Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: plugmyduck1 » czwartek, 7 grudnia 2017, 12:53

@BitBay Ostrzegalem i pisalem.

http://www.wykop.pl/ramka/4052909/prawn ... futurenet/

Nakreca sie fala hejtu na futurenet i odkrywanie kart. O Futurnet mowi sie zle. I dobrze, tylko wszedzie jest twarz CEO bitbaya jak sciska sie z wlascicielami tego scam projektu.

Kto wie, moze CEO bedzie do zmiany ? :D

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jvri » czwartek, 7 grudnia 2017, 14:28

@up Hajs się musi zgadzać. Liczy się tu narybek który przyjdzie razem z tym całym chłamem - będzie obrót, będą prowizje i tyle Suszka interesuje.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pavel » czwartek, 7 grudnia 2017, 20:48

Cześć Panowie.

Zadaję to pytanie tutaj i w temacie o Coinroom, bo obie giełdy mnie interesują.

Wiecie może czy w Bitbay, albo innej giełdzie mogę zasilić swoje konto z konta Angielskiego w GBP?
Oraz nawet ważniejsze, czy mogę następnie wypłacić swoje pieniądze na konto Angielskie? Oczywiście w GBP bo w takiej walucie jest rachunek.
Czy raczej wpłacę/wypłacę z/na Polskie konto i nie ma innej opcji? (nie mam Polskiego rachunku)
Ewentualnie znacie jakąś alternatywę?
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zaxbit » czwartek, 7 grudnia 2017, 21:59

Kurcze, od 3h nie mogę zalogować się na bitbay.
Po wpisaniu loginu i hasła:

https://auth.bitbay.net/login-password
"Not Allowed. ngnix". O co chodzi ???

A jak zaznaczam captche na innej przeglądarce to potem: zweryfikuj połączenie internetowe.
LOL.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 8 grudnia 2017, 00:20

@BitBay
Zróbcie coś z fee dla BTC. Przy fee 289 sat/b nie ma szans na pierwszy blok a nawet na 3 ciężko się załapać, przy tak obciążonej sieci 370+ sat/b
5 bloków i brak potwierdzeń. Radzę się wstrzymać z wypłatą BTC do czasu podniesienia fee
Update
24 bloki brak potwierdzeń. Dodam że w ciągu dnia fee już było zbyt niskie widocznie obsługa giełdy się tym nie zainteresowała.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » piątek, 8 grudnia 2017, 06:43

@BitBay
Co za chamskie zachowanie, takie blokowanie ceny BCH , obniżanie kursu, to jest po prostu świństwo. Wasza giełda padnie, ale Wy już się pewnie wystarczająco wzbogaciliście i macie to w nosie. Pewnie sami handlujecie na innych giełdach, i dbacie o to, by tanio kupić u siebie. To jest po prostu świństwo, co robicie.

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bMh » piątek, 8 grudnia 2017, 06:47

Wyplata ETH zlecona 2 dni temu do tej pory nawet nie widac transakcji w explorerze...

@BitBay co Wy odpierdzielacie?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 22 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lolexd » piątek, 8 grudnia 2017, 07:26

bMh pisze:Wyplata ETH zlecona 2 dni temu do tej pory nawet nie widac transakcji w explorerze...

@BitBay co Wy odpierdzielacie?
Dołaczam sie do klubu ludzi czekajacych 2 dni na eth (za 35 minut pyknie rowno 48h). To jest jakis zart.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » piątek, 8 grudnia 2017, 08:17

wypłaty BTC wiszą od wczoraj ?

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TSD_WWA » piątek, 8 grudnia 2017, 08:38

@Początkująca, nie to zebym bronil bb. Sam wyplacilem z ich gieldy wszystkie srodki. Ale kto Ci broni grac na innych gieldach ?:)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » piątek, 8 grudnia 2017, 08:44

TSD_WWA pisze:@Początkująca, nie to zebym bronil bb. Sam wyplacilem z ich gieldy wszystkie srodki. Ale kto Ci broni grac na innych gieldach ?:)
Na razie to, że uczę się dopiero i polska giełda była dla mnie najlepsza. Blokuje mnie też język, chociaż faktycznie, można skorzystać z tłumacza. A Ty na której giełdzie teraz jesteś?

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jvri » piątek, 8 grudnia 2017, 08:45

TSD_WWA pisze: @Początkująca, nie to zebym bronil bb. Sam wyplacilem z ich gieldy wszystkie srodki. Ale kto Ci broni grac na innych gieldach ?:)
Ale jak mam grać jak się wypłacić kasy od nich nie da? :geek:
Ma wina, że niczym Janusz siedziałem na tej biednej giełdzie, ale od kilku dni nie da się nawet od nich ewakuować. W poniedziałek przelew po 15h jakoś poszedł, a teraz mija mi 2 doba i nic.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TSD_WWA » piątek, 8 grudnia 2017, 08:52

Początkująca pisze:
TSD_WWA pisze:@Początkująca, nie to zebym bronil bb. Sam wyplacilem z ich gieldy wszystkie srodki. Ale kto Ci broni grac na innych gieldach ?:)
Na razie to, że uczę się dopiero i polska giełda była dla mnie najlepsza. Blokuje mnie też język, chociaż faktycznie, można skorzystać z tłumacza. A Ty na której giełdzie teraz jesteś?
Mialem to samo, ale bedac na bb jest sie mocno ograniczonym, wsak jest kilka fajnych walut na ktore jest teraz hype a prozno ich szukac na bb bo wola koina przyszlosci. Gieldy zagraniczne po krotkiej nauce sa bardzo proste w uzyciu i wlasnie mozesz wlaczyc tlumaczenie strony.Jezeli obylas sie z handlem na bb to i poradzisz sobie na innych gieldach. Ja z racji checi pewnych zakupow jestem na bitfinex oraz hitbtc .

Co do wyplaty srodkow z bb to faktycznie, jest problem ale to z tego co sie orientuje cala siec jest mocno przeciazona i to raczje nie wina bb. Ja dwa tygodnie temu bez problemu w kilka sekund przeslalem eth z bb na hitbtc a dizs z tego co slysze to sa duze problemu. Zakupy swiateczne :D

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GrandKW » piątek, 8 grudnia 2017, 09:13

@Bitbay, kiedy wpłaty/wypłaty BTG, miały być w tym tygodniu, dziś już piątek?

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » piątek, 8 grudnia 2017, 09:14

TSD_WWA pisze: Co do wyplaty srodkow z bb to faktycznie, jest problem ale to z tego co sie orientuje cala siec jest mocno przeciazona i to raczje nie wina bb. Ja dwa tygodnie temu bez problemu w kilka sekund przeslalem eth z bb na hitbtc a dizs z tego co slysze to sa duze problemu. Zakupy swiateczne
jak by było wyższe fee (w czasie zwiększonego obciążenia sieci) to by transakcje przechodziły.

Czy ktoś zna może sposób na przyspieszenie transakcji BTC która ma od 24h 0 potwierdzeń ? są w sieci jakies akceleratory (płatne) - ale nie wiem czy to skuteczne

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » piątek, 8 grudnia 2017, 09:16

@Początkująca, dlaczego nie przejdziedzie na zaufaną, dobrą giełdę Bitmarket.pl albo inne polskie. Jest ich dużo

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 8 grudnia 2017, 10:04

Moja wypłata BTC nadal nie potwierdzona. Ponad 50 bloków już a kurs spadł o prawie 2k$. Będę sie domagał zwrotu każdej straconej złotówki.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 8 grudnia 2017, 10:08

GoldenRoad pisze:
TSD_WWA pisze: Co do wyplaty srodkow z bb to faktycznie, jest problem ale to z tego co sie orientuje cala siec jest mocno przeciazona i to raczje nie wina bb. Ja dwa tygodnie temu bez problemu w kilka sekund przeslalem eth z bb na hitbtc a dizs z tego co slysze to sa duze problemu. Zakupy swiateczne
jak by było wyższe fee (w czasie zwiększonego obciążenia sieci) to by transakcje przechodziły.

Czy ktoś zna może sposób na przyspieszenie transakcji BTC która ma od 24h 0 potwierdzeń ? są w sieci jakies akceleratory (płatne) - ale nie wiem czy to skuteczne
Można przyspieszyć ale jeżeli wysyłałeś z BB to np masz w jednym txid ileś wejść i wyjść i w moim przypadku są to 123BTC a opłata za przyspieszenie to 800$. https://pushtx.btc.com/?txhash=9e58dcb0 ... 3e1a65b512#/

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lukaszgieksa » piątek, 8 grudnia 2017, 10:09

Można zlecić wypłatę na konto osoby trzeciej czy tylko na swoje imienne ?

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » piątek, 8 grudnia 2017, 10:19

liseklsk pisze:
GoldenRoad pisze:
TSD_WWA pisze: Co do wyplaty srodkow z bb to faktycznie, jest problem ale to z tego co sie orientuje cala siec jest mocno przeciazona i to raczje nie wina bb. Ja dwa tygodnie temu bez problemu w kilka sekund przeslalem eth z bb na hitbtc a dizs z tego co slysze to sa duze problemu. Zakupy swiateczne
jak by było wyższe fee (w czasie zwiększonego obciążenia sieci) to by transakcje przechodziły.

Czy ktoś zna może sposób na przyspieszenie transakcji BTC która ma od 24h 0 potwierdzeń ? są w sieci jakies akceleratory (płatne) - ale nie wiem czy to skuteczne
Można przyspieszyć ale jeżeli wysyłałeś z BB to np masz w jednym txid ileś wejść i wyjść i w moim przypadku są to 123BTC a opłata za przyspieszenie to 800$. https://pushtx.btc.com/?txhash=9e58dcb0 ... 3e1a65b512#/
dzięki za info, u mnie podobnie opłata 1000$ bo jest sporo we/wy... Fee z bitbaya 112 sat/bajt to jakiś żart

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości