AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lipca 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: cienkiw » sobota, 9 grudnia 2017, 17:22

Na stronie jest napisane że można wpłacać bitcoina bez prowizji. Tymczaszem:
"Please transfer the exact amount of 0.004163 BTC to the BTC address shown on this page in one transaction."
Przeliczając po ich kursie wynosi to około 60 USD, przy wpłacaniu 50 USD na konto.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: kim_dzong_un » czwartek, 28 grudnia 2017, 01:27

Your plastic Advanced Cash card is ready and will be mailed to you very soon. Free delivery takes up to 2-7 weeks. There is no tracking for the free shipping option. If you do not receive your plastic card within 7 weeks from receiving this notification, please contact us. The card comes with an activation manual. After you activate your card inside your Advanced Cash account, you can see its PIN at any time you may need. Just click the card in the account on the left and choose View PIN in the popup. Use your plastic Advanced Cash card to withdraw funds in any currency from MasterCard-enabled ATMs all over the world and make no-fee purchases in the card’s primary currency.

Your Advanced Cash account is not verified yet. Because of this, there are certain limits concerning your plastic card transactions:

- total cumulative lifetime card funding/transaction limit: $250

Card funding
- max one-time funding: $100
- max daily funding: $100
- funding transactions: 1

Purchases
- transactions per day: no limit
- max daily spending: $100
- max total transactions: $250
- total card transactions: no limit

ATM withdrawals
- total withdrawal amount: $100
- max ATM transactions per day: 5
- max one-time withdrawal: $100
- total withdrawals per day: $100

When you successfully complete your account verification, we will set our standard limits to your card: $3,000 daily withdrawals, $10,000 total daily transactions, $3,000 total daily funding. Verification is a fast and easy procedure that unlocks all the Advanced Cash features and advantages for you.
Nie jestem graczem/spekulantem giełdowym.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: uzytkownik » środa, 17 stycznia 2018, 12:57

Czy ktoś orientuje się ile wynoszą prowizjie na ADV jeśli przykładowo 100usd wypłacimy na konto walutowe usd w banku?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: rafik » wtorek, 23 stycznia 2018, 09:03

To ja opiszę swój ostatni przypadek związany z adv.
Po pierwsze do niedawna jeszcze w pko bp można było wybrać opcję bez przewalutowania, dzięki czemu kurs różnił się od średniego nbp około 10 gr i była to całkiem niezła opcja. Teraz pko to wyłączyło i szczerze nie wiem czy w którymś z banków można jeszcze wypłacić bez przewalutowania.
Druga sprawa to taka, że ostatnio cena btc ma spore wahania plus sieć jest przeciążona. W związku z tym mój przelew szedł do adv trochę dłużej niż 15 minut jakie czekają na zatwierdzenie.
Napisałem do nich co robimy, bo nie chciałem zwrotu bo to i strata czasu i kolejne prowizje na przelewy itp. Babeczka mi napisała, że nie mogą mi kredytować kwotą z momentu wysyłki bo na tę chwilę mój przelew był mniejszy o 0.002217 btc ze względu na "niestabilną cenę btc". W przeliczeniu na tamtą chwilę było to 35$ około. Babeczka zapytała o moje potwierdzenie, że mają zatwierdzić przelew. Ostatecznie okradli mnie na 200$ i nie chcą oddać pieniędzy. I tyle w temacie, jak chcecie to możecie próbować używać karty. Ale limit na używanie bez weryfikacji są zbyt niskie, prowizje przy wypłacie bank spore nalicza plus ta "niestabilna cena btc" - moim zdaniem karta ta straciła całkowicie na atrakcyjności i osobiście jej nikomu nie polecę.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 18 czerwca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: dexu » wtorek, 23 stycznia 2018, 15:30

Hello!
Unfortunately, your request to get an Advanced Cash MasterCard was denied by the issuing company.

Comment: Closure of the Wave Crest Card Program

The amount charged for this order was fully refunded to your wallet.
W dniu dzisiejszym dostałem odmowę, nie można póki co zamawiać nowych kart.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: hazi » środa, 24 stycznia 2018, 12:54

@dexu i już nikt nie zamówi jest ban ze strony Visa i MasterCard.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7686
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: l3sny » środa, 24 stycznia 2018, 13:35

Czyli ban na karty doazedl do skutku. A co z American Express?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: domator » środa, 24 stycznia 2018, 13:59

Bzdury. Po pierwsze banuje visa a nie master. Po drugie to co sie zmienilo to dodatkowa weryfikacja przez wydawce karty. Jak rozumiem z posta powyzej - kolega nie przeszedl. Ja przeszedlem, karte master mam i uzywam skutecznie.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G900F przy użyciu Tapatalka
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: szczu1pak » środa, 24 stycznia 2018, 14:33

kolego @domator myslisz się - masz stare informacje, oto mail od Wave Crest z dziś i dotyczy mojego Mastercarda u nich, nie mam tam żadnej VISA:
Dear Cardholder,

We regret to inform you that from the 27 February 2018, we will no longer be able to service your MyChoice Prepaid Debit Card.

You should, therefore, use up or remove any balance on your card before that date. We will block the loading of new funds to your card effective immediately to help avoid any balance remaining on your card. You will be able to request that any remaining balance on your card after 27 February 2018 be refunded to you in line with the Cardholder Agreement.

Unverified cards must be verified in order to be eligible for a refund. Please note that any funds that remain on your account after this date will continue to be subject to the terms of the Cardholder Agreement (other than as set out in this email). You can find the Cardholder Terms here.

Please also note that we have taken the decision to set new daily ATM limits to EUR 1000/USD 1000/GBP 800 for transaction inside the SEPA region; transaction outside of SEPA will be limited to EUR 500/USD 500/GBP 400.

We apologize for any inconvenience caused. If you have any questions, please contact us at support15@mychoicecorporate.com.

Kind regards,
WaveCrest
Tu jeszcze info kolejne z innej Ruskiej strony, która miała karty od tego samego dostawcy, translator google pomoże jak ktoś nie zna rosyjskiego:
Уважаемые клиенты, обращаем Ваше внимание на приостановку выпуска и обслуживания карт Capitalist Prepaid Mastercard.
По решению эмитента пополнение карт недоступно с 24.01.18.
Вывод средств с ранее выпущенных карт будет доступен до 23.03.18.
При снятии наличных средств в АТМ между транзакциями должно пройти не менее 30 минут. В случае попытки совершить повторную транзакцию за меньший срок, она будет отклонена. Актуальные лимиты: 1000 USD/EUR в сутки для стран из региона SEPA, 500 USD/EUR в сутки для остальных стран.

По любым возникающим вопросам, пожалуйста, обращайтесь в Службу поддержки.
Czyli jak jeszcze nie słyszeliście o tym to teraz już macie potwierdzone - wybierzcie całą swoją kasę z kart dość szybko albo później będziecie płakać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: domator » środa, 24 stycznia 2018, 14:49

Czy miales zrobiona weryfikacje u wydawcy karty? Ja nawet wczoraj placilem ta karta w restauracji...
edit: Myslilem sie. Maila nie dostalem ale na stronie jest news. Szkoda. Zrobilem wycofanie kasy i tyle.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: szczu1pak » środa, 24 stycznia 2018, 15:00

domator pisze: Czy miales zrobiona weryfikacje u wydawcy karty? Ja nawet wczoraj placilem ta karta w restauracji...
tak, miałem pełną weryfikację u wystawcy karty
a co ma do rzeczy to, że wczoraj płaciłeś ich kartą w restauracji? Ja dziś płaciłem w sklepie i wypłaciłem z bankomatu - i co z tego?
czytaj ze zrozumieniem, napisali że na koniec lutego karty wyłączą, no to chyba logiczne że dziś/wczoraj jeszcze działa bo do końca lutego jeszcze trochę, no raczej...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: domator » środa, 24 stycznia 2018, 15:01

@szczu1pak, Juz napisalem ze sie mylilem. Jest news na stronie advcash.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: pm7 » piątek, 26 stycznia 2018, 00:02

l3sny pisze: To jakie karty jeszcze dzialaja? Ja probowalem dostac uquid ale support milczy.
Ogólny temat o kartach to np. ten:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=27&t=22603

Ten jest o AdvCash.
Jakiś czas temu czytałem zapewnienia paru firm, że ich karty działają, bo zamykane są tylko karty dostarczane przez WaveCrest (większość firm brała od nich, niby duży wybór, a karta od tego samego dostawcy...), ale to nie jedyny dostawca.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: pm7 » sobota, 27 stycznia 2018, 15:26

Posty o alternatywach przeniesione tutaj:
Ten temat jest o AdvCash.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: Kolega » piątek, 9 lutego 2018, 23:25

Witam wszystkich
Po tym jak zbanowano karty to jak najlepiej z adv wypłacić gotówkę?
Trochę się nazbierało $ z programów:)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: ziemros » niedziela, 4 listopada 2018, 22:00

Witam, jakiś czas temu inwestowałem pieniązki w internecie, po czasie zrezygnowałem z tego lecz pozostało mi 550$ na koncie w AdvCasch, czy ktoś moze podpowedzieć czy da sie odzyskać jakoś te pieniądze, karte mam ale z tego co czytam to juz nie działają ? Wiec może jakiś inny sposób ktoś podpowie bo nie siedzę od dawna w temacie.
Z góry dzięki za pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: domator » poniedziałek, 5 listopada 2018, 11:32

@ziemros,
dlaczego nie dzialaja? Dzisiaj robilem wyplate przez BTC (mialem USD).
Nie dzialaja karty (niestety) ale reszta systemu - jak najbardziej wg mojej wiedzy dziala.
Mozesz kupic BTC (po slabej cenie ale zawsze), mozesz przeslac sobie na konto kase przelewem, na karte jakas inna wplacic (nie testowalem).
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 12 listopada 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: aglar » czwartek, 7 maja 2020, 19:04

Wszystko działa, karty przywrocono, równiez plastic lub virtual, dodano też karty USD. Mozna wplacac, wyplacac krypto, przetestowane. Bardzo szybko dzialajacy support, wiele mozliwosci wplat/wyplat.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 12 listopada 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: aglar » środa, 10 czerwca 2020, 11:07

Od teraz pod konto Advcash można podłączyć konto Binance!

"Być może zauważyłeś, że twoje konto ADV ma teraz zupełnie nową sekcję Crypto. Ponieważ dodajemy do platformy więcej funkcji kryptograficznych, łączenie ich wszystkich jest naturalne. Naszym celem jest uczynienie z ADV jednego okienka dla wszystkich rodzajów płatności cyfrowych, a to kolejny krok w tym kierunku.


Z przyjemnością informujemy, że zacieśniamy współpracę z Binance, największą na świecie giełdą kryptograficzną. Funkcje Binance są teraz dostępne bezpośrednio na koncie ADV. Będziesz mógł szybciej zarządzać swoim portfelem kryptograficznym, wykonując coraz więcej czynności bez opuszczania ADV.


W tej chwili możesz kupować popularne zasoby kryptograficzne od Binance po stawkach Binance i zasilić je swoim portfelem kryptograficznym Binance. Nie trzeba już przechodzić procesu składania depozytu pieniężnego do ADV, wysyłania środków do Binance, a następnie kupowania tam kryptografii. Było znacznie łatwiej.


Połącz swoje konto Binance lub załóż je automatycznie i możesz zacząć.


Więcej funkcji jest w fazie rozwoju, więc od czasu do czasu sprawdź ponownie sekcję Crypto na swoim koncie ADV, aby uzyskać więcej korzyści związanych z kryptografią.


Jak zawsze zapraszamy do dzielenia się pytaniami, pomysłami i innymi opiniami za pośrednictwem naszych kanałów wsparcia, czatu i biletów."

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AdvCash - anonimowe wypłaty BTC kartą

Postautor: Frezu » wtorek, 8 września 2020, 10:46

aglar pisze: czwartek, 7 maja 2020, 19:04 Wszystko działa, karty przywrocono, równiez plastic lub virtual, dodano też karty USD. Mozna wplacac, wyplacac krypto, przetestowane. Bardzo szybko dzialajacy support, wiele mozliwosci wplat/wyplat.
To jak to jest teraz z tym kontem? Trzeba miec weryfikacje aby mieć kartę a bez weryfikacji to co można zrobić? Można przelać pieniądze na jakiś inny procesor płatniczy np srkill itp czy w zasadzie nic nie można??

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości