Natomiast jeszcze nie jest to przesądzone - można dorysować wsparcie w krótszym okresie:
Obrazek
Ciężko tutaj jednoznacznie wskazać poziom, bo wykres jest poszarpany, ale widać, że jakieś reakcje były.
Aktualizacja:
Od informacji o setupie kurs poszedł grubo ponad 40 % :)
Z książkowym pull backiem do trójkąta.
Gratuluję wytrwałym!
Obrazek

Również sugerowany wcześniej poziom ~0,09 zatrzymał spadki na LTCBTC i dał sygnał do wzrostów (przebijając 0.01):
Obrazek

Moja propozycja:
SL można przesunąć wyżej, np. trochę poniżej 154 $.
Część pozycji zamknąć w celu zabezpieczenia zysku (teraz lub przy ewentualnym poziomie 200).
Ordery oczekujące na long na poziomach: 159 $, i 155 $ (lub wyżej dla byczo nastawionych).
Tez zakladam.wlasnie spadek bo po takim wzroscie.to az niemozliwe zeby korekty nie bylo :) i rzeczywiscie tez tak mi wychodzi z kresek ze to moze być 150-160$

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 19:58

@benny, +2 za posta i trafność. W punkt :) Wiem już co przegapiłem - powrót do trójkąta... No nic. Uczymy się na błędach. W końcu brak zysku to nie strata :) Można jeszcze hardcorowo wejść bo optymizm taki, ze $200 powinno paść ale nie wiem czy znacznie, więc żeby to miało sens to sporo LTC by wypadało kupić... Czy to jest bańka na LTC i spadnie o 60%?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: VooCash » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 20:01

Nie kupujcie teraz. Czekajcie na spadjącą gwiazdę, korektę i wtedy. Kurs LTC bedzie zależał dużo od BTC. Uważajcie bo RSI przekracza teraz 80% a BTC się zbiera do wyskoku w jedną lub drugą stronę.
Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 22:29

Poki co nie wyglada jakby chciało wracac do trójkąta, zatrzymanie na poziomie 193 $, nawet jak BTC zaczal spadac to lTC ani drgnal :P

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Jvri » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 22:48

wraith pisze: Powiem tak:
1. Jestescie biedakami - przez to tracicie bo zamiast kupic i zapomniec sprzedajecie juz jak tylko podskoczy do 100 PLN o jejku jejku
2. Na Dzisiejszym skoku sie nie dorobicie. Jesli juz widzisz ze LTC rosnie to jest wlasnie za pozno na inwestycje. Zobacz na BTC co z tego ze kosztuje 16k ? musze zarazykowac 16K zeby sprzedac za 17K z zyskiem 1K ? bez sensu. A granie na krotkich akcjach czy wzrosnie czy spadnie to idz grac w totolotka to samo. hazard nic nie ma wspolnego z inwestycja
3. Nawet jak kupicie 1 LTC dzis za 180$ i on wzrosnie do 15k to milionerami nie zostaniecie.
4. BTC trzeba bylo kupic jak ja kupowalem po 10 GROSZY za 1 BTC a potem po 14groszy takie byly ceny
5. Jest zielone swiatlo i to powinniscie zrobic jesli chce byc bogolami:

Sa dwie waluty ktore powinniscie kupic i zapomniec. 1 jednostka takiej waluty to jakies 10$ drugiej troszke chyba wiecej. Kupujac zatem 10 jednoistek i zapomnijcie o tej walucie. O jednej i o drugiej. Musicie miec kase wlansie na takie wywalenie i zapomnienie. to bedzie inwestycja a za kilka lat te wasze 10 jednostek jednej i 10 drugiej da wam tak jak dzis BTC 10 * 15k $ plus 10 * 15k $ drugiej waluty.

Potem powiem wam co to za waluty sa
Śmiechem, żartem - sporo w tym racji. Poziom bardziej znanych altów jest w tym momencie bardzo wysoki. Żeby więcej zarobić, trzeba dużo kapitału, co z kolei jest obarczone dużym ryzykiem (nie mówiąc o nerwach po drodze). Prawdziwy zarobek mają Ci, którzy kupowali je za grosze. Jak ktoś myśli o długich terminach, warto zainwestować właśnie w te tanie alty. Wyszukać te z największym potencjałem. Wówczas nawet nie duży kapitał może dać zarobić, a ewentualna strata już nie będzie tak boleć. Co innego dzienny urobek - tu już wolna amerykanka, ale tylko dla tych co mają czas, nerwy i wiedzę.

Co do LTC. Na gdax już 199. Na finexie odbija się od 194, ale obstawiam, że pęknie. Ciekawe na ile starczy pary.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 23:07

No i peklo, tak myslalem ze nie zejdzie nizej, pewnie btc tez zaraz wystrzeli, ja zaladowany :P

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 23:59

To już wygląda jak loteria trochę. Kurs wychodził górą przez wszystkie rysowane kreski. Ktoś pokusi się o określenie jakiegoś oporu u góry? I pomyśleć, że wyszedłem przy ~155 wczoraj :) a dzisiaj każde wejście wydawało mi się za wysokie bo już zaraz miało spaść...

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Awesomist » wtorek, 12 grudnia 2017, 00:09

japu pisze:To już wygląda jak loteria trochę. Kurs wychodził górą przez wszystkie rysowane kreski. Ktoś pokusi się o określenie jakiegoś oporu u góry? I pomyśleć, że wyszedłem przy ~155 wczoraj :) a dzisiaj każde wejście wydawało mi się za wysokie bo już zaraz miało spaść...

Spokojnie z takiego zielonego dilda trochę spadniemy. Ja zrealizowałem zyski od ~$180 do $190 i teraz wyprzedaje dalej. Wg mnie na $170 spadniemy na pewno.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 12 grudnia 2017, 02:58

Ładna petarda musze powiedzieć. Wywalam ostanie Litki na poziomie 800 - 815 zł. W snach się takich poziomów nie spodziewałem. Teraz to już tylko czekam na tańsze odkupienie srebra rodowego. Yes we can ale bez jaj :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » wtorek, 12 grudnia 2017, 07:23

socjolog2008 pisze:Ładna petarda musze powiedzieć. Wywalam ostanie Litki na poziomie 800 - 815 zł. W snach się takich poziomów nie spodziewałem. Teraz to już tylko czekam na tańsze odkupienie srebra rodowego. Yes we can ale bez jaj :mrgreen:
Te wzrosty akurat nie są nieuzasadnione :) ja bym nie liczyl na duza przecene rzedu 40-50% ;)

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Czarsky » wtorek, 12 grudnia 2017, 07:29

splatt91 pisze: Te wzrosty akurat nie są nieuzasadnione
Z czym to jest związane, możesz wyjaśnić bo nie jestem na bieżąco? :)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: japu » wtorek, 12 grudnia 2017, 07:45

@socjolog2008, pozostaje pogratulować wytrwałości. Pozostałym kolegom również. Nawet tym, którzy wskoczyli wczoraj przy $190, ba przy $200. Zdecydowanie nie doceniłem LTC i ciągle miałem za niskie order buy :)
Anyway, trochę jestem rozczarowany bo gdy teraz ogląda się wykresy takiego LTC to niczym nie różnią się od innych coinów, które potrafią zrobić 100% w dobę. ADA,, EMC2. Wiem wiem, były przesłanki itd, że kurs wzrośnie no ale bez jaj :) Rozumiem ucieczkę z BTC, szybsze przelewy, promocja na Twitterze, akceptacja przez Steama, ale to są przesłanki fundamentalne i jak dla mnie powinny powodować stabilny wzrost, a nie takie akcje jak teraz, że każdy chce mieć LTC :) i nie bardzo rozumiem co się stało :) Oczywiście, gdybym chomikował to bym rozumiał :)

Żeby nie było offtop zbytnio, to co dalej? Jakies przewidywania mądrzejszych? Z ATH $250 korekta 20% do 200 to już jest okazja? :) Mi się nie sprawdziły żadne kreski, trójkąty, młotki, gwiazdy i inne cuda :)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: splatt91 » wtorek, 12 grudnia 2017, 08:15

Czarsky pisze:
splatt91 pisze: Te wzrosty akurat nie są nieuzasadnione
Z czym to jest związane, możesz wyjaśnić bo nie jestem na bieżąco? :)
Kolega japu podał post wyzej ;) LTC tez jest lepszy do mikroplatnosci. Rzady kładą lapee na bitcoinie to ludzie.uciekają do drugiej najbardziej znanej krypto. A poza tyn pare dni temu bylo info ze maja rozpoczac jeszcze w tym roku kampanie marketingowa. Ja bylem glupi i sprzedalem po ok 240 zl a potem kupilem za 540 zl . I myslalem ze poczekam dluzej a tu dzisiaj 800 plnow .. O O . Czekam chyba na te korekte moze do tych 600 zeta ?

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Czarsky » wtorek, 12 grudnia 2017, 08:34

Spoiler:
splatt91 pisze: Kolega japu podał post wyzej LTC tez jest lepszy do mikroplatnosci. Rzady kładą lapee na bitcoinie to ludzie.uciekają do drugiej najbardziej znanej krypto. A poza tyn pare dni temu bylo info ze maja rozpoczac jeszcze w tym roku kampanie marketingowa.
Dzięki :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: kapelusz » wtorek, 12 grudnia 2017, 08:55

Korekta należy sie jak psu buda. Fibo wskazuje na 0.236 =230$ pozniej 0.38= 200$ i 0.5=186$ i mysle ze tutaj powinno spasc w przeciagu 2-3 dni. Cos na styl Ioty. Jesli chodzi o tą wyzszosc technologiczna LTC nad BTC to nie zapominajcie ze na BTC w 2018roku wchodzi zapowiedziany i przetestowany (pozytywnie) lightening co przyspieszy BTC iles tam tysiecy procent co moze spowodowac wystrzal ceny BTC i spadek LTC. Co nie oznacza ze LTC to nie jest dobry na LongTerm bo uwazam ze jest bardzo dobry trzeba po prostu miec wiele opcji na wzgledzie

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], oam i 21 gości