W jakie waluty teraz inwestujecie.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anty » sobota, 2 grudnia 2017, 22:42

sprzedałem zcash i też wszedłem ostatnio w rippla, bo pomimo dobrych newsów, nie było żadnego większego ruchu w górę.
Poza tym, można grac na giełdzie z $ a nie tetherem, więc jak wyskakuje to jestem jednak troszkę spokojniejszy.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paqq666 » sobota, 2 grudnia 2017, 22:46

@Bitcoinek nic a nic nie wychodzisz do końca bo trochę fomo idzie? Masz jakieś swoje rysunki? :shock:
Ogólnie SIA ma mieć Hf w następnym tygodniu ciekawe poziomy do trzymania na mid/long

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: eluminatif » sobota, 2 grudnia 2017, 23:17

Czy ktoś trzyma NXT ?? bo widzę że od dwoch dni tendencja wzrostowa, jakies przypuszczenia co do kursu w grudniu ??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 23:23

eluminatif pisze: Czy ktoś trzyma NXT ?? bo widzę że od dwoch dni tendencja wzrostowa, jakies przypuszczenia co do kursu w grudniu ??
Moon moon dump ?

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pabloj » sobota, 2 grudnia 2017, 23:24

To ja w ramach wyważenia zabiorę głos przeciwny i w nic już nie zamierzam wchodzić przed grubą korektą na Bitcoinie i to też sugeruję szczególnie nowicjuszom. Bessa na molohu (BTC) zapoczątkuje spektakularne spadki w świecie altcoinów i wtedy będzie czas na zakupy, choć bardzo trudny psychicznie do wytrzymania.

ps. Chyba pora powoli sprzedawać te Santimenty ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » sobota, 2 grudnia 2017, 23:24

@eluminatif, wpisz NXT w wyszukiwarce na forum to znajdziesz kazdy post o tej walucie.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: eluminatif » sobota, 2 grudnia 2017, 23:28

Jeff pisze: @eluminatif, wpisz NXT w wyszukiwarce na forum to znajdziesz kazdy post o tej walucie.
czytałem znam plany co do tej waluty, trzymam od dłuższego czasu, i sięzastanawiam czy to jeszcze znacząco wzrośnie do tej drugiej polowy miesiąca

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » sobota, 2 grudnia 2017, 23:33

@pabloj, mysle ze masz racje. daje max miesiac wzrostow i duza korekta. tanie alty jednak ucierpia naj mniej wedlug mnie. (procentowo mam na mysli)

- czuwaj -

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
Nie znam Twojego planu inwestycyjnego, ale jak waluta jest dobra i widzisz w niej przyszlosc trzymaj wieksza czesc a 20 - 30 procent mozesz sprzedawac na gorkach i odkupowac po korektach. W ten sposob jestes na bierzaco z cena i dokladasz sobie troche adrenaliny do codziennego zycia.

Dodano po 36 sekundach:
@eluminatif,

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 23:38

@Jeff,

troche to widać już teraz bo co pare z tanszych chcialem kupic wcale cena nie była mniejsza dużo niż wcześniej ale te droższe co chcialem sprzedać na zakup tanszych to już spadły i uciekło mi pare pociągów jak probowałem sprzedać nie w dołku. Ale z drugiej strony te najlepsze z top niekoniecznie muszą spadać wiecej niz btc, wydaje mi sie że najmniej spadną najtansze i te z scisłego top a najwieksze straty będą miały coiny te śrenie czyli tych których jest najwięcej. Pomijam śmiecie nic nie warte które latają od podłogi do sufitu na p&d.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » sobota, 2 grudnia 2017, 23:49

@Rumcajs, ja przez ostatnie dwa tygodnie skupuje koiny z niskiej kapitalizacji (cos jak lista paprykarza tylko troche zmodyfikowana) przeznaczam na to okolo 50 procent mojego kapitalu inwestycyjnego. Zamierzam trzymac to okolo 6 miesiecy. Wedlug mojej teorii bedzie to ostatni czas zeby dobrze zarobic na krypto a przy duzej ilosci swiezych inwestorow tanie waluty powinny drozec najszybciej.
40 procent wyciagnalem na fiaty a 10 procent trzymam na gieldach do codziennej zabawy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 23:59

@Jeff,

No tak. Łatwiej osiągnąć wzrost z kilku centów x 50 niż na dużym coinie niby w usd duży ale procentowo mały, wtedy te dobre coiny z małym marketkapem mogą szybko zrobić zysk dużo lepszy. Ale to trzeba bardzo uważac bo te najtansze tokeny czy coiny są tanie bo nie sprawdzone lub zaraz po ICO gdzie cena spadła bardzo dużo w sumie nie wiadomo czemu. Łatwo się naciąć. Ale z drugiej strony kupować już coś pewnego to ta pewność jest wliczona w cene i cięzko coś fajnego i taniego znależć.
Ja ostatnio sprzedałem 1/5 fajnego coina co tkwił w miejscu i kupiłem kilka takich low market cap. Liczac na zyski w ciagu paru miesiecy. Zobaczymy jak wyjdzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » niedziela, 3 grudnia 2017, 00:07

@Rumcajs,

Najciezsze z tymi tanimi walutami to czas ich nabywania. Zeby nie przeplacic trzeba wstawic oferte i czasami czekac tydzien az sie zrealizuje.
A najlepsze jest to ze czesto ktos zrzuca duza ilosc i juz po zakupie jestes 100 procent na plusie.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: altar » niedziela, 3 grudnia 2017, 00:10

NXT będzie jak oszalały do góry. Niestety też wypadłem z pociągu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 grudnia 2017, 00:12

@Jeff,

Wiem ale takie rzeczy to tylko na małych giełdach, lub wiekszych ale z duzymi wolumenami na top a z malymi na niszowych jak np. wlasnie hitBtc.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: nexushash » niedziela, 3 grudnia 2017, 01:15

Lorraine pisze: Ja weszłam w Ripple, obecnie to chyba jedna z nielicznych walut obecnie Kup i zapomnij. Nie mam czasu za wiele na patrzenie w giełde więc zakupiłam wsadziłam w portfel i niech sobie leży z rok
Na kilka lat ujdzie jest jakiś potencjał i poparcie banków. Dobre by chronić kapitał a nie budować od czerwca stoi w miejscu ale to może dobrze bo zrobią niespodziewaną pompę. Dla mnie za duży market cap.

Osobiście wybieram tanie projekty o kapitalizacji 200 tys - 2 mln $. z potencjałem na wzrost do 6-50 mln $ w kilka miesięcy.
Ostatnio z powodzeniem Ethereum Blue, Bitcoin Red, SunContract. Sumarycznie w ciągu miesiąca dały zwrot na poziomie 900%. Jeszcze liczę na pompę Bitcoin Silver. Ale to pół koszyka krótkoterminowego. Drugie pół to długoterminowe z których polecam: TenX, IOTA, ETH, NEO, NEM, Dash, OmniseGo, Cardano może Lisk ale on przereklamowany. Z nowych ICO zrezygnowałem bo na wejściu na giełdę mają od razu straty.
I wiadomo jak BTC zaryje glebę poleci wszystko a wygląda na to że mamy podwójny szczyt, ale czekamy do 18 na wejście grubasów z CME.


PS. Lori Ty żyjesz myślałem że wciąż czekasz na 140$ by kupić Bitcoina. Te rysunki z tonącym Tytanikiem były genialne, pokazywały nastroje rynku że to koniec korekty i kurs wybijał w górę.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: radix » niedziela, 3 grudnia 2017, 01:32

Witam wszystkich,co sądzicie o wchodzeniu obecnie w Viberate(VIB),waszym zdanie ma to potencjał na większy wzrost w przyszłości?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jeff » niedziela, 3 grudnia 2017, 01:39

@nexushash,

Myslisz ze Bitcoin Red jeszcze sie wybije? Co jeszcze kupujesz z tanich walut?

Bitcoin silver to chyba future, fork ma byc dopiero w grudniu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pk456 » niedziela, 3 grudnia 2017, 07:34

dieanlager pisze: Privatix (PRIX) w tym momencie cena $1.17, sporo poniżej ICO

privatix.io

Total Supply
1,275,455 PRIX
Patrząc na ich roadmap myślę że jeszcze trochę spadną ;) Pomysł ciekawy, doświadczenie w tym co chcą zrobić mają więc pewnie im się uda wprowadzić usługę. Ważne wydaje mi się będzie wypuszczenie ich routerów gotowych do pracy z VPN, no i oczywiście uzyskanie patentu w USA.

Dla niezorientowanych projekt zakłada w związku z narastającą cenzurą w internecie (np. Chiny, ale i u nas np. blokowanie bukmacherów) świadczenie usługi rozproszonego VPN. Gdzie klienci będą mogli zarówno korzystać jak i świadczyć usługę VPN, będą więc tokenami płacić za pasmo, płacić tylko różnicę jeśli więcej zużyją niż udostępnią, lub wręcz zarabiać.
Monetyzacja powinna się przyczynić do sukcesu usługi... ale jak będzie zobaczymy. Ja obserwuję i czekam tak bliżej Q3-Q4/2018 do kiedy cena nie powinna wystrzelić, ale żeby zdążyć przed 2019 gdzie może być wystrzał.
Myślę że cena ICO była przesadzona (1ETH=100PRIX) z drugiej strony realnie działająca firma, rozwijająca swoje usługi a nie tworząca coś zupełnie nowego - ryzyko scamu zminimalizowane.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dieanlager » niedziela, 3 grudnia 2017, 08:12

pk456 pisze: Patrząc na ich roadmap myślę że jeszcze trochę spadną ;)
Też na to liczę, chciałbym jeszcze dokupić.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » niedziela, 3 grudnia 2017, 11:10

anty pisze:
Eth pisze: Które giełdy operują na USD, a nie na USDT?
Przeszedłem na Bittrex-a, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem...
Gdax
bitstamp
gemini
wex.nz
Dziękuję, z podanych tylko wex ma ciekawe pary. Reszta trochę ubogo.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości