Długoterminowa inwestycja w alty

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Długoterminowa inwestycja w alty

Postautor: Dudi94 » niedziela, 10 grudnia 2017, 00:01

Witam,
Chciałbym poznać opinię bardziej doświadczonych osób, jak zapatruja się na inwestycje długo terminowe w alty :)
Na wstępie zaznaczam, że inwestycja będzie conajmniej do 2020, oczywiście w razie czego na bieżąco będę je obserwować i reagować. Planowałem podzielić budżet na 5 części i ulokować je kolejno w:
- bitcoin 25%
- IOTA 25%
- siacoin 20%
- cardano 15%
- monero 15%
Co myślicie o tym wyborze? Może macie coś lepszego i bardziej perspektywicznego, projektów jest masa, a lista rezerwowa długa sam nie wiem do końca na co się zdecydować. Myślałem też nad neo, xem, ltc naprawdę sporo tego jest. Być może ktoś też już myślał czy podjął taka inwestycje i będzie mógł się podzielić swoim wyborem i dlaczego konkretny projekt wybrał. Zastanawiam się też czy nie przeznaczyć po prostu 100% na btc, aczkolwiek ryzyko będzie większe a co się stanie nigdy nie wiadomo.
Inna sprawa jeszcze do tego tematu jest jeszcze to jak najbezpieczniej trzymać te Kryptowaluty. Myślałem nad zakupem fizycznego portfela, takiego, który będzie mógł przechowywać wszystkie alty, oraz jak przeprowadzać transakcje, aby inwestycja była jak najbardziej anonimowa i nikt nie mógł sprawdzić, co zakupiłem za wydane PLN oraz co gdzie i ile trzymam :)
Dziękuję z góry za wszelkie informacje :)

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Długoterminowa inwestycja w alty

Postautor: Iemix96 » wtorek, 12 grudnia 2017, 15:11

BTC IOTA na pewno, a jeżeli lubisz "Troche" ryzyka to też LISK (LSK) obecnie LISK nie ma nic tzn nie ma nawet SDK a jak wydadzą SDK I zrobią rebranding w lutym to cena może wzrosnąc nawet 10 krotnie. No bo skoro teraz kosztuje 30zl za sztukę (za nic bo nawet sdk nie ma) to co będzie jak będzie można coś tym robić ?
Sam planuje trzymać IOTE i Liska do 2020 .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Długoterminowa inwestycja w alty

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 12 grudnia 2017, 15:14

Cofnij się pół roku albo rok w czasie i inwestuj. Teraz ciężko radzić wejścia longterm po takich wzrostach, to bardzo ryzykowne. Najlepszy longterm kupuje się po crashach i długich spadkach ew. przy projektach nowych, mało znanych, bez wzrostów. Ale możesz i teraz, tylko jeśli nie wyjdzie, wiń tylko siebie. Ja bym kupował po solidnych spadkach na longterm, statystycznie to daje dużo częściej i dużo większy zysk niż ściganie baniek.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Inwestycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość