Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » środa, 6 grudnia 2017, 16:39

Zdecydowanie złym pomysłem jest kupowanie na górce.

Zkąd wiesz , że jest górka?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 6 grudnia 2017, 16:58

fon1222 pisze: Zdecydowanie złym pomysłem jest kupowanie na górce.

Zkąd wiesz , że jest górka?
Po radości tych co na niej siedzą ;)

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisek » środa, 6 grudnia 2017, 17:21

Sćiana z 181k lisk łyknieta za pierwszym razem, nice....

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NoCod » środa, 6 grudnia 2017, 17:29

Co do zależności BTC/LSK, jak będzie btc powoli spadał to możliwe, że lsk będzie "żył swoim życiem" - przy czym jest to najbardziej optymistyczna wersja.

Jeżeli btc zaliczy poważą koretkę to lsk razem z nim, co też wydarzyło się we wrześniu.
Obrazek

Moim zdaniem nie ma powodów, żeby teraz miało być inaczej w takiej sytuacji.

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek76 » środa, 6 grudnia 2017, 17:32

Lisk wraca na tor już po 35 zł a na BB niestety 33.50 :(

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisek » środa, 6 grudnia 2017, 17:39

Jak nie zjedza tej sciany z 255k lisk to znowu odbije do dołu :)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » środa, 6 grudnia 2017, 18:43

Obawiam się, że lisk teraz zaliczy mocną korektę, bo ostatni wzrost układa się w pięciofalowy wzrost, osobiście wyszedłem przy 33 zł i wejdę trochę za 8,4 $ bo to może być wsparcie dla kolejnego wybicia, ale bardziej prawdopodobny jest spadek nawet do 7.50-7.60 $, lub nawet 6.8 $ i takie właśnie poziomy wejścia sobie ustawiłem, po trochu. Ponieważ cena najpewniej po korekcie pójdzie w górę i to sporo, prędzej, czy później, każde wejście mi przyniesie zysk, ale uśrednię cenę na przyzwoity poziomie, a jak zejdzie do najwyższej kwoty tylko, to chociaż trochę się załaduję więc też będę szczęśliwy :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Początkująca » środa, 6 grudnia 2017, 19:17

Krzysiek76 pisze:Lisk wraca na tor już po 35 zł a na BB niestety 33.50 :(
To na jakiej giełdzie jest po 35zł?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jpktraders » środa, 6 grudnia 2017, 19:42

@mackam3, Kurs nie przebił oporu 10 usd wiec nie było sygnału do kupna. W przypadku głębszej korekty dobrym miejscem do kupna jest wsparcie na poziomie 8.4 usd
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » środa, 6 grudnia 2017, 19:51

Moim zdaniem 8.4 $ będzie na pewno (niemalże) i wcale to nie będzie jakaś wybitnie głęboka korekta, choć owszem to dobre miejsce na zakupy, bo 7,6 $ mimo iż prawdopodbne wcale nie musi mieć miejsca, więc jeśli ktoś koniecznie chce wejść długoterminowo w liska, to sugerowałbym poczekać chociaż do tego 8,4 $ :)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » czwartek, 7 grudnia 2017, 07:42

Poziom 8.4 miał już miejsce, a teraz mamy odbicie, jeśli przebije 9.1 to prawdopodobnie cena się obroni, a może nawet pójdzie solidnie w górę, jeśli nie, to będzie dalsze testowanie poziomu 8.4, które może nie wytrzymać podczas korekty na btc...

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pikej123 » czwartek, 7 grudnia 2017, 09:11

Moim zdaniem ci co zarobili na altach pompują kasę w bitcoina, żeby zdążyć go sprzedać zanim wejdą kontrakty terminowe na BTC. A co za tym idzie mamy odpływ kapitału z altów. Według https://coinmarketcap.com/ dominacja BTC to aż 62% gdzie wcześniej było 58%. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » czwartek, 7 grudnia 2017, 15:04

I jak panowie sprzedajecie przed 10 czy nie ? jak myślicie kurs mocno poleci ?

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kulfon » czwartek, 7 grudnia 2017, 15:08

@Iemix96, Tak kurs poleci. Sprzedaj na górce przed 10.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » czwartek, 7 grudnia 2017, 15:24

Witam
Proszę zauważyć, iż w tej chwili kurs na Bitrexie to już około 28,60 u nas jeszcze się trzyma .. wniosek może być taki, że albo dobijemy do kursu na Bitrexie .. na spokojnie .. albo Bitrex odbije i nie zdążymy dobić .. a jeśli spadnie jeszcze niżej to możę to wywołać panic sell .. powodzenia

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » czwartek, 7 grudnia 2017, 15:49

Jak mówiłem w sytuacji gdy nie będzie przebicia poziomu 9,1 $ co by zanegowało trend spadkowy, można się spodziewać kolejnych testowania wsparcia na 8.4 i tym razem obawiam się, że ta linia może pęknąć, jeśli tak się stanie, to lecimy do kolejnego wsparcia na poziomie 7,6 i to będzie dobre miejsce na solidne zakupy, choć możemy polecieć jeszcze niżej do 6.8, niżej raczej już nie będzie :)
Ale nawet Ci którzy kupili na górce raczej nie mają się czego obawiać, o ile nie przeszkadza im potrzymanie pozycji przynajmniej miesiąc-dwa miesiące :)

edit:
8,4 naruszone, nic nie wskazuje na to by trend miał się odwrócić lecimy na 7,6, ja już ustawiłem oferty zakupy na połowę kapitału przeznaczonego na liska (z zakupem na 8,4 się), ciekawe czy oda się wyhaczyć jeszcze za 25 zł liska :)

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » czwartek, 7 grudnia 2017, 16:21

coś czuje ze jak BTC Po 10 wpadnie w koretke a listek do tego czasu nie wzrośnie to poziom 25zł realny

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Selecto » czwartek, 7 grudnia 2017, 16:22

Arche pisze: Jak mówiłem w sytuacji gdy nie będzie przebicia poziomu 9,1 $ co by zanegowało trend spadkowy, można się spodziewać kolejnych testowania wsparcia na 8.4 i tym razem obawiam się, że ta linia może pęknąć, jeśli tak się stanie, to lecimy do kolejnego wsparcia na poziomie 7,6 i to będzie dobre miejsce na solidne zakupy, choć możemy polecieć jeszcze niżej do 6.8, niżej raczej już nie będzie :)
Ale nawet Ci którzy kupili na górce raczej nie mają się czego obawiać, o ile nie przeszkadza im potrzymanie pozycji przynajmniej miesiąc-dwa miesiące :)

edit:
8,4 naruszone, nic nie wskazuje na to by trend miał się odwrócić lecimy na 7,6, ja już ustawiłem oferty zakupy na połowę kapitału przeznaczonego na liska (z zakupem na 8,4 się), ciekawe czy oda się wyhaczyć jeszcze za 25 zł liska :)
A przy korekcie btc, która wisi w powietrzu, lisk nie poleci na pysk?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 7 grudnia 2017, 16:29

Selecto pisze:
Arche pisze: Jak mówiłem w sytuacji gdy nie będzie przebicia poziomu 9,1 $ co by zanegowało trend spadkowy, można się spodziewać kolejnych testowania wsparcia na 8.4 i tym razem obawiam się, że ta linia może pęknąć, jeśli tak się stanie, to lecimy do kolejnego wsparcia na poziomie 7,6 i to będzie dobre miejsce na solidne zakupy, choć możemy polecieć jeszcze niżej do 6.8, niżej raczej już nie będzie :)
Ale nawet Ci którzy kupili na górce raczej nie mają się czego obawiać, o ile nie przeszkadza im potrzymanie pozycji przynajmniej miesiąc-dwa miesiące :)

edit:
8,4 naruszone, nic nie wskazuje na to by trend miał się odwrócić lecimy na 7,6, ja już ustawiłem oferty zakupy na połowę kapitału przeznaczonego na liska (z zakupem na 8,4 się), ciekawe czy oda się wyhaczyć jeszcze za 25 zł liska :)
A przy korekcie btc, która wisi w powietrzu, lisk nie poleci na pysk?
Myślę, że poleci.
BTC rąbnie, alty złapią oddech odbijając się od dna i zaliczając gwałtowny, ale krótki wzrost i znów wciągnie ich BTC ale tym razem w trend spadkowy.
Tak ja uważam.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arche » czwartek, 7 grudnia 2017, 16:37

Ciężko powiedzieć, to już jest wróżenie z fusów. Jest bardzo wiele możliwości, tak naprawdę nawet korekta btc raczej nie jest jakaś wybitnie pewna (to znaczy jakaś na pewno będzie, ale czy faktycznie taka mocna?), kontrakty mogą sprawić, że ludzie zaczną obstawiać spadek btc, ale mogą tez przyciągnąć nowych inwestorów, którzy spoglądając na dotychczasowy wzrost obstawią jego kontynuację i miast spadku będzie jeszcze szybszy wzrost...
Może też się zdarzyć, że btc zaliczy korektę, ale alty odpowiednio urosną w siłę w parze z btc by utrzymać swój kurs do usd, może też się tak zdarzyć, że w ogóle kapitał przejdzie do altów i one względem usd również mocno wzrosną, co więcej, na pewno w niektórych przypadkach tak będzie, ale czy lisk będzie tym altem, trudno powiedzieć...

Osobiście myślę, że 22,5 to jest dołek, który już nigdy nie będzie przekroczony, a za dwa miesiące będziemy operować na zupełnie nowej skali cenowej, gdzie dołki będą w okolicy aktualnych szczytów, projekt może nie rozwija się w takim tempie jak obiecywano, ale póki co wciąż bardzo dobrze rokuje. Więc ja kupię przy 7,6 i (jeśli się uda) przy 6,8 i będę trzymał długoterminowo, no przynajmniej do stycznia/lutego, gdy możliwe, że znów sprzedam, aby dokupić taniej i w międzyczasie zarobić na czymś innym, jak teraz to właśnie robię :)

Edit:
@vjankuv A ja myślę, że trendu spadkowego nie będzie, z prostego względu, obroni się sama technologia krypto, która ma coraz więcej zastosowań, która daje coraz więcej możliwości i która już przebija się do mainstreamu, o ile bitcoin być może jest w bańce (choć trudno powiedzieć, bo pomimo zacofania technologicznego btc, jego podaż jest o wiele mniejsza niż reszty krypto, a rozpoznawalność też jest w cenie, szczególnie raczkującej dziedziny ekonomii), to sam rynek kryptowalut niewątpliwie wciąż jest BARDZO niedowartościowany i ma bardzo duże pole do wzrostu, co będzie miało miejsce :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości