Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:24

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:59 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redbog » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:26

BitBay pisze: Giełda nie ma powiązania z FutureNet ani żadnego innego MLM.
Nawet nie wiem jak to skomentować. Uwarzacie ludzi na tym forum za idiotów?
BitBay pisze: Współpracujemy ze strumieniem przy Ministerstwie Cyfryzacji, wspierając ich działalność
Mam nadzieje że jak najszybciej ten błąd zostanie naprawiony.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:27

wrip pisze: @Awesomist, To zabrońmy USD bo jest powiązany z wieloma innymi przestępstwami. Waluta to waluta, do czego jest używana i przez kogo stworzona nie ma znaczenia jeśli jest kryptowalutą.
Futurocoin = FutureNet, więc porównania z USD czy innymi kryptowalutami są nie na miejscu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:32

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:59 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwietnia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nztcaps » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:37

@wrip jak padnie futurenet to nie będzie co zbierać z tego futurocoina, kto by chciał trzymać potem tego coina, bez przyszłośći?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redbog » poniedziałek, 27 listopada 2017, 15:48

wrip pisze: Co z tego, że futurenet to scam? Jeśli ich waluta jest popularna i posiada ją wielu użytkowników to już wystarczy by było z kim i czym handlować
A kumasz że dla giełdy ktora ma jakiś tam certyfikat wydany przez kogoś kto współpracuje z ministerstwem cyfryzacji (oni kłamią na stronie że maja certyfikat samego ministerstwa cyfryzacji) nie przystoi pewnych rzeczy?

Jestem ciekaw co teraz myśli Polskie Stowarzyszenie Bitcoin? Pan Piech oraz inni którzy współpracują z ministerstwem cyfryzacji?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:19

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:59 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:20

Ale kumasz, że futurocoin może istnieć bez futurenet? Co z tego, że futurenet to scam? Jeśli ich waluta jest popularna i posiada ją wielu użytkowników to już wystarczy by było z kim i czym handlować.
Confido, coin i platforma, która zapowiadała się świetnie, PoS, ludzie stackowali i trzymali wspierając projekt, żadnych oznak na scam. Jednak Confido się zmyło a coin stracił 98% wartości i zniknął z giełd. Jeżeli wierzysz, że coin zcentralizowanej firmy może istnieć bez niej to niestety się mylisz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:24

wrip pisze: A gdyby futurenet zamiast tworzyć własną kryptowalutę to zaimplementowałby do rozliczeń dasha
To by nie zarobili na Futorocionie. Przecież cały widz polega na tym żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć od jeleni, a BitBay swoją marką i wizerunkiem swojego prezesa im tych jeleni podaje na tacy.

To tak jak byś zamiast do lasu poszedł sobie na polowanie do zoo. To są proste rzeczy, tak się robi dużą kasę. Liczy się efekt skali, a niektórzy chcą sobie sami przy okazji trochę dorobić.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:29 przez prezes, łącznie zmieniany 3 razy.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: plugmyduck1 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:24

wrip pisze:
edbog pisze: nie przystoi pewnych rzeczy?
Słowo klucz. To kwestia wizerunkowa, a nie prawna.
A gdyby futurenet zamiast tworzyć własną kryptowalutę to zaimplementowałby do rozliczeń dasha - to co, wywalamy dasha z BB? Co za różnica czego oni używają, jeśli jest to prawdziwa kryptowaluta i można na tym spekulować i jest z kim to nie ma znaczenia jej pochodzenie czy twórcy.

Dokladnie tak, wizerunkowa i ja jako uzytkonik spekuluje ze, Prezes gieldy publicznie pokazujac sie i sciskajac rece z oszustem. Dziala na szkode gieldy i jej uzytkownikow. Firmujac ta walute swoim Naziwskiem i Logiem gieldy. W swiecie krypto jest to tak czesto spotykane, ze wlasciciele gield jezdza po swiecie i firmuja raczkujace projekty ?. Caly projekt futurenet przypomina sprzedawanie garnkow, podejrzewam, ze dlatego, ze wlasciciele i pomyslodawcy tego projektu wlasnie stad sie wywodza...

Mam nadzieje, ze Azjaci po utopieniu kasy zrobia z Panami porzadek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:31

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:59 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:38

wrip pisze: Giełda to jak sklep - im ma więcej towarów tym lepiej, jak kupisz badziew to twoja wina nie sklepu/giełdy
Zastanów się ile taki sklep/giełda może pociągnąć jak się okaże np. że koło marchewki leży kokaina.

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
W obecnych czasach dużo nie trzeba, żeby panowie w czarnych mundurach weszli i zarekwirowali cały sprzęt.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 marca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Biti » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:39

BitBay pisze: Wraz z wejściem BB 3.0 pojawiły się nowe systemy kontroli, audyty i testy, które muszą być wykonane, zanim coś pojawi się u nas na giełdzie w wersji live. Nie jesteśmy już małą platformą i dokonując zmian musimy pamiętać o skali.
Biti pisze:
BitBay pisze: @g100 Cały czas intesywnie pracujemy, nie możemy sobie pozwolić na błędy, dlatego to wszystko tyle trwa.
nie ma to jak udawać greka @BitBay
jeżeli nie możecie pozwolić sobie na błędy to w jaki sposób została wprowadzona wersja 3 z masą błędów podstawowych jak np: brak pln ,BTC ,ETH na koncie i pisanie do supportu o wyjaśnienie ?
intesywnie pracujecie ? to znaczy ile osób pracuje intensywnie i ile tych godzin dziennie ? oraz ile dni tygodnia ?
a co do Futurocoin to poproszę podać stronę gdzie będzie można program do kopania pobrać.
g100 pisze:
MelomanBTC pisze:No pięknie, FuturoCoin (twór FutureNet, czyli wszyscy wiemy co to) oficjalnie na BitBay.
WIelkie czerwone światło. BitBay, oddawajacie Bitcoin Gold i ja wychodzę.
zdajecie sobie sprawę z konsekwencji w ogóle nie udostępnienia klientom Bitcoin Gold które się należą ? @BitBay
niezła korelacja @liseklsk kolejny post po @ BitBay jest twój.
liseklsk pisze: Serio robi się już nagonka na BB i to ostra.
g100 pisze:
baggins pisze: tak sobie poczytuję ten temat bo na topie ostatnio jest... czy do Bitbay są jakieś wątpliwości oprócz tego futurocoina i bliżej dla mnie nie jasnych tematów własnościowych? zawsze jestem ostrożny w tematach giełd BTC, ale ten wątek trochę mi na nagonkę wygląda
- podwójne księgowanie środków niedawno
- wyłączona historia transakcji od dłuższego czasu i ani słowa dlaczego
- zawyżone prowizje, czego nie można łatwo zweryfikować (patrz wyżej)
- niewypłacone Bitcoin Gold

To tyle na szybko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:40

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 19:00 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redbog » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:40

wrip pisze: Słowo klucz. To kwestia wizerunkowa, a nie prawna.
Dokładnie dlatego wizerunek bb właśnie jest niszczony przez to forum, wykopa i pewnie innych ludzi. Mam nadzieje że przyłączą się do tego Polskie Towarzystwo Bitcoin i odbiorą im certyfikat oraz wręcza wilczy bilet na jakiekolwiek spotkania przy ministerstwie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 03:07 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:43

wrip pisze: @prezes, dalej w nawiasie dodałem LEGALNE towary
Ja wiem co dodałeś ale na razie nikt nie widział kodu źródłowego tzn. ponoć ktoś widział ale nikt nie widział tego kto widział.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:43

edbog pisze:
wrip pisze: Słowo klucz. To kwestia wizerunkowa, a nie prawna.
Dokładnie dlatego wizerunek bitbay właśnie jest niszczony przez to forum, wykopa i pewnie innych ludzi. Mam nadzieje że przyłączą się do tego Polskie Towarzystwo Bitcoin i odbiorą im certyfikat oraz wręcza wilczy bilet na jakiekolwiek spotkania przy ministerstwie.
Tylko na wykopie to była i jest manipulacja. Widocznie popierasz takie metody niszczenia kogoś.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:45

nie widzę odpowiedzi na moje pytanie
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... rt#p392934

A ponieważ widzę tutaj weteranów to powiedzcie czy na jakiejś poważnej giełdzie jest/było tak że użytkownik nie może zobaczyć listy wszystkich ofert od A do Z?
Bo na BB nie może :p

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:45

No czytam was i uśmiech mi nie schodzi z twarzy uczepiliście się tego futurko scam coina jak rzep do psiego ogona. Nadal się zapytam czemu nie piszecie o reszcie 99.9% scam coinów jakie istnieją na świecie czyli o wszystkich altcoinach jakie na ten czas się ukazały. Dlaczego nikt nie psioczył jak bittrex ruszał ze swoją giełdą i co drugi coin tam zawarty był i jest scamem.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 27 listopada 2017, 16:48

Lais pisze:nie widzę odpowiedzi na moje pytanie
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... rt#p392934

A ponieważ widzę tutaj weteranów to powiedzcie czy na jakiejś poważnej giełdzie jest/było tak że użytkownik nie może zobaczyć listy wszystkich ofert od A do Z?
Bo na BB nie może :p
Nie może bo możesz wystawić ofertę ukryta co jest świetna sprawą.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości